TaBas
תגיד לי, יש לי מכשיר PMM Ardo LS 9205 E. קניתי אותו בפברואר השנה, לעתים רחוקות אני משתמש בו. היא העמיסה את זה היום, היא לקחה קצת מים, לחצה ושתקה. כיביתי אותו והפעלתי אותו שוב, היא ניקזה את המים, חייגה שוב ועצרה שוב. לא יודעים מה לעשות?
ג'פרי
ככל הנראה, המשאבה לא עובדת. או חמצמץ משימוש נדיר, או איפשהו זה לא מזהם. בכל מקרה, עדיף לפנות לשירות כשהוא באחריות.
TaBas
היינו היום ממרכז השירות, מנוע עזר כלשהו נשרף (אמי הייתה בבית, לא זכרתי). הם אמרו שהם יזמינו חדש במפעל ואז יתקשרו חזרה תוך חודש, אז בערב ראש השנה אהיה בלי מדיח כלים
OlenaS
היום הדלקתי את ה- PMM, הלכתי לשחק עם הילד, כשחזרתי - המכונה לא עובדת, התצוגה לא נדלקת. היא עצרה איפשהו לא באמצע תוכנית הכביסה, אני לא אגיד יותר נכון, הכלים עדיין לא שטופים לגמרי, כל המים בתחתית. המכונה אינה מגיבה לכפתור ההפעלה / כיבוי בשום צורה שהיא.
מכונה - BEKO DFN 6837.

תגיד לי, בבקשה, מה זה יכול להיות.
המכונה עדיין באחריות, נקנתה לפני שנה. אני אצור קשר עם ה- SC, אבל אני תוהה מה התיקון עשוי לעלות ...
סזלקססטר
OlenaS קשה לומר מה לא בסדר, אולי המשאבה, או אולי יחידת הבקרה. יחידת הבקרה, פגם שכיח מאוד, מוחלפת בתיקון ב- s / c 3-4 אלף רובל. ככלל, הם לא מתקנים בלוקים תיקון אצל מהנדס אלקטרוניקה מוכר (הלחמת לוח יחידת הבקרה) 3 בקבוקי בירה או ברנדי 1 או 1.5 אלף רובל (יתכנו אפשרויות)
ג'פרי
ציטוט: OlenaS

המכונה לא עובדת ...
בדוק, רק למקרה, מצב השקע, ייתכן שהמכונה מעדה או RCD (אם קיים) או שהמגע היה רע ומשהו נשרף ... חבר משהו אחר לאותו שקע או PMM לשקע אחר ... ואז חבל שיהיה ...
קקי
האם ההגנה מפני דליפה לא יכלה לעבוד?
OlenaS
ציטוט: BooBoo

האם ההגנה מפני דליפה לא יכלה לעבוד?

אני בספק. במקרה זה, המכונה צריכה להראות לפחות כמה סימני חיים. וזה פשוט לא נדלק.
השקעים נבדקים - הכל עובד.
אני חוטא בנפילת מתח - זה לא נדיר אצלנו, למעשה, בגלל זה אני מדליק בעיקר את המכונה בלילה. אבל מכונת הכביסה עדיין לא הגיבה לטיפות, ועם ה- PMM זה מאוד מורגש - אם המתח ברשת נמוך (יש לנו לפעמים 160) או שהוא קופץ חזק, אז זה ברור מיד על ידי איכות הכביסה. .
נראה לי שאיזה אלקטרוניקה עפה, משהו נשרף.

והיה סיפור מצחיק עם הגנה מפני דליפה. תודה לג'פרי על ההערות הנבונות בפורום, הם עזרו להבין מה הבעיה באמת. אבל אז המכונה ניסתה לעבוד, מהרגע בו היא "נתקעה". באופן כללי, עד שהתייבש, זה לא עבד.
והאדון שהוזמן מ- SC הטעה את ראשו במשך מספר ימים. אנו גרים מחוץ לעיר, כך שיש קריאה והגעת אדונים וכו ', יש כמה ניואנסים.
אז אני לא צריך את פונקציית ההגנה מפני דליפה. אם היו גרסאות של המכונות, הייתי קונה אותה בלעדיה. אין מישהו אחר למלא חוץ מהמטבח שלך, אריחים נמצאים בכל מקום, אתה יכול לאסוף דלי מים
סזלקססטר
OlenaS כשאתה מתקשר למאסטר מה- C / C, אל תנסה לפלוט אליו על ירידת המתח, אחרת זה לא יהיה מקרה ערבות באופן מיידי.
OlenaS
אני מדווח אחרי שהמאסטר עזב: הכל התגלה לא כל כך מפחיד, כפתור ההפעלה / כיבוי של המכונה עצמה נשרף. אמנם קיבלנו גרסה זמנית, במקום כפתור, חור התברר. ההחלפה תהיה בעוד חודש-חודשיים, כאשר יגיע החלק שהוזמן. במקרים של תקלות חמורות יותר, חלקי חילוף יכולים לחכות שישה חודשים.
כך השירות שלנו עובד "במהירות" ...
k.alena
אז המכונה שלי גחמנית, בוש SRV 56A. עצר באמצע התוכנית ונבוך ...איפוס התוכנית לא נתן דבר - כשאני מפעיל אותה, היא לוחצת בשקט 3 פעמים ולא אוספת מים. המאסטר שזומן הסתכל, פרק את החלונית בתחתית ומסר פסק דין - המשאבה עפה, השאיבה מים לנקז (בשנת 07, החותם של משאבת הסירקולציה כבר הוחלף, ואז מים דלפו למחבת ומכונת המים. עצר). ועכשיו זה. כשנשאל מדוע המשאבה הזו התקלקלה פתאום? הוא אמר שייתכן ונפל משהו, הם אומרים, הם נשברים לעתים רחוקות מאוד. הנה היו לי כמה שאלות .... מה אז עושים המסננים בתחתית? למה לא קיבלת כלום בחמש שנים, אבל אז פתאום זה נפגע? אני מנקה את שאריות הצלחות, אך לא באופן אידיאלי, לא חשבתי שהם עלולים להפריע. אולי קל יותר לאדון לתקן תקלה קלה, ובמקביל למכור חלק חילוף יקר? הדבר הכי מעצבן הוא שעכשיו אין מים חמים ואין סוף שבוע בנוסף, כלומר כמות הכלים המלוכלכים גדולה יותר וה- SC נח. טוב לפחות ביום שני בבוקר הבטחתי שאהיה.
קקי
אז הזקנה שלי הייתה גחמנית. היריקה העליונה לא מסתובבת. שום דבר לא מפריע, החורים לא נסתמים. אם אתה דוחף זה מסתדר טוב. אולי הלחץ לא מספיק? אילו סיבות אחרות יכולות להיות?
torturesru
סביר להניח שהצינור שמוביל לנדנדה זו סתום. אם זרימת המים המינימלית תדחוף אותו, עליכם להסיר את הנדנדה ולהסתכל בבסיסו.
torturesru
ציטוט: k.alena

אז המכונה שלי גחמנית, בוש SRV 56A. עצרתי באמצע התוכנית ושפם ... איפוס התוכנית לא נתן כלום - כשאני מפעיל אותה היא לוחצת בשקט 3 פעמים ולא אוספת מים. המאסטר שזומן הסתכל, פרק את החלונית בתחתית ומסר פסק דין - המשאבה עפה, השאיבה מים לנקז (בשנת 07, החותם של משאבת הסירקולציה כבר הוחלף, ואז מים דלפו למחבת ומכונת המים. עצר). ועכשיו זה. כשנשאל מדוע המשאבה הזו התקלקלה פתאום? הוא אמר שייתכן ונפל משהו, הם אומרים, הם נשברים לעתים רחוקות מאוד. הנה היו לי כמה שאלות .... מה אז עושים המסננים בתחתית? למה לא קיבלת כלום בחמש שנים, אבל אז פתאום זה נפגע? אני מנקה את שאריות הצלחות, אך לא באופן אידיאלי, לא חשבתי שהם עלולים להפריע. אולי קל יותר לאדון לתקן תקלה קלה, ובמקביל למכור חלק חילוף יקר? הדבר הכי מעצבן הוא שעכשיו אין מים חמים ואין סוף שבוע בנוסף, כלומר כמות הכלים המלוכלכים גדולה יותר וה- SC נח. טוב לפחות ביום שני בבוקר הבטחתי שאהיה.
יש עוד בעיה אחת מדוע יש לנו הרבה תקלות - ספק כוח לא יציב במיוחד - איכשהו הם מדדו את זה, מתברר התפשטות פרועה בתדרים ובמתח, יום עבר מ -210 ל -250 וולט ותדר בין 45 ל -55 הרץ, משאבות מודרניות כוללות מעגלי בקרה, אלה לא אוהבים מאוד.
k.alena
גם לאחר החלפת המשאבה, מנהל העבודה אמר שמשהו פגע, למרות שהוא היה מופתע מאוד. ואני לא חוטא בחשמל, מכיוון שהבית חדש יחסית, תיקונים נעשו על פי דרישות החשמל המודרניות (יש קו נפרד) לצרכנים גדולים). למרות .... ליום-יומיים בלילה קרה משהו לרשת, והמכונה כבתה במהלך היום (לא הייתי בבית). עכשיו אפשר רק לנחש.
torturesru
זה, למרבה הצער, לא מהווה בעיה עם הבית או את החיווט בו, אבל עם רשתות החשמל שלנו, יש לנו בהתחלה תנודות גדולות, אלא שמותקן מייצב מתח בדירתך. אבל שמשהו שהגיע לשם הוא מוזר מאוד, ישנם שני פילטרים על הביוב, שום דבר גדול מגרגר חול לא יגיע לשם, אך הוא אינו מזיק.
לגה
לפני כמה ימים נתקעתי עם PMM. במשך 8 שנים עבדתי כמו דבורה וזה כל כך חבל. משהו בפנים מזמזם, נראה שזה עובד, אבל המים לא נשפכים. הסרתי את זרועות הנדנדה, בדקתי, הכל בסדר. התקשרתי למאסטר. בשירות נכתב כי יש לו הרבה יישומים והמאסטר יחזור אלי בימים הקרובים. זה היה שלשום. בערב של אותו יום הגיע הבן והחליט לבדוק את הקשר לאספקת המים. צינור החיבור נשאר בידיו (המתכת נשברה). בבוקר טיפס לפתוח את הברז כדי לקנות אחד חדש. ה- PMM והמכונת הכביסה חוברו מאותו מקור מים דרך הקולט. הסעפת התפרקה. המתקינים חיברו את כל זה באמצעות גיזי סילומין, וטוב שהם התפרקו בידיו כשהמים חסומים.בערב הוא הביא את כל החלקים החדשים והתחבר. הכל עבד, ללא הגעתו של המאסטר, שעדיין לא יצר איתי קשר.
מים לא נכנסו מכיוון שהרשתות על שסתום הסולנואיד (כפי שכינה אותו הבן) של אספקת המים ל- PMM נסתמו לחלוטין.
שאלה (אני מקווה לתשובות מ- sazalexter ו- Jeffrey ונותני שירות אחרים). אם כבר אי אפשר להכניס מסנני מים עדינים לדירה, אז באיזו תדירות אתה צריך לארגן מניעה? אם פתאום אתה צריך להחליף שסתום סולנואיד זה, האם זה אפשרי? האם לכל מכשירי ה- PMM יש חיבור זהה או שמא כל יצרן מסדר שסתומים כאלה באופן שונה?
סזלסטר
לגה נראה לי שלא יזיק לך לשים פילטר ממש מול ה- PMM, ניתן להתקין אותו לא רק על דירה, אלא גם על צרכן מים נפרד.
החלפת המסתם היא הליך די יקר ומייגע!
לגה
ציטוט: sazalexter

לגה נראה לי שלא יזיק לך לשים פילטר ממש מול ה- PMM, ניתן להתקין אותו לא רק על דירה, אלא גם על צרכן מים נפרד.
החלפת המסתם היא הליך די יקר ומייגע!

תודה על התשובה. אני אחשוב איך אוכל להצליח לדחוס את המסנן הזה. כביסה, כנראה גם דרך פילטר? או שמא זה שונה שם, מכיוון שהיצרן לא מספק שום תיבה לחיבור ה- CM?
סזלסטר
לגה "תיבה" היא מערכת הגנה מפני דליפות. אין צורך במסנן במכונת הכביסה, אך הוא לא יהיה מיותר.
לגה
ציטוט: sazalexter

לגה "תיבה" היא מערכת הגנה מפני דליפות. אין צורך במסנן במכונת הכביסה, אך הוא לא יהיה מיותר.
זה היה ב"קופסה "הזו שהבן ניקה את מסכי הפילטר והמים החלו לזרום.
מַכבֵּנָה
ג'פרי!!!!!!!!!!!!!!!

האוטו שלי מזמזם עלי !!! אני יושב במטבח ולא מפריע לאף אחד ... ואני שומע זמזום .. בהתחלה חשבתי על השכנים. ואז החלטתי לבדוק, שלפתי את ראש הממשלה מהשקע, וההמהום נעלם ...

תן לי להזכיר לך שיש לי Bosch 55T13 מובנה צר ...

אני עדיין לא מחבר אותו שוב, אני מקווה שהתקלה תיעלם עם זרמים שיוריים ...
ג'פרי
אה, מַכבֵּנָה, אני בנסיעת עסקים, אני יושב מתחת לתחנת רכבת יקרה, אבל אני חייב לבוא לעזרתך! אני מקווה שלא קרה שום דבר רציני, אבל כדי לבצע אבחנה, אתה עדיין צריך לחבר אותה, יקירי, שוב לשקע. גם אני, פתאום, המכונה התחילה לשטוף רע ונותרה אבקת מיובש במתקן. למרות שהפילטר נקי ונורמלי. זה כנראה נובע מהגברת הפעילות הסולארית, או מהשקת ה- LHC ...
המכונה שלי התחילה להשמיע צליל מקשקש בזמן פעולה. התברר - הכיסוי התחתון רועם (אתה נוגע בו ביד - הוא גווע). מה שפשוט לא שמתי שם - לא עוזר. חקירה מעמיקה יותר חשפה דבר מוזר - הרגל האחורית השמאלית שלי של ה- PMM עלתה. ואני בכל זאת הסדרתי הכל במהלך ההתקנה! והמחבת הוטה וכנראה נגעה במשאבה. מַכבֵּנָהבדוק שהמכונית שלך עומדת היטב על הרגליים ותקע אותה!
כתוב על התוצאות ואז נחשוב הלאה! בהצלחה!
מַכבֵּנָה
ג'פרי... היא זמזמה עלי ... OFF !!!

בבוקר חיברתי אותו - הכל בסדר. הושק כעת.

יזמזם, אני אבדוק את הרגליים!

סמאק-סמאק-סמאק !!!
ג'פרי
ציטוט: סיכת ראש

ג'פרי... היא זמזמה עלי ... OFF !!!

בבוקר חיברתי אותו - הכל בסדר. הושק כעת.

יזמזם, אני אבדוק את הרגליים!

סמאק-סמאק-סמאק !!!
לא, במקרה כזה, הרגליים בסדר ... אולי הגנת הדליפה עבדה? ובכן, צף עם מגע במשטח. במכונות רבות, במקרה זה, משאבת הניקוז מתחילה לפעול מיד, גם אם המכונה כבויה (אך מחוברת לשקע חשמל). אז אם בפעם הבאה, אם הוא נהם פתאום, שלף את ה- PMM והטה אותו מעט קדימה. בהצלחה!
מַכבֵּנָה
שוב אני ... נראה ששום דבר לא מזמזם, אבל ... נראה לי שהסל התחתון הפך לשטוף בצורה גרועה. אני רואה שלוש אפשרויות לפיתוח אירועים:

1. יש צורך לנקות את נדנדת הסל התחתונה;
2. יש צורך לנקות את פילטר אספקת המים;
3. לא את המכונית צריך לתקן, אלא אני ...

צרות. הנקודות.

1. באופן כללי, האם למישהו היו בעיות עם הרוקר?
2. האם יש שם פילטר?
3. אבל כאן אין מה לעזור ...

לגה
סיכת ראש, אני, כמובן, מעולם לא הייתי שיפוצניק, אבל כמה הודעות לעיל, היו לי גם בעיות עם ה- PMM. ונראה לי גם שהמכונית התחילה לשטוף יותר גרוע, עד לרגע שהיא בכלל הפסיקה לכבס. הבן שלי תיקן אותו על ידי ניקוי הפילטר. אני לא מתיימר לתת עצות, אבל באנלוגיה עם ברזים רגילים - מעת לעת אני מפרק ומכבס את הרשת מהברז, ויש מה לשטוף. והמכונה כיבסה 8 שנים ללא ניקוי מסננים, כך שהתוצאה הייתה הגיונית. הפילטר עליו אני מדבר נמצא בצומת חיבור המים (יש לי את התיבה הזו על שיד הלילה מתחת לכיור).
קקי
מַכבֵּנָה,
1. הייתה מכונה כזו, שהיא כבר בת 15. שם החורים היו סתומים בדברים כמו אבנית בקומקום. בחרתי אותו וזהו. אז בדוק את החורים.
2. סביר להניח שלא, אם לא היה מספיק לחץ, אז זה לא היה נשטף בסל העליון, כי הוא גבוה יותר וקשה יותר לספק מים שם.
3. גם לא.))))))
80
זמן יקר ביום.
יש לי כתר עמודים לדקה, כנראה שנתיים. זה נהיה גרוע יותר לשטוף את החלק העליון, אני פשוט שוטף אותו פעמיים ואפילו שלוש פעמים. זרועות הנדנדה מסתובבות, שלי תמיד נמצא בתוכנית הראשונה או השנייה. מה זה יכול להיות? הם כותבים בספר שאני לא בוחר תוכנית בפעם הראשונה, שאני צריך לבחור באופן אינטנסיבי עוד יותר, אבל לאן אני יכול ללכת!
כן, אגב, לאחרונה ניקיתי אותו עם מוצר לעמ"ד ומכונות כביסה, שממדים אלה.
בנבה
ערב טוב. אין לי תגובה, אבל אולי הניסיון שלי יועיל למישהו. הבעל חיבר את המכונה, היא שטפה חצי שעה וכיבתה. זה לא נדלק, כל חיי, הוא מהבהב בעין אחת וזהו. התברר שהמתח שלנו קופץ (או שלחץ המים נמוך, ואז המתח ברשת נמוך - רוסיה!). פחות מ 200 והמכונה לא רוצה לכבס. הכל פחות או יותר משווה בשעות שתים עשרה בלילה, ואז אני מפעיל את זה.
matroskin_kot
חבר'ה, האם באמת ניתן לנקות את משאבת הניקוז בביצה בעצמכם? היה אדון, הוא אמר לשנות, ובכן, הוא נעלם. ביום השלישי, אין גו-גו. והוא לא עונה לטלפון ... האם אוכל להזמין אותו איפשהו? אם זה לא מציאותי לנקות את זה, נראה שזה לא ניתן להפרדה ... אנשים איבדו את הרגל לשטוף ידיים, מתחילה מהומה. בעבר ראיתי באינטרנט אתר לחנות חלפים עם מבחר גדול, עכשיו - להרוג - אני לא יכול למצוא אותו.
לואיזיה
matroskin_kot, בן כמה הבושיק שלך?

לזה אני מתכוון ומתי לחכות.
matroskin_kot
שלי יהיה בן 4 בסתיו, אבל יש לנו את זה גם בזנב וגם ברעמת ... 2 עומסים מלאים ביום - זה הזמן, שנית, ילדים לא תמיד מנקים שומן מהצלחות, אם כי האדון אמר - זה כל הזמן, כלומר, אנחנו לא לבד ... אולי היה צריך לנקות אותו במשהו, מהפקדות שומן, אבל מעולם לא ראיתי איתנו תרופה כזו. נראה שהפילטרים מנקים באופן קבוע, אלה שאתה יכול להשיג, הזרבוביות נקיות, אבל איפה צינורות הניקוז והמשאבה או המשאבה, איך זה שם? כולי פחדתי - אלקטרוניקה כדי לא להתכסות - כל הטכניקה הזו לא אוהבת טיפות, אבל היא נשברה במקום אחר.
ג'פרי
אולי מנקה PMM למתחילים? או כמה חבילות של חומצת לימון ולהוציא את המחזור החם ביותר?
"אה, המנתחים האלה, הם רק צריכים לחתוך משהו! אני אתן לך כדורים - האוזניים שלך ייפלו מעצמם ..."
החלפת מדיח כלים בגלל משאבה סתומה? שנה "מאסטר" טוב יותר
matroskin_kot
היא לא רוצה לקחת מים. במצב השטיפה, לקחתי את זה, אבל איכשהו זה היה חולני, והכביסה הראשית בכלל לא הייתה. חשבתי שהבעיה היא באספקת המים, אבל הם אומרים לא. מחר אנסה לתפוס איזה אדון. כאן איתם, צרות ... זו לא הפעם הראשונה, כל מה שקשור לטכנולוגיה, כבו את האור ... והדיזל יתוקן עבורכם, והמחשב, רק תחזיקו מעמד .. המכונה כבר הייתה נלקח למוסך ... ויש מים כמו שהם. אה, הייתי, לא הייתי, מחר אנסה לשטוף. הלימונים בבית המומים ...
ג'פרי
מ-מ-ם-רגע! מתברר שזכרתי את האנגדוט על המנתח מסיבה? זה מתחיל כך: "דוקטור, כואבות לי הברכיים! - מנתח: הכל ברור, נחתוך לנו אוזניים!"
לא אוסף מים, אך משאבת הניקוז נסתמה? לא אמרת ל"מאסטר "שהראש שלו לא בסדר?
או שמסנן הכניסה סתום נדוש, או שמחליף היונים מכוסה באופן נדיר (שבעזרתו פחדתי חסידים נלהבים של טבליות כל כך הרבה זמן)
matroskin_kot
ג'פרי, שמש, רמזתי לאדון שהמים לא מקבלים, אבל הוא אמר שזה צריך להיות כך. אקווסטופ נגרר מאותה צער אליי ... והוא לא עונה לשיחות, אולי תסלח לי אלוהים, הלכת לשתייה? בעל, הוא נמצא בטכניקה זו, בלשון המעטה, לא מאוד. הוא יכול לתקן את המכונית, ובכן, לזרוק פטיש למקום אחר, אבל איפה האלקטרוניקה ... ומי הוא מחליף יונים כזה? אני לא אקח את הבנדורה הזו לקרסנודר, מוטב שאשטוף אותה בידיים ... כן, הגלולות מיועדות לנו ... אני כבר לא אהיה ...
מים לא צוברים, או ליתר דיוק, בתוכנית האחרונה, הם הלמו מעט במים, אבל בתוכנית הראשית הם רק שורקים, הזמן סופר, הלהבים מסתובבים, אבל אין מים. יש איזה פילטר על צינור האספקה, נקי ... אולי יש במקום אחר. ומחליף היונים הוא משהו עם מלח? או שלא?
ג'פרי
מס, רגוע, העיקר רגוע! התמונה מתבהרת מעט! ברגע שהוא סינק, המשמעות היא שהוא מפעיל את התנור ללא מים. סביר להניח שחיישן מפלס המים סתום. הנה רק עכשיו סזלקססטר העלה תמונות (כבד אותו וכבוד). קשה לנקות אותו ללא פירוק, אך כדאי לנסות. אז, עשו זאת: הפעילו מכונה ריקה (אין צורך להתחבר לאספקת המים, צינור הניקוז נמצא באגן), שפכו כ- 3 ליטר מים בתוך "עמוק המותניים". שופכים מנה של סוס של חומצת לימון (כמה חבילות), ו - בתוכנית "הכי לוהטת". ניתן לחזור על הליך זה מספר פעמים.
בהצלחה! אתה תצליח!
קלמיקובה
אה, אבל גם בושיק נשבר לאחרונה. וגם משאבת ניקוז. כפי שהשתנה, אגב, זה לא יקר, זה עובד כמו שעון. והוא גם סירב לשאוב מים בשום תוכנית. ואז משאבת הניקוז עפה במכונת הכביסה של בושיק. גם השתנה. אולי זו נקודת התורפה שלהם?
matroskin_kot
לא, נקודת התורפה הזו נמצאת ליד המים - כל עיקול נשפך מהברז, ובכן, אצל אדונינו - זה נכון .. (אני מקווה שבדונייצק עדיף איתם). המייבש שלי בושבסקאיה התגלגל סביב סוצ'י, יאק לנסיכה. היא ייבשה את מכנסיה בכל מרכז השירות. והתקלה מעולם לא נמצאה. הגיע הביתה, זה מתייבש ... אולי מסתובב במדיח כלים באזור? והמשאבות, הן כל מיני, אחד על אחד אינו הכרחי? של אריסטון (במגאדן) שלושה ימים לאחר מכן הוא נשבר. הוחלף - מחרשות באותה שנה, TTT.
חשבתי שאנשים כאן לפחות יודעים קצת על טכנולוגיה. ואל תקווה לשים אבק בעיניים שלך, כן .. הים, השמש .. כן, הדרומיים יסלחו לי, עובדים קשים ... פשוט, באוקראינה תמיד הייתה מחשבה טכנית - וואו !! ! ברוסיה, למרבה הצער, זה רק המקום בו מדע והגנה נמצאים. ובאוקראינה, התעשייה הביטחונית הייתה כמעט בכל מקום .. כאן על האצבעות ואתה מסביר ... יש לנו גם חלקי חילוף לחכות ... ניסיתי להזמין משהו למשלב בושבסקי .. טוב, הם אמרו לי שזה בלתי אפשרי .. במילים, כלומר אני מסביר איך החלק נראה וכו '- לא, תן את המותג של הקומביין. בלי זה אתה לא יכול לראות שום דבר במחשב שלך ואני לא בבית אלא נוסע במקום. אני מתקשר לאמא שלי. היא, מרכיבה משקפיים, קוראת מהלוח לפי אות ... הילד הזה הוא אדון, מתנשא בגאון בלחייו ואומר, זה שווה אלפיים. ... אבל מה איתך, צעיר, אבל בלי מחשב, אבל מהזיכרון, או מה? גָאוֹן!!! "טוב, כן, אבל מה זה?" "ולמה הם טיפשו בראשי אם נאמר ש- MUM של בוש וכו '." והצעתי לתקוע אצבע בתרשים שלך ...
ובכן, כעסתי וקניתי את קנווד ...
סזלקססטר
matroskin_kot בפורום באמת פרסמתי תמונה, על ידי מילוי של PMM בבייקון. אני לא אמצא
בדיקת PMM מתחילה רק עם הפעלת משאבת הניקוז, אם היא לא עובדת, ייתכן שהמכונה לא תאסוף מים. חלקים שאינם מתקפלים אינם קיימים! אם מישהו הרכיב אותו, אז אתה יכול גם לפרק אותו. דבר נוסף ממה שלא עובד? האם הוא בכלל חי, או "שרוף"? יש לשטוף את המשאבה באלכוהול או ב"גלוש ", תוך שמירה על בטיחות !!!
לואיזיה
sazalexter, אז למניעה, אתה צריך להוציא את המדיח באופן קבוע עם חומצת לימון?
ג'פרי
לואיזיה, מעולם לא ניקיתי את שלי בשנתיים של פעילות. לימון, בגדול, צריך להסיר משקעי אבנית וסידן. אבל היכן בקנה מידה מודרני של שיווק PMM יכול להיווצר, אין לי מושג. אבל שומן יכול להצטבר, שלא מתמוסס עם חומר ניקוי.לכן קשרתי את מכסה המנוע במדיח כלים, כי הם עדיין לא נשטפים עד הסוף, והחומר הדביק והמגעיל הזה שנותר מזהם את כל המכונה. זו כבר שאלה ל הימיצ'קהממה שאתה יכול להמיס חומצות שומן לא מסיסות.
סזלקססטר
לואיזיה למניעה, עליך להשתמש במבצעים. נוזל לניקוי PMM.
אל תשתמש בטבליות, ואל תחסוך באבקת כלים
matroskin_kot
אה תודה בנים. ואיך לשפוך את ה"גלושה "למשאבה? אז לירות, נכון?
אז איזה סוג של דבר, כמו נדנדה, או משהו כזה, לא הולך בחופשיות, אחראי על מפלס המים או על קביעתו ... זה המאסטר אמר, נזכרתי. אני אלך למוסך ואראה ...
ג'פרי
ציטוט: matroskin_kot

אה תודה בנים. ואיך לשפוך את ה"גלושה "למשאבה? אז לירות, נכון?
אז איזה סוג של דבר, כמו נדנדה, או משהו כזה, לא הולך בחופשיות, אחראי על מפלס המים או על קביעתו ... זה המאסטר אמר, נזכרתי. אני אלך למוסך ואראה ...
לא, סוג הנדנדה הוא חיישן למים. וחיישן המפלס הוא קופסה עגולה או מלבנית קטנה בצד המשאבה ושניים או שלושה חיווט דק צריך לעבור אליו. זה יהיה נחמד אם הוא מתברג על ידי משהו, ולא מודבק. אז אתה יכול לפתוח אותו ולנקות את החור הזעיר עם משהו כמו גפרור ...
matroskin_kot, אולי יש הזדמנות לצלם את המכונה מלמטה כשהכיסוי מוסר? אז אפשר יהיה לייעץ למשהו ספציפי יותר.
לואיזיה
ציטוט: sazalexter

לואיזיה למניעה, עליך להשתמש במבצעים. נוזל לניקוי PMM.
אל תשתמש בטבליות, ואל תחסוך באבקת כלים

אני לא משתמש בכדורים, אני משתמש באבקה (לשעבר קלגונית, כיום רק דומול). אבל קניתי נוזל ניקוי רק כמה פעמים.

המדיח שלי נקי מבחינה ויזואלית ולא מריח. אז הייתי כמו לחסוך. אני לא אעשה את זה יותר.

סזלקססטר, תודה! באיזו תדירות כדאי להשתמש בנוזל הניקוי?

ציטוט: ג'פרי

לואיזיה, מעולם לא ניקיתי את שלי בשנתיים של פעילות.

ג'פרי, אנחנו נשתפר ביחד. אחרת, התיקון יהיה יקר יותר.

סזלקססטר
ציטוט: לואיזיה


באיזו תדירות כדאי להשתמש בנוזל הניקוי?
פעם בחודש, אחת לשלושה חודשים, תלוי במצב ההפעלה. אם אתה אוהב טודא טלה ובשר חזיר בתדירות גבוהה יותר
matroskin_kot
קניתי נוזל לניקוי, אלך לנסות ... פתאום זה יסתדר. תקלות במדיח הכלים
זה לא הצליח לחיות מחדש. עומד עם מים שנאספו בצד. וזה הכל. לחישות, הזמן לוחץ. והיא לא רוצה לנקז, אבל היא אספה מים.תקלות במדיח הכלים
נטלי_רז
לבסוף הפכתי לבעלים של מדיח כלים, כמובן בזכות הפורום האהוב עלי. אבל עכשיו אני מתחיל להתייסר בשאלות אם הכל בסדר אצלי.
אני משתמש במכונה כבר שבוע, אך המחוון למחסור במלח דולק כל הזמן. בפעם הראשונה שנרדמתי על פי ההוראות, אז ניסיתי למלא אותו - אבל רק המים נשפכו, כבר לא מטפסים. ובכל זאת, אתמול לאחר הכביסה, כמעט כל האבקה נותרה במקומה - היא פשוט הפכה לגוש גדול. היום לא מילאתי ​​את האבקה, אתמול אזל. בעלים מנוסים, עזרו למתחילים להבין מה אני עושה לא בסדר ???

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם