צ'רלס דה גול

צ'רלס דה גוללמרות שחלפו שנים רבות מאז מותו של האיש הזה, לצרפתים עדיין אין ספק שהוא היה הפוליטיקאי הצרפתי הבולט ביותר במאה ה -20. דה גול הוביל את המדינה פעמיים בתקופות קשות, ובשתי הפעמים הוא התמודד איתה בצורה מושלמת.


חטיפים בריאים

חטיפים בריאיםכולם מכירים היטב את המלצות התזונאים שעליך לאכול נכון: לעתים קרובות, אך במנות קטנות. באופן אידיאלי, הגשה לא תעלה על שתי כפות ידיים מקופלות יחד. בשום מקרה אסור לאכול יתר על המידה ולאכול לפי העיקרון - לעיתים נדירות, אבל הרבה.


מגאדן - הנשמה של אזור קולימה

מגאדןשאל כל תייר: לאן הוא היה רוצה ללכת? אני בטוח שהוא יקרא איזה מקום אקזוטי באזורים הטרופיים. ומעטים האנשים שיחשבו ללכת לקצוות האדמה כדי לראות את הקצה הצפוני הקשה של הקולימה. אזור מגאדן הוא לא גן עדן לתיירים. אין מלונות כוכבים או חופים חוליים, והים כל כך קר שהוא לא מתאים לשחייה.


מתכוני השבוע 10 - 16 בספטמבר 2012

בגט חיטה על בצק בשלבגט חיטה על בצק בשל לחם טוסט לחיטהלחם טוסט לחיטה כיכר פודמוסקובני עשויה מקמח פרימיוםאלון "פודמוסקובני" עשוי מקמח פרימיום לחם סרבי Pogaciceלחם סרבי "Pogacice" טבאניטבאני פנקייק קישואיםפנקייק קישואים פאי ספירלה עם פרג ושזיפיםפאי ספירלה עם פרג ושזיפים עוגת לחם קצר עם גבינת קוטג 'ושזיפיםפאי לחם קצר עם גבינת קוטג 'ושזיפים פשטידות מטוגנות עם גבינה וגזרפשטידות מטוגנות עם גבינה וגזר עוגת מלכה ויקטוריה או עוגת ספוג ויקטוריאנית קלאסיתעוגת המלכה ויקטוריה עוגת לחם קצר עם פירות ומוס קרמל בוואריעוגה עם פירות ומוס קרמל ראגו ירקות עם לפתראגו ירקות עם לפת ויניגרט עם מיונזויניגרט עם מיונז תרנגולות הודיות בטנדורתרנגולות בסגנון הודי בטנדור סלמון ורוד שנאפה מתחת למעטה ירקותסלמון ורוד שנאפה מתחת למעטה ירקות חציל בולגריחציל בולגרי חזיר ברוטב לימון-דבש עם צנובריםחזיר ברוטב לימון-דבש עם צנוברים גריסי חיטה עם ירקותגריסי חיטה עם ירקות קוויאר קישואיםקוויאר קישואים פסטה עם עגבניות מיובשות ופסטופסטה עם עגבניות מיובשות ופסטו גלידת ונילגלידת וניל כרובית בבלילת גבינה-חרדלכרובית בבלילת גבינה-חרדל מלפפונים במרינדה מתוקהמלפפונים במרינדה מתוקה כנפי גרילכנפי גריל יַצֶקֶתיַצֶקֶת קציצת בשר חזיר מאודהקציצת בשר חזיר מאודה לביבות גבינת קוטג 'ללא קמחפנקייק גרגרי ללא קמח פולוק אפוי על כרית תפוחי אדמה מתחת למעיל פטריותפולוק נאפה מתחת למעיל פטריות

חתלתול הופיע בבית

חתלתול הופיע בביתהופעתו של חתלתול קטן בבית מהווה שמחה גם לילדים וגם למבוגרים. הילד מקבל משפחה חדשה, ואתה חבר ובן זוג לטפל בו. עם זאת, חתלתול קטן אינו צעצוע פלאפי, אלא יצור חי שדורש תשומת לב רבה, אהבה וטיפול. במקום חדש, הוא עלול להיות מפוחד ובודד, במיוחד בהתחלה, כשרק הגיע לבית חדש, כך שהתינוק יבכה ויקרא לאמו.


שיטות להעניש ילדים

שיטות להעניש ילדיםאף ילד לא נולד עם נימוסים טובים. רק עם השנים, כתוצאה מניסויים אישיים, הוא לומד מה טוב ומה רע. וכשהוא עושה משהו לא בסדר, ההורים חייבים להתערב ללא כישלון. אבל איך להעניש ילד כך שהוא יבין את הטעות שלו, וזה לא פוגע בנפש שלו?


בחירת מכונת כביסה

בחירת מכונת כביסהאולי העוזרת החשובה ביותר בבית של כל עקרת בית היא מכונת כביסה. אנחנו כבר לא יכולים לדמיין איך הסבתות שלנו שוטפות בגדים, גוררות מים מבאר. ואכן, בקצב החיים המודרני, כמעט ולא נותר זמן לכביסה, והכי חשוב - כוח. הרבה יותר קל להכניס פשתן מלוכלך לרכב, ואחרי חצי שעה להתנקות משם.


טיפול בעור בעייתי

טיפול בעור בעייתיהפנים הם "כרטיס הביקור" של אישה. עם זאת, לא כולם יכולים להתפאר במצב האידיאלי של עור הפנים. כך או אחרת, כל אחד מאיתנו התמודד עם בעיות כמו אקנה, פריחות, ברק שמנוני, רוזצאה, יובש מוגבר ורגישות. רופאי עור אומרים כי כל פגמים בפנים קשורים להפרעות בעבודת האיברים הפנימיים.


המאפיינים העיקריים של אוכל בריא

המאפיינים העיקריים של אוכל בריאאם כבר מדברים על תזונה נכונה, צריך לומר מיד שהעיקר הוא טריות המזון. ככל שהמזון נשמר זמן רב יותר, כך איכות התזונה שלו יורדת יותר.ואם אתה מחשיב גם שלכמה מאכלים טריים אין מידע תזונתי מיוחד, כדאי לשקול נושא זה במיוחד. אין להשאיר את המזון שמוכן זמן רב, מכיוון שתהליכי התסיסה והריקבון יתרחשו בהדרגה.


מכשירי חשמל ביתיים לאמא

מכשירי חשמל ביתיים לאמאאם יש לך ילדים, לא נותר הרבה זמן למטלות הבית היומיומיות. "מכונות חכמות" שנבחרו כהלכה יכולות להתמודד עם עבודה שגרתית. היצרנים מציעים כל הזמן לנשים את כל הדגמים החדשים והמשופרים של מכשירי חשמל ביתיים. אנו נעזור לך לבחור נכון במאמר זה.


אנחנו הולכים לבית המרקחת: מה אנחנו יכולים לדרוש מהרוקח?

אנחנו הולכים לבית המרקחת מה אנחנו יכולים לדרוש מהרוקחבאיזו תדירות אנו זקוקים לעזרה בבחירת תרופה, הערה על מה שאנו רוצים לקנות או סתם עזרה שימושית. אם כמעט כל המבקרים צריכים לפנות לייעוץ, האם פלא שאמהות צעירות סובלות מכך לעתים קרובות יותר! וכאן נשאלת השאלה: על איזה סוג עזרה נוכל לסמוך?


חוסר אמון בזוגיות

חוסר אמון בזוגיותחוסר אמון בזוגיות הוא סיבה שכיחה להפרדה בין שני אנשים אוהבים. אפילו הזוג המאושר ביותר לא תמיד מסוגל להתנגד לתופעה זו. כדי שהיחסים לא יסתיימו כל כך בעצב, צריך בהתחלה, ברגע שהופיע חוסר אמון, לזהות את הסיבה שלה וללחום אותה בניצן. להבין את המצב הנוכחי. אולי אתה, גם בלי לדעת זאת בעצמך, יוצר מצבים שלא ישאירו את החצי השני שלך אדיש!


מֵלוֹן

מֵלוֹןהמצרים הביאו את פירותיהם הריחניים והמתוקים במתנה לאלים לפני כשלושת אלפים שנה. אבל גם היום, הפרוסות העסיסיות שלו תופסות את מקום הכס על שולחן הסתיו שלנו. ואם תשתדל, אז גם באביב. באופן כללי, בעקבות האמת ההיסטורית, נכון יותר יהיה לקרוא למלון "מטאג'י": כך הם מתייחסים בכבוד לאישה, מייסדת הסוג בהודו - מולדתם של רוב זני הפרי הנפלא הידועים כיום.


איך מלמדים ילד להתלבש ונעליים בכוחות עצמו

איך מלמדים ילד להתלבש ונעליים בכוחות עצמוללמד את הגיל הרך שלך להתלבש ולנעול נעליים בעצמך, ואפילו במהירות, זו משימה די קשה. עם זאת, ילד בגילאי 4-5 כבר מסוגל לעשות זאת. הדבר החשוב ביותר ללמידה הוא זמן. התכנסות ממהרת בבוקר, כשאין מספיק זמן לכלום וחלק מהדברים הדרושים הולכים לאיבוד או כפתור יורד, המנעול נשבר - האם ממהרת להלביש את התינוק בעצמה, ולא נותנת לו את ההזדמנות להפגין עצמאות.


שבוע מתכונים 3 - 9 בספטמבר 2012

לחם סוכר פריזלחם סוכר פריז לחם שיפון חיטה למתחיליםלחם שיפון חיטה למתחילים לחם שיפון סוחרלחם שיפון סוחר לחם שיפון קללחם שיפון קל לחם פשתןלחם פשתן שרלוט עם תפוחיםשרלוט עם תפוחים פאי שזיפים עם פודינג ונילפאי שזיפים עם פודינג וניל עוגת גבינה פאי גדולהעוגה "עוגת גבינה גדולה" עוגת קייבעוגה "קייבסקי" טארט עם אפרסקים ושמנת חמאהטארט עם אפרסקים ושמנת חמאה עצלן פאי כרובפשטידת כרוב "עצלן" חטיף ביצה וגבינהחטיף ביצה וגבינה מבזבז עם ירקותמבזבז עם ירקות פילה עוף לחםפילה עוף לחם תפוחי אדמה אפויים"תפוחי אדמה אפויים פטה עוף תוך 10 דקותפטה עוף "תוך 10 דקות" טרטיפלט תפוח אדמה אפויטרטיפלט תפוח אדמה אפוי קדירת שעורה עם ירקות בסיר איטיקדירת שעורה עם ירקות בסיר איטי לחמניות לימוןלחמניות לימון פטריות כלוואלהפטריות כלוואלה עוגת שוקולד עם לבבותעוגת שוקולד עם לבבות גרסה של שאבליה מזרח פרגנהשבליה (גרסת פרגנה המזרחית) הרמוניה של חלצי חזיר בסיר לחץהרמוניה של חלצי חזיר בסיר לחץ גליל פרג עם ליקר וקפוצ'ינוגליל פרג עם ליקר וקפוצ'ינו

איך לחיות עם חמותך?

איך לחיות עם חמותלחיות יחד עם חמותך ... אם יש לך "גורל" כזה, אתה לא צריך להיכנס לפאניקה מבעוד מועד, אולי הכל לא כל כך גרוע כמו שזה נראה? מאמר זה ייתן לכם כמה טיפים שימושיים למקרה כזה. כמובן, זה לא החלום האולטימטיבי של אישה צעירה, אבל מה לעשות אם אתה גר עם "אמא השנייה שלך"? הדבר החשוב ביותר הוא סבלנות. אם אתה סבלני עם קרוב המשפחה הקרוב ביותר שבחרת, אתה יכול להיות בטוח שמחצית העבודה נעשית.


מתכוני השבוע 27 באוגוסט - 2 בספטמבר 2012

לחם מחיטה מחמצת עם קמח כוסמיןלחם מחיטה מחמצת עם קמח כוסמין לחם זרעים מלאלחם זרעים מלא לחם חיטה על הבריכהלחם חיטה על הבריכה טבעת שומשום עם סולתטבעת שומשום עם סולת לחמניות אפרסקלחמניות אפרסק עוגת בננה שוקולדעוגת בננה שוקולד בייגלה גרמני ברזלבייגלה גרמני "ברזל" פיצה איי בהאמהפיצה "איי בהאמה" עוגיות רום מלאותעוגיות רום מלאות עוגת חרובים גליעוגת חרובים "גלי" כופתאות עצלניות ברוטב ירקותכופתאות עצלניות ברוטב ירקות פאי שזיפים ושטריזלפאי שזיפים ושטריזל עוגת פנינה רוביעוגת פנינה רובי פליפ פאי עם אגסיםפליפ פאי עם אגסים אפפלוככן מריהאפפלוככן מריה עוגה צ'כיתעוגה "צ'כית" שפמנון במייבש האווירשפמנון במייבש האוויר פשפש בצלפשפש בצל תפוחים במטפחתתפוחים במטפחת קונאי פאיפאי "קונאטי" כרובית ממולאתכרובית ממולאת קישואים ים תיכונייםקישואים ים תיכוניים עוף בקוניאקעוף בקוניאק שיפודי עוףשיפודי עוף לחמניות טעימות חריףלחמניות טעימות "פיקנטי" צלעות ותפוחי אדמה אפויים בסביבת אורזצלעות ותפוחי אדמה אפויים בסביבת "אורז" כבד עוף וסלט עגבניות שריכבד עוף וסלט עגבניות שרי רומקי כבד עוףרומקי כבד עוף

איך בוחרים מדיח כלים?

איך בוחרים מדיח כליםהאם אתה חושב שהזמן רחוק כאשר מדיח כלים ישוויץ בגאווה בכל מטבח ליד הכיריים? אם יש משהו שמונע את יחידת המטבח הזו מפני פלישה מסיבית למטבחים, זהו גודלו הצפוף והקטן של חלל המטבח. הרלוונטיות של מדיחי כלים היא אפילו לא שהם מבצעים את העבודה המלוכלכת, חוסכים זמן ועור הידיים, אלא איך הם בדיוק שוטפים כלי מטבח וכלים מלוכלכים.


מוזיאונים במוסקבה לילדים

 מוזיאונים במוסקבה לילדיםבאיזה גיל תוכלו להציג לילדים את עולם היופי ואת יסודות המדע? האם זה נגיש להבנתם? האם הם ישתעממו? שאלות כאלה נשאלות במוקדם או במאוחר על ידי הורים שאינם אדישים לרמת החינוך והגידול של הילד, התפתחותו, גיבוש תחומי העניין, הטעם.


עור יפה הוא תוצאה של הרגלים בריאים

עור יפה הוא תוצאה של הרגלים בריאיםעור חלק וזוהר הוא חלומה של כל אישה. אבל כדי להגשים כל חלום דורש גישה משולבת ומאמץ משמעותי מצדך. עור בריא מתחיל בהרגלים בריאים. שינה עמוקה באזור מאוורר היטב היא הבסיס למשטר היופי שלך, שכן במהלך השינה תאי גופנו (כולל העור) מתחדשים ומתחדשים באופן אינטנסיבי.


אתה הולך לנוח בחו"ל? הכן נכון! 8 טיפים למי שיוצא לטיול

הולכים להירגע בחו"ל הכינו את הדרך הנכונה 8 טיפים למי שיוצא לטיול

במוקדם או במאוחר, כולנו, שיצאנו לחופשה והחלטנו להירגע מחוץ לבית, הולכים לדרך. ולאן שנלך: לחוף הים השחור מולדתנו או בחו"ל, חשוב שהטיול שלנו ילך ללא הפתעות לא נעימות. לאותם אנשים היוצאים לטיול בחו"ל, ננסה לתת עצות שימושיות לגבי מה לקחת איתם ואיך להתנהג במדינה לא מוכרת.


היסטוריית ממתקים

היסטוריית ממתקים

הממתקים הראשונים יוצרו במצרים העתיקה מתמרים ודבש. והרומאים הכינו ממתקים מאגוזים וכל מיני זרעים. מהם ממתקים מודרניים? מקורה של המילה "ממתק" הוא ב"קונפטום הלטיני ", שמתורגם כ"שיקוי מוכן". רוקחים בעת העתיקה כינו פירות מסוכרים שעובדו לריבה, ששימשו למטרות רפואיות.


1 בספטמבר לכיתות א 'ולהוריהם

1 בספטמבר לכיתות א 'ולהוריהם

הם אומרים שילדים של אחרים גדלים במהירות. ואני חושב שאנשינו לא נותרים מאחור. הרי רק אתמול השתחררת מבית החולים, היה גוש קטן ומתוק בזרועותיך, ואז הצעדים הראשונים, הצוות הראשון במגרש המשחקים, ההיכרות הראשונה עם הגן, מישהו עם דמעות בעיניים, ו מישהו עם חיוך מאוזן לאוזן, הסיום הראשון בחיי והראשון בחיי מחלקה ראשונה.


שבוע מתכונים 13 - 26 אוגוסט 2012

אוויר לחם חיטהלחם חיטה "אוויר" לחם אפונהלחם אפונה לחם ברטונילחם ברטוני לחמניות גבינהלחמניות גבינה עוגת חמוציותעוגת חמוציות עוגת פנסיעוגת פנסי עוגת אסתרזיעוגת אסתרזי קרוסטטה עם משמשיםקרוסטטה עם משמשים פיצה בסגנון קיץפיצה בסגנון קיץ עוגת ילדת חלב שוקולדעוגה "ילדת שוקולד וחלב" PissaladierPissaladier עוגיות וינאיותעוגיות וינאיות עוגת פנקייק עם תותיםעוגת פנקייק עם תותים דימליאמהדימליאמה ירקות צעירים עם אורזירקות צעירים עם אורז צ'ימיצ'אנגה עם רוטב גוואקמוליצ'ימיצ'אנגה עם רוטב גוואקמולי קישואים עם אורזקישואים עם אורז פילאף עם חזיר בסיריםפילאף עם חזיר בסירים עוף ברוטב גבינת קנטרלהעוף ברוטב גבינת קנטרלה כוסמת בדרך של סוחר בעציציםכוסמת בדרך של סוחר בעציצים גולש לאהוביםגולאש "לאהובים" קשקש של עצם עצםקשקש של עצם עצם ניצוץ חציליםחציל "אוגוניוק" קציצות תפוחי אדמה-סרטן עם רוטב שוםקציצות תפוחי אדמה-סרטן עם רוטב שום ריבת שזיפים עם עגבניותריבת שזיפים עם עגבניות סלט כרוב לבןסלט כרוב לבן שימורי עגבניות עם ענביםשימורי עגבניות עם ענבים גרנולה - ארוחת בוקר בריאהגרנולה - ארוחת בוקר בריאה

בחירת מקרר. על מה כדאי לשים לב?

בחירת מקרר. על מה כדאי לשים לב?כיום, כאשר מוציאים עד מחצית מהתקציב המשפחתי על אוכל למשפחה הממוצעת, שאלת בטיחות המזון הופכת לדחופה במיוחד. נכון לעכשיו, השוק מציע מבחר גדול של מקררים לכל טעם וצבע, בקטגוריות מחיר שונות; יש גם משק בית רגיל וגם מומחה ובלעדי.


חגים עם ילדים: אנחנו נוסעים בנוחות!

לנוח עם ילדים שאנחנו מטיילים בנוחותכשאתה כולל בתוכנית הנסיעות שלך טיול לאתר נופש אופנתי, כדאי לך לקחת את ילדך איתך. מפל של תגליות חדשות ומזרקה של תמונות מלאות חיים לא ישאירו את ילדכם אדיש, ​​והרושמים שהתקבלו מהטיול יישארו בזכרון הפירורים לאורך זמן. כדי למנוע את אי הנוחות הנובעת מטיולים מסוג זה, יש כמה טיפים של מטיילים מנוסים.


מהיכן מגיע הלחם היומי? דִגנֵי בּוֹקֶר

מאיפה מגיע הלחם היומי דגניםמלכתחילה דגנים חיוניים לאפיית לחם. הרכב הלחם, כמו גם השימוש בדגן מסוים, תלוי במסורות של יישובים ספציפיים, בסוג ומגוון הלחם ובהעדפות הטעם של האוכלוסייה.


שבוע מתכונים 6 - 12 באוגוסט 2012

לחם אלטמורולחם אלטמורו פשטידת סוצ'יפשטידת סוצ'י פשטידת זלילת שזיפיםפשטידת שזיפים מפלים סרנדת ליל עוגותעוגה "סרנדת לילה" עוגת פררו רושעוגת פררו רוש קינוח פירותקינוח פירות עוגה באהבהעוגה "באהבה" טורטיות תפוחי אדמה פיניות Perunarieskaעוגות תפוחי אדמה פיניות "Perunarieska" ננדנה - סופגניות תפוחיםננדנה - סופגניות תפוחים פשטידת קנטרלהפשטידת קנטרלה עוגת בננהעוגת בננה רול קישואים עם קרום גבינהרול קישואים עם קרום גבינה חומץ פטלחומץ פטל מרק פסטה ריזונימרק פסטה ריזוני עוגיות שוקולד קצרות במגהץ וופלעוגיות שוקולד קצרות במגהץ וופל קציר צמרות סלקקציר צמרות סלק עוף במילוי אורז ופטריותעוף במילוי אורז ופטריות פטריות במרינדהפטריות במרינדה Tilapia בסיר איטי עם ירקותTilapia בסיר איטי עם ירקות קונפיטורת חצילים עם ג'ינג'ר ושוקולדקונפיטור חצילים עם ג'ינג'ר ושוקולד קציצות כבדקציצות כבד לצ'ו הצילו את הרכס אוגורצובLecho "כדי להציל את הרכס Ogurtsov" טקויאקיטקויאקי צלי תפוחי אדמה ושמפניוןצלי תפוחי אדמה ושמפניון מלפפונים קוריאנייםמלפפונים קוריאניים סוטה חציליםסוטה חצילים רגל עוף במילוי פטריות וגבינהרגל עוף במילוי פטריות וגבינה חזיר ברוטב חרדל-סויה עם זרעי קימלחזיר ברוטב חרדל-סויה עם זרעי קימל גבינת קוטג 'ותבשיל תפוחים עם פרגגבינת קוטג 'ותבשיל תפוחים עם פרג

אל תשתף עם החברה שלך, אלא שתף ​​עם הכרית!

אל תשתף עם החברה שלך, אלא שתף ​​עם הכרית

החלק השלישי בחייו של האדם מושקע בשינה. ואף אחד לא יתווכח איתי על העובדה שהשינה צריכה להיות בריאה ושלמה. במה זה תלוי? לא תאמינו - מבחירת כרית! האם אתה יכול לדמיין מה ההשלכות שיכולות להיות מכרית שנבחרה בצורה לא נכונה?! אתה תגיד: לכל אחד יש את הגוף שלו, ואתה צודק, לכן המחלות שונות: מהעקמומיות של חוליות הצוואר, שממנו מתחיל אוסטאוכונדרוזיס והגב כואב כל הזמן, עד למחלות הקשות ביותר.


האם עליכם להאריך את הריסים?

האם כדאי להאריך ריסים

כל אישה, שפגשה את מבטו העריץ של גבר, מרגישה את עצמה כסטנדרט יופי שאין שני לו. ובכל פגישה, הדבר הראשון שאדם שם לב אליו הוא עיניו! עכשיו תאר לעצמך - אתה עם ריסים ארוכים ורכים, מדהימים - זה לא חלום של גבר אכזרי? ובכן, בואו נתחיל להגשים חלומות?<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 2011 - 2040 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם