מאנון
ערב טוב! האם אוכל לבוא לנושא שלך?)
אני בוחר עכשיו מערבל פלנטרי וכמה זה היה קשה! אחרי שקראתי דיונים, ביקורות וכו 'הגעתי למסקנה שקנווד וקיטשן זוכים לשבחים ביותר.
אני באמת רוצה אינדוקציה, אבל יקר מדי בשבילי. החלטתי בערך על דגם 7300, אבל בחנויות שונות הם לא מתייאשים ממנו באופן לא פולשני. ב- Mvideo אחד אמרו שעדיף לקחת את ה- 5100T, אין שום הבדל בעבודה, אלא רק 10 אלף רובל נוספים.
נציגי העמדה עם אינדוקציה אמרו כי אין דבר טוב יותר מאשר אינדוקציה, ובדרך כלל יש 7300s תגובה חריפה במהלך הפעולה.
ב- Mvideo אחר הם אמרו מדוע קנווד, הכסף הזה הוא רק מותג, טוב יותר מבורק או סוג כלשהו של קרן המטבע ...
בקיצור, הם היו מבולבלים לחלוטין, והקידום עם שלושה חרירי במתנה יסתיים בקרוב ((
ואז מצאתי אותך! אולי מישהו יכול לספר לך על 7300, כמוה, האם זה באמת כל כך רע שבאמת עדיף להסתכל על משהו אחר?
אחרי הכל, היא גם עולה בהגינות. טוב, לפחות בשבילי.
זבזדה
מאנון,
ציטוט: מנון
האם אוכל ללכת לנושא שלך
כן, בהחלט ייתכן! אנו שמחים לקבל את פניכם! אני חושב שעד הבוקר המשתמשים בדגם שבחרת יתעדכנו ויתבקשו. באיזו עיר ראית אינדוקציה במכירה בחנות? או שאני כבר מאחור החיים לגמרי במשך שלושה ימים?
ומי יכול להתאים עבורך מכונית בנפח 4.6 ליטר? יש הבדל בין שני הדגמים הללו, יש גם כוח וגם ציוד, אבל כנראה שלא הייתי שוקל את ה -4.6 ליטר, אלא הסתכלתי על דגמי 6.7!
מירנדה
ציטוט: מנון
החלטתי בערך על דגם 7300, אך בחנויות שונות הם לא מתייאשים ממנו באופן לא פולשני.
לעתים קרובות (ליתר דיוק - תמיד) בחנויות יש תוכנית מכירה של מוצר ספציפי, על בסיסה הם משכנעים או מרתיעים.

אם נשווה ישירות בין 7300 ל- 5100, ורק מבחינת המפרט (פשוט אני אישית לא אספר לך על העבודה, מעולם לא ראיתי אותם חיים בעבודה, רק על המדף), אז יש להם הבדל את העיצוב, התצורה והחומרים של החרירים.

נושא הציוד נפתר על ידי החלפה או רכישה של קבצים מצורפים, אם כי זה נוסף. כסף, אם כי לא באופן מיידי. אך עם זאת, בשנת 7300 חרירי פלנטה עשויים נירוסטה, פלקסי וסופלה כלולים בנוסף בתצורה. לא מעט אנשים מעדיפים לקנות דגם זול יותר, אך לאורך זמן, כשהם מבינים מה הם רוצים (אם הם רוצים), למשל, וו אחר, קנו אותו בנוסף, ובכך הגדילו את מעמד הרכב בפחות כסף.

נושא העיצוב הוא הבחירה הסופית. ה- 7300 משתמש בחומרים יקרים יותר מבחוץ (יכול להיות שיש מנוע דומה בפנים, הנה השאלה), ויש תאורה אחורית בקערה.

רק ראשית עליכם לענות על השאלה - איזה עומס אתם מתכננים על הרכב? באיזו תדירות תשתמשו בו ולאיזו מטרה? אם למשפחה ומשפחה קטנה, בישלו לעצמכם, ולא כמה עוגות ביום למכירה, אז אולי 4.6 ליטר. הקערה טובה. אם העומס ותדירות השימוש מתוכננים להיות גדולים, אז אתה יכול לחשוב על אינדוקציה בתשלומים?

ציטוט: מנון
בקיצור, הם היו מבולבלים לחלוטין, והקידום עם שלושה חרירים במתנה יסתיים בקרוב ((
זה כמה שיש לי לקנווד, כמה זמן מבצע זה
רק התאריך משתנה, וקורא לקנות מוקדם יותר. הדבר היחיד הוא בדרך כלל 5100 במלאי, ולא מזמן נוספו KVC7300S ו- KVL8300S.

אם אתה מסתכל במשרד. באתר, ואז יש להם חדשות על קבצים מצורפים מהעתיד - מיום 3 במאי 2019! ותאריכי המבצע הם 17/09/2018 עד 31/01/2019. כי הם תיקנו את השנה (לפני שנת 2018), והחמיצו את החודש.
🔗

אבל ב- Mvideo עדיף לפקח על זה, לעדכן את התאריכים בזמן. לפני NG, התאריך היה 31 בדצמבר 2018. ועכשיו עד 31 בדצמבר 2019.
🔗
קצאל
מאנון, יש לי דגם ישן שף טיטניום 4.6 ליטר.כבר כתבתי מעל מנה אחת של מרשמלו אינה כלולה בקערה! המיסה עוברת מעבר לקצה. רק תבין שאתה לא יכול להשתמש בכל נפח הקערה. נפח שימושי פחות מהוכרז 4.6. הם החליפו את תיבת ההילוכים בשנה השנייה להפעלה - הם העבירו את הרקולס ספוג חלב דרך מטחנת בשר; תיבת ההילוכים מתה. אם אפשר, הייתי קונה את זה עם אינדוקציה. זה כמו מכונת תפירה עם 50 תפרים. לעתים רחוקות יש צורך בתפרי סאטן, אך מועילים מאוד!
נטליה B.
מאנון, יש לי טיטניום 7300s קצת יותר משנה וחצי. שמח כמו פיל. אני לא קונדיטור, אבל אני אופה משהו. הקערה מספיקה לכמות שאני צריכה. נרכש לא רק בגלל המיקסר (אם כי כמובן בגלל זה), אלא גם כעוזר - טוחנים, קוצצים, טוחנים. התברר, גם מכים, משפשפים, מתגלגלים. והמטחנה נהדרת. אני עדיין לא צריך אינדוקציה, אבל רציתי גודל קטן יותר. קניתי אותו, תוך התמקדות בכוח ובחומרים. אמנם, כמובן, אתה לא יכול לנחש עם תקלות, אז איזה מזל יש לך. וזה כמעט ולא תלוי במודל. אין לי שום תגובה חריפה, אין ריח, רעש בינוני. לעת עתה, לפחות. כלומר, אין תלונות על המודל. יש כמה קבצים מצורפים, אבל הקבצים המצורפים משותפים לשפים.
בהצלחה בבחירתך!
מאנון
ציטוט: zvezda
כן, בהחלט ייתכן! אנו שמחים לקבל את פניכם!
תודה! 🤗
ציטוט: zvezda
באיזו עיר ראית אינדוקציה במכירה בחנות?
במוסקבה) במגה בלייה דאצ'ה, מול הכניסה ל- OBI, יש עמדת הפגנה. יש רק 9060, 9040 ו- 7300. אבל זה לא מוצג בכלל))

ציטוט: zvezda
ומי יכול להתאים עבורך מכונית בנפח 4.6 ליטר?
כן, אני בעצמי))) ​​אך ורק מסיבות כלכליות. רק שעכשיו יש לי מולינקס ידני פשוט עם קערה של 2.5 ליטר, אם לגלגלי העיניים, וזה עמוק כמעט כפליים)

ציטוט: נטליה B.
מנון, יש לי טיטניום 7300
אוף, תודה רבה על המשוב ממקור ראשון!
האם אתה מקבל זרבובית לחותך ירקות ומטחנת בשר?

ציטוט: מירנדה
רק ראשית עליכם לענות על השאלה - איזה עומס אתם מתכננים על הרכב? באיזו תדירות תשתמשו בו ולאיזו מטרה?
באופן כללי, אני מבשל הרבה. לבית ולמשפחה. אני מכין גם עוגות בהזמנה אישית, אבל בכמויות קטנות, קורה שרק עוגה אחת בחודש. עכשיו התחלתי לנסות ג'ינג'ר, אז אני צריך להתמודד עם בצק הזנגוויל. יש תוכניות למרשמלו, אני מאוד רוצה לנסות את זה, אבל לא יכולתי להעז עם המיקסר הישן.
לכן, חשבתי, מכיוון שעשיתי הכל עם קערה של 2.5 ליטר במשך כל כך הרבה שנים, אז עם 4.6 זה בהחלט יהיה טוב יותר))

ציטוט: מירנדה
זה כמה שיש לי לקנווד, כמה זמן מבצע זה
כן? אה, הרגעת אותי))) ואז הכל על העצבים בזמן שאספתי כסף, ואז כמה ימים לפני סיום הפעולה, יש לי בהלה, קרוביי דוחפים לידי, שרק מוסיף עוד פאניקה)

ציטוט: קצאל
מנון, יש לי דגם טיטניום שף 4.6 ליטר ישן. כבר כתבתי מעל מנה אחת של מרשמלו אינה כלולה בקערה! המיסה עוברת על הקצה.
כמה מרשמלו בדרך כלל מקבלים ממנה? רק שמעולם לא ניסיתי לעשות זאת, הכל בתוכניות. והאם אתה יכול לעשות חצי מנה או שזה חלק לחלבון אחד?
מירנדה
ציטוט: מנון
לכן, חשבתי, מכיוון שעשיתי הכל עם קערה של 2.5 ליטר במשך כל כך הרבה שנים, אז עם 4.6 זה בהחלט יהיה טוב יותר))
4.6 זה עד לקצה, בתוספת שהמטרפה המונמכת מטה תופסת מקום, כלומר, החלל האמיתי להקצפת המסה הוא כ -3 ליטר. + -, אלא פחות. אבל עדיין יש הרבה קנאה בגודל המטבח ובמה נשמה. למיטב הבנתי, ראית בחיים את הקערה הקטנה והגדולה, את גודל המכונות. והתאהבנו ב- 7300. ואתה זקוק לזרבובים (יש הרבה אנשים שיש להם רק מיקסר, כולם עם מכשירים נפרדים או לא).

אני בעד אינדוקציה, אבל אני גם לא מתנשא מהבחירה שבוצעה. הדבר החשוב ביותר כאן הוא מה שאתה רוצה, על מה אתה חולם כשאתה חושב על המכונית. החלום עובד טוב יותר מהנכפה
נטליה B.
מאנון,
ציטוט: מנון
האם אתה מקבל זרבובית לחותך ירקות ומטחנת בשר?
לא, צברתי המון: מעבד מזון, בלנדר, מטחנת בשר, מכונת גלגול, ספירולייזר, מסוק קטן, מסננת ... פעם בהתרגשות קניתי משהו, נתתי משהו.
מירנדה
נטליה B.ומה התלונות שלך?
אני לא סומך על מסחטות המסחטות (למעט החדשה, שאנחנו עדיין לא מוכרים, אין דעה), ולרולטה הגלידה. אפילו תופי הפומפיה מעולם לא משכו אותם, ולמען מטחנה נפרדת, אבל שני אלה כבר אישיים, ולא בגלל שהקבצים המצורפים לא מצליחים.
יולי-לב
מאנון, אם התוכניות הן מרשמלו, אז בהחלט קערה גדולה, ממנה אחת של 250 גרם מחית יוצאת 20 חתיכות מרשמלו, בערך 30-35 גרם.
נטליה B.
מירנדהאתה צודק, מסחטות מיץ. אני בכלל לא אוהב צנטריפוגה, ועיתונות פירות היער אינה אוניברסלית, ולעתים קרובות אתה צריך לנקות אותה. (לריקות וג'לי, מסננת מצילה). לכן, אני מחכה לבורג חדש, ביקורות.
לא ממש כמו מגרסה בשקע במהירות נמוכה. נרכש לריקים, מכיוון שפריסת המטבח אינה מאפשרת שימוש במהירות גבוהה. ובכן, אני לא אוהב את זה: מתקבלים איזשהו חתיכות לא מוגדרות, שמתי אותם רחוק יותר, אני מחליף אותם בחותך קוביות או במעבד.
תלונות על מעבד המזון הופיעו לאחר שהפילו אותו מגובה 40 סנטימטרים - וארכובים: פלסטיק קליל שביר וידית כבדה, אין סיכוי: הידית פשוט קרעה חתיכת פלסטיק. איכשהו לא שקול. אבל אלה כבר פרטים.

כן, מעבד מזון גם לא מתאים לבשר טחון: לפני קנווד, בשר טחון יוצר במעבד פיליפס, שהיה זול. מצוין, זה הספיק לעצור בעקביות הרצויה. וקנווד טוחן בצורה לא אחידה, כמות מסוימת מתקבלת בצורה של משחה. אבל טוב שקניתי מצמד מטחנת בשר! אז אני מסתובב.
מאנון
ציטוט: מירנדה
כלומר המרחב האמיתי למסה המוקצפת הוא כ -3 ליטר. + -, אלא פחות. אבל עדיין יש הרבה קנאה בגודל המטבח ובמה נשמה. למיטב הבנתי, ראית בחיים את הקערה הקטנה והגדולה, את גודל המכונות. והתאהבנו ב- 7300.
ובכן, כן, קצת ...
וכך, לא שהנשמה משקרת, רק ממה שהם מוכרים בחנויות הרשמיות זה משהו בין לבין. 5100 הוא החלש ביותר, 8300 כבר יקר, ובכן, אינדוקציה די יקרה. ולו רק בחיפוש הלא רשמי אחר דגמים ישנים יותר.

ציטוט: נטליה B.
צברתי המון
גדול! בתחילה נטיתי לקחת מטחנת בשר, בלנדר ואיזה פומפייה או חותך קוביות במתנה.
אבל אז קראתי שיש בעיות במטחנת בשר וכי בגלל העומסים עליהם עדיף לקחת אחד נפרד. נראה שיש צורך בקוביות לעיתים קרובות יותר עבור אוליבייה, כלומר לא כל כך הרבה פעמים. לכן, בזמן שאני רוכן לעבר חותך ירקות ומשהו אחר) עדיין לא פגשתי ביקורות על בלנדרים, בין אם חזקים יכולים להתמודד עם עשבי תיבול, למשל, לשייקים.

ציטוט: יולי-לב
מנה אחת עבור 250 גרם עלי פירה 20 חתיכות מרשמלו בערך 30-35 גרם כל אחת
אה, והאמת מעט מאוד (
אבל מצד שני, אני לא יודע אם בכלל אוכל להכין מרשמלו)))

ציטוט: נטליה B.
לא ממש כמו מגרסה בשקע במהירות נמוכה.
מה זה? אשר, כמו חותך קוביות, מחובר מלמעלה או כמו מטחנת בשר עם גרגרים עגולים?
נטליה B.
ציטוט: מנון
אשר, כמו חותך קוביות, מחובר מלמעלה או כמו מטחנת בשר עם גרבונים עגולים?
מעל - האם חותך קוביות או ספירליזר? אלה הם נורמליים, אם כי אינם חיוניים. ואני לא אוהב את התוף, כמו מטחנת בשר.
יולי-לב
מאנון, עם קנווד, המרשמלו בהחלט יסתדר
מאנון
ציטוט: נטליה B.
מעל - האם חותך קוביות או ספירליזר?
לא, זה נקרא מצורף לחותך ירקות. דומה לחותך קוביות, רק עם מגרדות דיסק, כמו במעבד עם קערה.
כן, משום מה התוף לא עורר אמון.

ציטוט: יולי-לב
עם קנווד, המרשמלו בהחלט יסתדר

סופר! 😊
זבזדה
מאנון, אני משתמש בו כבר 10 שנים! יש לי את הזרבוביות הראשונות -023 (6.7L), בהן אני משתמש לעתים קרובות
  • מעבד מזון
  • כוסות
  • הפומפיה היא תוף
  • שחת בצק
    • מסחטת הדרים

אולגה VB
ציטוט: מנון
עם מטחנת בשר ויש בעיות ומה עדיף, בגלל העומס עליהם, קחו אחת נפרדת. נראה שיש צורך בקוביות לעיתים קרובות יותר עבור אוליבייה, כלומר לא כל כך הרבה פעמים.
מצמד מטחנת הבשר טוב מקמ קנווד, אל תפקפק בכך.
אם כבר יש לך מוצר נפרד, ייתכן שלא יהיה צורך בקובץ המצורף. ואם עד כה אין טוב, הרי שההתקשרות לא תאכזב.

חותך מעוקב.
הוא משמש לא רק לאוליבייה, אלא גם לכל ויניגרטות, תבשילי ירקות, מרקים, להכנות עונתיות - תפירה והקפאה.
עבור רבים זה תמיד בהישג יד.
לעתים רחוקות אני משתמש בו, כי אני לא מכין הרבה הכנה, ולכמות קטנה של סלטים, אליגטור מספיק לי, אבל אני לא מתכוון להיפטר מהקוביה.

מאנון, נסו לקרוא את הנושאים לפחות באלכסון, ושאלות רבות ייעלמו מכם.
בהצלחה!
נטליה B.
מאנוןובכן, זה נמצא בשקע המהיר. יש לי כל כך הרבה שווה ק"מ שאי אפשר להשתמש בחותך ירקות מהיר: מאחור - קצה אבן השפה, צוק, וקשה לסובב את המכונית. בגלל זה לא קניתי את זה. אבל באופן כללי, למטרותיי, עדיין יש מספיק מגרדות חיתוך.
____
עכשיו, כמו החמור של בורידנוב, חשבתי על חותך האטריות. אני חושב הרבה זמן. שניים - הרבה, לא לעתים קרובות כל כך יהיה צורך. אבל הקטן ביותר (לטאלוליני) או גדול יותר, כך שהרוחב יהיה 3.5 מ"מ, האם הוא רב תכליתי יותר? לעולם אינך יכול לחתוך את הקטנה ביותר ביד, בוודאות, אך אפילו יותר רחב קשה באופן שווה. אה, באופן כללי!

ציטוט: אולגה VB
מצמד מטחנת הבשר טוב מקמ קנווד, אל תפקפק בכך.
כן!

ציטוט: אולגה VB
הוא משמש לא רק לאוליבייה, אלא גם לכל ויניגרטות, תבשילי ירקות, מרקים, להכנות עונתיות - תפירה והקפאה.
לסלטים הקוביות גדולות בשבילי, אני כמעט לא מכין ריקים, אבל השנה שיקמתי אותה: הכנתי ריבת חבושים. תבשיל טוב.
פיטר פוש
ציטוט: מנון
וכך, לא שהנשמה משקרת, רק ממה שהם מוכרים בחנויות הרשמיות זה משהו בין לבין. 5100 הוא החלש ביותר, 8300 כבר יקר, ובכן, אינדוקציה די יקרה.
מאנוןשקול את ממוצע הזהב - מכוניות ממעמד קנווד עִלִית (https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/in...911.0).
הבחירה כמובן תלויה בכם, אך עם קערה גדולה יותר היא טובה יותר.
מירנדה
נטליה B., בערך אותה דעה.
הכנתי בשר טחון במעבד מזון, אבל פעם אחת כניסוי. המסקנה שלי היא שהכל תלוי בכמות ואיך לעשות זאת - במהירות קבועה או דרך הדופק. ועד כמה מנקים את הבשר או שהוא בדרך כלל עוף. וכך בעזרת סכין אני מכין תחליב נקניקיות, כאשר כמות קטנה של מרכיבים (ומספר גדול כאשר ואז עצלות בקבוצות), אני טוחנת הכל.

ציטוט: מנון
וכך, לא שהנשמה משקרת, רק ממה שהם מוכרים בחנויות הרשמיות זה משהו בין לבין. 5100 הוא החלש ביותר, 8300 כבר יקר, ובכן, אינדוקציה די יקרה.
הקו המודרני נראה כך (מג'וניור ועד קשיש): שף סנס -> שף (ללא מילים נוספות) -> שף עלית -> שף טיטניום -> שף בישול

כל סדרה (למעט בישול) היא עם קערה קטנה ועם קערה גדולה (ואז יש XL בשם). Chef Sense זמין בשתי גרסאות - רגילות (5000) וצבעוניות (5100), ההבדל ביניהן הוא בכוח (ל- 5100 יש יותר) ובצורה של קבצים מצורפים פלנטריים (מקצף, בצורת K וקרס).

אבל הצבע Sense XL אינו נמכר רשמית ברוסיה, ודגם העילית המצוין הממוצע בכל גודל. ושף (ללא מילים נוספות) כמעט נעלם אם יימצאו השרידים. כלומר, שלוש אפשרויות נותרות במשרד למכירה - הצעירה יותר, ספינת הדגל ללא אינדוקציה, טיטניום ואינדוקציה. אז בחרו, כמו שאומרים.

הצעיר לא כל כך חלש, אבל עדיין לעומסים קטנים יותר, אך ורק לבית / למשפחה, עם בישול רגיל לכל יום. ורבים מרוצים.
זבזדה
ציטוט: אולגה VB
לקמ קנווד מצורף מטחנת בשר טוב,
הו אולנקה, סליחה .. שכחתי! כמובן שהיא במקום הראשון! במשך יותר מ -10 שנים, אין תלונות בכלל, אבל אני מבשל הרבה! עכשיו עוד קונדיטוריה, אבל הנקניקיה לא הפסיקה להכין!
מירנדה
ציטוט: פיטר פוש
שקול את ממוצע הזהב - מכוניות ממעמד קנווד עלית
זה באמת ממוצע הזהב. אבל ברוסיה זה לא נמכר בשום מקום בכלל, אפילו לא באופן רשמי. הבחירה קטנה הן בין הדגמים עצמם והן בין האפשרויות בקו (כלומר, תצורות שונות עם תוספות נוספות כמו בלנדר, מטחנת בשר).
פיטר פוש
ציטוט: מירנדה
... ברוסיה זה לא נמכר בשום מקום בכלל, אפילו לא באופן רשמי. הבחירה קטנה הן בין הדגמים עצמם והן בין האפשרויות בקו
מירנדה, עצוב מאוד, אבל השנה הם מבטיחים. הבחירה קטנה מאוד, כמעט ואין. ומה הכוונה ב"לא רשמית ", חנויות וחנויות מקוונות הם חיי היומיום. טֶכנוֹלוֹגִיָה? פחית, מאנון, לשלוח ל 🔗, 44% הנחה. יש גם קערה קטנה, אבל אין הנחה.
מירנדה
פיטר פוש, עדיף לא מהגרסה הגרמנית של האתר, אלא מהרוסית בה מנוכה המע"מ האירופי. 🔗

באופן רשמי, מה מוסמך למכירה מקומית ומה מכסה האחריות. ולא רשמית - אפור מספק הסמכה בעבר, מע"מ בעבר. לכן קנווד משנה 1-2 ספרות בשם כדי לעקוב אחר מפלגות מקומיות.
פיטר פוש
מירנדה, כן אתה צודק, לא התעמקתי בדקויות האלה, חיפשתי בגוגל את החנות וזהו. אפשרות טובה וק"מ מצוין.
פיטר פוש
ציטוט: מירנדה
לא כולם מוכנים להוריד את האחריות לחמש שנים
מירנדה, נתנו מידע למחשבה, בואו מאנון שוקל את היתרונות והחסרונות. ההנחה מפתה. אבל רק למכונית עם קערה גדולה, והיא עדיין רוצה מכונית קטנה יותר.
מאנון
בנות, תודה רבה, כל כך הרבה מידע, פשוט אוצר!
ציטוט: מירנדה
הקו המודרני נראה ככה
תודה על ההבהרה, מתברר כי 7300 היא כמעט העתיקה ביותר לפני ההשראה.

ציטוט: אולגה VB
מנון, נסה לקרוא את הנושאים לפחות באלכסון, ושאלות רבות ייעלמו ממך.
כן, אני מצטער שלא הגעתי לפורום זה קודם לכן, אנסה, אם אפשר, לראות הכל.

ציטוט: אולגה VB
אם כבר יש לך מוצר נפרד, ייתכן שלא יהיה צורך בקובץ המצורף. ואם עד כה אין טוב, הרי שההתקשרות לא תאכזב.
אה, תודה על טיפ מטחנת הבשר! יש אחד נפרד, אבל הוא ישן וחלש בכלל. תכננתי חדש, רציתי אותו בצורה של זרבובית, ואז פחדתי ממשהו, אפילו כאן איפשהו, נראה, קראתי שעדיף לקנות Axion נפרד, רשמתי לעצמי, אבל אני לא הסתכלתי, עכשיו אחשוב על זה))

ציטוט: מירנדה
זה באמת ממוצע הזהב. אבל ברוסיה זה לא נמכר בשום מקום בכלל, אפילו לא באופן רשמי.

מעניין למה זה כך? ((אם הדגם טוב מאוד?

ציטוט: מירנדה
עדיף לא מהגרסה הגרמנית של האתר, אלא מהרוסית בה מנוכה המע"מ האירופי.
כלומר, ניתן להזמין מגרמניה, אפילו לעשות זאת ?? ובכן, אני לגמרי מאחורי הזמנים. והמחיר לאליטה נמוך פי שניים מאשר לטיטניום כאן. איך הם משלמים?
אבל מסתבר שיש מינוס שאין ערובה וזרבובים במתנה?

אבל כן, יש על מה לחשוב.

ציטוט: פיטר פוש
נתנו מידע למחשבה, נניח למנון לשקול את היתרונות והחסרונות.
כן, זה בטוח, שוב תודה, בנות !!!
זבזדה
ציטוט: מנון
עדיף לקנות Axion נפרד
קניתי גם את Axion בנפרד ... זה יום ולילה! לא תקבל את אותה התוצאה ב- Axion לעולם! לעומת מיליון מאות אלף פעמים!
מירנדה
ציטוט: מנון
מעניין למה זה כך? ((אם הדגם טוב מאוד?
כי אז דגם כלשהו לא יהיה למכירה. הוא האמין כי בעייתי עבור האדם שלנו לבחור - האמצע נמכר בצורה גרועה, הוא ייקח את הזול ביותר, בטענה מדוע לשלם יותר מדי, או את היקר ביותר (לעתים קרובות באשראי), וישכנע את עצמו שאשלם קצת, אבל יותר טוב .. אנשים זרים מסוגלים לבחור בדיוק לפי הצרכים והכלכלה שלך (דעה כזו). יש להם גם אפשרויות תצורה נוספות - רק מכונית, מכונית + בלנדר + מטחנת בשר, מכונית + 5-6 אביזרים. לא כמתנות, אלא בחבילה.

או תשובה אחרת - החטיבה הרוסית פשוט עצלה מכדי לבנות תוכניות שיווק שונות עבור דגמים שונים. לכן המגוון מצטמצם לכלום, במקום 4 סרגלים + אינדוקציה, ישנם רק שני שליטים - הצעירים, הבכירים והאינדוקציות.

ציטוט: מנון
והמחיר לאליטה נמוך פי שניים מאשר לטיטניום כאן.
אם אתה עוקב אחר הקישור שלי, עדיין יש מינוס של כמעט 5,000 רובל מאז ניכוי המע"מ האירופי. עלית שונה מטיטניום - אין פלקסי וסופלקה, אין תאורה בקערה. הקערות שלהם שונות מעט בעיצובן (מדידת קנה מידה בפנים, ידיות, סמל, אך זה לא משמעותי באופן כללי). העיצוב של המכונית עצמה ועוד כמה דברים קטנים חסרי משמעות. אבל העיקר - פלקסי וסופלקה + תאורה אחורית - זהו הבדל כספי אמיתי.

אבל הדבר החשוב ביותר הוא

זה המחיר של מכונית חשופה ללא תוספת. חרירי (פלנטריים בתצורה חובה, הם כלולים ב" עירום "). התבונן באתר הרשמי הרב-לשוני של קנווד, חובה לכל מדינה ואתר זה עוקב אחר המשרד הראשי.בגרסה הרוסית המחיר המומלץ שונה לחלוטין. 🔗

כל ה"קבצים המצורפים "הללו במתנה כלולים במחיר. הטיטניום הקטן הוא לא 55, אלא 43, הטיטניום הגדול הוא לא 60, אלא 47. אלה 12-13 אלף פלוס - ויש חרירי "במתנה", טוב, לפחות עם הנחה. וסנס גם לא שווה 45 אלף + 3 חרירים במתנה. הוא במדינות אחרות, אפילו באוקראינה, עולה עירום 26-29 אלף (תלוי במדינה ובמטבע).

לכן, עלית העירום הגרמנית, בניכוי המע"מ האירופי (18 או 19%), זולה פי שניים מטיפים מתנה כביכול לטיטניום הרוסי. אבל לא הרבה יותר זול מטיטניום עירום בגרמניה.

מירנדה
זבזדה, אין לי מצמד מטחנת בשר, אני לא יכול להשוות, אבל אני מרוצה מאקסיון. אני לא אוהב את הרעיון להצמיד את ההתקשרות לקצה הראש, ואפילו ללחוץ בעזרת דוחף. ובכן, הנה פוביה אישית. לכן, יש לי רק שני חרירי לקן במהירות נמוכה - טחנה קלה, שבה אתה לא צריך ללחוץ על שום דבר, התבואה מחליקה מעצמה וחותך קוביות, כי אתה לא יכול ללכת לשום מקום בלעדיה.
הלן
ציטוט: זבזה

קניתי גם את Axion בנפרד ... זה יום ולילה! לא תקבל את אותה התוצאה ב- Axion לעולם! לעומת מיליון מאות אלף פעמים!
איך אוכל להבין !? יש לי את שניהם ... שמחים מאוד !!!
פיטר פוש
ציטוט: מירנדה
אני לא אוהב את הרעיון להצמיד את ההתקשרות לקצה הראש, ואפילו ללחוץ בעזרת דוחף.
אני גם מאוד מרוצה ממטחנת הבשר, אני לא דוחף בשר, הוא מהדק את עצמו, רק לחם ספוג וסחוט. כשאני דוחף אני מחזיק את הראש. התלונה היחידה על מטחנת הבשר היא הציוד. הייתי רוצה דיסק עם שניים או שלושה חורים לחיתוך בשר לנקניקיות ביתיות ומברשת לניקוי. יכול ויכול היה להשלים עם זוג חרירי פסטה, אפילו מפלסטיק.
ציטוט: מירנדה
או תשובה אחרת - החטיבה הרוסית פשוט עצלה מכדי לבנות תוכניות שיווק שונות עבור דגמים שונים. לכן המגוון מצטמצם לכלום, במקום 4 סרגלים + אינדוקציה, ישנם רק שני שליטים - הצעירים, הבכירים והאינדוקציות.
מירנדה, קשה לא להסכים עם זה. למרות שהאופציה הראשונה נכונה, מבחינתנו ככל שהמוצר יקר יותר, כך טוב יותר.
מחלקת פרימיום היא מחלקת פרימיום. והתאורה האחורית, והקערה, והתקעים עם מגנטים, וחמישה מצורפים פלנטריים טובים. אבל כדי לא לנקב חור בתקציב המשפחתי, אתה יכול בבטחה להסתדר בלעדיהם.
גם לגבי עלית, כמה חנויות מקוונות מכרו את עלית עם גוף פלסטיק חלקי ותוספות כמו ה- Premier, מטמון וקרס (דגם ישן) מסילומין. המחיר נמוך ב -40%, המראה זהה. אני לא רואה אותם עכשיו.
זבזדה
ציטוט: הלן
איך אוכל להבין
לנה זהו וזה ואחרים! אני מרוצה מאקסיון, אבל אני לא יכול להשוות עם קשה (למשל על נקניקים). האדם בוחר באו .. או! זה כאשר ו, זה נהדר! : girl_dance: אף אחד לא מייצר עגבניות מרוסקות טוב יותר מאשר Axion.
מירנדה
ציטוט: פיטר פוש
אבל כדי לא לנקב חור בתקציב המשפחתי, אתה יכול בבטחה להסתדר בלעדיהם.
תאורה אחורית טובה למי שיש בלוג קולינרי לתמונות וסרטונים. ובכן, אולי אפילו מטבח חשוך ו / או ראייה לקויה. במקרים אחרים, מבחינתי - השגחה, אם כי נעימה. וכאן + שני חרירי פלנטריים הם פלוס אמיתי (אפשר לקנות אותו לדגמים אחרים). אבל ההבדל במחיר הוא ההבדל במחיר. לטיטניום יותר שירותים מאשר לעילית, אך המנוע עצמו וחומר התוספות הפלנטריות זהים. אז הם מודלים די דומים מבחינת פונקציונליות. חבל שהם לא נמכרים ברוסיה.

באוקראינה יש עכשיו הצעה טובה מאוד - עלית עם קערה גדולה + בלנדר + מעבד מזון + רב מגרסות עבור 19,000 Hryvnia במשרד. חנות. זה בערך 46.5-47 אלף רובל. יש לנו רק Sense עם קערה קטנה ל -45 אלף + 3 חרירים במתנה. שאין להשוות! 🔗

ציטוט: פיטר פוש
עלית עם גוף פלסטי חלקי ותוספות כמו הפרימייר, קשקה וו (דגם ישן) מסילומין.
או הגרסה הישנה (אחרי הכל היו שמות כמו טיטניום לפני 20 שנה), או שגיאה בתיאור.
מירנדה
ציטוט: זבזה
אני מרוצה מאקסיון, אבל אני לא יכול להשוות עם קשה (למשל על נקניקים).
באופן כללי, אני לא יכול להשוות מטחנת בשר על נקניקים עם מזרק נקניק.לא נוח לי למלא נקניק בכל מטחנת בשר.
איזומקה
ציטוט: מירנדה
באופן כללי, אני לא יכול להשוות מטחנת בשר על נקניקים עם מזרק נקניק. לא נוח לי למלא נקניק בכל מטחנת בשר.
לאחר שקניתי מזרק לנקניקיות, הפסקתי לחלוטין להשתמש במטחנות בשר למלית נקניקיות. אבל כמה זמן ספקתי אם לקנות מזרק או לא!
זבזדה
מירנדה, ומעולם לא קיבלתי מזרק! עד עכשיו הסתגלתי, אבל אני שומר בראש .. מה יש לך, שלח לי .. בבקשה
מירנדה
ציטוט: איזומקה
אבל כמה זמן ספקתי אם לקנות מזרק או לא!
גם אני, אבל עכשיו אני לא יכול לדמיין את זה כמטחנת בשר. המזרק מהיר פי עשרה וקל פי אלף.

זבזדההנה הקטן שלי. אבל אני חושב על דברים גדולים, אם כי לא ממהר בכלל, כדי שאוכל להתכונן לשנתיים - הקטן עושה עבודה מצוינת. מזרק נקניק
מאנון
ציטוט: מירנדה
באוקראינה יש עכשיו הצעה טובה מאוד - עלית עם קערה גדולה + בלנדר + מעבד מזון + רב מגרסות עבור 19,000 Hryvnia במשרד. חנות. זה בערך 46.5-47 אלף רובל.
וואו! אכן טוב מאוד. חבל, יש להם משלוח רק באוקראינה. לפחות בקש ממישהו שיביא את זה))
אחרי הכל, אוקראינה קרובה יותר מגרמניה.
מירנדה
מאנון, אני משתמש בכמה מנשאים, אך בדרך כלל מדובר בתיק הלוך ושוב בסכום קבוע, משקל רב יקר - 6 דולר לק"ג. פחות מ -10 אלף חבילה כזו תעלה. למרות שהם מהירים - 2-3 ימים. ובשביל 600 או 700 רובל. יביא הביתה. אתה יכול לחפש בגוגל את הספקים יותר. באופן פרטי, ניתן לשאת ולתת רק על קבצים מצורפים, וסוחר פרטי לא סביר שייקח קופסה גדולה של מכונית ברכבת / מטוס.
מאנון
מירנדה, ובכן, כן, קצת יקר, יתברר שהוא פחות מאלף מהטיטניום 8300.
השכן שלי טס לפעמים לקייב, חשבתי לשאול אותה, אבל זה נכון, קופסה כל כך גדולה וכבדה, זה לא נוח להעמיס)
פיטר פוש
ציטוט: מנון
השכן שלי טס לפעמים לקייב, חשבתי לשאול אותה, אבל זה נכון, קופסה כל כך גדולה וכבדה, זה לא נוח להעמיס)
מאנון, אין תקשורת אווירית בין קייב ומוסקבה מאז 2015. רק דרך מינסק. חברת התעופה בלביה. מטען נשיאה. חברת התעופה Belavia מגבילה את גודל מזוודות היד לנוסעי מחלקת עסקים ומחלקת תיירים ליחידה אחת במידות של 55x40x20 ס"מ. יחד עם זאת, נוסעי מחלקת עסקים יכולים לקחת על עצמם מזוודות יד במשקל של עד 12 ק"ג, ובמחלקת תיירים - למעלה עד 8 ק"ג. מטען. חברת התעופה Belavia משתמשת בתפיסת המשקל של הובלת מטען בטיסותיה. הנוסעים במחלקת העסקים יכולים לבדוק מספר פריטים במשקל כולל של עד 30 ק"ג בחינם. הממדים של כל מקום לא יעלה על 50x50x100 ס"מ.
נוסעי מחלקת התיירים של בלביה יכולים לבדוק מספר פריטים, אך משקלם הכולל לא יעלה על 20 ק"ג. כל פיסת מזוודות לא יכולה להיות יותר מ- 50x50x100 ס"מ.

והערבות כנראה לא מכסה את אותו הדבר. עם צרות כאלה עדיף לקנות בגרמניה, זה ייקח יותר זמן, יש פחות תנועות גוף.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם