ריבת קרח בבלנדר

קטגוריה: ריקים
ריבת קרח בבלנדר

רכיבים

תּוּת 300 גרם
סוכר 250 גרם

שיטת בישול

  • קַיִץ. פירות יער רבים מופיעים - הן במבצע והן בחלקות שלנו. ולא כולם נאכלים בבת אחת. פעם פשוט הקפאתי את פירות היער במקפיא, אבל מצאתי את המתכון הזה ברשת והתאהבתי בו. הנה הוא משתמש בדוגמה של תותים, שאם היו קפואים עם פירות יער שלמים, הם היו תופסים הרבה יותר מקום, ולאחר ההפשרה יקנו מראה מאוד בלתי נראה.
  • שוטפים את הגרגרים, מקלפים את הגבעולים והעלים:
  • ריבת קרח בבלנדר
  • מכסים בסוכר:
  • ריבת קרח בבלנדר
  • טוחנים היטב בעזרת בלנדר:
  • ריבת קרח בבלנדר
  • נותר למזוג את המחית לשקיות רוכסן ולשלוח למקפיא. ריבת קרח זו אינה קופאת כמו קרח, אך שומרת על עקביות עבה ומוכנה לאכילה מיד לאחר החילוץ. ניתן להכין ריקים כאלה מכל פירות יער.
  • נוח, חסכוני, בריא, וכמה טעים!

תוכנית בישול:

בלנדר מרק Endever Skyline BS-91

הערה

כשיש לי בלנדרים שונים, ניסיתי בעצם לבשל את הקינוח בסיר המרק של Endever Skyline BS-91, מכיוון שהוא לא נדלק מראש בהיעדר רמת נוזלים מינימלית מקובלת. אבל, כנראה, החיישן המובנה של סיר המרק זיהה את הסוכר שנשפך כנוזל, והבלנדר עבד בצורה מושלמת!

ממוסי
תודה, אני לוקח את הניסיון שלך לשירות.
התותים מגיעים !!!
על חבילות מיקוד ... לא הבנתי, סלח לחושך ... אלה כאלה שנלחצים לתוך החריץ ...
גלצ'ונוק
לריסוצ'קה, אני אוהב את הריבה הזו ואני מכין אותה כבר כמה שנים ברציפות אחרי שפגשתי את השיטה הזו לשימור פירות יער באינטרנט. רק הפרופורציות נבדלות מעט בכ -1 ק"ג פירות יער - 700 גרם סוכר, ושמתי את הריבה המוגמרת בכלי אוכל.

אני מצטער שאני עם ה"סמובר "שלי


ואכן, זה לא קופא, ואז אני מורחת אותו בכף גלידה ומוסיפה מעט חלב, זה עדיין אותו דבר
לאריס, אילו עוד פירות יער ניסית להכין, מלבד תותים?
דופלטה
ציטוט: ממוסי
חבילות מיקוד
ממוסי, אלה תיקים עם רוכסן, אטומים הרמטית.
סימן ביקורתואני נהפוך הוא, ראיתי פרופורציות "מתוקות" עוד יותר - 1: 1, אבל מבחינתי זה צמיג מדי, ולתותים אני לוקח פחות. למרות שעבור פירות יער חמצמצים יותר, זה מוצדק. הכנתי, למעט תותים, רק אוכמניות ודומדמניות, איכשהו לא היו לי פירות יער אחרים בשפע ה"לא ניתן לאכול ".
גלצ'ונוק
אז איך הם טועמים? הכנתי אוכמניות ופטל, פטל זה סופר טעים, אבל אוכמניות היו עם קרח, כבר לא הכנתי. אולי אתה צריך יותר סוכר, כמו המתכון שלך?
ממוסי
ציטוט: דופלטה
רוכסן, אטום הרמטית.
ברור.
דופלטה
אולי כן. אני חושב שהאוכמניות שלי היו בסדר בגלל הסוכר. טעים מאוד!
eta-007
בנות, אני תמיד עושה את המשמש והפטל הזה. משמש נאכל כמו גלידת פירות ובדייסה, ופטל להצטננות. חלקים של 1 ק"ג פרי 300 גרם סוכר. לכל דבר. אחסן בכלי חד פעמי מפלסטיק שטוח. משתלב בצורה מושלמת במקפיא והתוכן גלוי.
דופלטה
פעם היא המשיכה להקפיא גם במיכלים, אבל כבר מזמן עברה לחבילות. ואני מאחסנת את הפטריות בהן. נראה לי נוח יותר לערום תיקים שטוחים.
אייקימארי
אני עושה זאת גם הרבה זמן. כשהבת שלי הייתה קטנה, היא אכלה את ההקפאה הזו כמו גלידה. תותים שונים ואין טעם להקפיא, הם מופשרים כמו מבושלים. והמילוי המוכן הזה לעוגות או תוספת לגבינת קוטג 'ולדייסה, אם תרצו, תוכלו לבשל אותה.
אם תשפוך את המסה לצנצנות יוגורט ותקע את המקלות פנימה, אז ארטיק כזה יתברר.
גלצ'ונוק
ציטוט: דופלטה
אני חושב שהאוכמניות שלי היו בסדר בגלל הסוכר.טעים מאוד!
תודה, אנסה את זה בעונה!
אליה_לוג
לריסה, תודה שהזכרת לי על ריבת הקרח, עשיתי את זה כמה פעמים, אבל שכחתי את זה לאורך זמן. שפכתי עוגות סיליקון לתבניות והקפאתי אותן ואז שמתי את קוביות הקרח לשקיות לאחסון. ואז היה נוח לקחת עוגה לשימוש ליוגורט.
דופלטה
ציטוט: אייקימארי
הארטיק הזה יעבוד
ציטוט: אליה_לוג
קרח נערם
לא, בנות, שום ארטיק או קרח לא ייצאו מזה. יש כאן יותר מדי סוכר בשביל זה. לכן זה נקרא ריבה מכיוון שהוא לא קופא לגמרי, כמו קרח פירות, ויש לנו כאן הרבה מתכוני קרח פירות, למשל:
ריבת קרח בבלנדרקרח פירות "קיווי מנטה"
(דופלטה)

אליה_לוג
לריסה, ובכן, לא בדיוק קרח, אבל צורתם של עוגות הפרחים חזרה על עצמה ואפשר לקחת אותה בידיים כדי לקפל אותה בערימה. יש לי תותים.
אלנה בשה
דופלטה, לריסה, תודה על התזכורת! גם מכין דבר דומה הרבה זמן, משמשים ותותים, אבל אני לא זוכר את הפרופורציות של סוכר עכשיו. הבת שלי אז קראה לזה מבושל - גלידה, כי פירה העבה הסמיך לא התמצק עד הסוף, אבל לא הפכנו אותו למתוק ומסוכר מדי. הם הוקפאו במיכלים קטנים. אבל - אז זה לא עמד בחורף, כן זלל אכלו הרבה יותר מהר!
ארהאן
לריסה, המתכון שלך מאוד מועיל. חושבים מה לעשות עם המשמשים. רק כאן יש לי שאלה כזו: משמשים הם מאוד מתוקים, טוב, רק דבש, ועסיסיים מאוד, אז אם אני אשים הרבה סוכר, זה יהיה מתוק מדי, ואם לא מספיק, אז המיסה תקפא ותהיה כמו ארטיקים, לא ריבה. כך תוכלו למצוא את אותו ממוצע זהוב
מנדרייק לודמילה
לריסה, כן, רק אני מאחסנת תותים כאלה בצנצנות, במקרר, מעולם לא חמצמתי, אחסנתי (אכלתי) עד לקציר הבא. אין לי מספיק מקום במקפיא. מתכון מגניב!
לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת
ציטוט: ארהאן
מהרהר מה לעשות עם משמשים

סבטלנהאולי?

ציטוט: ויטלינקה
משמשים יכולים להיות קפואים בסירופ סוכר. ואז הם לא דוהים. בעזרת הסירופ ניתן להשרות עוגות

ציטוט: ויטלינקה
אני מבשל סירופ לליטר מים 300 גרם סוכר לתותים ובאותו סירופ אני מקפיא מלון חתוך לחתיכות (טוב, טעים מאוד). משמשים -400 גרם סוכר, לאפרסקים אפשר 500 גרם. ובכן, אני מסתכל גם על המתיקות של הפירות והגרגרים עצמם.


4er-ta
סבטלנה, אפשר להכין מגניבות משמשים, צריך שם משמשים בשלים מאוד. מערבבים 600 גרם. משמשים בשלים עם 100 גרם. סהרה. ואז להוסיף 40 מ"ל. מיץ לימון סחוט טרי וקפוא.
דופלטה
ארהאןסבטה, הסתכל למעלה: eta-007 כותב שהוא מכין משמש ככה ושם רק 300 גרם סוכר לק"ג.
ציטוט: מנדרייק לודמילה

אני שומר תותים כאלה בצנצנות, במקרר, אין לי מספיק מקום במקפיא. מתכון מגניב!
לודה, אבל יש לי ההפך: אין מספיק מקום ב- x-ke, ובמקפיא החבילות נערמות בצורה מושלמת בערימות.
קרושיק, מתכונים מגניבים. שלי נוח יותר מבחינת חיסכון במקום. אגב, היא סיפרה לי על מלון - צריך גם להקפיא אותו, שפשף אותו בסוכר!
מנדרייק לודמילה
לריסה, לאחרונה שמתי לב להרכב האספקה ​​במקפיא שלי: המדף העליון הוא פירות יער קפואים, והארבעה האחרים הם בשר, עופות ודגים שונים, כל מיני ירקות ירוקים ודברים ירוקים בכלל, אבל עדיין יש הרבה יותר " חלבון מן החי ".. בכנות, לא ציפיתי מעצמי, אני כמעט לא אוכל בשר ועופות, מסתבר שאני מכוון את המקפיא לבעלי, אוי, כמה ריחמתי על עצמי
ארהאן
אינה, תודה, אני לא רוצה חתיכות, אלא כמו גלידה. וצריך שיהיה יותר מקום לחתיכות.
טטיאנהאני חושב שקולי הם בדיוק בשבילי. משמשים מתוקים מדי, החמיצות לא תפגע בהם. תודה
לריסה, על פי המתכון ET-007 30% סוכר הוא יותר מדי בשבילי למשמשים האלה, בכל מקרה אני שותה אותם עם מים. ברצוני למצוא את המינימום בו ניתן לאכול את התערובת הקפואה בכפית.
ממוסי
ציטוט: דופלטה
היא סיפרה לי על מלון - יש צורך להקפיא גם את השפשופים בסוכר!
כך...
אתה יכול גם להשתמש בפירות אחרים כאלה ..
אני אעשה את הדומדמניות פשוט בשלות. בדרך כלל אנו מקפיאים את כל כולו. אני אעשה כך וכך.
אלבינה
לריסה, יש לי גם ריבה כזו במקפיא מאז השנה שעברה קצת וכך אני בעצמי הגעתי לריבה כזו כאשר תותים התחילו להופיע כמעט כל השנה. אנחנו לוקחים מעט לאוכל: טוחנים אותו עם סוכר ומגישים אותו במנות עם שמנת
טניהקוטיה
לריסה, אני גם עושה את זה, ואנחנו קוראים לזה "ריבה גולמית". אני אוהב מאוד דומדמניות, עננים, אוכמניות וחמוציות. פעם הקפאתי אותו בכלי פלסטיק קטנים, אבל עכשיו אנסה למזג אותו באנדיק 92 (אני מקווה שאקח גם סוכר למים) ואשלח למקפיא בשקיות רוכסן.
דופלטה
תודה לבנות שעצרתם במקום, אבל פרסמתי את המתכון בכלל לא על מנת להפתיע מישהו (אני מבין שזה לא חדשות עבור רבים מאיתנו) - קודם כל, הייתי מאוד מעוניין לוודא שסיר המרק אכן עושה לא להדליק ללא נוזל, יעבוד בלעדיו!
טניהקוטיה
ציטוט: דופלטה
מעניין מאוד לוודא שסיר מרק שלא נדלק ללא נוזלים יעבוד בלעדיו
לריסה, מבחינתי, כיוון שאני הבעלים החדש של אנדיק, החוויה הזו מאוד מעניינת וחשובה. תודה.
ממוסי
לריסה, תודה על רעיון הריבה הנהדר!)
הכנתי ושפכתי לתבניות מאפינס סיליקון. רק 1 ק"ג של גרגרי פרובלנדריל קלופים עם 0.5 ק"ג פרוקטוז. התברר 16 תבניות. הנחתי אותו על מגש במקפיא. בבוקר הוצאתי, "כיביתי" את התבניות. הריבה עצמה אינה חתיכת קרח, אלא עיסה רכה מפלסטיק שאפשר לאכול בכף, אך שומרת על צורתה. אין גבישי קרח. עקביות מדהימה! שמתי הכל בשקיות ובתיבה אחת משותפת. בנוחות!

ריבת קרח בבלנדר
ציטוט: אליה_לוג
ואז היה נוח לקחת עוגה לשימוש ליוגורט.
הנה, אלי קיבל את הרעיון. ואני אכין את העגבניות ככה. השנה מזגתי עגבנייה גולמית לכוסות פלסטיק חד פעמיות. בחורף מוציאים כוס ~ לכמה דקות והפשרתם ... ולתוך הכלים כמתוכנן.
דופלטה
ZdOrovo, ממוסי! אבל לאחסון ארוך טווח, אני עדיין אוהב את זה יותר בתיקים שטוחים - האחסון הכי חסכוני, IMHO. ואני גם מקפיא עגבניות לשנים רבות
ריבת קרח בבלנדרעגבניה קפואה
(דופלטה)

ממוסי
דופלטה, לריסה, אני גם אוהבת לאחסן בתיקים. אני מאחסנת עגבניות קצוצות, פלפלים, דובדבנים, ירקות ירוקים ~ הכל בשקיות ... אבל פירה ... שונה בכוסות. אני לא יודע למה, אבל זה קרה כך.
את המתכון שלך לעגבניות לא ראיתי בעבר. אחרי הכל, רעיונות טובים באוויר!
אבל חשוב מאוד לארגן אותם, כפי שאתה מעביר לאחרים!)))
תודה!
גאלה 10.
אוווו, איזה תענוג. אני עושה משהו דומה לנכדי, רק שמתי הרבה פחות סוכר. הוא מכנה זאת "פירה". לרוחקה, תודה על המתכון! עכשיו אדע מה זה באמת.
סבטה
לריסה, תן לי להוסיף את זה.
אני מכין גם את אותו סוג של ריבה עם בלנדר: אני קוטע את התותים עם מעט סוכר לפי הטעם. אני שופכת את המסה לשקית המוכנסת למיכל פלסטיק. ואז אני מוסיפה תותים קטנים שלמים למחית התות ומקפיאה אותה ככה. לאחר ההקפאה, אני מוציא את החבילה מהמיכל ומקבל לבנה כזו, זה מאוד נוח לאחסן אותם במקפיא.
ואחרי ההפשרה של הבריקט, התותים הללו נשארים שלמים, מבלי להפוך לדייסה, זה מאוד נוח לקשט איתם קינוחים.
שְׁטוּיוֹת
בנות, והכנתי תותים כאלה. מעט סוכר.
הוא היה קפוא, וכשהוא נמס, הוא היה חמצמץ ולא ריחני כמו שציפיתי. מה הבעיה? אני לא מבין.
התעצבנתי ... עשיתי הרבה, אבל התענוג ... אוי ואבוי ...
דופלטה
סבטה, נטשה, העובדה היא שיש לך מעט סוכר, והמסה קופאת בקרח, אבל יש לי הרבה, והתותים לא יקפאו כמו לבנה, כמו של סבטה - הם נשארים עבים, אך רכים, מוכנים מיד לשימוש.
סבטה
לריסה, אני מוסיפה מעט סוכר, לא בגלל שאני חוסכת, אלא בגלל שהתותים מתוקים ולא דורשים יותר. עכשיו בעונה אני אוכל את זה בלי סוכר בכלל, זה מאוד מתוק! אולי התותים שלך חמוצים ודורשים מתיקות.
דופלטה
לא, גם אני לא למתיקות, אלא לעקביות הפלסטית "ריבה" - כדי שלא תקפא. זה באמת מתגלה כמתוק מאוד, אבל ממש בלי קרח.
סבטה
לריסה, הממ ...צריך לעשות, ממש עכשיו פיר תותים.
ואליושקה
ציטוט: סווטה
הממ .... צריך לעשות, ממש עכשיו פיר תותים.
נו!!! ואנחנו לא מתכוונים לשיר בשום צורה. בואו נחכה או לא?!
אני אוהב ריבת גלידה!
והילדים שלי לא אוהבים אותם במתיקות, אתה מבין ...
דופלטה
מתוק, כן. אבל עוד לא הוספתי לימון, אני חייב לעשות את זה איתו!
ממוסי
לריסהרציתי לשאול, עם איזה ברי הכנת אותו?
דומדמניות שחורות, דומדמניות אדומות זמינות לי, ואנחנו אוהבים אותן. אני רוצה לנסות את האדום ביום אחד, אבל זה יותר עסיסי, כמה סוכר עלי לקחת רק בשביל "פלסטיות"?
דופלטה
ממוסי, אני בהודעה שבה עניתי לך על חבילות zip. כתבה שהיא עשתה זאת רק עם אוכמניות ודומדמניות. אבל עדיין יש משהו בתוכניות.
An4utka
ארהאן, הקפיאו משמשים ללא סוכר בחצאים או ברבעים, וכמו שאוהבים גלידה - מוציאים ולאחר 10-15 דקות עוברים דרך מטחנת בשר או בלנדר.
ארהאן
An4utka, תודה, אז כבר קפאתי. אני רוצה ריבת פלסטיק בדיוק. קפאתי מעט בקצב של 600 גרם משמשים, 100 גרם סוכר ו 50 גרם לימון. זה כל כך עקשן שאני לא יכול לבחור אותו ושפכתי אותו למיכל גדול בטיפשות. אני לא יודע איך שלי עכשיו. אבל עם פלסטיק המשמשים שלי, כנראה, לא יעבוד - עסיסי מדי, קשה לנגוס בלי להתיז.
4er-ta
סבטלנה, אני מצטער מאוד שזה קרה. יכול להיות שלא הזהרתי שמדובר עדיין בקוליות, לא בריבה. המתכון הזה הוא מהספר של פייר הרמה, אני מכין אותו הרבה שנים, אבל בדרך כלל במיכלים קטנים ובערב אני מעביר מהמקפיא למקרר, לא היו שום בעיות. מצטער שלא הזהרתי אותך.
ארהאן
טטיאנה, מה זאת אומרת, הבנתי היטב שמדובר ברוטב ולא בריבה, ובצורה טרייה שפכנו איתו גלידה, העקביות נראתה לעין. אני בעצמי פשוט מיהרתי, והצורות הקטנות היו כולן תפוסות, אז שפכתי הכל לגדול בלי לחשוב.
אגב, זה היה טעים מאוד עם גלידת משמש, אבל הבן עדיין היה מתוק מדי.
דופלטה
ארהאן, סבטה, לנו, למרבה הצער, אין לנו כל כך הרבה משמשים, ואפילו כל כך מתוקים, אחרת הייתי מתנסה בשמחה במתכון. כנראה שעדיין הייתי מוסיפה הרבה יותר סוכר ולימון, גם כתוש - הסוכר הזה לא מאפשר ל"ריבה "להקפיא, והלימון היה מאזן אותה.
An4utka
ציטוט: ארהאן
אבל עם פלסטיק המשמשים שלי, כנראה, לא יעבוד - עסיסי מדי, קשה לנגוס בלי להתיז.
ובכן, האם תוכלו למלא אותם בסוכר, לתת להם לעמוד עד שהם נותנים את המיץ, לנקז אותו, ואז להמשיך ללא סוכר, או לייבש מראש את המשמשים?
ארהאן
כן, יש לי כבר יותר מדי להתנסות. שאריות המשמשים התפוררו או התססו בשלושת הימים שלא הייתי בדאצ'ה. יש גם שזיף דובדבנים, עליו אולי להתאמן?
k @ wka
ואני מכין גם "ריבה" דומה. אני מוסיפה רק סוכר לפי הטעם, לא כל כך. ואני מוחץ את גרגרי היער לא עם בלנדר, אלא פשוט כותש אותם עם ריסוק תפוחי אדמה, לא הרבה, רק כדי לתת את המיץ, שמתי אותם בכוסות ומקפיא.
זה יוצא כמו פירות יער במיץ של עצמו, קפוא
דופלטה
ציטוט: k @ wka

רק שאני לא מוסיפה הרבה סוכר.
זה יוצא כמו פירות יער במיץ של עצמו, קפוא
אף אחד לא שומע אותי! שוב אחזור על מה שכבר נכתב למעלה: כבר הקפאנו הרבה פירות יער ומיץ באתר, יש כאן הרבה מתכונים כאלה! והמסה הזו לא קופאת, אלא נשארת "כמו ריבה"!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם