מנהל
כאן מצאתי מידע באינטרנט:

כמה פחיות עוברות עיקור במיקרוגל? תלוי בגודל המכולה. עבור קטנים, 3 דקות בהספק מרבי מספיקות. עיקור ארוך של צנצנות במיקרוגל, כמה דקות מקסימום זה יכול להימשך? תסתכל על המים בצנצנת או בכוס. זה אמור לרתוח. לאחר שהמים הפכו לאדים, ניתן לסיים את הטיפול. וזמן עיקור הפחיות בתנור מיקרוגל גדול מ- 0.5 ליטר הוא: ליטר - 4 דקות, 3 ליטר - 5 דקות

============================

מקפלים את הירקות הקצוצים לצנצנת נקייה ולא מעוקרת (כזו שתכנס למיקרוגל במצב זקוף ועדיין נותר מעט מקום), שפכו מילוי רותח עד לראש הצנצנת (לא צריך יותר מ 5 מ"מ להישאר למכסה), להכניס למיקרוגל, לכסות במכסה זכוכית או צלוחית ללא גבול זהב ולעקר צנצנת 1 ליטר במלוא העוצמה למשך 4 דקות, ואז בהספק מופחת לעוד 4 דקות. בפחיות של 0.5 ליטר ניתן להפחית את הזמן לכל שלב ל -2 - 3 דקות. לאחר עיקור הוצא את הצנצנות וגלגל אותן מיד עם מכסים חמים.

===========================

יוצקים מעט סירופ או מרינדה לצנצנות זכוכית מוכנות (בצנצנת 0.5-0.7 ליטר - 2 כפות, בליטר - 3 כפות). ממלאים את הצנצנת בפירות או ירקות, מכסים במכסה זכוכית ומכניסים למיקרוגל. התוכן מתחמם, בעוד המילוי בתחתית הפחית רותח באופן אינטנסיבי. האדים שנוצרו שופכים את הצנצנת ומחממים בנוסף את הפרי, מה שמזרז שימורים, והכי חשוב, הצנצנות לא מתפוצצות. ואז יש להסיר את הפחיות, למלא אותן מיד עד לרמה של המטרפה במילוי רותח, לגלגל במהירות עם מכסים, להניח הפוך על מגבת יבשה ולהשאיר להתקרר.

תוך 10 דקות בלבד בדרך זו תוכלו להכין 6-8 קופסאות שימורים.

זמן חימום לתנור בהספק של 700-800 וואט: מלפפונים, דלעת, קישואים - דקה 1. 40 שניות; פלפלים כבושים מתוקים או טריים - דקה 1. 30 שניות; עגבניות שלמות - דקה 1. 10 שניות, קומפוט חבושים - 20 דקות, תפוחים או אגסים - דקה 1. 40 שניות, דומדמניות - דקה אחת 40 שניות, ניקוז - דקה אחת. 30 שניות, אפרסקים, דובדבנים, דובדבנים, משמשים - דקה 1 15 שניות, תותים ופטל - דקה 1 5 שניות

==============================

אנחנו מעקרים את החסר!
אנו מניחים את הצנצנות בפנים ומפעילים את המיקרוגל במלוא העוצמה, ברגע שהצנצנות עם חתיכת העבודה רותחות (אנו עוברים דרך הדלת), עוברים למינימום ומחכים 2-3 דקות. ואז אנחנו סוגרים הכל במכסים. במיקרוגל החימום נמשך באופן שווה וכל הצנצנת מחוממת.
אם אתה רוצה שחומר העבודה יהיה רך יותר, עליך לעקר את הצנצנת - 5 דקות. עגבניות פשוט נמסות.
הם מגלגלים אותו וכמו שרבים עושים: הם עוטפים אותו בחום - כדי להתקרר.
נושא זה קיים זמן רב והאנשים מאורסים.
אז אני מצטט מאמר: זה מה"עובד "הישן, זה היה תחת הכותרת" עצת הקורא ".

כמות מזגה קטנה - סירופ או מרינדה מוזגים לצנצנות זכוכית מוכנות, לפני הנחת פירות או ירקות. 2 כפות מוזגים לצנצנת של 0.5-0.65 ליטר. כפות מזיגה, בליטר - שלוש. לאחר מכן ממלאים את הצנצנת בפירות או בירקות. הצנצנות מכוסות במכסי זכוכית.
או 2 פחיות של 0.5-0.65 ליטר או 1 ליטר מונחות במיקרוגל.
הגדר את מרווח הזמן (על כך בהמשך).
אנרגיית מיקרוגל, העוברת דרך צנצנות זכוכית ומכסה, מחממת את התוכן, ואילו המילוי בתחתית הצנצנת מתחמם מהר יותר מהפרי ומתבשל באופן אינטנסיבי.
האדים שנוצרו שופכים את הצנצנת ומחממים בנוסף את הפרי, מה שמזרז שימורים, והכי חשוב, הצנצנות לא מתפוצצות.
ואז מוציאים את הפחיות, ממלאים את הפחיות מיד עד לגובה השפה במילוי רותח ואטומים במהירות במכסים (כלומר מגולגלים).
את הפחיות האטומות מניחים הפוך על מגבת יבשה ומניחים להצטנן.
תוך 10 דקות תוכלו לבשל 6-8 קופסאות שימורים.
זמן חימום (אני חושב שזה מקסימום - 700-800W)

ירקות משומרים
- מלפפונים, דלעת, קישואים משומרים - דקה אחת 40 שניות
פלפלים מתוקים, חמוצים או טריים - דקה 30 שניות
- עגבניות משומרות שלמות - דקה אחת 10 שניות (כאן, מי שאוהב את זה)

שימורי פירות
- קומפוט חבושים - 2 דקות
- - "- תפוחים או אגסים - דקה אחת 40 שניות
- - "- דומדמניות - דקה אחת 40 שניות
- - "- ניקוז - דקה אחת 30 שניות
- - "- אפרסקים, דובדבנים, דובדבנים, משמשים - דקה 15 שניות
- - "- תותים, פטל - דקה 5 שניות.
הזמן הוא גם יחסי, ככל שיש יותר פחיות (או פחיות) - צריך יותר זמן. עבור פחית אחת 0.75 ליטר. זה לוקח, למשל - דקה וחצי, עבור 3 בנקים זהים - בערך 3.5-4 דקות. לאחר כיבוי המיקרוגל, המתן מעט: 10-30 שניות לפני שתשלוף כדי לא לשרוף את עצמך.
olga0203
ציטוט: מוגלי

שאלה נוספת היא, אם בדרך כלל מעקרים 25 דקות, אז כמה במיקרון? גם 25 דקות?
בשנה שעברה עקרתי מלפפונים כבושים במיקרה, אכלתי בהנאה ועמדתי בצורה מושלמת, והדבר הכי חשוב מבחינתי היה - מלפפונים פריכים !!!! הצנצנת הגדולה ביותר שיש לי היא 1.5 ליטר, אני מעקרת 4 דקות. למיקרה יש לי מקסימום 850. בפעם הראשונה שקבעתי באופן אמפירי - איך בועות הרתיחה הלכו בחלק העליון של הפחית, אני מוציאה את זה מהמיקרוגל, מוסיפה לימון ומגלגלת, לא עוטפת אותה, ואפילו נסה למקם את הפחיות רחוק יותר כדי להתקרר מהר יותר. זה יוצא במהירות, בצורה מסודרת ואפשר להכין צנצנת אחת בכל פעם, גן הירק קרוב, אסוף, מלפפונים כבושים, לא לחפור.
מוגלי
סגרתי את המלפפונים "Nezhinskie", עקרתי את צנצנות ה- 0.7l וה- 0.5l למשך 4 דקות.
letka-enka2
מנהל, טטיאנהכמה טוב שיש קטע ריקים במיקרוגל, לפעמים כשאתה מכין צנצנות קטנות (במנות - חתיכה כביכול) או שהקציר לא כל כך גדול זה נוח להשתמש במיקרוגל וצנצנות סטריליזציה זה נוח , אין אדים במטבח
מנהל

לנה, כל האמצעים טובים ויש להם מקום להיות בו אם הם מביאים לתוצאות טובות
וככל שיותר ניסיון, כך טוב לנו יותר
יודינל
אני גם אוהב לקצור מלפפונים ב- MV, אני עושה את זה זו השנה השלישית.
קוקושקה
תודה טניה, אצטרך לנסות!
אסיה קליאצ'ינה
בנות, ואני כזה פחדן. אני עדיין חושש שהבנק פתאום יתפרץ במיקרוסקופ, זה לא יכול לקרות?
מנהל

זה יכול לקרות אם הבנק לקוי - הייתה לי אמת כזו עם פחית ריקה.
ובאופן כללי, אם תשפוך מעט מים לצנצנת, לא יקרה לה כלום. מוכח על ידי ניסיון - זו הדרך היחידה שאני מעקר פחיות שימור.

יש דרך נוספת לעקר צנצנות של ירקות, בהן אני משתמש הרבה זמן, ואני מאוד אוהב את השיטה הזו. ה"משמרת "שלי - מקלה על החיים כששימרים בבית
olga0203
ציטוט: אסיה קליאצ'ינה

בנות, ואני כזה פחדן. אני עדיין חושש שהבנק פתאום יתפרץ במיקרוסקופ, זה לא יכול לקרות?
כן, בנק יכול להתפוצץ אפילו במים אם הוא פגום, זה קרה. מעולם לא הייתי במיקרוסקופ.
מוגלי
כל כך מקסים, שמתי 5-6 צנצנות ותוך 8 דקות הן מוכנות
נטאלטה
אה, תודה, אני אנסה בכל זאת. ואז אני שונא ריקים מעוקרים, אני עובר ממש ליד, ויש כל כך הרבה טעימים.
אסיה קליאצ'ינה
בנות, הערכתי מאוד את השיטה הזו עם מיקרוגל. מהיר וקל. אני אראה איך הבנקים יעמדו, אבל עד עכשיו אני מאוד מרוצה. תודה לימדת.
מוגלי
אסיה קליאצ'ינה, בפעם הראשונה גלגלתי את המלפפונים לאחר מכן, אבל אחרי השיטה הרגילה הם תפחו מהר מאוד. נכון, אני עדיין לא מסיר את הבנקים, מכיוון שזו הניסיון הראשון שלי, אסיר אותם בסוף החודש
נאדיושיץ '
התעניינתי מאוד בשיטת הסטריליזציה הזו, היום ניסיתי את זה, סגרתי 2 צנצנות של 0.7 סלט מלפפון ועגבניות ו -4 צנצנות קוויאר מח 0.5 ליטר. אם הכל יתנגד, אז עכשיו אעקר את שיעור השיטות! עקרתי גם את הצנצנות הריקות במיקרוסקופ.
שַׁפִּירִית
נושא נהדר!
אני מכין ריקים בתנאים קיצוניים, בנוכחות תנור מיקרוגל, תנור רב-כיריים ותנור בעל מבער יחיד. אני מעקר הכל במיקרון, הסתכלתי על הטבח שם הם מייעצים לליטר - 4 דקות. במהלך תקופה זו, הפחיות מתייבשות לאחר הכביסה וגם בתחתית לא נותרו מים. והמכסים שלי נשרפים, אני לא מכניס אותם עם מכסים עכשיו.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם