מנהל
קליפת עגבניות מתפוצצת כששומרים אותה, מה עלי לעשות?

בעיה זו מתרחשת אצל רבים - לאחר עיקור עגבניות בצנצנות, העור עליהן מתפוצץ.
וקשה להבין באילו מצבים זה קורה: מדוע יש עגבניות שלמות לחלוטין, בעוד שאחרות יכולות להיסדק אפילו בכמה מקומות. גם אם העגבניות הן "מקופסה אחת".

בואו ננסה להבין מדוע זה כך ומה צריך לעשות.

אני בעצמי לא יכול לייעץ ויש לי עגבניות בסדקים (מה שלא ממש מרגיז אותי), אבל אחרי שיטוט באינטרנט מצאתי קצת מידע.
אני מציע לך להכיר את המידע הזה, לבדוק אותו בפועל ולהביע את דעתך.

והציעו גם דרכים משלכם "להילחם" בעור המתפוצץ על עגבניות.

==========================================================

קודם כל, כדי שעגבניות לא יתפוצצו במהלך השימור, יש להשתמש בזנים כבושים. עורם צפוף יותר ודבק יותר בעיסה. כמו כן, בחר לפירות מעט בשלים יציבים למגע.

עגבניות יכולות גם להתפוצץ עקב שינויי טמפרטורה, לכן על מנת למזער את הסיכון, כדאי למזוג מלח או מים רותחים, תלוי באופן שבו ניתן לקפוץ עגבניות, בהדרגה, במנות קטנות. יוצקים את מנת המים הראשונה בתחתית ממש ומחכים. כפי שתראו שקירות הצנצנת ערפילים, שפכו על. אגב, זה גם יחסוך את הבנק, הוא לא יתפוצץ ברגע הכי לא מתאים.

כשמזגים מלח חם לצנצנת, ניתן לשפוך נוזלים לא על פירות העגבניות, אלא לכסות אותם מעל עלי חזרת מעל. ואם אתם מכינים מבחר עם מלפפונים, שימו את העגבניות בתחתית הפחית, והמלפפונים מעל.

כמו כן, כדי שהעור שעל העגבניות לא יתפוצץ, תוכלו לנקב את בסיס העגבניה בעזרת מחט או קיסם. פנצ'ר זה מפחית את מתח הפנים של הסרט.

כשמוזגים את תכולת הצנצנת מוזגים מים רותחים במנות קטנות בהפרשים של כמה שניות, כך שהעגבניות מחוממות באופן אחיד. ירקות ותבלינים ניתן לשים לא על תחתית הצנצנת, אלא מתחת למכסה והם ייקחו את מכת החום הראשונה.
ואז אפילו לא צריך לנקב את העגבניות בגבעול.

כשאני מגלגלת את העגבניות אני מחממת אותן בקערה נפרדת. אני ממלא אותו במים חמים ושומר שם את הפירות. ואז שמתי אותו בצנצנות, הוספתי תבלינים ושפכתי מלח רותח. אם מחממים עגבניות בהדרגה, הם מתפוצצים פחות.
אם אתה לוקח עגבניות שאינן גדולות, אך כמו שמנת, הן לא יתפוצצו.

יש כמה אפשרויות כדי שהעגבנייה לא תתפוצץ, אתה יכול לקחת למשל קיסם, או משהו כזה, גם הוא חד, ולעשות חור קטן בגבעול, בצורה הפשוטה הזו זה נעשה מהר מאוד וללא מאמץ רב, והדבר המעניין ביותר הוא שזה אפילו עוזר מאוד.
אבל עדיין יש אפשרות לקחת עגבניות מיוחדות לכבישה. אבל בכל מקרה, אתה לא צריך למהר לשפוך מים חמים לתוכם, אתה צריך לעשות את זה קצת, לא למהר.

אם אינך "טבח" מנוסה במונחים של כבישה והחמצת עגבניות, אז עדיף לנקב את העגבנייה במקום בו נמצא הגבעול. לא איפה שהעיסה עצמה נמצאת.

פילירינה
ציטוט: מנהל
כשאני מגלגלת את העגבניות אני מחממת אותן בקערה נפרדת. אני ממלא אותו במים חמים ושומר שם את הפירות.
טניה!
אגב, פיצ'ר מעולה! היא גם עוזרת לדחוף פחיות עגבניות מבלי לחשוש לפגוע בהן יותר חזק!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם