לחם להרזיה

קטגוריה: לחם שמרים
לחם להרזיה

רכיבים

קמח או תערובת של קמח וסובין 450 גרם
(לא מ"ל, אלא גרם, שימו לב)
מי גבינה מיוגורט, קפיר או חלב מקורזל.
אפשר גם להשתמש בחלב חמאה,
או משהו חלב מותסס מעורבב עם מים
(2: 1 או פרופורציות אחרות)
330 מ"ל
מלח כפית אחת
שמרים יבשים
האופציה הטובה ביותר
שאומר מיידי
7 גרם
(2 ו 1/4 כפית ללא חלק עליון)
אופציונאלי
קוֹמֶץ
גרעיני דלעת או חמניות,
שומשום, זרעי פשתן.
אתה יכול לעשות דבר אחד, אתה יכול לערבב.

שיטת בישול

  • אנו ממלאים אחר ההוראות ליצרן הלחם שלנו. אם אתה צריך למזוג תחילה נוזל לקערה, שפך אותו באומץ. אם שמנו טיימר אז המלח לא אמור לבוא במגע עם הנוזל. בקיצור, מי שיש לו יצרנית לחם מכיר את הדקויות הללו מההוראות.
  • ואנחנו אופים. אופים כמה שיותר מהר או איטי שתרצו. אם אנו משתמשים בזרעי זרעים, אנו נאפים במצב MIX BREAD.
  • על קמח ו"אבקת סובין ":
  • - אם יש רק קמח לבן (במדינות מסוימות מייצר מה שמכונה קמח לחם, עדיף) קחו 2 חלקי קמח לחלק אחד של "אבקת סובין". ככאלה, אנו משתמשים בדבר אחד או בווריאציות שרירותיות: סובין חיטה (דבר חמוד), סובין שיבולת שועל (גם לא כלום, אך הם יכולים להרטיב מעט את הלחם), פתיתי שיבולת שועל יבשים גסים (רק שהם אינם במקום כל "האבקה הרופפת" ”, אבל הכי הרבה - סובין, פחות - שיבולת שועל מגולגלת);
  • - אם יש קמח אפור (גרגר גרוס יחד עם הקליפה), קחו אותו. ניתן להחליף חלק מקמח כזה ב"תפזורת "- סובין או שיבולת שועל מגולגלת, אך לא יותר מרבע מהמשקל הכולל, כלומר לא יותר מ 450: 4 = 112 גרם. אפשרות טובה מאוד: עבור 2 חלקים של קמח אפור, חלק אחד של קמח לבן, אבל עדיין להקצות שולחן טוב מקמח אפור. כף עם חלק עליון והחליפו אותה באותה כמות סובין;
  • (קניתי קמח מסוג זה אתמול ב 15 רובל לק"ג בחנות "תבלינים הודים" בשרטנקה.)
  • - אם יש קמח שיפון, הוסיפו 1/3 מהנפח + סובין 1.5 כפות. l + 7 כפות, l פתיתי דגנים מסוג 4.
  • 1. רצוי מאוד להחליף שולחן אחד. כף קמח 1 שולחן. כפית עם חלק עליון של גלוטן (גלוטן, זה נותן לבצק גמישות, מעודן). גלוטן הוא חלבון המצוי בדגנים. עם זאת, אם אתה לא מוצא את זה, גם שום דבר. הקמחים המודרניים כוללים כמות ניכרת של גלוטן. אם תכולת החלבון בקמח היא כ-11-12 אחוז, אז יש מספיק גלוטן. עם זאת, אני מוסיף גלוטן לכל קמח. כמובן, חלבון מפחית את ה- GI הכולל של הלחם.
  • אני קונה גלוטן בחנות מתמחה, שאינה אלא גן עדן לאופים. יש חנות כזו בעיר שלי. לא ראיתי את זה בסופרמרקטים. במוסקבה לקחתי לחם בתערוכת ההישגים הכלכליים בביתן "המרכזי". יש עוד כל כך הרבה מוצרי מאפה שימושיים.
  • 2. כשהבצק מתחיל ללוש, מיד רואים אם הוא נוצר, כמו שצריך, לחמנייה, נדבק מהקירות, אפילו, יפה. אם אתם רואים שאין מספיק נוזלים, הוסיפו כפית מי גבינה או מים במהלך הלישה. אם אתם רואים שהקמח אינו מספיק, הוסיפו את הקמח, אך לא את "הרופף". בדרך כלל כמות נוזלים זו מתאימה בדיוק.

הערה

זהו לחם הרזיה על בסיס מי גבינה ללא חמאה וסוכר. נלקח מהשלב האינטנסיבי של מערכת ההזנה של אלנה סטויאנובה "סיברית"
אני אופה כשאני יורדת במשקל, אבל אני תמיד יורדת במשקל!

צילום: Lar4ik

דוד סם
זה נכון!
תגובה קטנה של טוקה. אם התנור נטול גלוטן, יחס של 67% קמח לחם ל- 33% סובין יביא ללחם מתפוגג ומתפורר.
באופן ניסיוני, מצאנו את כל האתר: עם יחס של 80% קמח + 20% סובין (יותר פתיתים), יהיה כיכר טובה ואז כפית אחת של שמרים תספיק. - 1/2 כפית
סבטה
הכנתי את הלחם הזה אתמול. לא הסתדרתי עם אימה כזו אפילו במהלך היכרותי עם HP! נמוך, מסוקס, צפוף ודביק "! עשיתי הכל לפי המתכון, לקחתי את הקמח של כיתה ב ', מדולל בכיתה א'. לכל מקרה, אפילו שמתי מעט ערימה (פניפירין). בישלתי בדגנים מלאים. r-me. זה הלחם הראשון שלי שילך לפח האשפה! למה?!
דוד סם
ציטוט: סבטה

הכנתי את הלחם הזה אתמול. לא הסתדרתי עם אימה כזו אפילו במהלך היכרותי עם HP! נמוך, מסוקס, צפוף ודביק "! עשיתי הכל על פי המתכון, לקחתי את הקמח של כיתה ב ', מדולל בכיתה א'. לכל מקרה, אפילו שמתי מעט ערימה (פניפירין). בישלתי בדגנים מלאים. r-me. זה הלחם הראשון שלי שילך לפח האשפה! למה?!

יש לי 2 תשובות:
1. קצר ולא רציני.
הנושא נקרא "BREAD FOR SLIMMING". כדי לרדת במשקל צריך לאכול מעט לחם. אז התברר שהוא כל כך מעט מעורר תיאבון.
הציגו אותו בפני הציפורים.

2. ארוך.
התיאור הקצר שלך = עשיר במים ודל גלוטן. כתוב כמה הכנסת ומה הייתה הלחמניה. אני אופה בתכנית פשוטה (4 שעות), הלחם כמובן נמוך יותר מחיטה טהורה, אבל אכיל למדי.
סבטה
לקחתי את זה על פי המתכון: 450 גרם קמח (+ כף אחת של עוברים), מי גבינה - 330 גרם. הוספתי 2 גרם סטאקז, 1.5 כפית מלח, זרעים + זרעי שמיר - למתקן. לא ראיתי את איש הג'ינג'ר, הנחתי אותו על הטיימר. אני כל כך רגיל לסמוך על המתכונים מהאתר, שמעולם לא היו פנצ'רים
זאבו
ציטוט: סבטה

הכנתי את הלחם הזה אתמול. לא הסתדרתי עם אימה כזו אפילו במהלך היכרותי עם HP! נמוך, מסוקס, צפוף ודביק "! עשיתי הכל לפי המתכון, לקחתי את הקמח של כיתה ב ', מדולל בכיתה א'. לכל מקרה, אפילו שמתי מעט ערימה (פניפירין). בישלתי בדגנים מלאים. r-me. זה הלחם הראשון שלי שילך לפח האשפה! למה?!
אופים שוב ושוב בדיוק לפי המתכון הזה. הכל עבד מצוין.
דוד סם
ציטוט: סבטה

לקחתי את זה על פי המתכון: 450 גרם קמח (+ כף אחת של עוברים), מי גבינה - 330 גרם. הוספתי 2 גרם סטאקז, 1.5 כפית מלח, זרעים + זרעי שמיר - למתקן. לא ראיתי את איש הג'ינג'ר, הנחתי אותו על הטיימר. אני כל כך רגיל לסמוך על המתכונים מהאתר, שמעולם לא היו פנצ'רים
ובכן מה אוכל לומר.
אין תלונות על ההרכב.
רק אחד משני סוגי הקמח לא לקח את הנוזל היטב והשמרים לא העלו את הלחם היטב.
לפני ששמתי את הטיימר, אני מכין מתכונים חדשים פעם אחת כשפגשתי אישית את הקולובוק.
Nata_
היי, אני חדש בשורותיכם, אין ניסיון

אנא הסבירו לי מה מי גבינה מיוגורט, קפיר או יוגורט, חלב חמאה, או משהו מחלב חמוץ מעורבב עם מים (2: 1 או בפרופורציות אחרות)

מה הפירוש של יוגורט? איך להשיג את זה?

תודה
זאבו
אתה יכול להשתמש במי גבינה קוטג '(אם אתה מבשל את גבינת הקוטג' בעצמך) או לזרוק את היוגורט על גבי גבינה ולהשאיר לנקז לקבלת גבינת קוטג '. לא צריך לטרוח ופשוט לאפות עם יוגורט או קפיר.
רזלינה
ציטוט: זאבו

אתה יכול להשתמש במי גבינה קוטג '(אם אתה מבשל את גבינת הקוטג' בעצמך) או לזרוק את היוגורט על גבי גבינה ולהשאיר להתנקז לקבלת גבינת קוטג '. לא צריך לטרוח ופשוט לאפות עם יוגורט או קפיר.

איזה קפיר / יוגורט עדיף - טרי או שפג תוקפו?
אלכסנדרה
חצי קפיר עם מים
לא משנה איזה סוג של קפיר, עדיף על 0% שומן

פג עדיף לקמח שיפון, אך לקמח חיטה זה לא משנה

אבל למען האמת, על המים זה לא גרוע יותר
Nata_
וכמה עולה 450 גרם קמח במיליליטר? אחרת אין לי משקל
אלכסנדרה
תלוי בסוג הקמח
על ידי חיפוש תוכלו למצוא את טמקי על טבלאות המרה וכמה קמח כוסות שונות מאחזקת ריבוי קוקים

קמח חיטה לבן, פרימיום 250 מ"ל (כוס) = 150 גרם.
שיפון ודגן מלא - פחות
מרגושה
יום טוב!
אני קורא את הנושאים והמתכונים שלך כבר כמה שבועות, מרגש מאוד!
לאחרונה בעלי נתן לי יצרנית לחם.עכשיו אני אופה, אם כי עד כה רק לחם שמרים. והמטרה שלי היא ללמוד כיצד לאפות לחם בריא ללא שמרים. הניסוי הראשון עם חמץ "נצחי" נכשל. היא נעלמה ... נראה.
אני רוצה לנסות לאפות לחם סובין בינתיים. אבל עדיין אין כאלה.

תגיד, p-that, האם אפשר להוסיף לחם "SIBERIAN FIBER" או APITSAMPA במקום סובין ???
יוליקי
יש כאן שפע לחם עם סובין. לחפש ולמצוא.
אגב, ניתן להכין מחמצת גם עם סובין. לאחרונה, אני מרבה להכין לחם כזה.
לפני שנה השמרים היבשים שלי התחילו להישאר, כי עברתי ללחיצה, ועכשיו הם קופאים במקפיא, כי אני משתמשת בהם מדי פעם לאפייה, ואז למהירות.
שנטל
ככה קיבלתי לחם להרזיהרק שאין לו זמן להתקרר מכיוון שהוא מיד מתחיל להתקשות - ובכן, האם זה פשוט מהיר בצורה קטסטרופלית לכולם, או שזה היה רק ​​לי בר מזל?
אלכסנדרה
שנטל

לכולם יש

כף שמן משפרת את המצב, אך זה מעבר לירידה העזה במשקל, אם אנחנו מדברים על המתכון המקורי
יש אפשרות לעטוף מיד את פרוסות העודף המקוררות בכמה חתיכות בשתי שכבות של סרט ולהקפיא. בבוקר, הוציאו לפי הצורך ושמרו בטמפרטורת החדר, לעתים קרובות עד השעה 12 הוא יהיה מוכן כטרי
שנטל
אלכסנדרה, תודה על העצה! זה מה שאעשה רק אני מפשיר אותו במיקרוגל - יש לי מצב להפשרת לחם (כמה שנים חשבתי שזו הפונקציה הכי חסרת תועלת), כמה דקות - וברגע שהוא נאפה
אלכסנדרה
ניסיתי גם במיקרוגל, אבל אהבתי יותר את ההפשרה החלקה בטמפרטורת החדר
Lar4ik
אפיתי לחם לפי המתכון שלך.
יצא נפלא!
יצרנית הלחם שימשה רק ללישת וגידול הבצק, ונאפתה בתנור. הוסיפו 2 כפית גלוטן למתכון, 1 כף. l זרעי פשתן טחונים, כמה זרעי שומשום וזרעי חמניות. בעת הלישה נאלצתי להוסיף 2 כפיות שמן זית, כי הלחמניה נדבקה לצד הדלי ולא רצתה ללוש, כנראה בגלל משקל נמוך.
אפיתי כיכר קטנה של מחצית מכל המרכיבים. המשקל המוגמר הוא 400 גרם.
השתמשתי בקמח כזה
לחם להרזיה
החלפתי כף אחת של קמח בקמח משיפון מונבט
לחם להרזיה
אפייה בתנור
לחם להרזיה
הנה גבר יפה תואר
לחם להרזיה
תודה על המתכון.
מיסשניה
אפיתי לחם דק, ספרתי את החומרים ב -0.75, חשבתי - אני לא אוכל כל כך הרבה, והילדים - לבעלי אין מה לאכול לחם דק, יש להם קלוריות משלהם ..... ספרתי לשווא - הם אכלו את הלחם שלי, נשאר נשאר תוף אחד ... אפיתי במי גבינה, שמתי כף גלוטן וכף דייסת גדילן חלב ובוטן (באבקה). התברר שהוא פריך מאוד, חם טחון. הגג הוא "מערבולת עוינת", כך שיהיה. מחר אני אאפה חדשה ולא אספר אותה. תודה על המתכון!
........................ ........................ .....................
אפוי בגודל הרגיל, החלף 70 גרם קמח בתערובת של "11 דגנים". טָעִים מְאוֹד!!! הגג הוא שוב כמו נוף הררי.
מיסשניה
היי !!! המשכתי בניסויים בהרזיית לחם, היום ניסיתי לאפות אותו בתוכנית מואצת. יצא יפה ועם גג קמור שטוח !!! יוֹפִי!!!! עכשיו אני אאפה רק במצב מהיר !!! אגב, ירדתי 1300 במשקל !!!
Lar4ik
ציטוט: מיסשניה

... אגב, ירדתי 1300 במשקל !!!
מאשה, אנא קבל את ברכותיי הכנות! מבחינתי זה גם נושא רלוונטי.
ובאשר למצב המואץ, איכשהו אני לא אוהב את זה. נראה לי שלשמרים אין זמן "להשמיע" בזמן כה קצר (יש לי שעה מואצת 25 דקות). אם משתמשים בשמרים דחוסים, טעם השמרים נשאר בלחם. נכון, אצל יבשים זה לא, אבל זו לא עובדה שהתהליכים איתם מתנהלים מהר יותר. אבל זו דעתי הסובייקטיבית. אולי אופים מנוסים יותר יגידו לך משהו.
מגחך
מיסשניה, שאלה של מתחיל: באיזו תוכנית מואצת אפת - מס '2, מס' 4 או מס '9? אני מאוד רוצה לקבל לחם טוב ממנו תוכלו לרדת במשקל. ואז תוך 25 יום, כפי שהוצגה בפני HP, אפיתי אותו כבר 18 פעמים. שונה, אם כי קטן - 500 גרם כל אחד. וזאת למרות שלא אני ובעלי כמעט ואכלנו לחם לפני כן ..ועכשיו אתה לא רוצה, אבל נסה את זה, אבל זה כל כך טעים, גם אם אתה תופר את הפה שלך לחם, ואפילו הרזיה, הכל!
אגוז
ואם אין תפזורת וסובין, קמח של כיתה א ', אבל יש קמח פרימיום וקמח שיפון קלוף, אז זה כבר לא יהיה לחם דק יותר?
אלגרה
אגוז, אמנם אני לא מחבר הנושא, אבל אענה - הלחם לא יהיה דק יותר, אם היה לך לפחות סובין ... אתה יכול להשתמש בהם להפחתת ה- GI של קמח פרימיום (סובין נמכר בכל מקום - אפילו בבית מרקחת!)

ועוד עצות לכל מי שרוצה לרזות:
יש לקחת מי גבינה לא מחלב פרה, אלא מחלב עזים. מי גבינה "פרה" (כמו גם כל מוצרי החלב "פרה") הם בעלי GI גבוה למדי.
אלכסנדרה
באופן כללי, הסרום אינו מיועד לירידה במשקל.

על מים, קמח מלא בתוספת סובין וללא חמאה וסוכר. לא יותר מ 75 גרם ליום עד הצהריים עם מנה ענקית של ירקות טריים. ולא עוד פחמימות עמילניות היום. במקרה זה הגיוני לדבר על לחם "להרזיה"
78
והנה "לחם ההרזיה" שלי.

מכיוון שאפיתי עם זרעים, ושלי לא אוהב סוג זה של לחם, אז החלטתי לאפות קטן, רק לעצמי. אבל עדיין התברר כ -500 גרם.

אפוי כך:
קמח / ים - 200 גרם, (בעת לישה של לחמניה הוסיפו 4 כפות ל ').
קמח שיפון קלוף. - 50 גרם
פתיתי שיבולת שועל - 50 גרם
מלח - 0.75 כפית
שמרים - 1.5 כפית.
זרעים - 3 כפות. l.
תפוחי אדמה. מרק - 220 מ"ל

יצא לחם טוב, טעים, עם טעם של זרעים, והכל נאפה נפלא!
רק בליטת הגג חלשה. והגג לא אחיד. אבל למען האמת, אני חלוקה באותה מידה!
לחם להרזיה
לחם להרזיה

בפעם הבאה שאני אופה עם כפית אחת. שמרים, ואז אני אאפה עם לחוץ.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם