סיגריה נוספת היא צעד לעבר המוות

עישון הורגהילד ירק בצד כמו מבוגר, ושוב גרר את הסיגריה שלו. הוא נראה בן שמונה עד תשע. בחברה הוא כנראה היה הצעיר ביותר, ולכן הוכיח בכל הדרכים המוכרות לו שגיל אינו מהווה מכשול לידידות. להערתי, הילד רק חייך בלעג ובוז, כפי שעושים עבריינים בסרטים גרועים, ונשבע בקלילות במחווה רהוטה הראה לי לאן עלי ללכת כדי להישאר בטוח.


תזונה נכונה לילדים

תזונה נכונה לילדים מעלה על ידי ההורים באמצעות יחס הולם לאוכל הילד. מלכתחילה, מומלץ להחליט על הדיאטה ולהראות לילד שאתה בעצמך תומך באכילה בריאה.


לבשל חמאת אגוזים בעצמך

אֱגוזי מלךייתכן שאתה תוהה מדוע אתה יכול להכין חמאת בוטנים בעצמך אם אתה יכול לקנות אותה. חברים, רק אתם יכולים להכין שמן בריא באמת לעצמכם, לאהוביכם ולמי שאתם אוהבים. שמן נטול שומנים רוויים, מתחלבים, חומרים משמרים, צבעים, עודפי מלח וסוכר. שמן שיחזק את הבריאות, ישפר את החסינות, ירפא את הלב, יעשיר אותו בויטמינים, מינרלים וחומרים פעילים ביולוגית.


שבץ מוחי יכול להתגנב באופן בלתי צפוי

שבץ מוחי יכול להתגנב באופן בלתי צפוינכון לעכשיו, מחלה אדירה זו נמצאת במקום השני בסיבת המוות, בארצנו ובעולם כולו. המילה "שבץ" מקורה בלטינית "אני קופץ". פירושו גם "מכה", מה שמוביל להפרעה חריפה במחזור המוח, אשר בתורו גורם לפגיעה ברקמת המוח ולהפרעות בתפקודיו.


דוחן לבריאות וכוח

דייסת דוחןנראה שכוחותינו גוועים בכל יום שעובר, מכיוון שהשמיים מכוסים בעיקר בעננים אפורים. זה לא מחלחל דרך אור השמש המעניק חיים, האוויר לח, והאוכל אינו זהה: ירקות ופירות מאבדים אט אט את חומרי המזון שלהם, ואנחנו מקבלים מעט מהם. לכן, כל עקרת בית אכפתית חושבת ותוהה מה לבשל על מנת להאכיל את ביתה במזון בריא. לטבע החכם יש שמורות במזווה שלה, שיכולות להועיל לנו בעונה שלא.


מתכונים 12-18 במרץ, 2012

לחם דלעת עם קמח מלאלחם דלעת עם קמח מלא לחמניות גבינה על מים מינרלייםלחמניות גבינה על מים מינרליים עוגיות קוקוס אינדוקרידועוגיות קוקוס "אינדוארידו" צמה רזה עם מחמצת ללא שמריםצמה רזה עם מחמצת ללא שמרים עוגת כמהין לבנה טרטופו ביאנקועוגת כמהין לבנה עוגה זו אהבה!עוגה "זו אהבה!" מוס שיש שוקולדמוס שיש שוקולד ללא עוגת אפייה ב -8 במרץעוגה ללא אפייה "8 במרץ" רוזנת הקאפקייקסקאפקייק "רוזנת" עוגת אופוריה של פטלעוגה "אופוריה של פטל" טורפיות תירס חמות של ארפס ונצואלה בדרך הרוסיתארפס ונצואלי קפה ועוגת חול שוקולדקפה ועוגת חול שוקולד עוגת פנצ'ועוגת פנצ'ו גליל חביתה הרינגגליל חביתה הרינג מטלומטלו דג בבלילת גבינהדג בבלילת גבינה סלט אהובסלט "מועדף" סלט מוטליסלט "מוטלי" אבני חן מתאבןחטיף "אבני חן" חטיפים מגילות טעימותחטיף מגילות טעים קישואים מטוגנים עם אגוזי מלךקישואים מטוגנים עם אגוזי מלך סלט שעועית עם אבוקדו ובצל אדוםסלט שעועית עם אבוקדו ובצל אדום חטיף בשבילךחטיף "בשבילך" לביבות סלמון וסרטניםלביבות סלמון וסרטנים רטטוירטטוי גחמה גבריתגחמה גברית סלט נבטי במבוקסלט נבטי במבוק ברווז ממולא ג'וליהברווז ממולא "ג'וליה" סופלה תפוחי אדמה ממר ספטיםסופלה תפוחי אדמה ממר ספטים

כפית לאמא ... ולאבא ...

לאמהות יש הרבה מה לספר על הקורבנות שהן מקריבות כדי להאכיל את התינוק שלהן. אך הורים רבים עצמם מרתיעים את ילדיהם לאכול. לא פעם ילדים מסרבים לאכול כשהם לא רעבים. קורה שבין האכלה, ההורים מאפשרים לתינוק לנשנש עוגיות, ממתקים או אפילו פירות.


עושה את מזג האוויר בבית

הלב שלך פועם במהירות - חם מדי בחדר שלך, אומרים פיזיולוגים. מתברר שרווחתנו תלויה במידה רבה במידת לחות החדר. אם הוא יבש מדי - עלולות להתחיל אלרגיות, חמות מדי - הלב יסבול. אם החדר קר, חסינותו של האדם פוחתת, והוא יכול להידבק בזיהום אפילו בלי לצאת החוצה.


ערך תזונתי של פטריות

פטריותאנשים רבים אוהבים פטריות על פי טעמם וארומתם. אבל הם בעלי ערך לא רק בשביל זה, הפטריות מזינות ביותר. הם מכילים, כמובן, חשובים מאוד לגופנו פחמימות, חלבונים, שומנים, ויטמינים ומינרלים.


תיאור ומאפיינים טכניים של יצרנית הלחם Kenwood BM-260


הפוך לבלתי ניתן לעמוד בפניו: 5 דרכים

מה קובע את ההצלחה שלנו? החוקרים ראיינו כ -200 נשים וגברים כדי להבין זאת. מדענים הגיעו למסקנה כי 70 אחוז מהנשאלים רואים בביטחון העצמי את התנאי העיקרי להצלחה. איך לא לבלבל ביטחון עצמי עם ביטחון עצמי?


אַלֶרגִיָה

אַלֶרגִיָהמערכת החיסון היא אחת מהמערכות התפקודיות האנושיות החשובות ביותר, שבזכותן הגוף שלנו מסוגל להילחם בגורמים סביבתיים רבים ומסוכנים, כולל השפעת פתוגנים. למרבה הצער, לפעמים המערכת החיסונית מתנגשת עם חומרים שאינם מהווים שום סכנה לבריאותנו.


מתכונים 5-11 במרץ, 2012

לחם פוליהלחם פוליה לחם שטוח חיטה על חלב מסולסללחם שטוח חיטה עם חלב מקומט לחם שומשום סיציליאני מאפאלדהלחם שומשום סיציליאני "מפאלדה" לחם פלאפי על מחמצת ללא שמריםלחם פלאפי על מחמצת ללא שמרים לחם עם דגניםלחם עם דגנים לחם שיפון עם פפריקה וזרעי פשתןלחם שיפון עם פפריקה וזרעי פשתן לחמניות דלעת עם תפוח וצימוקים במילוי קרמילחמניות דלעת עם תפוח וצימוקים במילוי קרמי רצועות שיבולת שועלרצועות שיבולת שועל ג'ינג'ר תה רזהג'ינג'ר תה רזה תפוחים אפויים וממולאיםתפוחים אפויים וממולאים Maina and Roll עם סלמוןMaina and Roll עם סלמון עוגות גבינה מיני עם ג'לי פטלעוגות גבינה מיני עם ג'לי פטל מאפינס קפיר עם תפוחים וקינמוןמאפינס קפיר עם תפוחים וקינמון קציצות טורקיה עם גבינת קוטג 'קציצות טורקיה עם גבינת קוטג ' בולגור עם פירות יבשים ודלעתבולגור עם פירות יבשים ודלעת עוגת ספוג חלב עם תפוחים מקורמליםעוגת ספוג חלב עם תפוחים מקורמלים מרק גולאש גרמני עם תפוחי אדמהמרק גולאש גרמני עם תפוחי אדמה סלט פפאיהסלט פפאיה תפוחי אדמה מאודיםתפוחי אדמה מאודים סלט ספרינג דילייטסלט ספרינג דילייט עוף פיקנטי בשומשום בכיריים איטיותעוף פיקנטי בשומשום בכיריים איטיות פסטה עם פטריותפסטה עם פטריות מרק עוף גרמני פופולרימרק עוף גרמני פופולרי קוקטייל ויטמין Sunburst על בסיס מיצים טרייםפיצוץ סולארי צלעות איילים עם שום ודלעתצלעות איילים עם שום ודלעת שמונה מרץ סלמון לאהובכםשמונה מרץ סלמון לאהובכם ארוחת צהריים לאהובכםארוחת צהריים לאהובכם קלמארי חמוץ מתוקקלמארי חמוץ מתוק אחמה בחיפזוןאחמה בחיפזון

ארסנל של האישה המודרנית

אישה וסמארטפוןנשים מודרניות מצליחות ופעילות. הכל בשל העובדה שהיא לא יכולה לעשות אחרת. היא עצמה חייבת למצוא איזון בין החיים האישיים, הקריירה, החברים, חיי היומיום והנסיעות. היא משתמשת בכל הזדמנות לעשות הכל, לחיות באופן מלא ומואר. אבל איך מוצאים את האיזון הנכון?


מה אנחנו אוכלים?

מה אנחנו אוכליםכיום, כשיש לנו קצב חיים כה תזזיתי והזמן חסר מאוד לכולם, אנו מנסים לעשות הכל במהירות האפשרית. לפני כמה שנים, דברים יומיומיים, כמו ניקוי, כביסה, בישול - לקחו הרבה מזמננו. וכולם חלמו על משהו שיוכל לעשות את כל העבודות האלה, ולמזער את הזמן המושקע בהן.


יינות צרפתיים

יינות צרפתייםאיטליה היא מדינה שבמוחם של רבים מאיתנו קשורה לאתר נופש, בו האקלים המתון, המטבח המעולה והטעם הייחודי של היין. בצרפת הופיעה לאחרונה המילה טרואר שמשמעותה מגוון הענבים, מכלול האדמה, שיטת הייצור ותנאי האקלים.


משפחה

משפחההמשפחה נוצרת על ידי שני בני הזוג, אך התפקיד העיקרי הוא עדיין אצל האישה. על מנת ליצור ברית מתמשכת, אינך צריך להעלות את האהבה לגיבורות מרומנים. נדרים של נאמנות ואהבה עד המוות אתם נפרדים - אולי זה משהו מפנטזיה, ולא מחיי היומיום?


מניעת תלות בטבק

מניעת תלות בטבקעישון טבק הוא גורם הסיכון השכיח ביותר למחלות כרוניות שאינן נשלחות. במהלך העשורים האחרונים לא חלה מגמת ירידה משמעותית במספר מעשני הטבק.


התענית נהדרת: היסטוריה, מסורות, תכונות של תזונה רזה

מנת תעניתהמסורת של התענית הגדולה מתוארכת לרוסיה העתיקה. עד כה הוא נשמר בכנסייה האורתודוכסית. מבחינת זמן ומשמעות, התענית הגדולה היא החשובה והארוכה ביותר עבור נוצרים אורתודוכסים, שמטרתה להכין רוח וגוף לחג הפסחא.


איך מכינים עוגות דגים טעימות

קציצות דגיםכשאנחנו שומעים על עוגות דגים, עולות בראשנו קנטינות סובייטיות, "ימי חמישי דגים", והתכונה המחייבת של כל אלה היא הריח והטעם הלא נעימים של אותם קציצות שהיו יותר לחם מדגים. חלקם למדו להכין עוגות דגים, ואילו אחרים כלל לא מכינים אותן מהסטריאוטיפ הרווח של העבר הקרוב. המשימה שלנו היא להפחית את הסטריאוטיפ הזה.


להשתזף בחוכמה

איך להשתזףברגע שמגיעים ימים חמים, אנחנו מיד נמשכים למאגר: שוחחו עם חברים והקפידו להשתזף. אך יש להבין את הסיכונים המתעוררים בקשר לכך ולנסות למזער אותם.


מתכונים 27 בפברואר - 4 במרץ 2012

לחם עם גבינת קוטג 'וגרעיני דלעתלחם עם גבינת קוטג 'וגרעיני דלעת לחם שחור גאליךלחם שחור "גאליך" לחם שיפון עם זיתיםלחם שיפון עם זיתים שיפון מחמצת הופ עם אגוזים וצימוקיםשיפון מחמצת הופ עם אגוזים וצימוקים לחמניה כוסמת על גדוללחמניה כוסמת על גדול לחם צמד שחור לבן ביצרן לחםלחם "דואט שחור לבן" ביצרן לחם פשטידות, לחמניות, עוגות גבינה מחמצתפשטידות, לחמניות, עוגות גבינה מחמצת שרלוט עם אגוזי מלך למכונת לחםשרלוט עם אגוזי מלך למכונת לחם פחזניות עם נוטלהפחזניות עם נוטלה פודה לביבות דקיקות עם מי גבינהפודה לביבות דקיקות עם מי גבינה לביבות שמנתלביבות שמנת לחמניות סינבוןלחמניות סינבון לביבות קינוח סוזט קרפ צרפתיפנקייק קינוח צרפתי "קרפ-סוזט" מגלגלים לחמניות עם שומשום, סוכר ופירות יבשיםמגלגלים לחמניות עם שומשום, סוכר ופירות יבשים לביבות מבצק חמוץ ישן עם סלמון וגבינת מסקרפונהלביבות העשויות מבצק ישן עם סלמון וגבינת מסקרפונה חלת דבש דובדבןחלת דבש דובדבן הוטו קיקיהוטו קיקי קאפקייק 100% מכשף אורזעוגת אורז "קודסניצה" לביבות סיסילביבות "סיסי" לביבות כוסמת מאת ר 'ברטיןלביבות כוסמת מאת ר 'ברטין דייסת גבינה (dzykka)דייסת גבינה (dzykka) חזיר אפוי ברוטב דומדמניותחזיר אפוי ברוטב דומדמניות נקניק ביתי, מעושן חםנקניק מעושן חם ביתי קדירת תפוחי אדמהקדירת תפוחי אדמה סלט קוריאני עם גזר, אספרגוס ופטריות שיטאקיסלט קוריאני עם גזר, אספרגוס ופטריות שיטאקי Chirbuli - ביצים מטוגנות באדג'אריאןChirbuli - ביצים מטוגנות באדג'אריאן שורפה בקרשורפה בקר קוצץ חזיר עם פטריותקוצץ חזיר עם פטריות דג בסופלה גבינהדג בסופלה גבינה מנה לאהובכם ממאצ'ו אמיתימנה לאהובכם ממאצ'ו אמיתי

העלאת רגשות ועמדות אנושיות בגיל הרך

חינוך לגיל הרךבעידן הגיל הרך, הרבה דברים מונחים שאותם אדם אמור להראות ולאשר בחיים המאוחרים יותר. גידול ופיתוח תקין של ילד בגיל הגן הם ערובה להרמוניה של האדם וליעילותו בלימודים, בעבודה, בחיים האישיים והחברתיים.


אילו ויטמינים עדיפים ונחוצים יותר בתחילת האביב?

אילו ויטמינים עדיפיםבתחילת האביב נשאלת תמיד השאלה: איך להחיות את עצמך בויטמינים? הגוף מותש בתקופת החורף וזקוק לסמים. רובנו זוכרים מיד את המסורתיים: בצל ושום, עשירים בפיטונצידים. אך אנו שוכחים מפטריות, אשר, מתברר, מסוגלות "לדחוף" את ההגנה הטבעית שלנו.


מולינקס OW3101 אונו. מפרט להכנת לחם


מטבח כרוב

כרוב כרוב כבושכאשר מדפי המרכולים מלאים בפירות חממה וירקות עם כמויות מינימליות של חומרים מזינים, כרוב כבוש הוא אחד המקורות האמינים ביותר לוויטמינים ומינרלים. קשה לחשוב על משהו טעים יותר מתפוחי אדמה מבושלים וכרוב כבוש מתובל בשמן חמניות. אבל כשהנשמה רוצה משהו מעניין יותר ...


הכנתי את השטיח ושכחתי את הרצפה במשך עשר שנים!

שָׁטִיחַשטיח הוא שטיח קל לשימוש היוצר חום ונוחות בבית.
ישנם שלושה סוגים עיקריים של שטיח:
1. ארוגים
2. אגרוף מחט - חוטי ערימה מונעים לבסיס הראשוני.
3. טפטין - תפור בחוטי ערימה של בסיס ארוג.


לעלות במשקל קשה יותר מאשר לרדת במשקל

לעלות במשקל קשה יותר מאשר לרדת במשקללכל מי שאינו יכול להשמין בשום צורה שהיא, רופאים, ראשית כל, מייעצים להיבדק. ראשית עלינו לברר אם הסיבה היא המחלה. אם הכל בסדר עם הבריאות, אז כמה טיפים פשוטים יעזרו להוסיף קילוגרמים.


הפרות מערכות יחסים במערכת "ילד-ילד": סיבות, אבחון ותיקון

הפרות מערכות יחסים במערכת ילד-ילדסקירה זו תקבע את שיטוב הבעיות וההפרעות בתקשורת בין אישית בילדות. כיצד לגלות ולאבחן את הגורמים האמיתיים לסכסוכים? איך לנסות לתקן את זה, להחזיר אותו למסלול?


היתרונות והנזקים בדיאטת מזון גולמי

מזון גולמיחסידי דיאטת המזון הגולמי מכריזים על העיקרון שאוכל הופך לתרופה.הם מאמינים שאדם צריך לאכול אוכל טוב רק עשיר ביסודות קורט וחומרי תזונה. לדעתם, אדם כזה מסוגל לחיות כ- 150-200 שנה. את שאר האוכל הם רואים כלא ראויים.<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 2131 - 2160 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם