הביס את הרע שבך

הביס את הרע שבךהאם לעיתים קרובות אנו חושבים מדוע לעיתים כל כך קל ופשוט לנו להעליב, להעליב אדם העומד לידנו? לפגוע באדם הכי קרוב? מדוע שלא נעשה את הדבר היסודי ביותר במקרים כאלה - האם איננו מנסים לדמיין את עצמנו במקומו? ואז מילים קשות בוודאי היו מאטות בנו, מעשי הרע שלנו היו נסוגים. מה מונע מכל אחד מאיתנו "להפעיל" את הרגשות הטובים שלנו ברגע הנכון, הטוב ביותר שיש בכל אחד מאיתנו?


שני צדדים של אותו מטבע

שני צדדים של אותו מטבעכידוע, לכל מדליה יש שני צדדים. ואם, בהתחשב באחד מהם, אנו מזהירים בני זוג מפני בידוד יתר של משפחתם שלהם, הרי שבהתחשב בנוכחות הצד השני, איננו יכולים אלא להזהיר מפני ההפך ... והתופעה ההפוכה היא הרצון לבזבז שעות הפנאי שלהם מחוץ למשפחה, ללא משפחה, "בצד" - הפכו לסימפטומטיות מאוד בשנים האחרונות.

בואו ננסה לנתח תופעה זו. כדוגמא, ניקח משפחה צעירה, עדיין חסרת ילדים, בה עובדים גם הבעל וגם האישה: הוא במשרד אחד, היא במשרד אחר. שניהם אינטליגנטים ותקשורתיים באופן סביר. לשניהם צוותים ידידותיים בעבודה של אנשים בערך באותו גיל ואותם תחומי עניין.


בריאות הנפש ואישיות אמיתית

בריאות הנפש ואישיות אמיתיתכל אחד מאיתנו צריך לעתים קרובות להכריע בשאלה: האם עשינו את הדבר הנכון במקרה זה או אחר, האם הגבנו להערה כזו או אחרת, האם מערכות היחסים שלנו בעבודה, עם שכנים בדירה או גרם מדרגות, עם קרובי משפחה?


איך בונים מערכות יחסים בעבודה

איך בונים מערכות יחסים בעבודהנוף יפהפה מחוץ לחלון הראווה, צביעה נעימה של הקירות ואגרטל פרחים יכולים להיות בעלי השפעה פסיכולוגית על אדם עובד. אך הסביבה החומרית ה"אובייקטיבית "אינה הכל. בעבודה אנשים איכשהו קשורים זה לזה. ואופי היחסים הללו יוצר אווירה מסוימת, משפיע על המצב הפנימי של כל אחד בנפרד וכולם יחד.


אישה וגבר

אישה וגברהטבע הפקיד אותו בתפקודים אבהיים ואמהיים. וזה לבדו הופך אותם, בשפת הרומנים הישנים, ל"עשו זה לזה ".


איך לבסס יחסי אמון עם הגבר האהוב שלך?

איך לבסס יחסי אמון עם הגבר האהוב שלךאמון הוא הבסיס לכל מערכת יחסים בין אנשים, נוכחותו בין האוהבים חשובה במיוחד, משום שאנדרסטייטסט לא מאפשר לאנשים להתקרב באמת.


בואו לעולם לא נלחם!

בואו לעולם לא נלחםהאם יש משפחות שבהן מעולם לא מתרחשים התנגשויות אינטרסים, השקפות, שאיפות? קשה להאמין במציאות של בריתות אידיאליות כאלה. מכיוון ששתי יצורים החיים מתחת לאותו קורת גג - אפילו הכי אוהבת, הכי ידידותית - הן עדיין שתי יצורים שונים.


ביחד או לחוד?

ביחד או לחודשקול שני מצבים בחיים.


היכרויות מקוונות: האם ניתן למצוא גבר הגון

היכרויות מקוונות אפשר למצוא גבר הגוןנשים רבות שהגיעו לגיל 45 מאמינות שניסיון לארגן חיים אישיים באמצעות הכרויות מקוונות יהיה בזבוז זמן. ואכן, באתרי היכרויות תוכלו למצוא הרבה יפהפיות דקות, מלאות בכל יופי הנעורים! אולי עדיין אזרת אומץ, נרשמת לאתר, התחלת לתקשר עם נציגי המין השני ודאגת שלא כל הגברים יהיו ממוקדים בבנות עשרים.


מערכת יחסים בין בני זוג

מערכת יחסים בין בני זוגכל זוג נשוי במוקדם או במאוחר מתחיל לחוות משבר. משבר זה מתבטא באי הבנה זה של זה, תלונות הדדיות, בורות כיצד להגיב ואיך להתנהג. ברור לחלוטין שאי אפשר לחיות כמו פעם, שמשהו השתנה במבנה היחסים. לעתים קרובות, אמון הולך לאיבוד, וכידוע אמון הוא הבסיס לכל דבר.


איך להפוך את ערבי הבית עם יקירכם למעניינים יותר

איך להפוך את ערבי הבית עם יקירכם למעניינים יותרזוגות רבים שטרם הצליחו לחיות ביחד פשוט חולמים לבלות כל ערב אחד ליד השני, ללכת לישון יחד מתחת לאותה שמיכה, להגיד איחולים טובים לפני השינה, ובבוקר שוב ביחד ובאותה שעה מתעוררים, מרעיפים זה את זה בנשיקות רכות. אך כאשר בכל זאת החלום היקיר מוצא את התגלמותו האמיתית, כל הרומנטיקה וחריגות התקשורת הבין אישית מתחילה "להתנדף" אט אט. ואחרי שלושה חודשים של חיים משותפים, אתה מבין שהזוגיות שלך מתחילה לעבור שינויים עמוקים.


נוסחה של אושר משפחתי

נוסחה של אושר משפחתיהכל מתחיל להפליא ומקסים: מלווה חתונה מדהים, שמלה לבנה כשלג, כמו נסיכה, ולצידך הנסיך האחד והיחיד שלך. רעלה בהירה כנוצה, נופלת בזרם חלב על הכתפיים, ברכות חגיגיות של יקיריהם, בדיחות של חברים, ים פרחים, משתה חגיגי, הבטחה לאהבה ונאמנות, וכמובן קריאות חגיגיות של "מריר!" ולמה תצפה המשפחה הלאה?


אפשרויות מתנה לילדה לראש השנה

אפשרויות מתנה לילדה לראש השנהאז שנת 2012 מסתיימת, השנה האהובה והחג מתקרב. שוב תצטרך לחשוב על מה ולמי לתת. נושא זה קשה במיוחד לגברים. מה לתת לילדה לקראת השנה החדשה? קודם כל, אתה צריך לשים לב להעדפות של הילדה, לתחומי העניין שלה ולתחביבים שלה, וגם למה שהיא צריכה כרגע.


עצבנות מוגברת

עצבנות מוגברתאם שמתם לב שאצל אנשים מסביבכם תגובה לא מספקת לאירועים, תוקפנות או כעס בלתי מבוקרים הפכו למצב יומיומי רגיל, עליכם לחשוב מה מניע אותם להתנהגות כזו, להסיק מסקנות מתאימות ואף לנסות לעזור במציאת דרך החוצה. של המצב הזה. ככלל, כאשר כל אחת מהציפיות של האדם לא מתקיימת, מתרחש נחשול של רגשות שליליים.


איך הרומנטיקה באה לידי ביטוי בזוגיות

איך הרומנטיקה באה לידי ביטוי בזוגיותכל אדם, ללא קשר לגילו, מרוצה ממתנות ומהפתעות רומנטיות שונות. מבחינה היסטורית, הפכה למסורת כי גברים הם היוזמים לבצע פעולות שונות למען אהובם. לפי המסורת, לבנות מוקצה תפקיד של מעריץ רומנטי, המקבל בטובת כתף גברית חזקה ותמיכתו. עם זאת, אם בימי קדם מעללי הגברים התבטאו בניצחונות בטורנירים אבירים בכדי לזכות בלב אהובם, אז בתנאים מודרניים, כדי להפתיע ולשמח באמת גברת לב, עליכם ליישם הרבה דמיון וכושר המצאה.


מערכת יחסים עם חמות

מערכת יחסים עם חמותילדות רבות חלמו להתחתן עוד מילדות, חולמות על חתונה מדהימה, חבורת אורחים ושמלה לבנה מסורתית. לאחר שפגשנו את בן הזוג לעתיד וקיבלו ממנו הצעת נישואין, נשים לעתיד לשווא חושבות שאחרי החתונה יהיו חיי משפחה שקטים, ואף אחד לא מעז להתערב בקשר שלכם. אבל ברגע זה הכל הכל מתחיל, מכיוון שאמו מקבלת את הזכות להיקרא חמות. מערכת יחסים עם חמות, מה הן צריכות להיות?


10 הרגלים של נשים שמעצבנים גברים

10 הרגלים של נשים שמעצבנים גבריםהרגלים של נשים רבות לעיתים קרובות גורמים לאי שביעות רצון בקרב גברים. כשנשים בבית קפה או במסעדה לא מזמינות קינוח, אז הן "תוקפות" את הקינוח של בן הזוג. במטרה לשמור על דמות יפה, נשים לרוב לא מזמינות ממתקים. לגברים אין שום דבר נגד זה. עם זאת, זה מעצבן אותם כאשר השאלה: "אתה רוצה קינוח?" הם מקבלים את התשובה "לא, אני בדיאטה", וברגע שמביאים את האיש מתוק הם שומעים פתאום קול ביישן: "תן לי לנסות."


הבעל מבקר

הבעל מבקרכאשר אדם אהוב הופך לבן זוג, אצל זוגות נשואים רבים, מערכות יחסים רומנטיות הולכות ונמוגות. הבעל טרטור מופרך, והצהרות פוגעניות על אשתו נשמעות לעתים קרובות יותר ויותר.ביקורת הופכת לחלק בלתי נפרד מחיי המשפחה שלך, המתפתחים למריבות מתמדות.


חוסר אמון בזוגיות

חוסר אמון בזוגיותחוסר אמון בזוגיות הוא סיבה שכיחה להפרדה בין שני אנשים אוהבים. אפילו הזוג המאושר ביותר לא תמיד מסוגל להתנגד לתופעה זו. כדי שהיחסים לא יסתיימו כל כך בעצב, צריך בהתחלה, ברגע שהופיע חוסר אמון, לזהות את הסיבה שלה וללחום אותה בניצן. להבין את המצב הנוכחי. אולי אתה, מבלי לדעת זאת בעצמך, יוצר מצבים שלא ישאירו את החצי השני שלך אדיש!


איך לחיות עם חמותך?

איך לחיות עם חמותלחיות יחד עם חמותך ... אם יש לך "גורל" כזה, אתה לא צריך להיבהל מבעוד מועד, אולי הכל לא כל כך גרוע כמו שזה נראה? מאמר זה ייתן לכם כמה טיפים שימושיים למקרה כזה. כמובן, זה לא החלום האולטימטיבי של אישה צעירה, אבל מה לעשות אם אתה גר עם "אמא השנייה שלך"? הדבר החשוב ביותר הוא סבלנות. אם אתה סבלני עם קרוב המשפחה הקרוב ביותר שבחרת, אתה יכול להיות בטוח שמחצית העבודה נעשית.


בעל עקרת בית

בעל עקרת ביתהימים שבהם, ללא כישלון, גבר היה מפרנס, ואישה הייתה שומרת האח של המשפחה, נעלמו באופן בלתי הפיך. כיום נשים נעשות יותר ויותר עצמאיות ועצמאיות.


סוד האושר המשפחתי

סוד האושר המשפחתיראיתי שוב ושוב שחלק מהזוגות בונים את חיי המשפחה שלהם, תוך הסתמכות על כללים וסטריאוטיפים מקובלים על חיי משפחה מאושרים. הם אומרים שללא שתי שקיות תכשיטי זהב, טבעת יהלום וזרי ורדים ענקיים, אי אפשר לנשים להרגיש אהובות לגמרי, ולגברים - ללא יחסי מין קבועים וחיים מסודרים: צלחות בּוֹרשְׁט, סדר בבית ואישה נעימה.


משפחה

משפחההמשפחה נוצרת על ידי שני בני הזוג, אך התפקיד העיקרי עדיין מוטל על האישה. על מנת ליצור ברית מתמשכת, אינך צריך להעלות את האהבה לגיבורות מרומנים. נדרים של נאמנות ואהבה עד המוות אתם נפרדים - אולי זה משהו מפנטזיה, ולא מחיי היומיום?


ארוחות גורמה לבעל לעתיד

ארוחות גורמה לבעל לעתידובכן, לסבטלנה היו קשיים. כל חיי הכנתי מנות מהמטבח הרוסי. ואז היה צורך בידע על הכנת המטבח הגרמני. אחרי הכל, סבטלנה התחתנה עם גרמני. בפעם הראשונה שבא לבקר אותה, הוא שיבח מאוד את הבורשט והכופתאות שלה. אבל היה לו הבעה משועממת על פניו ליד השולחן. וסבטלנה החליטה לעלות על עצמה


האם אתה יכול למצוא אהבה באינטרנט?

אפשר למצוא אהבה באינטרנטהרבה אנשים המחפשים את גורלם נכללים באינטרנט. באתרי היכרויות אנשים רווקים ואף נשואים מנסים להכיר, לנהל רומן או להתחתן. אבל רבים נעצרים על ידי הפחד מלהתמודד עם סוטים, ג'יגולו. כמה מציאותי זה לפגוש את אהבתך באינטרנט? התחלתי לחפש את התשובה לשאלה זו, ופניתי לקבועים של אתרים אלה ולעוברים ושבים רגילים.


מריבה עם בן / בת הזוג

סוררה עם בעלההסיבות למריבה יכולות להיות שונות מאוד. בסכסוכים, חשוב לא רק להצליח להחליק פינות במהלך עימות ולהגן על נקודת מבטך, אלא גם להחזיר שקט מופרע לאחר מריבה.
בני זוג רבים עושים את הטעות הקלאסית שלא לשחזר את העולם, אלא רק להעמיד פנים שהוא שוחזר, בעודם עמוק בפנים הם ממשיכים לחוש את הסכסוך. זה מוביל להתבשלות מריבה חדשה. להלן כמה דרכים להימנע מתרחיש זה.


כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם