ירקות מוקדמים

ירקות מוקדמיםבאביב רבים מרגישים חלשים, מתעייפים במהירות ונפגעים לזיהומים. במידה רבה, המחסור בוויטמינים במזון אשם. לכן, ברגע שהירקות הטריים הראשונים מופיעים - צנוניות, כרוב צעיר, בצל ירוק, חסה - נסו לכלול אותם בתזונה מדי יום.


אישה וגבר

אישה וגברהטבע הפקיד אותו בתפקידי אבהות ואמהות. וזה לבדו הופך אותם, בשפת הרומנים הישנים, ל"מיוצרים זה לזה ".


תִלתָן

תִלתָןבתחילת המאה הקודמת, עוד לפני הפלישה לנפוליאון, דובר ברוסיה רבות על המוזרויות של בעל האדמות טולה א 'רוזנטובסקי. לאחר שהיו לו הרבה שדות שחת טובים, הוא החל לזרוע עשב נקר למספוא בקר.


דַלֶקֶת הַגַת

דַלֶקֶת הַגַתמכל צד, הסינוסים הפרנסאליים צמודים לחלל האף. הסינוסים המקסולאריים, או המקסילריים, נקראים על שם הרופא האנטומאי האנגלי נ 'היימור, שתיאר אותם לראשונה במאה ה -15.


חיים מורכבים של תא פשוט

חיים מורכבים של תא פשוטראשיתם של חיים חדשים ניתנת על ידי ביצית מופרית אחת, שממנה נוצרים כל התאים הרבים והגדולים ביותר בגוף האדם. כמה יש שם? על פי הערכות מסוימות, בערך 100 טריליון, אבל אני חושב שאיש לא יכול לתת נתון מדויק.


תפוצה של דגים מעופפים באוקיינוסים

למה דגים יכולים לעוףדגים מעופפים (Exocoetidae משפחתית), המוכרים היטב לכולם מתיאורי מסעות הים, הם חלק בלתי נפרד מנוף הים החם והם אחד הביטויים החיצוניים האופייניים לו.


"מדוע קשה לו ללמוד?"

מדוע קשה לו ללמודמדי שנה מתיישבים עשרות אלפי נערים ונערות ליד שולחנותיהם בפעם הראשונה. חלקם מסתגלים במהירות ובקלות לדרישות בית הספר, ואילו לאחרים יש שלב הסתגלות ארוך וקשה יותר לתנאים חדשים.


עתידם של פרוסטגלנדינים

עתידם של פרוסטגלנדיניםארבע עשרה חומצות שומן בלתי רוויות הן כיום משפחת הפרוסטגלנדין. חומרים פעילים ביולוגית אלה מושכים את תשומת לבם הקרובה ביותר של מומחים. הם הפכו לנושא הדיון בסימפוזיונים, בכנסים בינלאומיים; הוקדש להם קונגרס בינלאומי, שהתקיים בסינגפור בשנת 1976.


דלעת

דלעתלעלות על הדלעת בגודל הפרי קשה, אם לא חסרת סיכוי. הפרופסור הקלאסי לעסקי ירקות נ 'קיצ'ונוב התגאה באותה תקופה שגידל דלעת במשקל של חצי סנטר ואז התברר שיש עוד יותר גדולים.


למדו אנגלית לבד

למדו אנגלית לבדאנגלית, כמו כל אחרת, ניתנת ללמוד בדרכים רבות ושונות.


תלתן מתוק צהוב

תלתן מתוק צהובירכתי ספינה! לטטרפודים, הם צריכים להיות מגוונים, כמו האוכל שלנו. האידיאל לאיסוף אותם הוא אחו טבעי. הוא מכיל חמישים סוגים שונים של עשבי תיבול, או אפילו יותר.


יום הולדת לילד הוא חג לכל המשפחה

יום הולדת לילד הוא חג לכל המשפחהאירוע גדול קרה בחייכם - ילדכם נולד. משקפיים יועלו לבריאותו של האדם החדש שהופיע על פני האדמה. מטבע הדברים, האשם עצמו לא יוכל לקחת חלק בחגיגה זו, נוחר במתיקות במיטתו.


שמור על הציפורים!

שמור על הציפוריםבאביב, ברגע שהכפור שוכך ומתחיל ההפשרה, עופות הנודדים הראשונים - צריחים - מופיעים על הכבישים וטלאים מופשרים באזור מוסקבה. זה קורה בדרך כלל במחצית השנייה של חודש מרץ. ואחרי שבוע וחצי זרזירים חוזרים מארצות חמות ומתחילים לטרוח בבתי העץ שלהם.


קַנָבוֹס

קַנָבוֹסבשנים קודמות איכרים תמיד החשיבו את המפ ליצור מיוחד. צמח מספר אחד. אפילו הלחם היומי - חיטה ושיפון נמוג ברקע. חיטה נזרעה בכל מקום שנדרש. לממפ הוקצה מגרש ליד האחוזה, כך שתמיד תוכלו לראות איך היא גרה שם.


איך ללמד ילד לעבוד עם חומר וכלים

איך ללמד ילד לעבוד עם חומר וכליםכשהוא מתחיל ללכת ולדבר לבד, הילד שואף כל יום להראות באופן פעיל יותר את האנרגיה הגוברת שלו. הוא מתקמט וקורע נייר בהנאה, מנסה לשבור צעצועים; בזמן הרחצה באמבטיה הוא מתיז מים בשמחה ובדרך כלל מנסה "לפעול" בצורה כזו או אחרת.


מדוע אדם איבד את קו השיער?

מדוע אדם איבד שיערהאיש החל לאבד שיער בגלל "מעשי הקונדס" של האופנה, שמילא, אולי, תפקיד מורגש באותם זמנים רחוקים.


שזיף

שזיףבמהלך מלחמת העולם הראשונה, כשאיום הצפדינה תלוי מעל התעלות, החלו להביא פנקייק שחור כבד ודביק. בצבע ובעובי הם דמו לנייר הקירוי הרגיל איתו מכוסים גגות הסככות, וגם התגלגלו לגלילים.


איך אנחנו נושמים

איך אנחנו נושמיםהנשימה היא מכלול של תהליכים פיזיולוגיים חיוניים המתרחשים בגוף האדם. בזכותם הגוף סופג חמצן מהאוויר ומשחרר פחמן דו חמצני. וחמצן, כידוע, הוא מקור אנרגיה.


פרח תשוקה

פרח תשוקהבפסיפלורה ליאנה הטרופית, צמח נוי פרי שגדל לא רק בגינה, אלא גם באזורים מקורים, יש כ -400 מינים. מולדתה היא דרום אמריקה.


לפת

לפתהאגדה הרוסית הישנה "סבא שתל לפת" היא, ככל הנראה, לא על הלפת הרגילה עם עור צהוב, אלא על המספוא - לפת. הלפת היא המגדלת גידולי שורש כה עצומים שאף קוראים לעזרה. חמישה או שישה קילו.


מדוע דגים יכולים לעוף?

למה דגים יכולים לעוףמים חמים של האוקיאנוס העולמי מברכים את הנווט עם שמש בוהקת, מים שקופים כחולים ובתי ספר של דגים מעופפים הגולשים בקלות מעל הגלים. דגים מעופפים, שתמיד משכו את תשומת לבם של החוקרים, מובחנים כדברים נפרדים Exocoetidae משפחתית מהסדר Sarganiformes (BeloniFormes).


אוכל ויטמינים בחורף

אוכל ויטמינים בחורףאוכל משביע וטעים למדי מתגלה לפעמים כלא מספק אם הוא מכיל מעט חומרים הנקראים ויטמינים.


פרגים

פרגיםפרחים תמיד הביאו שמחה לאנשים. אבל הטעמים משתנים. קאן באופנה היום, צבעונים מחר, ציפורנים מחרתיים. פעם מלכים העלו תפוחי אדמה. ואז הם התפעלו מהחמנייה.


מדכאי תיאבון

מדכאי תיאבוןאלפי אנשים רוצים לרדת במשקל. ואין פלא. עיור, אוטומציה של תהליכי ייצור רבים, שימוש במנגנונים המאפשרים עבודת אדם, פיתוח תחבורה עירונית ותעשייתית, הרחבת אזורי עבודה שאינם דורשים לחץ פיזי משמעותי, הביאו לשינוי ניכר באורח חייו של אדם מודרני.


הדירה שלך

הדירה שלךסידור דירה הוא אמנות, במיוחד בתנאים המודרניים שלנו, אומנות השימוש הרציונלי בשטח קטן לצרכים אנושיים יומיומיים כמו שינה, אוכל, בישול, עבודה, מנוחה, גידול ילדים, תקשורת עם חברים.


דובדבנים

דובדבניםהדעה לגבי דובדבנים לא תמיד מחמיאה: "עצם בשקית עם מים מתוקים." וזה נכון, אין בו חומצה, אין מתיקות אמיתית. יש רק רעננות. ועוד קלף טראמפ - הוא מבשיל מוקדם. לפני דובדבנים, תפוחים, אגסים, אבטיחים וכמובן ענבים.


דרמטיטיס במגע

דרמטיטיס במגעמחלה זו מתפתחת לרוב באופן בלתי צפוי ובמבט ראשון ללא סיבה. אבל זה רק במבט ראשון. בניתוח ההיסטוריה הרפואית של מטופל זה או אחר, לעתים קרובות אתה משוכנע שהוא עצמו, באמצעות בורות או רשלנות, תרם להתפתחות המחלה.


לאורך חגורת האבן של רוסיה

לאורך חגורת האבן של רוסיהבעבר הרחוק כינו את אוראל "אבן". נטפס לראש ההר והסתכל על רכסי ההרים עד לאופק. ממזרח להם אסיה, ממערב אירופה. בלב אוראל - סברדלובסק - יש אובליסק המחלק בין שני חלקי העולם. מדי שנה מתאספים תיירים בסמוך אליו לעצרת המסורתית "אירופה - אסיה".


מתי להדביק את הטפט

מתי להדביק את הטפטעדיף לכסות סלונים בטפט נייר רגיל. נכון, טפטים כאלה צריכים להתעדכן לעיתים קרובות, אבל הם היגייניים.


קצת היסטוריה של ריצה

קצת היסטוריה של ריצהבהתחלה הייתה ריצה.על פי היסטוריוני הספורט, אבי האב של המשחקים האולימפיים העתיקים, הרקולס, לכבוד ניצחונו על המלך אוגאס, ארגן מירוץ בין אחיו. על פי האגדה, הוא צייר מקום לגדר, שם את רגל ימין ליד הקו, ואז שם את רגל שמאל אליו וחזר על כך 599 פעמים.<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 481 - 510 מתוך 2484

כל המתכונים

נושאים חדשים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם