1973
שלום אופים יקרים. בחוות התבואה שלי בתקופות שונות נרכשו תבניות אלומיניום, כמה חתיכות מכל. אני משתמש בעיקר ב- L11 ו- L7. יש גם מעוינים, והצורה היא 1/3 מ- L7. הכנתי אותם כצפוי עם סידן וטיגון עם שמן. כך הם עושים זאת במאפיות (פעם עבד כמגדל בצק במאפייה של 25 טון). אני אופה לחם בתבניות האלה מבצק חלש מאוד. לאחר האפייה לא תמיד ניתן היה לדפוק את הלחם מהתבניות, חלקם נאלצו להמתין עד שיירטבו או לבחור אותו בעזרת סכין. ניסיתי לשרוף את התבניות שוב, אבל התוצאה תמיד לא הייתה טובה במיוחד. ניסיתי לנתח את הסיבה לנוקאאוט המסכן, אלא שהמאפייה משתמשת בשמן הבלתי מזוקק ובחומר סיכה, לפי הטכנולוגיה, לאחר האפייה, בעוד שהתבניות חמות (כ- 50-80 מעלות).
ואז ביום בהיר אחד, כשנמאס לי לחבוט בצורות האלה בזמן שהבצק עמד, הלכתי לחנות לקנות חמאה לא מזוקקת, העבה ביותר שאוכל למצוא. הבחירה נפלה על שמן פשתן. בבית היה גם שעווה (אני אוהבת גידול דבורים) והחליטה לעשות הכל בצורה מבוגרת, כך שבטוח.
תוך כדי חימום התנור ל -150 שמתי בתוכו את התבניות למשך שלוש דקות. ואז שפשפו קלות את תחתית התבניות החמות בשעווה וטיפה שמן קטן בקוטר 15-20 מ"מ טפטף (שני מטבעות רובל). שפשף את תבנית הקירור, התחתית והדפנות בעזרת מברשת סיליקון. שים את החסר, המרחק, אפוי. וואלה !!! הלחם לא רק קפץ מהתבנית עצמה. בלי לדפוק, אני פשוט מטה את הצורה והלחם נושר מעצמו.
עכשיו השאלה לגבי יכולת הייצור של התהליך. אני יודע שלרצפות פרקט השתמשנו בתערובת של שעווה ושמן 1 עד 3. בערך אותו יחס שקיבלתי בצורה מלאכותית בתבניות. יהיה צורך להכין את ההרכב הבא: 25 גרם שעווה ו -75 גרם שמן. זה לא כמו דבר מסובך - לזרוק הכל לצנצנת ולמיקרוגל עד שהוא נמס ואז לערבב עד שהוא מתקרר. וכאן שוב עלתה השאלה - האם יש צורך שלא לעדד שמן? כן, הוא עבה יותר, הוא נצמד טוב יותר לקירות, אך הוא מעניק גם ריח משלו למוצר.
רציתי לדעת מי כבר עשה יצירות כאלה, איזה פרופורציות היו לך ובאיזה שמן השתמשת.
אלבה אתרה
יש לנו חומר סיכה זה בשימוש כאן.

שעוות דבורים לשימון עובש.שחרור עובש שאינו מקל
(mary_kyiv)
מוּקרָם
הרבה זמן יש לי רק תבניות לחם משומנות עם חזיר חזיר, לא הדלקתי את התבניות עצמן בשום דבר, הלחם עצמו קופץ מהתבניות. הנה משהו כל כך קל ופשוט בשבילי.
1973
הבצק שלך כנראה חזק, אני הופך אותו לחלש יותר מ -47%. קשה מאוד לעבוד איתו, הוא נצמד לידיים ולא מחזיק את צורתו. אתה צריך להרטיב את הידיים ולהשתמש בטפסים, אחרת זה יתפשט. ובכן, סיכה ושומן, בכל זאת, מרמזים על יישום שכבה משמעותית. ואני עצלן ואני רוצה שהכל יהיה פשוט))), עם מברשת דקה, נמרח אותו בשנייה וזהו. זה לחם ולא קונדיטוריה מאוד אמנותית.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם