איך לפגוש אורחים ולקיים סעודות חגיגיות

איך לפגוש אורחים ולקיים סעודות חגיגיותכאשר מזמינים את האורחים לחגיגה משפחתית או לערב חגיגי אחר, כל מארחת שואפת לארגן טוב יותר את קבלת הפנים. כיצד לערוך תפריט נכון, לסדר שולחן, להתארח במושב - שאלות אלו ואחרות עולות לפניה. הנושא של כל ערב קובע את המוזרויות בארגונו ובהתנהלותו. יום הולדת, חתונה, יום נישואין, קבלת פנים של אורחים מעיר אחרת, פגישה עם השנה החדשה - כל הערבים החגיגיים הללו ואחרים נבדלים זה מזה, אך יש הרבה מהמשותף בארגון האחזקה שלהם.


על המטבח הרוסי

מטבח רוסימתכונים למאכלים רוסיים הם תופעה, ובשום אופן לא מקרי. ערים רוסיות עתיקות קמו לעיתים קרובות על גדותיהם הגבוהות של נהרות עמוקים, סביב, עד כמה שהעין יכלה לראות, נמתחו שדות אינסופיים, כרי דשא, יערות. התנאים הטבעיים של רוסיה - האקלים, שפע גופי המים והיערות, רוחב השדות - עיצבו את אורח חייהם הכלכלי של אבותינו, את הרגלים ומצבם, את אופי התזונה שלהם.


המטבח הרוסי על פי "דומוסטרוי" ו"ציור מאכלי הצאר "

דומסטרוי וציור המטבח המלכותי

מושג על תזונת אבותינו ניתן להשיג רק ממידע מקוטע שנמצא בכרוניקות, באפוסים עממיים, וכן מתוצאות חפירות ארכיאולוגיות. עם זאת, ההיסטוריה לא תמיד היו חסרי פניות. אחרי הכל, כותבי דברי הימים הם אנשים חיים עם הרשעותיהם, אהדתם ולבסוף, במידה מסוימת, מצונזרים.


סקירה מהירה של תבלינים

סקירה מהירה של תבליניםאינך יכול להשיג אמנות קולינרית אמיתית ללא תבלינים, ולכן היכרות עם מקורם ומטרתם לא תפגע בשום צורה שהיא.


טיפים לאחסון נקניקים

טיפים לאחסון נקניקיםאחסון נכון של נקניקיות הוא תנאי הכרחי לשמירה על טעמם הנעים. או במילים פשוטות, נקניקים צריכים להישאר בתנאים אידיאליים עד שהם נאכלים.


אודות פולסים ופסטה (עצות מעשיות)

על קטניות ופסטהעמילן קטניות לוקח יותר זמן להתנפח מאשר עמילן דגנים. לכן לפני הבישול נדרש להשרות את המוצר במים קרים למשך מספר שעות. קטניות מבושלות עם רתיחה נמוכה מתחת למכסה: עדשים - בין 30 ל -60 דקות, אפונה מפוצלת - מ -60 עד 90, שעועית - בין שעה לשעתיים.


הערות בישול

הערות בישולספרי בישול פתוחים, אך עדיין ספרים לא מובנים של ההיסטוריה של התרבות האנושית. למרות שמתכוני הספרים עצמם נכנסו לשימוש יחסית לאחרונה, השילוב המסורתי של מוצרים בהם אינו מקרי כלל ויכול לספר הרבה על היכן חיו אבותינו הרחוקים ועמם הם התקשרו.


מידע על דגנים ודגנים (ייעוץ מעשי)

מידע על דגנים ודייסות (עצות מעשיות)ה"פומפ "האדיר של המנה מאפיין גם את תוצאות הטיפול בחום של מספר דגנים. הדרישה העיקרית, אם ברצונך להשיג את מלוא התועלת ממוצרים אלה, היא למיין אותם בקפידה לפני שמתחילים בטיפול בחום.


עם הומור על בישול

עם הומור על בישול"להתחתן עם אדם גרוש - מה לבשל בשר ישן"... פתגם זה רומז על מצוקה של המארחת עם בשר בקר בגיל העמידה. אך יש לשפשף את הבשר בחרדל יבש ולשטוף במים קרים לאחר מספר שעות. ואז זה יתבשל במהירות ויהיה רך, כמו אישה צעירה.


המוצר מציג דרכון (על תפוחי אדמה וירקות)

המוצר מציג דרכוןנבין את היתרונות של תפוחי אדמה ומספר ירקות, תוך התחשבות בתכולת הויטמינים הבסיסיים וחומרים פעילים ביולוגיים אחרים בהם.


שמני ירקות

שמני ירקותקבוצה זו של שומנים למאכל הייתה המובילה מבחינת הצריכה והביקוש מזה מאות רבות. תעשיית המזון שולטת זה מכבר בייצור סוגים רבים של שמן צמחי. בואו לרשום את הנפוצים ביותר בארצנו.


מתנות גן וגן

מתנות גן וגןבמרחק הערפילי של אלפי השנים האפורות נעלם מאיתנו סוד נוסף לנצח, שלעולם לא נדע. קשה יותר לפתור את זה מאשר, למשל, לקבוע מתי תרבות קדומה כזו או אחרת החלה לעבד דגנים.


מיקרופלורה של תרבויות ראשונות והכנות להכנת גבינה

מיקרופלורה של תרבויות ראשונות והכנות להכנת גבינהלייצור כל סוגי הגבינות נדרשים חיידקי חומצה לקטית, המתססים סוכר חלב וציטרטים חלב ליצירת חומצה לקטית, CO2 וכמה מוצרים אחרים (דיאצטיל, אצטואין, חומצה אצטית וכו ').


המטבח הלאומי הרוסי בן מאות השנים

המטבח הלאומי הרוסי בן מאות השניםרוסיה היא מדינה רב לאומית, המפורסמת לא רק ברוחב הנפש, אלא גם במטבח רוסי אמיתי. אזורים שונים יכולים לראות את הרגלי האכילה הייחודיים שלהם. במשך שנים רבות אנשים אימצו את המאפיינים של מתכונים טעימים ממדינות אחרות. שיטת הבחירה פיתחה מטבח רוסי ייחודי משלה.


סוגי בשר

סוגי בשרמארחת חסכונית ומיומנת לעולם לא תזניח את פלחי הבשר, הנמכרים בדרך כלל צוננים או קפואים ובעיקר אינם יקרים.


סוגי נקניקיות

סוגי נקניקיותכל הנקניקיות הקיימות מחולקות לשלוש קבוצות גדולות, כלומר:


כדי לשמור על הכלים נקיים

כדי לשמור על הכלים נקיים• קל לנקות אזורים שרופים בכלים אמייליים עם מטלית לחה עם סודה לשתייה. סיר הקפה יישטף אם מרתיחים מים עם קורט סודה לשתיה.


מוצר המזון הנפוץ ביותר

מוצר המזון הנפוץ ביותרכולנו שתינו חלב בילדות, חלקם ממשיכים לשתות גם עכשיו, אבל אם תערוך טבלה של מוצרי המזון הנפוצים ביותר, אז באופן מוזר, החלב לא ייצא בתוכו. מה ייצא מזה?


בעיות שתיית תה

בעיות שתיית תהזה ידוע היטב שאדם יכול לחיות בלי אוכל לפחות חודש, בלי מים - לכל היותר 5-6 ימים. למה? מדוע אפילו גמל, אלוף מבחינה זו בקרב יונקים, אינו שורד אפילו יותר מ 12-14 יום?


ירקות מוקדמים

ירקות מוקדמיםבאביב רבים מרגישים חלשים, מתעייפים במהירות ונפגעים לזיהומים. במידה רבה, המחסור בוויטמינים במזון אשם. לכן, ברגע שהירקות הטריים הראשונים מופיעים - צנוניות, כרוב צעיר, בצל ירוק, חסה - נסו לכלול אותם בתזונה מדי יום.


התה שלנו, הרוסי, - קפורסקי

התה שלנו, הרוסי, קפורסקיתה נכנס מזמן לכל בית. זה הפך לסמל אירוח מכל הלב. סם של חיוניות ובריאות, תה טבעי השתרש כל כך הרבה בחיי היומיום, שנראה כי לא יעלה על הדעת להסתדר בלעדיו. זו לא הסיבה שהשאלה הראשונה, ולפעמים בפרידה, אנו שואלים את האורח: "האם תרצה כוס תה?"


Mate - הטעם של ארגנטינה

Mate - הטעם של ארגנטינהכל מי שנוסע לארגנטינה יחווה בהכרח את טקס התה של בן הזוג. והוא ייקח איתו לא רק את אריזות התערובת הנחשקת, אלא גם את טעם המסורת, האווירה והמצב הרוח שמזדווגים בנדיבות למעריציה.


הכל על מיקרו סיבים ומיקרו סיבים

הכל על מיקרו סיבים ומיקרו סיביםחלפו הימים בהם חולצות ומגבות ישנות שימשו סמרטוט. הניקיון חתם היום על חוזה ארוך טווח עם התקדמות מדעית וטכנולוגית. ומדענים פתחו בדרך המלחמה נגד לכלוך וממציאים עוד ועוד אמצעים חדשים לניקוי טוב יותר. ותודה מיוחדת להם - על המיקרופייבר!


זני בצל ושימושיהם

זני בצל ושימושיהםבצל הוא צמח התבלינים העיקרי הנצרך באופן נרחב באירופה ובאסיה. משתמשים בו במזון, טרי ומעובד.


טיפים קולינריים קטנים

טיפים קולינריים קטניםאם תוסיף מעט חומץ או חומצת לימון במהלך הטיפול בחום של ירקות, אז אובדן החומרים המזינים יפחת.


למינציה למטבח

למינציה למטבחהמטבח הוא אחד האזורים החשובים ביותר בבית. יש להתייחס לעיצובו בזהירות רבה יותר מכיוון שמלבד הנוחות והיופי מוטלות דרישות נוספות על חומרי גימור למטבח כמו פונקציונליות, עמידות בלחות, עמידות בחום וכו '


בחירת כיור מטבח: כמה טיפים שימושיים

בחירת כיור מטבחהכיור הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל מטבח, מכיוון שמסביבו רוב עבודות המטבח נעשות. לכן, עליו להיות נוח ולעמוד בכל הדרישות הנדרשות. אך כיצד תבחרו את דגם הכיור המתאים ביותר למטבח שלכם?


הקפאת פירות יער ופירות

קְפִיאָהשיטה זו נחשבת לאחת הטובות ביותר לאחסון פירות לטווח ארוך.בהקפאה ניתן לשמר את המוצר עם שינויים קלים בהרכבו הכימי ובאיכותו.


עופות וציד - אחסון וטיפול

עופות וציד - אחסון וטיפולבשר עופות עשיר בתכולת מים, הוא מכיל גם חלבונים יקרי ערך, מלחים וויטמינים.


שומנים תזונתיים: סוגים ושימושים

שומנים למאכללפי מקורם, כל השומנים והשמנים מחולקים לשתי קבוצות עיקריות, בעלי חיים וירקות. במבצע הם מחולקים לקבוצות המוצרים הבאות:<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 לישנים>  >>
תוצאות 1 - 30 מתוך 183

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם