צוואר בקר "מכרז" בסיר לחץ

קטגוריה: כלים בשריים
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ

רכיבים

צוואר בקר 1 ק"ג (יש לי 1,400)
בצל לבן 700 גרם (יש לי 1 ק"ג)
גזר מחשב אחד
חמאה (לטיגון) ~ 100 גרם - 150 גרם
מלח, גרגירי פלפל שחור, אפונה מתוקה, עלה דפנה

שיטת בישול

מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
שוטפים את הבשר וחותכים את הגידים. הגידים עוברים שם במקום אחד וניתנים להסרה ללא קושי.
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
מקלפים את הבצל. השאירו כמה בצלים לטיגון,

וחותכים את השאר לטבעות או לחצאי טבעות
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
אנחנו חותכים את הצוואר לרוחב הסיבים לחתיכות בעובי 15 - 18 ס"מ, מכים בעזרת מערוך או פטיש עץ. אני חותך את הצוואר לחתיכות כמו לגולאש ולכן לא מכה אותו אלא מקל עליו (אכתוב על זה בשלב הבא)
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
מקפלים את סיר הלחץ בשכבות: שכבת בשר - שכבת בצל. אנחנו לוקחים הרבה בצל, כלומר בשביל 1 ק"ג בשר אנחנו צריכים לפחות 700 גרם בצל. אין צורך להמליח! אנו מוסיפים רק את התבלינים הדרושים! עכשיו, במקום להכות, אני לוקח ולוחץ את הבשר ביד כמו למרינדה למנגל. יוצקים כוס מים אחת וסוגרים את מכסה סיר הלחץ.
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
אנו מבשלים בשר בסיר לחץ למשך שעה - שעה אחת 10 דקות. יש לכוונן את התזמון בהתאם לכוחו של סיר הלחץ שלך ולגיל הפרה שלך.
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
לאחר פתיחת סיר הלחץ מוציאים את הבשר מהמרק, ממליחים אותו ומטגנים אותו בחמאה.
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
שוברים את רוטב הבצל שנותר עם בלנדר.
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
בחמאה מטגנים את הבצל השמאלי ועם גזר מגורר.
מכרז צוואר בקר בסיר לחץ
יוצקים רוטב בצל לתבנית עם בצל וגזר. ממליחים לפי הטעם ומרתיחים לסמיך הרוטב הרצוי.
מכרז צוואר בקר בסיר לחץמכרז צוואר בקר בסיר לחץ
כשהבשר שלנו שחום, מלאו אותו ברוטב סמיך, טעמו אותו למלח והביאו אותו לרתיחה, כבו אותו.

תוכנית בישול:

סיר לחץ ובישול - מחבת.

הערה

צוואר הבקר הוא בשר רזה אך קשוח מעט. בדרך כלל משתמשים בצוואר בקר לבשר טחון ולא כולם מעזים להכין ממנו גולאש. צוואר הבקר לא יהיה רך, מדובר בשרירים מתוחים ארוכי מצרכים, די די בטעמים של גידים.
מבנה צוואר הבקר רופף למדי, רווי שומן, ובעל סיבים עתירים. בגזרת הצוואר תכולה גבוהה של רקמת חיבור, ולכן היא דורשת טיפול בחום ארוך טווח ..
כך שלדעתי, רק סיר לחץ יכול לרסן בשר כזה.
אך חסרונות אלו מכוסים יותר על ידי טעם הבשר. הארומה שאין דומה לה של צוואר מבושל לא תשאיר אדיש כל גורמה.
אני מבשל ככה הרבה זמן, בישלתי אותו בסירי לחץ שונים. בעבר, באורך מלא פשוט. ואז קיבלתי אימייל. סיר לחץ שבתאי, לאחר שבתאי עבר לנוחות. ועכשיו אני מבשל בסיר לחץ של פיליפס. כל אחד מסירי הלחץ שלי הסתדר בסדר עם בשר מסוג זה! מתברר רך, כמו שאומרים: "לפחות תאכל עם השפתיים!"
בדרך כלל אני לוקח הרבה בשר, בערך + -1.5 ק"ג. אני משאיר את הפגר לאכול מיד, ומחלק אותו בחלקו במיכלים ומקפיא. זה יוצא כמו תבשיל מוכן. לפי אותו עיקרון, אני מבשל לא רק את הצוואר, אלא גם גרגרי לוז. זהו גם בשר גועש, קשוח, אך בריא מאוד.

סבטלנקי
נליה, מתעניין מאוד במתכון! אנא שתף ​​את סודותיך כיצד לבחור בשר כזה. כבר אמרו לי לאן ללכת. אבל אני לא יודע לבחור.
לרל
נילה, גם מאוד אהבתי את המתכון, אני מבשל בשר, אבל קצת אחרת, בפעם הבאה שאני צריך לעשות את זה ככה, אתה יכול לראות שהוא יהיה טעים !!
אתה בחור כל כך משובח, תארת והראית הכל בפירוט כזה !!
אני ממש אוהבת את המתכונים האלה!
נילה
סבטה, תודה על התעניינותך במתכון הבשר הזה. זה באמת יוצא טעים, בריא ורב-פונקציונלי. כלומר, ניתן להשתמש בו באופן מיידי למאכל, ואפשר להקפיא אותו במנות ולהשתמש בו לפי הצורך.את הקטע הזה הקפאתי קצת "להמשך", הכנתי דייסה עם גולאש. ותבשיל את השאריות עם כרוב מטוגן צעיר ועגבניות טריות. תוך 10 דקות אכלתי ארוחה מוכנה לארוחת ערב.
איך לבחור? כן, אין סודות מיוחדים. קודם כל, במראה, בצבע. יהיו ורידים ושומן בכל זאת, אך וודא שהוא קטן יותר. כדי שהשומן יהיה בהיר ולא צהוב כהה. זהו הסימן הראשון לבשר בקר ישן. כמו גם צבע הבשר עצמו. בדרך כלל בשר כהה מ פרת משה רבנו זקן או שור. ובשר העגל קל מדי. אני משתדל לא לקחת בשר עגל, אבל אני גם נמנע מבשר כהה מאוד. אני בוחר בבשר אדום בוהק ולא בשר. רצוי כי הווריד העבה האורכי ייחתך. אבל אם עם החלק הזה למגורים, זה בסדר, הוא נחתך בקלות (רק משקל נוסף). ריצ'י שלנו שמח מאוד עם הווריד הזה, זה כמו מסטיק עבורו. בחנויות הם מוכרים חתכים כבר עם הווריד החתוך, ובבזארים הם החלו לחתוך אותם לאחרונה. חתיכה אחרת צריכה להיות אלסטית, ולא רופפת, רצוי לא להקפיא.
אז אתה צריך להריח את היצירה שנבחרה. הבשר צריך להריח נחמד (איך אוכל לשים אותו בצורה ברורה יותר?) הריח צריך להיות חלבי ולא להריח כמו זבל. הבשר כהה, ואפילו עם ריח כזה הוא יכול להתברר כשור, ולשור יש טעם ספציפי.
וגם, אם אתה מוכר דגי לוז, אז אתה יכול גם לקחת את זה בבטחה. אנו קוראים לגרידי לוז חתוכים נתחי בשר סיביים משוק. בדרך כלל, שוקים שלמים נמכרים בחורף, לפני החגים הם נאספים לבשר מרופד. ובקיץ, שוקים שלמים, עם עצם ענקית, אינם מבוקשים. והספקים מפרידים את הבשר מהעצם. הרבה יותר קל למכור ככה. חרטום תמיד זול יותר מהצוואר. לא כולם יודעים לבשל אותם. אבל המתכון הזה מושלם גם לגרידי לוז!
לרל, תודה על המחמאה! נסה לבשל את זה ככה, אולי תאהב את זה. כאן בשר, בגלל הרבה בצל וחמאה, רוכש את הטעם המיוחד שלו.
הצגתי את המתכון הזה לפני 5 שנים באתר אחר. חשבתי שזה גם על יצרנית הלחם. ואז איכשהו הכל לא יכול היה להתאחד. או עצלות, ואז התמונות היו מיושנות היו צריכות להישא מאותו אתר. ואז שוב צילמתי את התהליך, אך לא העברתי אותו למחשב הנייד ומחקתי אותו מהפוטיק.
פשוט עשיתי ואילץ את עצמי לצלם תהליך חדש ולכתוב מתכון
מרוניצ'קה
תודה לך, נליה על המתכון!
נילה
לריסה, ותודה על תשומת הלב למתכון ולמשוב! אשמח אם המתכון לבישול בשר זה יועיל!
מרלנקה
נילה,
אני מבשל נל בערך אותו דבר, רק שחתכתי את הבשר גדול יותר (אני לוקח את הגבינה).
אני תוהה איך להוציא את הבשר מהרוטב לאחר הרתיחה, הוא קצוץ דק, חוץ מזה הוא עדיין מבושל והבצל דביק מאוד?
איך מתמודדים עם זה?

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם