פלדה 56
החלפת בלוטת דלי של מכונת לחם Panasonic SD-255.
לאחר 5 שנים של שימוש במכונת הלחם, הגיע הזמן להחליף את אטם השמן. באתרים ובשירותי תיקונים, לא מצאתי חותם שמן משלי בשום מקום. הם מוכרים רק את הכונן השלם, אבל זה עולה הרבה. הייתי צריך לחפש תחליף לאיטום השמן בעצמי. מכיוון שיש הרבה נשים בפורום, אנסה לתאר בפירוט כיצד לעשות זאת בעצמי בבית.

וכך אנו ממשיכים להחליף את אטם השמן על דלי מכונת הלחם Panasonic SD-255.

בשוק או באינטרנט אנו קונים חותם שמן כזה למכונת לחם. גודל 8x19x8.
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255

לאחר מכן, הסר את הכונן מהדלי. רק רועד, אנחנו מושכים את זה לעצמנו. היזהר, יש טבעת O מגומי בין הדלי לכונן, אל תאבד אותו.

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255

אנו לוקחים את חותם השמן הישן בשפה ומסירים לחלוטין את חותם הגומי עצמו מהצד האחורי, כדאי שיהיה לך חישוק מתכת נקי ואטם גומי שחור, הנראה מתחתית הדלי. הוצאתי בעזרת מברג קטן.

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255

כאשר מסירים את טבעת התומך, הסר את הפיר, משמן אותו והחזיר אותו למקומו בסדר הפוך. יש מכונות כביסה על הפיר, אל תאבד אותם.

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255

אנחנו הופכים את הדלי, שמים את אטם הגומי, לוקחים את הכונן שהורכב ושמים אותו במקום. אנו מהדקים 3 ברגים.

עכשיו הדבר העיקרי בעת הרכבה.

על הדלי במקום בו מותקן הכונן ועל הכונן עצמו, ישנם סימנים (נראים בתצלום) במהלך ההרכבה, עליהם בהכרח לחפוף.

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255

ובכן, נראה שזה הכל. יש לי חותם שמן חדש למשך חצי שנה, בזמן שהטיסה רגילה. גם אם תחליף את אטימת השמן אחת לחצי שנה, זה יהיה זול יותר מקניית כונן שלם. תיקונים מוצלחים. תנו ליצרני הלחם שלכם לשמח אתכם בעבודתם זמן רב ללא תיקונים.
אולימה
פלדה 56, תודה על כיתת המאסטר המפורטת על החלפת אטם השמן. זה יהיה דיווח כזה באותה השנה, אחרת הבעל שינה את חותם השמן ב- HP על ידי ניסוי וטעייה. מצאתי באינטרנט שאפשר לקנות חותם שמן בחנות רכב, כאלה בעלי קנה

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255

יש 8 כאלה בסט, לפני שנה מחירם היה 15 UAH. אחד התקלקל במהלך ההחלפה, והשני כבר הותקן מאז 15 בנובמבר אשתקד, הטיסה רגילה. הבעל בחותם השמן חתך מעט כדי שישב טוב (אולי מישהו יצטרך את זה למידע).
בפעם הבאה נשתמש בטיפ שלך לשימון הפיר בשומן תרמי למדפסת.
באופן כללי, הסתכלתי על מחירי הדליים החדשים ונחרדתי, לפני 4 שנים קניתי HP במחצית המחיר. אז אנו להחיות את ה- HP שלנו עד ההתנשמות האחרונה.
שֶׁף
ציטוט: פלדה 56
משום מה שלי היה באמצע
מכיוון שבקטע יש הרבה נושאים המצורפים לראש
מעדניות
וזה יעשה? - 🔗
פלדה 56
כן, זהו זה. העיקר שהגודל הוא 8x19x8. איפה: 8 מ"מ גובה; קוטר חיצוני 19 מ"מ; קוטר חור גלגלת 8 מ"מ.
35066
גודל הבלוטה של ​​דלי של מכונת לחם Panasonic SD-256 הוא 8x23.5x8, היכן אוכל למצוא אחת?
פיצ'נקה
תודה על כיתת המאסטר. מאוד שימושי.
יש לי HP 2500. עבדתי בדיוק 5 שנים. פיר תקוע. טוב, לפחות תמיד בדקתי ביד, סובבתי את המרית.
אני חושב שהשיבוש התגרה בכך שלאחר הוצאת הלחם לא היה איפה לשים את הדלי והבעל החזיר אותו ליצרן הלחם, שם הוא עמד זמן רב. בדרך כלל, כשהוא מתקרר, שפכתי מים, עמדתי קצת, שטפתי וזהו.
כמובן שחותם השמן היה שחוק ונזל. אך הדבר התגלה רק במהלך הפירוק. כלפי חוץ עקבתי אחרי. הדלי עצמו, כמו גם המרית, מצוינים.
אפיתי כל יום. לא בישלתי ריבה ב- HP.
מצאתי חותם שמן בעיר 8x19x8 רק לקנווד, אדום. משהו כמו vindyurila. לא רע. זה בכלל לא אלסטי, זה נראה יותר כמו פלסטיק.
נכון, הוא התיישב בחוזקה על הפיר. אני מפקפק בסמיכות סביב הבלוטה עצמה.שימנתי את כל חלקי השפשוף בשומן תרמי מסיליקון שאני מנסה לקנות דרך האינטרנט, עם צורה גלילית, ללא שפה.
ונראה לי ש- 8x18x7 יהיה טוב יותר. יש כאלה בטבע.
הוא היה יושב חזק. וזה יהיה טוב לשמן בעזרת חומר איטום מיוחד.
אבל עד כאן. אפיתי אותו פעמיים. תוך כדי החזקה.
זונד
ציטוט: פלדה 56
אנו לוקחים אטם שמן חדש ומכניסים אותו בזהירות למקומו של הישן, שהוסר (הקוטר הקטן יותר של אטם השמן מונח לכיוון אטם הגומי השחור הישן שנותר). נצטרך לנסות מעט מכיוון שגודל שפת המתכת בפנים הוא 18 מ"מ וגודל אטם השמן הוא 19 מ"מ. אני אישית שמתי אטם שמן חדש עם מברג קטן, לוחץ לאורך הקצוות. כאשר הקצוות נכנסים פנימה, לחץ כלפי מטה את הבלוטה מלמטה לאורך כל המישור
שלום, תגיד לי, איך הוצאת את אטם השמן הישן מהקליפ עם גומייה שחורה, אם הוא נלחץ? לאיטום השמן המקורי של פנסוניק יש טבעת נוקשות ממתכת הנלחצת אל גוף אטם השמן עצמו. ואתה, לפי הבנתי, קרעת את שכבת הגומי הפנימית של חותם השמן הישן, והחלק החיצוני נשאר בין השפה לגוף הכלוב והכנסת חותם שמן חדש לטבעת הנוקשות של הישן, כפי שאני מבין זה? בתיאוריה, על מנת להחליף כראוי את חותם השמן, עליכם להתגלגל, או לפרוש את קצה חותם השמן, לשלוף את חותם השמן הישן לחלוטין יחד עם החישוק, שגודלו 22/8/8 (לא 19/8/8), הכניסו אטם שמן חדש והצמידו איכשהו את קצה הכלוב לאחור.


נוסף יום חמישי, 17 בנובמבר 2016, 13:59

אגב, אם אתה חושד שקופסת המלית אינה תקנה, הניקוי הבנאלי של החומר הקאקי בחריץ של קופסת המלית יכול לעזור, שיכול להופיע שם ולהפריע לקופסת המלית לבצע את תפקידיה. בחלק מהמקרים, פעולה כזו מספיקה בכדי לחדש את פעולת חותם השמן.
פיצ'נקה
יצרנית הלחם שלי עדיין עובדת עם חותם שמן שהוחלף (מבית Kenwood). אבל כבר הזמנתי וקיבלתי את זה במהירות כאן 🔗 - כמו אלה
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
, ואלו שאתה כותב - 20/8/8, נראה שהם לא מיועדים לפנסוניק?
כמובן, לאחר שפרקתי את היחידה הזו, הבנתי שאפשר היה לנקות אותה, אבל הפיר שלי היה תקוע היטב וכל חותם השמן היה שחור באופן מחשיד.
לקנוודווה צורת בלוטה שונה במקצת, אם כי היא מתאימה לגודלה. ולזו (שהוזמנה) יש צורה כזו בדיוק שזו טבעת גומי שחורה או אטם - היא מתאימה היטב על גבי הבלוטה הזו.
חשבתי גם כי יש צורך "ללחוץ החוצה" יחד עם הטבעת או השפה, וכששלפתי את כל החלקים של חותם השמן הישן בפינצטה, הבנתי שאפשר היה להכניס את חותם השמן לשפה וללחוץ יחד עם זה, אבל לא כל כך הרבה שאפשר היה לדבר בפנים ובחוץ. חתיכות מתחת לאטם הגומי הזה (שכביכול כבר לא נראה כמו גומי) נשלפו ללא מאמץ, עם קצוות ברורים. ולא כדי שהיה צריך להיקרע אותם ממשהו.
משהו כזה.
(כן .. קניתי את אטם השמן מקנווד תמורת 19 וסבלתי איתו הרבה מאוד זמן, אבל החדשים - תמורת 18)
111
לאחותי יש עכשיו בעיה עם חותם השמן, היא 256 דגם תנור. פירקתי את היחידה הזו, יש אטם שמן שכולכם קונים כאן - הכל בסדר איתו. ומתחתיו, כלומר יש גם שרוול, או שאתה לא רואה אותו, או משהו, אבל איש לא כתב עליו. זהו תותב גומי חלול (טבעת פנימית וחיצונית), קפיץ מונח על הפנימי, שנדחס היטב את הפיר. אני לא זוכר אם הוא נעשה בנפרד מאטימת השמן או באותו זמן. רציתי להכניס תמונה, הם לא נותנים אותה למתחילים (לא הבנתי את המשמעות). כשפרקתי את שלי לפני כמה שנים (255), הסרתי גם את האביב הזה ומשכתי אותו למעלה כך שהוא סחט אותו חזק יותר. וכשפרקתי את אחותי, השרוול הזה התפרק לגמרי, נותר רק מעיין אחד. הקפיץ לא נמתח על מה שנשאר, אין צד. ואת חותם השמן שאתה קונה - הוא נשאר שלם. ולא ברור אם הוא נפרד, או שרק השרוול התפרק. שלחתי את אחותי לחנות, היא קנתה אותו לקנווד, אבל לאטום השמן הזה אין חפת, רק אטם השמן עצמו, כמו בתמונה כאן, אבל התחושה היא ממנו. והגודל בגובה הוא 8 בלבד, והנז'ב הוא עוד 3-4 מילימטרים בנוסף. לא ראיתי כאלה במבצע.
סזלקססטר
111, אתה מבלבל משהו, אתה יכול לראות הכל למעלה בתמונה, יש קפיץ באיטום השמן.התוכנית היא כדלקמן: טבעת מגן שחורה המכסה את חותם השמן הקפיץ, כל זה נלחץ בקליפ מתכת. מתחת לבלוטה, מפתח מתרחב, ואז מכונת כביסה.
כל הכלכלה הזו מסתובבת בתותב ברונזה-גרפיט. מתחתית הדלי נראה שהכל ברור.
111
ציטוט: sazalexter
למעלה בתמונה הכל גלוי, יש קפיץ בחותם השמן
איזו תמונה מראה את המעיין כאן? אני לא יכול לראות אף אחד מהם ... אחותי קנתה מקנווד, לא היה מעיין. אולי, כמובן, הם החליקו לה משהו לא בסדר, בתצלום של החנות זה היה אדום, אבל הם מכרו אותו לבן, כמו רכב. ואגב, הרכב נראה שיש כנראה קפיץ (אם כי לא רואים אותו), אבל אתה יכול לראות שיש צד, וזה שמכר את הצד לאחותה לא.
ווזיק
אולי תגיד לי. HP Panasonic 254, עבד במשך 8 שנים, וכעת הלהב מסתובב, אך הבצק לא לוש. כלומר, הוא לא יכול להתמודד עם העומס, מה יכולה להיות הסיבה ???
מוֹתֶן
מרינה, בעיה זו נפתרת על ידי החלפת הקבל. תוכלו לקרוא עוד בנושא
בעיות ותקלות של יצרני הלחם של פנסוניק.

ראה את הקישורים "ירידת כוח במהלך הערבוב".
סזלקססטר
ציטוט: wzik
ועכשיו המרית מסתובבת, אבל הבצק לא לוש
התחל בבדיקת הדלי, המרית צריכה להסתובב ביד בדלי בעמידה על השולחן ללא מאמץ גלוי
ווזיק
מוֹתֶן, תודה על הקישור.
סזלקססטר, מסתובב ביד, מפעיל את התוכנית, מסתובב גם הוא. אבל הוא לא לשה עם הבצק. אוכל מזמזם ובקושי מערבב.
סזלקססטר
ווזיק, מרינה, ראה קישור למעלה. יתר על כן, בעת החלפת הקבל, זרוק את רצועת הכונן ובדוק כיצד יחידת כונן הדלי מסתובבת ללא מנוע.
טריז'דין
היום, בזמן שטיפת הדלי, SD-2502 גילה כי הפיר אינו מסתובב ביד. הלחם התברר כרגיל, אך בעת האפייה רואים שהוא נתקע.
איפה להתחיל? מחפשים מיד אטם שמן וחומר סיכה מתאים?
רזוואל
אחרי 10 שנים של יוזניה, 255 גם הטיס חותם שמן בדלי. מצאתי נושא זה וכמעט הסתבכתי בבחירת חותם השמן, הנושא הוא דיסאינפורמציה מוצקה.
אני כותב עבור אלה שיש להם את הידיים מהמקום הנכון ולעצמם. שאוב אל תשכח (עקרות בית לא יכולות לקרוא))
לאחר הפירוק ההרכב התבהר - בלוטה סטנדרטית (ככל הנראה סיליקון) בגודל 8 * 22 * ​​7 נלחצת אל קנה אלומיניום בקוטר חיצוני של כ 23.3, לפניו באותה קנה שיש אטם פלסטיק (המכונה כאן גומי שחור) להגנה תרמית ופרווה על אטם השמן ... קופסת המלית נלחצת על ידי גלגול קצה המדרן
במהלך הפירוק, אטם השמן (או ליתר דיוק שרידיו) הוסר בחלקים ללא בעיות (קפיץ מלחץ, טבעת פלדה פנימית וכו ').
לפני שהחלפתי, חתכתי את צווארון הלחיצה עם דרדל (אתה יכול גם להשתמש בקובץ), אספתי חותם שמן חדש של HP LG באותו גודל, לחצתי אותו עם סגן, כל הכפר היה צמוד, זה לא היה נדרש להכין את הצווארון שוב.
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
סזלקססטר
אני מאשר שיש שגיאה בנושא התיקון, אטם השמן 8x19x8 אינו מתאים, ההתקנה מונעת על ידי שרידי חותם השמן Panasonic בצורה של אביזרי מתכת וחתיכת סיליקון מאיטום השמן, זה כמעט בלתי אפשרי להכניס את אטם השמן מקנווד, הוא פשוט נשבר. שיניתי אותו לאטם השמן 8 * 22 * ​​7 של LG, טחון את חרוז כלוב האלומיניום בעזרת גריל, שומן HP-300, את השאר אפשר לראות בתצלום
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
בראוני
ציטוט: sazalexter
הוחלף לאטם השמן LG 8 * 22 * ​​7
לפי הבנתי, הכנסת את חותם השמן למארז אלומיניום ללא מחזיק?

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
סזלקססטר
יורי, אבוי, זה לא קליפ, אלא חלק מאיטום השמן, או ליתר דיוק חיזוק המתכת שלו, כלומר, חלק המתכת הזה היה בתוך אטם השמן המקורי. בבלוטה עדיין היה קפיץ בצורת טבעת איטום, למרבה הצער לא ניתן לחבר אותו לבלוטת LG, עיצוב הבלוטות שונה
בראוני
סזלקססטר, הבנתי אותך. הזמנתי אתמול חותמות שמן עלי בסדר גודל כזה, ל- LG. קונים בביקורות כותבים את זה עם קפיץ, אם כי זה לא נראה בתמונה

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
רזוואל
כונן הדלי ADE97A107 קרס לאחרונה - החלפתי אותו, אך במהלך ההחלפה שמתי לב שהפיר בדלי איכשהו מסתובב בחריקה.
הפירוק הראה שמתחת לאטום השמן הכל היה סתום בכל חומר שרוף. כלומר, הוא לא באמת מחזיק.
לאחר הניקוי התברר שהכל בסדר עם חותם השמן, אבל הפיר מאוד שחוק, יש חללים וכו 'אטם השמן הוחלף לפני שנה ופשוט ניקינתי את הפיר.
הפיר נטחן קלות במקדחה (בתמונה) והדק את קפיץ הבלוטה, אך יתכן שיהיה צורך להחליף את כל מכלול ה- ADA29A115.
אני ממליץ לך לשים לב למצב הפיר בעת החלפת אטם השמן.
החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255
CrenDel
ציטוט: רזוואל
הפיר שחוק מאוד, יש חללים וכו '.
כלומר לא אני לב בלבד שמתי לב לזה! ככל הנראה הסינים מייצרים פירים מאיזשהו נירוסטה באיכות נמוכה, המאכלת את פני השטח
בראוני
התקבל היום מחותמות שמן עלי, הוחלף. אטם שמן כאמור על ידי המוכר עבור LG. אבל אני מונחה על ידי הגודל. זה מתאים באופן מושלם לפנסוניק, הגודל זהה.

החלפת מחבת דלי הבלוטה Panasonic SD-255

אם מישהו זקוק לכך, אל תהסס להזמין. המחיר כרגע עבור 2 חותמות נפט הוא 133.25 רובל. + רובי 81.40 רובל מְסִירָה. למרבה הצער, אני לא יכול לתת קישור, אין לי שום זכות כמתחיל.

שֶׁף
רזוואל, בראוני, אזהרות מילוליות.
קלוצ'ניק
בעת הלישה, קשר הדלי נצרך, האם צריך לשנות אותו? בבקשה תגיד לי 🔗 יתאים ל- Panasonic SD-257? תודה!
CrenDel
ציטוט: קישור קלוצ'ניק = נושא = 402685.0 תאריך = 158 אנא ספר לי [url
יתאים ל- Panasonic SD-257? תודה!
זה מגלשים, במובן של LG. האם אתה רוצה לפרק ולראות את הצומת הזה? ייתכן שיהיה צורך במניעה.
ולדימיר-ק
אנשים, כתוצאה, איזה סוג של חותם שמן יש, הענף החל בגודל 8x19x8, ומתחת הם כבר כותבים שזה לא בסדר, אבל זה - 8x22x7 - אז מה זה באמת? פיר הכונן כולו - ADA29E165 הוא בהחלט יקר הרבה יותר, מ -2000 רובל ...
סזלקססטר
ולדימיר-ק, שיניתי את זה לאטם השמן 8 * 22 * ​​7 של LG, טחון את חרוז כלוב האלומיניום עם שומר, שומן HP-300, את השאר אפשר לראות בתצלום, הכל מעל
ולדימיר-ק
סזלקססטר, תודה! ובלי לנתק את הצד, לא ניתן להכניס את חותם השמן? ואז מה הם שמו ללא צד?
לידיעה, מי גם ישנה את אטם השמן, מצאתי גריז כזה בדיוק, הוא אפילו באישור מזון: שומן מסיליקון בכמות מזון לחותמות של יצרני הלחם האסקי HVS-100 סיליקון
🔗
CrenDel
ציטוט: ולדימיר-ק
לידיעה, מי גם ישנה את אטם השמן, מצאתי גריז כזה בדיוק, הוא אפילו באישור מזון: שומן מסיליקון בכמות מזון לחותמות של יצרני הלחם האסקי HVS-100 סיליקון
אני ממליץ על חומר סיכה זה. אני לא יודע אם זה יעמוד על 299 מעלות או לא, אבל לא היו כתמים בשום מקום. אני משתמש בו מאז השנה שעברה. קניתי צינור של 85 גרם, כי זה משתלם יותר מ -3 גרם. השומן הוא אוניברסלי וניתן להשתמש בו במקומות רבים, למשל בצנרת, במנעולים ...
עם החלפת חותם השמן, אני מבולבל באופן אישי מהנוכחות של טבעת פלדה בתוך המדרום האלומיניום. ליתר דיוק, מטרתה.
ולדימיר-ק
ציטוט: CrenDel
עם החלפת חותם השמן, אני מבולבל באופן אישי מהנוכחות של טבעת פלדה בתוך המדרום האלומיניום. ליתר דיוק, מטרתה
לא הבנתי על איזו טבעת אתה מדבר, בזמן שהסרתי את אטם השמן, שנמצא בתוך מעטפת מתכת, כאילו הקצה הפנימי שלה תופר, אתה מדבר על זה?
ומבחינת שימון, מצאתי אותו באופן תיאורטי, הוא נמצא באתר הקיומי, צינור עולה כ- 700 רובל, אך לעיתים רחוקות יש צורך בכך!
עכשיו אני מפקפק במשהו שהגיע הזמן להחליף את אטם השמן, הורדתי אותו, כן, השומן התייבש בו ונשפך לחתיכות, ניגבתי את הגזע ואת התותב משאריות השומן היבש למחצה, בחנתי את חותם השמן, הוא עדיין לא נוקשה ורך קצת שחור, כפי שקראתי איפשהו, כנראה כדי להגן על חותם השמן מהטמפרטורה באופן ישיר, קשה) אז בזמן שאני קונה חומר סיכה, אני אמלא את חותם השמן ובינתיים, אני לא יעוף את חתיכת הברזל! למישהו יש סרטון ביוטיוב, אז חותם השמן של אדם קשוח ומתפורר, אין לי את זה עדיין!
סזלקססטר
ציטוט: ולדימיר-ק
אתה לא יכול לתקוע את זה?
אוי ואבוי, זה לא יעבוד. שיניתי אותו לחותם השמן LG 8 * 22 * ​​7, שמתי אותו כמו שהוא בלי צד, הכל ממשיך בלי זה
ציטוט: CrenDel
עם החלפת חותם השמן, אני מבולבל באופן אישי מהנוכחות של טבעת פלדה בתוך המדרום האלומיניום. ליתר דיוק, מטרתה.
זהו חלק מאיטום השמן, או ליתר דיוק חיזוק המתכת שלו, כלומר, חלק המתכת הזה היה בתוך אטם השמן המקורי. על הבלוטה היה גם קפיץ בצורת טבעת איטום, למרבה הצער לא ניתן לחבר אותו לבלוטת LG, עיצוב הבלוטות שונה
נ.ב. עדיין, התצלום נראה
CrenDel
ציטוט: ולדימיר-ק

ומבחינת שימון, מצאתי אותו באופן תיאורטי, הוא נמצא באתר הקיומי, צינור עולה כ- 700 רובל, אך לעיתים רחוקות יש צורך בכך!
כלום, אני לא כופה על אף אחד. השתמש בכל חומר סיכה מתאים, כי עכשיו אתה יכול למצוא כמעט כל מתאים ...
ציטוט: sazalexter

זהו חלק מאיטום השמן, או ליתר דיוק חיזוק המתכת שלו, כלומר, חלק המתכת הזה היה בתוך אטם השמן המקורי.
עם הקפיץ הטבעתי, הכל ברור, משתמשים בו ברבים מסוג זה של קופסת מלית. אבל טבעת הפלדה מותקנת בתוך המדרום האלומיניום: לנוקשות המדרום? על מנת לקפל את קצהו באופן שווה יותר? או למשהו אחר?

סזלקססטר
ציטוט: CrenDel
אבל טבעת הפלדה מותקנת בתוך מסגרת האלומיניום.
זהו חיזוק הבלוטה לנוקשות.
ברבריסקא
אנא ספר לי היכן הנושא של החלפת קבלים בפנסוניק. לפני מספר שנים בעלי שינה אותה והיא עבדה בהצלחה לאחר מכן. אבל נראה שהגיע הזמן שוב, אבל אני לא יכול למצוא ... אני אודה מאוד
פאליץ '
ברבריסקא, בחלק זה, הנושא להלן על תקלות בתנורים
בעיות ותקלות של יצרני הלחם של Panasonic # 2327
סזלקססטר
וסיליסהראשית, בדקו את הדלי אם המרית מסתובבת בקלות ביד. בדוק על ידי משיכת הדלי מ- HP
CrenDel
ציטוט: sazalexter


זהו חיזוק הבלוטה לנוקשות.

איך הצלחת להסיר את טבעת הפלדה הזו? גלגול השוק לא הפריע?
ולדימיר-ק
ציטוט: sazalexter
אני מאשר שיש שגיאה בנושא התיקון, אטם השמן 8x19x8 אינו מתאים, ההתקנה מונעת על ידי שרידי חותם השמן Panasonic בצורה של אביזרי מתכת וחתיכת סיליקון מאיטום השמן, זה כמעט בלתי אפשרי להכניס את אטם השמן מקנווד, הוא פשוט נשבר. שיניתי אותו לחותם שמן LG 8 * 22 * ​​7,
לכן, החלטתי לא לשנות את אטם השמן לעת עתה, אלא פשוט לקנות שומן סיליקון של הוסקי HVS-100 ועכשיו לעיתים קרובות יותר לפרק ולשמן את חותם השמן הישן אך הרך. אבל, לעתיד, הסתכלתי בתמונות שלך ולא הבנתי איך, אתה כותב את זה חותם שמן 8x19x8 אינו מתאים בגלל העובדה שהוא מונע משרידי הזקנים, ומדוע לא הוסרו? הבא, מ את קנווד אי אפשר להכניס - איזה גודל זה? ולבסוף, הם מסרו מ- LG 8 * 22 * ​​7 ... אבל הגודל שלה גדול מהגודל 8x19x8, שלא התאים לכם? בקיצור, התבלבלתי בסיפור שלך. האם יכול היה להיות פשוט לכתוב כי להסיר את חותם השמן הישן לחלוטין, לדפנות החשופות של המנדרה ולהכניס חותם שמן מ- LG ...?
סזלקססטר
ציטוט: CrenDel
גלגול השוק לא הפריע?
התערב, בגלל זה הוא טחן את הצווארון
ולדימיר-ק, ניתן לראות הכל צעד אחר צעד בתמונה
ולדימיר-ק
ציטוט: sazalexter
ולדימיר-ק, אתה יכול לראות הכל צעד אחר צעד בתמונה
הכל גלוי ומובן שלב אחר שלב כשעשיתי את זה בעצמי, אבל איך אוכל להבין מהתצלום את כל מה שכתבתי עליו - בערך 3 סוגים של איטום שמן? אין עבירה, אני חושב שזה יכול להיות שימושי עבור רבים ...
סזלקססטר
ולדימיר-ק, טוחנים את צווארון השוקית, מסירים את אטם השמן הישן לחלוטין, אל הקירות החשופים של דשן האלומיניום ומכניסים את חותם השמן מ- LG 8 * 22 * ​​7 גריז עם שומן HP-300 של דב קורנינג (סין) . מקנווד 8 * 19 * 8 חותם השמן לא מתאים! 🔗
גלינה 64
סזלקססטראחר הצהריים טובים, אנא אמור לי שחותם השמן הזה יתאים לדלי של Panasonic sd-2501?
סזלקססטר
גלינה 64, חותם השמן צריך להיות מ- LG 8 * 22 * ​​7, ללא כלי מיוחד להתקנתו הוא בעייתי
ולדימיר-ק
אני מדווח, הזמנתי את השומן הזה לקיומי: האסקי HVS-100 סיליקון, הגיע תוך כמה ימים תמורת 660 רובל, פירק את הדלי שוב (לאחר הפירוק הראשון, משמן אותו זמנית בשומן מחותמת השמן של מכונת הכביסה והרכבתי זה לאפות ...) ניקה את אטם השמן, מילא את השומן שלו, (כמו שכתבתי לעיל, הוא היה רך, שכחתי רק להדק את הקפיץ, ובכן, אחרי 1-2 שנים אני אפרק אותו שוב, תסתכל על משמנים ומהדקים! פירקתי ושמןתי גם את מוט ההנעה בכיריים, שם הפיר היה כמעט יבש. אני לא יודע, יכול להיות שיש סוג אחר של שומנים, שאריות השואבים היו שחורות, אבל אני שימנתי אותו באותה מידה עכשיו תהיתי כמה זמן יימשך כונן הפלסטיק הזה שמסובב את הלהב בתוך דלי, אולי לא מאוחר להזמין אותו ולתת לו להיות?
CrenDel
ציטוט: ולדימיר-ק
גם פירקתי ושימן את מוט ההנעה בתנור עצמו, שם הפיר כבר היה כמעט יבש. אני לא יודע, יכול להיות שיש סוג אחר של שומנים, השאריות על מכונות הכביסה היו שחורות, אבל שימנתי אותו באותה מידה! עכשיו תהיתי כמה זמן יימשך כונן הפלסטיק הזה שמסובב את המרית בדלי, אולי לא מאוחר להזמין אותו ולתת לו להיות?
ניתן לרכוש את בסיס כונן הדלי מורכב וזה יהיה משתלם יותר מאשר להכניס פיר חדש לתותב השחוק של יחידה זו.כשעשיתי טיפול מונע לפני חודש, שמתי לב ללבוש נוסף בשרוול וגם בפיר. וכל זה בגלל החגורה המתוחה המתמדת ...
סזלקססטר
ציטוט: ולדימיר-ק
עכשיו תהיתי כמה זמן יימשך כונן הפלסטיק הזה שמסובב את המרית בדלי, אולי לא מאוחר להזמין אותו ולתת לו להיות?
אל תדאגי, אולי זה יימשך 10 שנים אם יהיה לך מזל

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם