אנדרייבנה
ברצוני להכיר את המתכונים ולהאזין לעצותיהם של חברי הפורום בנושא אפיית מוצרי בצק שמרים שונים במיקרוגל ולא רק. אם למישהו יש ניסיון, אנא שתף.
יאנה
אנדרייבנה, אם יש תנור ומיקרוגל טובים, האפייה בהחלט טובה יותר בתנור. בתקופה מסוימת היה לי תנור גז, ששר ככה כך, לא אומר שהוא רע, אבל גם לא נהדר. וקניתי תנור מיקרוגל חדש עם הסעה דו-מפלסית, לפעמים התחלתי לאפות בתוכו. יותר מכל אהבתי לאפות בצקים עלים קפואים עם מילוי ממפעל לעיבוד בשרים בבוסינובסקי. הפשטידות היו גבוהות, רכות וטעימות. אפיתי גם שטרודל מצמח זבזדני וקצת שטרודל גרמני, שגם הם נאפו היטב. אבל עכשיו, אני לא רואה את המוצרים המוגמרים למחצה האלה בחנויות. היא אפתה עוגות "ג'וזפין" ל"נפוליאון ". התברר שהוא שופע. פעם עוגות שמרים אפויות במילוי, יצאו "לבנים". לא סיכנתי את זה יותר.
המסקנה שלי: תנור מיקרוגל להסעה מתאים רק לאפיית מוצרים מוגמרים למחצה (טובים יותר מבצק עלים). את השאר רצוי לאפות בתנור.

אנדרייבנה
יאנה, קוראטה אפויה וכיכר זמני קיפאון ולחמנייה, היא נתנה לי הפניה עם תמונה, סימפוטיאשקי כזה. מעניין מדוע אפייה במיקרוגל תלויה בחלק מהם להצליח, בעוד שאחרים לא מצליחים. הייתה לי חתיכת בצק של חרושצ'וב, עטפתי בה נקניקיה (רק 4 חתיכות התבררו) וניסיתי לאפות אותה במצב הסעה. הם עלו טוב מאוד, אבל בסוף הם היו יבשים בעץ .. אולי צריך לכוון את הטמפרטורה לטמפרטורה אחרת, אפיתי בחום של 180 מעלות.
נ.ב התנור שלי לא רע, אבל זה הפך להיות כל כך מעניין לגבי המיקרוגל, אחרת זה שווה את זה, אבל אני לא משתמש בו באפייה.
יאנה
אנדרייבנה, הכנתי גם פשטידות שמרים יפות, אבל אי אפשר ללעוס אותן. אני לא יודע למה זה קורה. כנראה שלכל אחד יש תנורי מיקרוגל שונים: חלקם מצליחים, אבל אחרים לא.
דקוטה
אחרי כמה ניסויים באפייה במיקרה (עם גריל ובלי גריל), החלטתי שבצק שמרים ומיקרוגל אינם תואמים. אני מכין גם בצק עלים, וגם ביסקוויטים ומן. הם, כמובן, חיוורים, אבל אם אתה משקה אותם במשהו, זה נורמלי. אין צורך לאפות אותו עד לבישול מלא - המשטח צריך להיות דביק מעט. ואז הם באים בעצמם.
Panevg1943
ציטוט: דקוטה

לאחר כמה ניסויים באפייה במיקרה (עם ובלי גריל), החלטתי שבצק שמרים ומיקרוגל אינם תואמים. ואני מכין גם בצק עלים, וגם ביסקוויטים ומן. הם, כמובן, חיוורים, אבל אם אתה משקה אותם במשהו, זה נורמלי. אין צורך לאפות אותו עד לבישול מלא - המשטח צריך להיות מעט דביק. ואז הם באים בעצמם.
יש לי מיקרוגל Panasonic Dimension 4 (נייר אפייה כמו בתנור רגיל). יש מצב "אפייה". אני מכין את כל האפייה רק ​​במצב הזה. ושמרים וחול ותפיחה. הכל יוצא נהדר! מניחים את נייר האפייה על תחתית המיקרוגל. אני מבין שהכל תלוי בנוכחות המשטר הזה. לעתים רחוקות הוא הולך למיקרוגל. ומצב הסעה לאפייה לא עובד.
אלסיק
שלום!
אני אשתף את הניסויים שלי. יש לי מיקרו קיטור מהפך Panasonic, אבל בינתיים אין תנור בכלל. אז אתה צריך לאפות הכל במיקרון. יש לי דואר אלקטרוני. תנורים ללא הסעה. ראיתי הרבה מידע שאפיית מיקרוגל יותר אוורירית, לא היה לי אז אינטרנט, אז הייתי צריך ללכת "לדרכי שלי". אני יכול רק לומר שהיו גם "אלון" ו"קרוטונים "וגם" עוגות שטוחות ", אבל ....
עכשיו הכל מסתדר נפלא, והמאפים באמת מאוד רכים, והכי חשוב הם אופים הרבה יותר מהר !!, למשל: עוגת פירות רגילה בדואר אלקטרוני. תנור - 70-75 דקות, ובמיקרו + קיטור + תנור - 35-40 דקות.
כל הסוד הוא בלחות !!!!
אכתוב איך אני עושה: 1) מחממים את התנור לט 'הנדרש.
2) שים את העוגה (בצורת סיליקון או זכוכית) על רשת;
3) הפעל את מצב קיטור המיקרו + למשך 3-5 דקות (תלוי בעוצמת הקול). במהלך תקופה זו הבצק גדל בנפח פי 1.5-2.5;
4) הפעל את מצב התנור ב- T הרצוי למשך 30-35 דקות. במצב זה, אני מוסיף דקה אחת בעשר הדקות הראשונות. זוּג.
5) לעמוד בפנים במשך 10-15 דקות
זה מסתבר טוב יותר מסתם אימייל. תנור IMHO.
לשם הבהרה: למיקרופון שלי יש את הפונקציות של "מיקרוגל + קיטור (קיטור)", וישנה פונקציה נפרדת ל"האדת קיטור "
Panevg1943
ציטוט: אלסיק

להבהרה: למיקרופון שלי יש את הפונקציות "מיקרוגל + קיטור (קיטור)", ויש פונקציה נפרדת "לחות קיטור"
אלסיק, יש פונקציה במיקרוגל שלי שתויגה כאפייה / הסעה. אני אופה את כל סוגי מוצרי הכותנה רק בו, מכיוון שלא רכשתי אפילו תנור בגלל חוסר הצורך בו. לחם (כולל שיפון) טעים בהרבה כשהוא נאפה ב- m / רקיק מאשר ביצרן לחם. אני משתמש ב- HP כמעט תמיד רק להכנת בצק והנקתו. זמן האפייה של לחם, פשטידות, מאפינס ודברים אחרים בשיטה זו מצטמצם משמעותית.
אנסטסיה
ציטוט: Panevg1943

אלסיק, למיקרוגל שלי יש פונקציה שכותרתה אפייה / הסעה. אני אופה את כל סוגי מוצרי הכותנה רק בו

ותגיד לי, בבקשה, באילו צורות ותבניות אתה משתמש?
Panevg1943
ציטוט: אנסטסיה

ותגיד לי, בבקשה, באילו צורות ותבניות אתה משתמש?
אנסטסיה, אני אופה עוגות שמרים על נייר אפייה (יש לי אותו גדול, כמו ה- m / הגל עצמו: 21 עוגות מתאימות), על נייר אפייה או סתם משמן מגש בשמן צמחי, ובצק עלים על תבנית מרופדת במים. אני אופה מאפינס, עוגות לחג הפסחא, סבתות, ריקים לעוגות גם בתבניות סיליקון (סוס, טסקומה) וגם בתבניות טפלון מבית זנקר (פקלמן), הן בתיק להסרה והן בניתוק. אני משמן את הטפלון במרגרינה, ואני לא משמן את הסיליקון, אלא רק מעניק לחות קלה (לפי המלצות יצרני תבניות הסיליקון של חורס).
אנסטסיה
ציטוט: Panevg1943

אנסטסיה, אני אופה עוגות שמרים על תבנית עם נייר אפייה (יש לי אותה גדולה, כמו ה- m / הגל עצמו: 21 עוגות מתאימות), על נייר אפייה או סתם משמנים מגש בשמן צמחי, ובצק עלים על תבנית מרופדת במים. אני אופה מאפינס, עוגות, סבתות, ריקים לעוגות גם בתבניות סיליקון (סוס, טסקומה) וגם בתבניות טפלון מבית זנקר (פקלמן), הן בתיק להסרה והן בניתוק. אני משמן את הטפלון במרגרינה, ואני לא משמן את הסיליקון, אלא רק מעניק לחות מעט (לפי המלצות יצרני תבניות הסיליקון של חורס).

תודה רבה על התשובה. הייתי מאוד רוצה להשתמש בתבניות סיליקון במיקרוגל, אך בדרך כלל במיקרוגל אינך יכול להשתמש בסיליקון כאשר אתה משתמש בגריל + מיקרוגל, רק כאשר אתה משתמש במיקרוגל בלבד, אתה יכול. נראה שיש לך תכונה נהדרת מאוד של אפיית מיקרוגל! איזה סוג של מיקרוגל יש לך?
Panevg1943
ציטוט: אנסטסיה

נראה שיש לך פונקציה ממש נהדרת במיקרוגל! איזה סוג של מיקרוגל יש לך?
אנסטסיה, המיקרוגל ממש סופר. Panasonic Dimension 4 (כלומר, גודל 4, ויש כאלה מקצועיים). תוצרת יפן (לא סין). עכשיו אין כאלה. קניתי את שלי, ואני לא זוכר איזו שנה. בדקתי את SC, הכל במצב מושלם. נכון, בפורום הם כתבו על כמה פנסוניק m / גלים מודרניים עם פונקציית האפייה / הסעה ואפילו עם עיבוד קיטור. אני חושב שסין. היפני עלה אז הרבה כסף, אבל עכשיו זה מפחיד להניח, וזה לא מציאותי להשיג מוצר יפני.
אלסיק
ציטוט: אנסטסיה

הייתי מאוד רוצה להשתמש בתבניות סיליקון במיקרוגל, אך בדרך כלל במיקרוגל אינך יכול להשתמש בסיליקון כאשר אתה משתמש בגריל + מיקרוגל, רק כאשר אתה משתמש במיקרוגל בלבד, אתה יכול.
אתה יודע, זה בדיוק מה שאני משתמש בתבניות סיליקון, ולא רק לאפייה. כשאני מכין את הרגליים, תחילה על הגלים, ואז על הקומבי, ואני מביא אותן ליופי הצלוי בתבנית סיליקון. יש לי צורה עגולה רגילה בקוטר 26 ס"מ.גובה 6 ס"מ.
ולגבי האפייה: עם פונקציית הסעת האפייה הכל ברור, אבל מאוד התעניינתי באפייה בעזרת הפונקציה "MICROWAVES". בעת שימוש בפונקציה זו יש צורך רק בכלי סיליקון או זכוכית
אלסיק
ציטוט: Panevg1943

נכון, בפורום הם כתבו על כמה פנסוניק m / גלים מודרניים עם פונקציית האפייה / הסעה ואפילו עם עיבוד קיטור. אני חושב שסין.
יש לי מכשיר מהפך Panasonic NN-GS595A, תוצרת סין ועם קיטור. אבל היא חורשת בשבילי כבר 2.5 שנים (y) כמו "שור", כי הרבה זמן אין לי שום ציוד אחר. HP הופיעה לפני 1.3 שנים, ולפני חודש היא רכשה את Multi. לכן, אני עדיין לא יכולה להתלונן על איכותה של "האישה הסינית" הזו.
אנסטסיה
ציטוט: אלסיק

אתה יודע, זה בדיוק מה שאני משתמש בתבניות סיליקון, ולא רק לאפייה. כשאני מכין את הרגליים, תחילה על הגלים, ואז על הקומבי, ואני מביא אותן ליופי הצלוי בתבנית סיליקון. יש לי צורה עגולה רגילה בקוטר 26 ס"מ. גובה 6 ס"מ.

אלסיק , תודה! אולי אנסה להכין מאפים בסיליקון ובאמצעות גריל. לא היו לי בעיות עם רגלי העוף ועם עוד משהו מטוגן - הצלחת הפריכה - מחבת מיוחדת לתנור מיקרוגל עם טפלון - תמיד עזרה - בשר, עוף, שרלוט ועוד המון דברים - הכל אפוי בה. אבל רק רציתי אפייה יפה בתבניות. אבל התביישתי על הכתובת על התבניות עצמן שאי אפשר מתחת לגריל.
musyanya
אין לי תנור מן המניין (רק קריקטורה ומיקרו 3 in1). פעם ניסיתי לאפות במצב מיקרוגל - לביבות מספר ספר מתכונים ואיזה מאפין. התוצאה הייתה בפח האשפה. לפני רב, עדיין היית צריך להשתמש במיקרופון במצב הסעה. שמתי לב שמרים ומאפים אחרים (בצק עלים, למשל) מאפים בדרך כלל מסתדרים אם הטופס מונח על רשת, ולא ישירות על הצלחת. אם תשים אותו על צלחת, התחתית תהיה לבנה ואפילו גולמית בכל צורה שהיא - מתכת או סיליקון. בדרך כלל אני אופה בו זמנית על שתי מתלים, שכן הטפסים מונחים זה מעל זה.
ג'ין
אפיית מיקרוגל
הוא נאפה במיקרוגל על ​​הסעה "עוגת בננה" (מתכון מפורום המטבח הטוב, מאת אולילה). מיקרוגל של LG, ללא אדים, גריל, הסעה, מיקרוגל. אפוי בתבנית סיליקון. פחד שהסעה "תייבש" אותו, אך טרם טעם שום בצק שמרים
אולי בתנורי מיקרוגל שונים בדרכים שונות? ניסיתי לאפות אצל חמותי בהסעה - זה יוצא רע, לא עולה, מתייבש ... שם קיבלתי רק עוגת דבש - הרבה עוגות דקות - אפיתי אותן עם גריל! - 2 דקות והעוגה מוכנה
ירכתי ספינה
ג'ין , תודה על הרעיון!
בפעם הבאה אנסה לאפות את עוגות הדבש האלה מתחת לגריל בתנור.
ברבריסקא
אנסטסיה,
בבקשה תגיד לי אם אתה יכול לאפות ביסקוויט ללא הסעה. יש לי מיקרוגל של סמסונג ישן, יש בו מיקרוגל + גריל. והאם קריספ זקוק לצלחת?
אנסטסיה
ציטוט: ברבריסקא

אנסטסיה,
בבקשה תגיד לי אם אתה יכול לאפות ביסקוויט ללא הסעה. יש לי מיקרוגל של סמסונג ישן, יש בו מיקרוגל + גריל. והאם קריספ זקוק לצלחת?

ובשביל מה צריך ביסקוויט? אם באופן עקרוני קיימת אפשרות לעוגה, אך יש צורך בצורה גבוהה, וצלחת פריכה גובהה רק 2 ס"מ, ולכן מביסקוויטים אני אופה שם רק שרלוטה עם תפוחים או פירות אחרים, וזה מספיק מגובה זה (צילום של שארלוט וביקורת אודותיה יש בשרשור הזה, רק לא שלי, אבל לפי המתכון שלי, אם אתם מעוניינים, תחזרו קצת אחורה ותראו). אבל את שארית הביסקוויטים אני אופה בסיר איטי. וכך, באופן כללי, לאפייה, יש צורך בצלחת פריכה! אבל הסעה אינה הכרחית!
ברבריסקא
אנסטסיה
תודה. אפיתי ביסקוויט לעוגה בסיר איטי, אבל התעניינתי בהזדמנות להכין משהו מהאפוי תוך 7 דקות. חשבתי. כי הסעה נדרשת לאפייה במיקרוגל. אני מחפש צלחת פריכה. שרלוט צום זה נהדר!
גבי
אנסטסיה היא נייר כזה, היא עשתה הכל כמו שלימדת - היא מרחה מעט חמאה על התחתית, שפכה את הבצק, אפתה, הוציאה, נתנה לה להתקרר ושלפה. ועשיתי צילום שני - הכל אותו דבר. אפיתי פעמיים. ואם הייתי אופה בצורה גדולה, למשל, בתנור, אז לא הייתי חותך את הביסקוויט בצורה שווה כל כך.
אנסטסיה
ציטוט: גבי

אנסטסיה היא נייר כזה, היא עשתה הכל כפי שלימדת - היא מרחה מעט חמאה על התחתית, שפכה את הבצק, אפתה, הוציאה, נתנה לה להתקרר ושלפה. ועשיתי צילום שני - הכל אותו דבר. אפיתי פעמיים. ואם הייתי אופה בצורה גדולה, למשל, בתנור, אז לא הייתי חותך את הביסקוויט בצורה שווה כל כך.

תודה! פשוט אפיתי רק שרלוט ואז שמתי אותה לחתיכות בצלחת לכולם בלי להעביר אותה למנה אחרת. והנה יש לך עוגה מצוינת בתמונה! נראה לי שלא ניתן להגיע לגודל כה גדול בקוטר ולעוגת ספוג כה דקה מבלי לשבור אותה! והכל יצא לך נהדר, אז אתה צריך לנסות גם את זה!
גבי
אנסטסיה, מה זה שרלוט, זה ביסקוויט עם תפוחים, אבל בלי תפוחים, לפי אותו מתכון, זה רק ביסקוויט.
פרוקן בוק
זה מה שקרה ביום שישי בשעת לילה מאוחרת.אפיית מיקרוגל

אעשה הזמנה ש- COMBI-3 הוא 80% מיקרוגל ו- 20% גריל. הוא נאפה לא במשך 10 דקות, אלא במשך 20 דקות, והוא עדיין הושחם על ידי הגריל. התוצאה לא טובה במיוחד. אני מבין שזה תלוי במיקרוגל. אבל אני לא מאבד תקווה לטוב. נשאלה השאלה, האם לא כדאי לשים את הצלחת על המעמד? ואני גם חושב, האם ניתן לאפות תחילה על הגלים, ואז להשחים אותה עם גריל? ..
גבי
חיים! תודה רבה לך על המתכון, אם בכנות, החלטתי לנסות לאפות את המתכון, אבל ספקות מכרסמים בנשמתי לגבי מה לאפות במיקרוגל או בתנור, ובכן, לא האמנתי. החלטתי את עצמי וזה מה שקרה
אפיית מיקרוגל
אפוי במיקרוגל במשך 7 דקות ב 850 וואט. זה בשבילך
ג'ינר
הבנתי נכון שאפשר להשתמש במנה הפריכה הזו עם מיקרוגל?
אחרת בצק הפיצה שלי נדבק למגש הזכוכית, אני צריך לאפות על נייר לשים על הרשת במצב תנור, ואם אפשר טוב יותר ומהיר יותר ב- MV - אני צריך לנסות)) תודה גבי
אנסטסיה
ציטוט: ג'ינר

הבנתי נכון שאפשר להשתמש במנה הפריכה הזו עם מיקרוגל?

נכונה. פחית.
מְעוּקָב
כן, כמילוי: שקדים, קומקוואט - חותכים הכל, וכף נוזל נענע (תוצרת בית, אגב)
מרינל
אבל תגיד לי הקסק הזה נאפה ללא הסעה ??
מְעוּקָב
אה, אני מצטער - לא. ללא הסעה, המחבר ממליץ בדרך כלל על מיקרוגל בלבד ... אבל לא העזתי ואפיתי במצב COMBI1 (70% כוח + גריל), בתנור שלי זה בערך 700 וואט
מרינל
סופר ואני יכול לעשות את זה ??? אנסה מחר
פליושקין
ציטוט: מעוקב

אה, אני מצטער - לא. ללא הסעה, המחבר ממליץ בדרך כלל על מיקרוגל בלבד ... אבל לא העזתי ואפיתי במצב COMBI1 (70% כוח + גריל), בתנור שלי זה בערך 700 וואט
בנות, הרשו לי להכניס את 5 הקופיקות שלכם. היום, לבקשתם המתעקשת של הצעיר, הכנתי שוב עוגת עוגות כזו. שמתי מיקרוגל 900W למשך 4 דקות. הכל נאפה בצורה מושלמת. הוסיף קקאו אלקליז 1 כף. l. ושוקולד טיפות 3 כפות. l. (מליולקה, תודה לה). יצא שוקולד בשוקולד לאחר שאכלתי את הנתח האחרון, מיד הגיעה הזמנה לקאפקייק הבא!
אנסטסיה
בנות, אין מילים! איזה מתכונים טעימים ולא קשים!
צילום Cubuc סופר טעים!
Teen_tinka
האם למישהו יש ניסיון באפיית פיצה במכשיר קונבנציונאלי (ללא הסעה)?
H8ele8N
יש לי מיקרו מולינקס עם פונקציה של יצרנית לחם, אין לי תנור. אני אופה הכל! ולחם, ומאפינס, ביסקוויט ושמרים, בצק לחם קצר פשוט נהדרים בהסעה (אין מצב מיקרו, אין ייצור אדים - אין פונקציה כזו). הלוואי שזה יהיה עוד יותר גדול ... וכך הוא מעולם לא התייבש, לא נשרף, לא נאפה. אתה רק צריך להתאים את הטמפרטורה ואת זמן הבישול, אבל זה כמו בכל תנור.

אם אתה מעוניין, אני יכול להראות לך משהו. משהו שאתה יכול לראות בבלוג
🔗
נטוסיצ'קה
H8ele8N !!! הסתכלתי על העוגה, פשוט מקסימה !!! פשוט לא הבנתי באיזה מצב הוא נאפה, אני רואה שהצורות מתכת!? האם אוכל לקבל פרטים נוספים? תודה!
אליונה
H8ele8N , אני מצטרף לשמחתך, אני גם אופה הכל בהסעה. יש לי סמסונג. יש אפילו מצב תסיסה לבצק ויוגורט.
לפני שקניתי MV, לא אפיתי בכלל (התנור שלי הוא אימה שקטה, הטמפרטורה שם מאוד נמוכה ולא יצא מזה כלום).

עכשיו אני שמח לפצות על הזמן האבוד.

אני מבין שיש תנורים גדולים אמיתיים עם פונקציות כאלה, אבל המחיר הוא מ- $ 1000 ...
מאי @
אחייני מכין פיצה במיקרו מאוד פשוט.
רחוב 1 קפיר
100 גרם. מרגרינה רכה
1 שעה l. מרווה סודה עם חומץ
600 גרם. קמח, מלח
ראשית, היא אופה כמה עוגות במיקרו דקות 3, טוב, כך שהעוגה תיראה כמו קרום (לא תהיה קרום חום זהוב, זה לא תנור ולא הסעה), ואז מוסיפה את כל המילוי ושוב במיקרו. . חלק זה מכין 2 פיצות.
H8ele8N
אפיית מיקרוגל

אפיתי קאפקייק כזה לפני יומיים
השרץ
נראה מוצק)) ספר לנו באיזה מצב ובאיזה עוצמה אפתת ?? ולשתף את המתכון? )) היום אפיתי במיקרו (יש לי סמסונג עם הסעה) פאי תפוחים בולגרי ( 🔗) אבל התברר שזה מעט גולמי, נראה שאין מספיק בצק. אני תמיד מקבל את התוצאה הזו כשאני מנסה לאפות פשטידות ... מה איתך?
H8ele8N
נאפה במצב הסעה ב 200 מעלות למשך 45 דקות. אכתוב את המתכון מחר. היום אפיתי עוגיות עם פירורי שוקולד, לחמניות ממוסקבה ואני הולכת לאפות עוד קצת ג'בטה.

הלחמניות התגלו כפשוטן מדהימות - ניסיתי את זה לפי המתכון מאתר זה.
אפיית מיקרוגל
טטאליה
🔗
נראה לי שכבר היה הקישור הזה, אז עשיתי את זה ובאמת עובד, כמו שכתבתי קודם.

ג'ין, עדיין רציתי לענות אותך מעט, לא מבחינת עינויים
לשאלת הפשטידות: עשיתי אותן טוב, שמתי 40 גרם. +, - לכמה זמן (אני כבר מכיר את המצב)
ואז אני מבין את מצב הקומבי ומביא אותו למסקנה ההגיונית שלו? גם מה השעה?
ובכלל, כשאופים על הסעה, באיזו טמפרטורה משתמשים? למה אני שואל איך כתבתי לפני שניסיתי להכין תבשיל גבינת קוטג ', לשים אותו על 180 גרם. ו -20 דקות, גולמיות, שוב התחילו את ה- MV כבר ב 210 גרם. (הספק מרבי להסעה 250 גרם) למשך 15 דקות נוספות, חיוור וטרם אפוי. באופן כללי התחלתי 3 פעמים. אני חושב שההסעה ב- MV שונה מהתנור וכנראה שיש צורך להגדיר מיד יותר מעלות והזמן תקין כמו לתנור, או שאני טועה?
ולגבי הכיכר והלחם, בבקשה, בפרטים נוספים, מכיוון שהייתי מעביר את זה גם ל- MV, הם תופסים פחות מקום ואז אתה לא צריך להסיע את התנור לדברים קטנים. שוב תודה על הבנתך
ג'ין
טטאליה, אם ברוסית, אז ג'יני
על פשטידות - הנחתי אותן על השולחן מתחת למגבת למשך 15-20 דקות. בטמפרטורה של 40 מעלות אני מגדיר שעה אחת - אני מחלק את הלחם. שעה - לכיכר. אבל אתה צריך להסתכל. הבצק מתנהג אחרת. זה יכול להגדיל את גודלו בפחות זמן. לחם שיפון - צריך יותר זמן שם.
אני אופה את הפשטידות במצב הסעה + גריל = 13 דקות בחום של 180 מעלות (מחממים תחילה).
הכל תלוי מה בדיוק אתה הולך לבשל. במהלך תקופה זו ובמצב זה, הפשטידות ייאפו וישחימו. אם הגריל לא מופעל, הוא יאדים יותר ויהיה יבש.
הייתי שם את תבשיל גבינת הקוטג ', כפי שכבר נכתב אליונה, בטמפרטורה של 180-190 מעלות למשך 40 דקות. אני חושש שאם נוסיף גריל לעסק הזה החלק העליון עלול להישרף, והאמצע עדיין יהיה לח ...
על כיכר - כאן מנהל בעמוד הראשון היא סיפרה והראתה הכל בפירוט!
בבית אני מכין כיכר במצב הסעה. אז אני לא זוכר כמה דקות אני חושף - אני צריך להסתכל על פיסת הנייר בבית, לקחתי את הזמן החוצה באופן אמפירי.
אנדרייבנה
ציטוט: אליונוצ'קה


ג'ין כבר כתבתי לעיל שאפשר לשים את הבצק בהגהה בכל MV עם הסעה, בבחירת הקצב. 40 מעלות וקביעת הזמן הנכון.
אבל בכל מיקרוגל עם הסעה, לא תמיד יש טמפרטורה של 40 מעלות. לעתים קרובות מאוד הטמפרטורה מתחילה מ -100 מעלות, אבל גם שם אתה יכול להסתגל. בח"כ LG הישן שלי הייתה תוכנית כזו, אבל בממיר הנוכחי ובמתוחכם יותר, לא. אבל אני עושה את זה. הכנסתי מדחום לתנור (שנקנה בעבר לתנור ישן) לתוך ה- MK, מפעיל הסעה ב 100 מעלות, וכשהמדחום הוא 40 *, אני מכבה את התוכנית. בהחלט לא מאוד נוח, אבל מה אתה יכול לעשות.
ג'ין
אנדרייבנה, אתה עדיין יכול לעשות את זה אחרת. אי שם בפורום הם כתבו על זה אל תדליק את המיקרוגל בכלל, אלא הכניס לתוכו כוס מים רותחים

ציטוט: ג'ין

בבית אני מכין כיכר במצב הסעה. אז אני לא זוכר כמה דקות אני חושף - אני צריך להסתכל על פיסת הנייר בבית, לקחתי את הזמן החוצה באופן אמפירי.
הסתכלתי. 30 דקות ב 200 מעלות ו 15 דקות ב 170 מעלות. ובמהלך 15 הדקות האחרונות פיזרתי את הכיכר מספר פעמים מבקבוק הריסוס מבלי להוציא אותו (אבל זה לא הכרחי - פשוט נראה לי שהקרום קשה). אני חושב להקטין את הזמן ל -25 דקות ו -10 דקות ...
טטאליה
בנות, תודה על ההסבר המפורט, אנסה פשטידות במצב קומבי בסוף השבוע. עכשיו אני הולך לחנות, אני רוצה לקנות תבנית קיטור למיקרוב, ראיתי ריבוע כזה גדול בנושא, יש לי קטן. וביום שני אני אשתף את ההתרשמות שלי, במקביל אבין מה מתאים לי במצב קומבי. כמובן, הודות לנושא זה ולכם, כבר גיליתי הרבה תגליות בהזדמנויות CF. סלק בכל גודל בתוך 10-15 דקות, איזה מכשיר יעשה זאת. בבוא האביב ייבדק כרוב לחמניות כרוב.
רוסיה
ציטוט: פרקן בוק

זה מה שקרה ביום שישי בשעת לילה מאוחרת.אפיית מיקרוגל

אעשה הזמנה ש- COMBI-3 הוא 80% מיקרוגל ו- 20% גריל. הוא נאפה לא במשך 10 דקות, אלא במשך 20 דקות, והוא עדיין הושחם על ידי הגריל. התוצאה לא טובה במיוחד. אני מבין שזה תלוי במיקרוגל. אבל אני לא מאבד תקווה לטוב. נשאלה השאלה, האם לא כדאי לשים את הצלחת על המעמד? ואני גם חושב, האם ניתן לאפות תחילה על הגלים, ואז להשחים אותה עם גריל? ..

אז קיבלתי בדיוק את אותה תוצאה! דק ואדום. כוחו של תנור המיקרוגל שלי הוא 850 וואט, ללא הסעה.
עשיתי את זה בפעם הראשונה, על מגש עם "חום זהוב", ובהתאם לכך הגדרתי את "חום זהוב" למצב אוטומטי, ל- LG שלי יש אחד, הם מבשלים שם צ'יפס, חזה עוף ופילה דגים. שמתי את התוכנית "צ'יפס". במשך 7-9 דקות שצוינו, הביסקוויט רק עלה מעט, אך אפילו לא נאפה עד הסוף. נכון, בתכנית זו צריך לכסות את המנה בכיפת אדים, אבל החלטתי שזה לא תפוחי אדמה, אלא מוצר קל בהרבה ורק אז הבאתי אותה למוכנות על מיקרוגל + גריל.
אבל עכשיו, עד כמה שאני מבין מניסיוני ומהביקורות שלי כאן, האם עדיף לבשל ביסקוויט במיקרוגל בלבד ולא להתנסות במצבים?
פשוט חשבתי שמצב Crips תואם את החום הזהוב שלי, אבל זה לא עבד
רוסיה
אולי זה גם מתכון, על פי התקן כוס סוכר, כוס קמח ו -3 ביצים, נראה לי היום שהוא מתוק מדי (לא הכנתי שרלוט למתכון הזה כבר כמה שנים ). אולי תוכלו לשים מעט פחות סוכר ולהוסיף שמנת חמוצה או משהו אחר. קראתי שב- MV הבצק צריך להיות דק יותר מאשר לתנור, אבל היום היה לי אותו בעובי בינוני, אז אולי הוא עוד לא היה מתפח.
אנסטסיה
ציטוט: רוסיה

אולי זה גם מתכון, לפי התקן כוס סוכר, כוס קמח ו -3 ביצים, נראה לי היום שהוא מתוק מדי (לא הכנתי שרלוט למתכון הזה כבר כמה שנים ). אולי תוכלו לשים מעט פחות סוכר ולהוסיף שמנת חמוצה או משהו אחר. קראתי שב- MV הבצק צריך להיות דק יותר מאשר לתנור, אבל היום היה לי את זה בעובי בינוני, אז אולי הוא עוד לא היה תפוח.

ואתה יודע, בהחלט יכול להיות שכן לקחתי כוס סוכר וכוס קמח ל -5 ביצים.

כל המתכונים

נושאים חדשים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם