מיץ תפוחים במסחטת מיץ

קטגוריה: ריקים
מיץ תפוחים במסחטת מיץ

רכיבים

תפוחים (מוכנים) 5 - 5.5 ק"ג
סוכר (לא חובה)

שיטת בישול

 • השנה יש להורי הבעל קציר תפוחים גדול בדאצ'ה שלהם. כמעט 90 ק"ג של פירות עסיסיים ובשלים מחכים לעיבוד במרפסת שלי. כמובן שמרפסת היא לא המקום הכי טוב לאחסון ותפוחים בהכרח מתדרדרים. אני לא יודע על דרך טובה יותר לעבד את כמות הפירות הזו מאשר להכין מיץ. כן, ייבוש יכול להיות אפילו טוב יותר, אבל לצערי אף אחד לא אוכל פירות יבשים במקומי, וכולם אוהבים מיץ.
 • אז אני מוציא את המסחטה המופלאה שלי מהביניים ומגיע לעבודה.
 • 1מיץ תפוחים במסחטת מיץבואו נסתכל על המכשיר הזה קודם. הוא מורכב משלושה מכולות. להלן סיר למים רותחים. הקומה הבאה היא מיכל לאיסוף מיץ. יוצא ממנו צינור, שדרכו יתנקז המיץ לצנצנת תחליפית. בתוך מיכל זה יש חור לשקע קיטור. ולבסוף, החלק העליון עם חורים בתחתית ובצדדים מיועד להנחת פירות.
 • 2מיץ תפוחים במסחטת מיץהצנצנת שלי ולשים אותה לעיקור. אל תשכח לזרוק כמה מכסי צנצנת לסיר.
 • 3מיץ תפוחים במסחטת מיץאני שופכת מים לסיר התחתון ומפעילה את החימום. סיר הלחץ שלי מכיל כשלושה ליטר מים. לא לשפוך "עם מגלשה", המים ירתחו באופן פעיל ואנחנו לא צריכים את זה כדי להתיז החוצה.
 • 4מיץ תפוחים במסחטת מיץהתפוחים שלי (בתור התחלה, שלושה - שלושה וחצי קילוגרם) ומתחילים לחתוך אותם. מהר מאוד עם דבר זה או דומה לו. אבל פירות תולעתיים או רקובים נוחים יותר עם סכין. חתכתי את כל הדברים הרעים והשאיר רק עיסה בריאה. והעצמות לא צריכות להיכנס - נראה לי שהמיץ יכול לטעום מהן מריר.
 • 5מיץ תפוחים במסחטת מיץאני מבריק בערך קילוגרם תפוחים, אולי קצת יותר. משקל הקערה שלי 600 גרם. רק המים במחבת רתחו. (
 • 6מיץ תפוחים במסחטת מיץאני אוספת את כל הבנדורה, נרדמת תפוחים, סוגרת את המכסה. תשומת הלב! הסט חייב לכלול אטב כביסה מיוחד. הנחתי אותו על הצינור.
 • המים צריכים לרתוח בעוצמה לאורך כל התהליך. שמתי אותו על 8 מתוך 9 על המבער החזק ביותר.
 • 7מיץ תפוחים במסחטת מיץאני ממשיך לקלף את התפוחים. אז הקילוגרם השני מוכן. אני נרדם והוא. אבל אני בהחלט מחכה שהמנה הראשונה תרתח - התפוחים צריכים להיראות כאילו הם "רותחים" - במיוחד טוב, אפשר לראות את זה דרך המכסה, ואם אתה פותח אותם הם מיד מתייצבים, אבל אתה עדיין יכול לראות שהם מבושלים.
 • 8מיץ תפוחים במסחטת מיץאני ממשיך לקלף את התפוחים. עד שהקילוגרם השלישי שלי מוכן, מופיע מיץ בצינור המסחטה מעל אטב הכביסה. לאט לאט אני מנקה את החלק, מחכה שהכרטיסייה הקודמת תרתח, מעמיס את הפירות המוכנים.
 • 9מיץ תפוחים במסחטת מיץאני מחליף את הצנצנת הסטרילית שלי, יוצק לתוכה שתי כפות סוכר ומסיר את אטב הכביסה. היי, התהליך התחיל!
 • 10מיץ תפוחים במסחטת מיץאני ממשיך לקלף את התפוחים. אני נרדם כל קילוגרם הבא אחרי שהקודם רותח. לבסוף, הקילוגרם האחרון של התפוחים נשפך למסחטה. כבר צברנו מ- 1/3 עד מחצית פחית מיץ מוכן. כשעה עברה מאז כיבוס הפחית.
 • 11מיץ תפוחים במסחטת מיץעכשיו יש לי את הרגע הכי לא נעים - אני צריך להוסיף מים לתבנית התחתונה. התצלום מראה שכמחצית מהמים רותחים. אני סוגר את הצינור בעזרת אטב כביסה, מסיר בזהירות את שתי התבניות העליונות ומוסיף מים רותחים. הנחתי את התבניות במקום, מוריד את אטב הכביסה. הכל, אתה יכול לנשוף. בשעה הבאה אני חופשי לחלוטין. אתה יכול לשטוף את הכלים ולבסוף לשתות קצת תה.
 • 12מיץ תפוחים במסחטת מיץעברה שעה וכבר הייתה לי פחית מיץ כמעט מלאה. הטה בעדינות את שתי התבניות העליונות והעלה את המיץ לראש הפחית. אני מגלגל אותו עם מכסה סטרילי, הופך אותו ומכסה אותו בשמיכה.
 • 13מיץ תפוחים במסחטת מיץאני לא מפרק את כל המבנה בבת אחת, אני משאיר אותו עד שהוא מתקרר לחלוטין. בשביל זה אני מקבל בונוס - יותר מחצי ליטר מיץ למשקה. השאריות מתוקות - מיץ זה הוא הכהה ביותר, הסמיך והטעים ביותר

המנה מיועדת ל

פחית שלושה ליטר + בונוס

זמן ההכנה:

שעתיים - 3 שעות

הערה

מה אני יכול לספר לך על המיץ הזה? בהחלט, זה שונה ממסחטת מיץ. הוא ללא עיסה, אך אטום, הוא מכיל הרבה יותר פקטין, שמופק באמצעות קיטור ממסת התפוחים. לכן, המיץ מתגלה כאילו הוא סמיך ומעט צמיג, מה שמורגש במיוחד ב"בונוס "או אם השתמשת בתפוחים לא בשלים, מתנדבים. הטעם יוצא דופן למדי, הוא רך יותר ומימי יותר מאשר מסחטת מיץ, אבל נראה לי שזה לא בגלל שהוא מדולל, רק שהפקטין מרכך את החומצה והקשיחות. בהתחלה, הילדים שלי, שגדלו על מים מתוקים ארוזים, לא אהבו מאוד את המיץ הזה, אבל עכשיו, לאחר שהתבגרו, הם טעמו אותו.
התהליך הוא ארוך, בדרך כלל לוקח 2.5 - 3 שעות. רק השנה משום מה אני נכנס לשעתיים. אם לאחר שעתיים מתחילת התהליך הבנק מלא רק 2/3, יהיה צורך למלא את המים שוב.
יש הרבה מחלוקת לגבי התפוחים שנותרו לאחר מיץ. באופן כללי ניתן לקחת ולסגור אותם בצנצנות, זהו מילוי מוכן לעוגות חורף. אבל, רק אל תזרקו עלי את הכפכפים, עבורי באופן אישי, התפוחים המבושלים האלה, נטולי המיץ והפקטין, הם פשוט חסרי טעם. ובכן, הם לא שווים את העבודה והמקום הדל בארון. אם כבר יש לכם כל כך הרבה תפוחים שאתם מבשלים מיץ, הכינו ריק כזה מתפוחים שלמים, זה יהיה הרבה יותר טעים ובריא.
באופן כללי, הוציאו את המסחטות המסחטות שלכם מהפחים והלכו!

DonnaRosa
יש לי מסחטת מיץ כזו כבר שלושים שנה. מכין בצורה מושלמת מיץ מכל פירות יער.
אליה_לוג
SvetaI, אני משתמש במסחטת מיץ כבר 11 שנים, קראתי אותו בעניין. אבל אני תמיד מעמיס מיכל מלא, דלי תפוחים, משמשים או ענבים. ומה נותנות סימניות רציפות בכמויות קטנות?
DonnaRosa
אני גם מעמיס המון בבת אחת ומפזר עליו מעט סוכר. ואני זורק את העוגה.
אליה_לוג
DonnaRosa, אם אני זקוק ליותר ריבה, אז אני טוחן את העוגה (היא עדיין רטובה) במסננת, מוסיפה סוכר ומרתיחה.
אולקמה
סבטלנה, מתכון נהדר! תודה שהזכרת לי על המסחטה. אתה צריך להביא את שלך מהביניים, להרתיח מיץ תפוחים.
SvetaI
DonnaRosa, אליה_לוג, אולקמהתודה בנות שתגיבו!
ציטוט: DonnaRosa
מיצים באופן מושלם כל פירות יער
למרבה הצער, אף פעם אין לי מספיק פירות יער ופירות כדי לחלוט מיץ. הנה רק תפוחים. באופן כללי, החלום הוא להכין מיץ כזה מדובדבנים. אבל הנה קרפדה חונקת לתת 1000 רובל לפחית מיץ. DonnaRosa, ועשית דובדבן?
ציטוט: אליה_לוג
ומה נותנות סימניות רציפות בכמויות קטנות?
אליה, זה נותן רווח משמעותי בזמן.
תסתכל כאן. 3 ק"ג תפוחים מוכנים גולמיים נכנסים למסחטת המסחטה שלי. אני מקדיש כ -10 דקות להכנת כל קילוגרם. כמובן, אתה יכול לחתוך תפוחים גדולים וטובים עם חותך תפוחים הרבה יותר מהר, אבל אחרי הכל, כל תת תקן משמש בדרך כלל למיץ. מתברר שכדי למלא את המכולה אני צריך חצי שעה. כל הזמן הזה המכשיר אינו פעיל. אם אני זורק כל קילוגרם בנפרד, המיץ נפרד תוך חצי שעה.
והדבר החשוב ביותר. אם נשכב במנות קטנות, לכל מנה יש זמן להיבשל והמיץ מופרד מהר יותר ואחיד יותר. כאשר העמסתי את המסחטה מיד למקסימום, החלקים התחתונים של התפוחים התבשלו לדייסה (ומילאו את החורים), והמנות העליונות נותרו שלמות, ובהתאם החמירו את המיץ. בהתחלה, המיץ נפרד נמרצות, ואז לאט יותר ויותר, לקראת הסוף הוא כמעט ולא טפטף. זה קרה ששליש הפחית האחרון לקח שעה וזה לא רק זמן, אלא גם כסף (גז, חשמל). אבל עכשיו המיץ זורם בטפטוף מהיר עד סוף התהליך ואני נכנס תוך שעתיים.
נסה זאת, ואפילו תוהה אם טכניקה זו עובדת על פירות אחרים. אני חושב שאתה תאהב את זה

טומנצ'יק
מיץ אווו של סבטוצ'קה ממסחטת מיצים זה פשוט משהו! טעם וארומה ייחודיים לחלוטין! פעם בישלתי את זה ושתה את החורף. התפוחים היו ורודים והמיץ כמעט אדום. מחרטת, ריחנית ... נשים מזל שיש להן מכשיר כזה ותפוחים כמובן.
SvetaI
טומנצ'יק, אירישקה, תודה שקפצת לבקר!
ציטוט: טומנצ'יק
נשים מזל שיש להן מכשיר כזה והתפוחים שלהן, כמובן.
חבל שרבים מהנשים ברות המזל האלה דחפו את המסחטה שלהן לפינה הרחוקה, כי בפעם הראשונה זה לא הסתדר והן לא רצו לבזבז זמן ולהעביר מוצרים למען ניסויים לא מוצלחים. אני באמת מקווה לעזור לעקרות בית כאלה להשתלט על המכשיר הנפלא הזה!
DonnaRosa
ציטוט: SvetaI
דונרוזה, עשית דובדבן?
לא, לא הכנתי דובדבן, כי הדובדבן שלנו יקר כל כך.
אבל הכנתי תות מדלי תות שלם ולא אהבתי אותו, כי המיץ היה סמיך מאוד ולא מה שציפיתי. מיץ מדומדמניות שונות יצא טוב, ממיץ אדום - ג'לי מעולה (סוכר התווסף ישירות לצנצנת). זה יצא נהדר מאשחר הים, אפילו אספתי שמן.
SvetaI
הם אומרים שעדיין מתקבל מיץ טוב מאוד מענבים. אותה חברה שלי, שלימדה אותי להשתמש במסחטת מיץ, הכינה תמיד מיץ ענבים (היא גרה באזור ריאזאן ומצליחה לגדל ענבים וזה מבשיל איתה - מכשפה, לא אחרת!). היא אמרה שהמיץ כל כך מתוק שבאחסונו גבישי סוכר ענבים מזרזים.
DonnaRosa
SvetaI, באזורנו, בעלי מלאכה מגדלים מגוון ענבים חמוץ בגנים קולקטיביים. אבל אני לא אוהב אותו בשום צורה. והענבים הדרומיים שלנו יקרים מאוד, הם מסופקים מאיפשהו באירופה, בחורף הענבים נמכרים כל כך קשה שקשה לנגוס בהם, אבל המחיר עדיין יורד מהגודל. מיץ כזה יכול להכין רק על ידי מי שמתגורר בדרום, ליד הכרמים.
SvetaI
טוב בסדר! בכל מקרה, תפוח הוא הכי טעים
אליה_לוג
SvetaI, אנסה לטעון מעט, הענבים הם הבאים. אני מכין 30 ליטר, המתיקות של המיץ תלויה במידת הבשלות של הענבים, כל שנה זה שונה במתיקות. התהליך מתאים לי בזמן. אני רק מבשל את הפירות קודם (אני חותך את התפוחים, משחרר את המשמשים מהזרעים, את הענבים מהענפים), חותך וזורק מחציתם ואז את החצי השני. זה עולה 2-3 שעות על האש, 6-8 ליטר מיץ. לא הכנתי אותו מדובדבן, ניסיתי אותו משזיף דובדבן, אבל יש לי רק פרי משלי.
SvetaI
ציטוט: אליה_לוג
התהליך מתאים לי בזמן.
ומבחינתי הזמן הוא רק הגורם המכריע. אני עושה את זה אחרי העבודה, אני עדיין רוצה ללכת לישון בשעה 23:00, אני קם מוקדם. אז אני חוסך דקה.
אליה_לוג
SvetaI, כמובן, לכל דבר יש את הזמן שלו!
SchuMakher
אליה_לוג, ואני עושה זאת, וגם שמתי ואוטם אותם בצנצנות כשהן חמות ... מילוי מצוין לפשטידות וברווזים עם אווזים


נוסף יום רביעי, 14 בספטמבר 2016, 14:31

ציטוט: אליה_לוג
זה עולה 2-3 שעות על האש, 6-8 ליטר מיץ.

יש לי 1.5 ליטר מיץ מסימנייה אחת .... האם אוכל לעשות משהו לא בסדר?
גוואלה
ציטוט: SvetaI
מיץ דובדבן.
עשוי מדובדבנים. יש לי הרבה מזה .. אבל בכל זאת דובדבן הוא לא דובדבן. זה סוג של רפוי, בלי ריח ..
SvetaI
ציטוט: ShuMakher
יש לי 1.5 ליטר מיץ שיוצא מסימנייה אחת
מחית, וסימנייה אחת היא כמה יש לך? אני מקבל 3 ק"ג תפוחים גולמיים בכל פעם, אך מכיוון שאני מדווח בהדרגה והתפוחים מתייצבים, שמתי 5-5.5 ק"ג תפוחים מוכנים - פשוט מגלגלים על צנצנת של שלושה ליטר ואז עוד 600-700 מ"ל בצינון.


נוסף יום רביעי 14 בספטמבר 2016, 14:42

ציטוט: גוואלה
אבל דובדבן זה לא דובדבן
איכשהו בכלל לא התרשמתי מהכנות הדובדבן, הוא ממש טרי ויש לי ריח בושם מסוים. זה טעים לאכול דובדבנים גולמיים, אבל דובדבנים מיועדים להכנה.
SchuMakher
ציטוט: SvetaI
אני מתאים 3 ק"ג תפוחים גולמיים, אבל מכיוון שאני מדווח בהדרגה

אאאא, וואו, אבל אני לא מדווח ... לכן, כל כך הרבה .... ותזרוק את העוגה, ישר הלב מדמם ... ומה לעשות עם זה בכמויות כאלה?

יש לי אלומיניום, עדיין ברית המועצות- ovsky ... אני לא יודע כמה מכירות יש ... חתכתי וזהו ...
גוואלה
ציטוט: SvetaI
איכשהו בכלל לא התרשמתי מהכנות הדובדבן,
הנה גם אני ... קופא ...
סבטה
מיץ דובדבן ניתן להשיג רק על מסחטת מיץ כזו. בישלתי את זה הרבה לפני, את 3 העצים הענקיים שלי ודובדבן גדול ומתוק (Podbelskaya). מיץ מענבים הוא גם על מסחטה, לא כל מסחטות המסחטות לוקחות פירות עם זרעים.בעבר הכנתי תפוחים במסחטת מיץ אבל אז עברתי למסחטה - גם מהירה וגם יעילה יותר, אבל אני עדיין זורקת את העוגה.
ואיזה מיץ נפלא ממשמשים !!! MMMMMMMMMMM !!!!! לפני כ -4 שנים הסניפים שלי נשברו ממשמשים בארץ, אז הבאתי מסחטת מיץ ובישלתי שם מיץ. אבא אסף ושטף משמשים, בעלי חתך עצמות, בישלתי ואפילו לא סחטתי את העוגה במיוחד וזרקתי אותה. ואז הם תפסו 50 ליטר מיץ, שתו בחורף ...
SvetaI
ציטוט: סווטה
מיץ דובדבן ניתן להשיג רק על מסחטת מיץ כזו. בישלתי את זה הרבה לפני, את 3 העצים הענקיים שלי ודובדבן גדול ומתוק (Podbelskaya).
אחרי הכל, אני חולה על מיץ דובדבנים. אני פשוט מקנא בקנאה לבנה :) האם אתה צריך להסיר את העצמות לפני רתיחת המיץ?


נוסף יום רביעי 14 בספטמבר 2016 14:55

ציטוט: ShuMakher
יש לי אלומיניום, עדיין ברית המועצות- ovsky ... אני לא יודע כמה מכירות יש ... חתכתי וזהו
בפנים, ועכשיו אני שוקל הכל, לימדו אותי כאן!
סבטה
סבטלנה, לא, אני מבשל את זה ממש עם העצמות. זה לא מסחטת מיץ, במקום בו העצמות אינן יכולות להיות, הן אינן מפריעות למסחטת המסחטה כלל. אני שופכת עליו את הדובדבנים ומעט סוכר, הוא מאודה, הוא נהיה רך יותר. ואז אני מוחץ אותה מעט עם ריסוק תפוחי אדמה, ואז זה עבר כמו שעון. לדעתי מיץ דובדבנים הכי טוב לבשל, ​​הוא מייצר מעט משקעים.
גוואלה
ציטוט: SvetaI
האם אתה צריך להסיר את הזרעים לפני רתיחת המיץ?
לא הסרתי אותו .. כמות כזו של דובדבנים ואפילו הסרתי זרעים.
SvetaI
ציטוט: סווטה
אני מבשל ממש עם העצמות
ציטוט: גוואלה
לא מחקתי
ואז בכלל יופי! אני אחנק את הקרפדה שלי בקיץ הבא ואבשל מעט מיץ דובדבנים!
גוואלה
ציטוט: SvetaI
אני אחנק את הקרפדה שלי בקיץ הבא ואבשל מעט מיץ דובדבנים!
אם העוגה נפלטת, הסר את הזרעים. ואם יש עוד משהו לעשות בזה .. למרות שלדעתי אי אפשר לעשות עם זה שום דבר, הדובדבנים לפחות יתגלו ככול מבושלים והעוגה חסרת טעם, רק בקומפוסט ..
SvetaI
ציטוט: גוואלה
אז למה להסיר את העצמות
ובכן, חשבתי, פתאום זה טעים מהם או נחשב למזיק ...
ולגבי העוגה, במיוחד עוגת התפוחים - שם פגשתי לראשונה מסחטת מיץ בכפר, עז התגוררה עם שכני. אז היא פשוט העריצה את העוגה הזו, לא הייתה שום בעיה בכלל - העז אכלה הכל ואמרה תודה
הלוואי שיכולתי למצוא איזושהי עז כאן במוסקבה ...
סבטה
גוואלהואני בכלל לא אוהב את העוגות האלה של מסחטות מיץ ומסחטות מיץ. הם די ריקים לטעם, או משהו כזה. איכשהו גלשתי כמה צנצנות של עוגת תפוחים לפשטידות, הם עמדו במשך 3 שנים וזרקתי אותם. זו לא בעיה לקנות תפוחים טריים בחורף, אבל לפעמים זה טעים יותר. לכן, אני זורק הכל, לחלוטין את כל העוגה והיד שלי לא תינעל!
גוואלה
ציטוט: סווטה
אבל אני בכלל לא אוהב את העוגות האלה מסחטות מיץ ומסחטות מיץ.
זה חסר טעם של מסחטת מיץ, אני מסכים. הכל רתח כי אדים נמתחו. ומהמסחטה, העוגה לא רעה מדומדמניות שחורות-אדומות, מסתבר על ג'לי .. אמא שלי עשתה את זה בזמנה .. זה עבר טוב מאוד בחורף ..
SchuMakher
גוואלה, הו, בסדר ... פנימלה למה בעוגות שמן אני מכין ממנו מרשמלו ... אז נחזור בפברואר, אאכיל לך עוגות עם עוגת enti
גוואלה
ציטוט: ShuMakher
... פנימלה למה בעוגות שמן אני מכין ממנו מרשמלו ...
לא, טוב, בחלק מהמקומות בעוגות השמן אני מבין .. אבל קצת לגמרי .. אה .. והתפוחים שלי שונים .. חסרי טעם .. אה .. מעוותים ..
DonnaRosa
ציטוט: ShuMakher
יש לי אלומיניום, עדיין ברית המועצות- ovsky ... אני לא יודע כמה מכירות יש ... חתכתי וזהו ...
ויש לי אחד, קניתי לפני מאה שנה. עכשיו הם נורא יקרים אצלנו, ואני קניתי אותם במעט כסף בעצות.
אני זורק את העוגה ללא רחם, יש לזה טעם של נסורת.נוסף ביום רביעי 14 בספטמבר 2016 16:49

ציטוט: סווטה

גוואלהלכן, אני זורק הכל, לחלוטין את כל העוגה והיד שלי לא תינעל!
+10.
SvetaI
ציטוט: DonnaRosa
אני זורק את העוגה ללא רחם, יש לזה טעם של נסורת.
וזה אומר שכל הטעים והבריאים ביותר הופכים למיץ!
DonnaRosa
ציטוט: SvetaI

וזה אומר שכל הטעים והבריאים ביותר הופכים למיץ!
כן, סיבים נשארים.
SchuMakher
ובכן, איני יודע....האם נוכל לקבל מחסניות של מערכת אחרת? יש לי מיץ ומחית טעימה
גוואלה
ציטוט: ShuMakher
האם נוכל לקבל מחסניות של מערכת אחרת? יש לי מיץ ומחית טעימה
זנים שונים של תפוחים .. איזה זנים יש לך? כאן יש לנו תפוחים ותפוחים שנדחסו אך ורק ליין. הם מתוקים, עסיסיים, אבל חסרי טעם לחלוטין. והמיץ מהם מתחת לכבש (כשיש הרבה תפוחים) או סתם דרך מסחטה רגילה יוצא טעים ... אבל העוגה .. חסרת טעם .. כבר ניסיתי זה וזה ... כתוצאה, הכל עף בקומפוסט ..
SvetaI
התפוחים שלי טעימים, אבל העוגה הזו עדיין לא טובה.
לִכתוֹשׁ, יש לך הרבה תפוחים השנה, נסה להכין פירה מלא - זה יהיה טעים, והבזבוז הזה - אז פונדקאית.
כמו שאומרים, מרגישים את ההבדל.
SchuMakher
SvetaIאנחנו יכולים להעז ...
אמהות
הכנתי מיץ מדובדבנים במסחטת מיץ כזו. לפני זמן רב. טעים מאוד. ומאוד מרוכז. העצמות לא הוסרו. רק הזמן לבזבז, והרבה מיץ הולך.

הם הכינו גם תפוחים. פעם חברים הביאו לנו כמה שקים. אז הם בישלו את זה. נכון, סגרתי פחי ליטר. כך שנוח יותר לאחסן ולשתות. ושום התעסקות עם בנקים. גלגלתי את המיץ החם, הפכתי אותו, וכולם עמדו בארון בדירה רגילה בחורף.

טיפלנו בחברים ובני משפחה. המיץ כל כך מרוכז שחלקם אפילו דילל אותו במים, הם אומרים שהוא יוצא חזק מדי. על סוכר לתפוחים. אם אנטונובקה - בהחלט צריך. מוזגים ישירות לתבנית, בין שכבות התפוחים. תפוחי קיץ הם מתוקים, הם לא צריכים סוכר, אולי קצת לשימור. קבעתי גם קילוגרם לבישול מיידי, וזרקתי את הסיר בהדרגה למעלה. עצמות, אגב, לא נותנות מרירות. נהפוך הוא, בקפסולה זו, במקום בו נמצאים הזרעים - יש הכי הרבה פקטין והטעם עדיף מתפוח שלם. לכן הם זרקו את זה לגמרי. אם התפוחים קטנים, הם פשוט נחתכו לשניים.

עוגת שמן. שפשפתי אותו במסננת, בישלתי, הוספתי סוכר. הם ניסו להכין עוגות עם זה ... לא אהבו את זה. רק מקום נמצא בארון. הם לא הכינו מרשמלו בעבר, אולי אתה באמת יכול ללכת לשם. ואם אתה לא טורח, אז מיץ הוא כל היקר ביותר. וטעים!
SvetaI
ציטוט: אימהות
עצמות, אגב, לא נותנות מרירות. נהפוך הוא, בקפסולה זו, במקום בו נמצאים הזרעים - יש הכי הרבה פקטין והטעם עדיף מתפוח שלם. לכן הם זרקו את זה לגמרי. אם התפוחים קטנים, הם פשוט נחתכו לשניים.
זה מעניין במיוחד! אני רק אעשה עוד צנצנת, אנסה עם עצמות


נוסף יום רביעי 14 ספטמבר 2016 20:00

אגב, הייתי גם מוזג סוכר לתפוחים, ואז ניסיתי אותו ישר לצנצנת ואהבתי יותר. זה יוצא יותר חסכוני וקל יותר לוויסות
אליה_לוג
ציטוט: ShuMakher
יש לי 1.5 ליטר מיץ מסימנייה אחת .... האם אוכל לעשות משהו לא בסדר?
מאשה, ומה נפח המסחטה? יש לי 8 ליטר. והפירות שונים, הם עסיסיים מאוד, ולהיפך.

אולקמה
לימדתי את דודתי לבשל מיץ ענבים במסחטת מיץ. היא שמה את הצרורות הכבויות בשלמותן במסחטת מיץ. בחורף ניסיתי את זה, בלי גרם סוכר אחד מענבים מתוקים, היא הרתיחה מיץ. מתוק, אז ענבים וענבים. טעים מאוד!
SchuMakher
אליה_לוג, אני אוהב את זה כך שיהיו לי 6 ליטרים .... שלנו, אחד מאלומיניום ... ומה המשמעות של נפח המסחטה? נפח תחתון?
אליה_לוג
SchuMakher, מאשה, , אז אני לא יודע בדיוק מה הנפח הזה, נראה לי שזה המכל המיוחד לפירות היער.
SchuMakher
בִּירָההאם האש צריכה להיות חזקה או בינונית?
אליה_לוג
מאשה, , אני מביאה לרתיחה ומצמצמת לבינונית כך שהאדים יעלו היטב. ולפני שהוא הצטמצם כמעט במינימום וזמן הבישול היה ארוך בהרבה.
SchuMakher
כן, אני עושה את אותו הדבר ...
SvetaI
ואני עושה את זה בחום גבוה, כדי שהמים לא יתנפצו בזמן הרתיחה. זה לא משפיע על כמות או מיץ המיץ, אלא רק על הזמן. ככל שיותר קיטור, התהליך מהיר יותר.
SvetaI
אמהותתודה על הרעיון להשאיר את העצמות בעת בישול מיץ תפוחים! ניסיתי את זה, הטעם טוב, אולי מרירות קלה מאוד (אם ממש ממש מנסים להרגיש את זה). הזמן וחיסכון המוצר ניכרים מאוד. תמיד אעשה זאת עכשיו, אם התפוחים טובים וחותכים בעזרת חותך תפוחים.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם