המצב המוטורי של התלמיד

המצב המוטורי של התלמידפעילות גופנית מופחתת של ילדים מהווה איום חמור על בריאותם. לכן בשנים האחרונות הוקדשה תשומת לב מיוחדת למאבק בהיפודינמיה ובהיפוקינזיה.

ילדים ומתבגרים, שבהם נפח הפעילות הגופנית המאורגנת במהלך השבוע הוא 6-8 שעות, מאופיינים, ככלל, בביצועים נפשיים גבוהים, התפתחות גופנית טובה, עמידות מספקת לעייפות, אינדיקטורים נוחים יותר למצב התפקודי של מערכת העצבים המרכזית, תגובתיות חיסונית טובה.


ביצועים ומנוחה של התלמיד

ביצועים ומנוחה של התלמידהמילה "היגיינה" באה משמה של האלה המיתולוגית היגיינה - בתו של אל הריפוי של אסקולפיוס; עם שמה טוהר הגוף התגלם. לא פלא שהפתגם העממי אומר: "ניקיון הוא ערובה לבריאות."

היגיינה היא מדע ההשפעה של גורמים סביבתיים שונים על בריאות האדם, כושר העבודה שלו ותוחלת החיים.


איך ללמד את ילדכם לקרוא

איך ללמד את ילדכם לקרואעֶרֶב. משפחה שלמה להתאסף. האב מכין משהו. אמא מכינה ארוחת ערב במטבח וסריוז'ה מתיישבת שם וקוראת בקול. אמא מקשיבה לסריוז'ה, לפעמים מתקנת אותו, שואלת שאלות, מגלה אם הבן מבין מה הוא קורא.


בן גדל במשפחה

בן גדל במשפחהזה המנהג כבר תקופה ארוכה: הוא גאה במיוחד לשמוח אם בן נולד במשפחה. תקווה קשורה אליו לעיתים קרובות יותר מאשר עם שם בתו. אפילו אבות לא סנטימנטליים חולמים בסתר על הופעת בן.


יום אחר שעה ודקה

יום אחר שעה ודקהיש 24 שעות ביממה. 9-11 שעות שינה, 4-6 שעות יושבים בבית הספר ליד השולחן ולומדים, 2-3 שעות מושקעים על שיעורי בית, כ- 1-1.5 שעות מוקדשות לעבודה סוציאלית, לעזרה להורים. משמעות הדבר היא כי נותרו כ 5-6 שעות מדי יום, הניתנות לילד לשימוש אישי. זה עושר עצום, אבל בחורים בדרך כלל לא יודעים לבזבז אותו בחוכמה.


מורה הגיע לביתך

מורה הגיע לביתךפעם בתחילת שנת הלימודים, אמרתי לתלמידי בכיתות ה 'שבהחלט אבקר אצל כל אחד מהם בבית, אבקר בבוקר ובערב, אראה איך הם לומדים ואיך הם נרגעים.


יש תלמיד בית ספר במשפחה שלך

יש תלמיד בית ספר במשפחה שלךהתינוק שלך הלך לבית הספר והרבה השתנה במשפחה שלך. זמן חדש התחיל. עבור הילד אורח החיים הרגיל מתקלקל, מופיעות אחריות חדשה, נוצרים קשרים חדשים עם עמיתים ומורים, ומיומנות העבודה הממוקדת בשיעור נוצרת בהדרגה.


אם לילד יש נדודי שינה

אם לילד יש נדודי שינהמקובל בדרך כלל כי נדודי שינה הם בן לוויה רק ​​למבוגרים. בינתיים, ילדים רבים מתמודדים עם אותה בעיה. שינה חסרת מנוחה יכולה להיגרם מכל דבר: מתח, גיל ההתבגרות, אהבה ראשונה וכו '.


"מדוע קשה לו ללמוד?"

מדוע קשה לו ללמודמדי שנה מתיישבים עשרות אלפי נערים ונערות ליד שולחנותיהם בפעם הראשונה. חלקם מסתגלים במהירות ובקלות לדרישות בית הספר, ואילו לאחרים יש שלב ארוך יותר וקשה יותר של הסתגלות לתנאים חדשים.


יום הולדת לילד הוא חג לכל המשפחה

יום הולדת לילד הוא חג לכל המשפחהאירוע גדול קרה בחייכם - ילדכם נולד. משקפיים יועלו לבריאותו של האדם החדש שהופיע על פני האדמה. מטבע הדברים, האשם עצמו לא יוכל לקחת חלק בחגיגה זו, נוחר במתיקות במיטתו.


איך ללמד ילד לעבוד עם חומר וכלים

איך ללמד ילד לעבוד עם חומר וכליםהחל ללכת ולדבר בכוחות עצמו, הילד שואף כל יום להראות באופן פעיל יותר את האנרגיה הגוברת שלו. הוא מתקמט וקורע נייר בהנאה, מנסה לשבור צעצועים; בזמן הרחצה באמבטיה הוא מתיז מים בשמחה ובדרך כלל מנסה "לפעול" בצורה כזו או אחרת.


דרישות היגיינה לבגדי ילדים

דרישות היגיינה לבגדי ילדיםהלבוש מעכב את שחרור החום מהגוף, מגן על העור מפני לכלוך ונזקים.בעונות קרות וגשומות, בגדים צריכים להגן על הגוף מפני אובדן חום מוגזם. המאפיינים השומרים על חום של בגדים תלויים בעיקר אם הבד ממנו הוא עשוי מוליך חום בצורה טובה או גרועה.


טעויות נפוצות שהורים עושים כשגדלים ילדים

טעויות של הורים בגידול ילדיםכאשר מגדלים ילד, הורים מסתמכים על הידע, הכישורים והעצות שלהם מקרובי משפחה וחברים. עם זאת, ניתן להתעלם מרוב הטיפים מכיוון שהם לא רק לא יכולים להועיל לילד, אלא אפילו לפגוע בנפש התינוק.


דרישות בסיסיות לבגדי ילדים נוחים ונוחים

דרישות בסיסיות לבגדי ילדים נוחים ונוחיםבבחירת בגדי ילדים, רוב האמהות חולמות על התינוק שלה בלבוש אופנתי ויפה פשוטו כמשמעו מהדקות הראשונות בחייה. יחד עם זאת, רוב האמהות מאמינות כי בגדים לילד צריכים להעתיק בגדים למבוגרים.


גן ילדים ומה לחפש כשבוחרים אותו

גן ילדים ומה לחפש כשבוחרים אותובחירת גן ילדים היא עבודה קפדנית שאינה סובלת הזנחה. הגן אליו ילך ילך יקבע את אופיו, כישורי התקשורת והתנהגותו.


תזונה בריאה לילדים בגיל שנתיים

תזונה בריאה לילדים בגיל שנתייםתזונה בריאה של ילדים בגיל שנתיים צריכה לקחת בחשבון שמערכת העיכול עדיין לא נוצרה לחלוטין, אך הילד כבר גדל ל -20 שיניים ובכל יום שרירי הלעיסה מתחזקים. לכן, עדיין אין לתת לילד מאכלים מטוגנים או שומניים, אך כבר יש צורך לבחור במזונות מחוספסים יותר. בעקבות המלצות אלה יבטיחו התפתחות בריאה של הילד.


ויטמינים ומינרלים - דלק לצמיחה

ויטמינים ומינרלים - דלק לצמיחהויטמינים ומינרלים מגבירים את מערכת החיסון, תומכים בצמיחה והתפתחות תקינה ועוזרים לתאים ולאיברים לבצע את עבודתם. בגיל ההתבגרות אנשים עוברים מגוון שינויים גופניים, כולל גדילה והתבגרות.


"לא כדאי לתת לילדיכם ממתקים כפרס": על הפחתת הסוכר בתזונת הילדים

5 טיפים כיצד להגביר את התיאבון של ילדכםארגון בריאות הציבור בבריטניה הזהיר את ההורים האנגלים כי הגיע הזמן להיפטר מהרגלים רעים של נשנושים מתמידים. ילדים אוכלים שלוש ארוחות ביום, ולא ניתן לומר שהדבר משפר את בריאותם. כדי לא לערער את זה ולא להתמודד עם קילוגרמים עודפים, ההורים צריכים להיות מחמירים יותר עם ילדיהם. קוראי העיתון הבריטי "גרדיאן" נשאלו מה דעתם על כך והנה כמה תשובות.


5 טיפים כיצד להגביר את התיאבון של ילדכם

5 טיפים כיצד להגביר את התיאבון של ילדכםילדים יכולים להיות בררנים מאוד לגבי בחירות האוכל שלהם, וקשה מאוד לגרום להם לאכול את מה שהם לא אוהבים. אך יחד עם זאת, בשלב צמיחתם והתפתחותם, חשוב מאוד שהם יקבלו את כל אבות המזון שגופם זקוק להם בכמויות מספיקות. אז איך גורמים לילדים לאכול אוכל בריא, במיוחד אם הם לא רגילים לאכול הרבה ותמיד מחפשים תירוצים לדלג על ארוחות? אם שאלה זו מפריעה לך, הנה להלן פתרונות תשחץ. השתמש בטיפים אלה כדי להגביר את התיאבון של ילדך ולגרום להם לאכול טוב.


קושי לחזור לבית הספר אחרי חופשת הקיץ

קושי לחזור לבית הספר אחרי חופשת הקיץחזרה לעבודה אחרי חופשה היא אתגר למבוגר. וגם לילדים קשה לחזור לבית הספר אחרי חופשת הקיץ. על העצלנות הראשונה בבית הספר, 1 בספטמבר, הדרך מתגברת בקלות ובשקיקה, מכיוון שאתה רוצה לפגוש חברים לכיתה וחברים, להראות את עצמך ולהסתכל על אחרים, לחלוק את רשמיך המצטברים. היום עף בחדווה ובשמחה. אבל יום הלימודים השני כבר הופך לבעיה שממיסה את מצב הרוח החגיגי בימי הלימודים הקרובים.


הקשר בין הורים ומתבגרים

הקשר בין הורים ומתבגריםבעיית היחסים של ילדים מתבגרים עם הוריהם כיום היא חריפה למדי.הדבר נובע בעיקר מכך שכיום מבוגרים מעוניינים יותר להבטיח את רווחתם הכלכלית של משפחותיהם, וגידול הילדים דועך ברקע. בגלל המחסור המתמיד בזמן, ההורים מעבירים את כל האחריות על חינוך וגידול ילדיהם לבית הספר.


ארגון יום הולדת הילדים הראשון

ארגון יום הולדת הילדים הראשוןיום ההולדת הראשון של התינוק הוא אירוע מרגש ומרגש ביותר. אני רוצה שהכל ילך בצורה מושלמת, אבל כשמגיע הזמן לארגן חג, כל המחשבות נעלמות איפשהו, ואתה לא יודע ממה להתחיל. מאמר זה יעזור לכם להתכונן לקראת החג.


הַרשָׁמָה


איך בוחרים ילקוט לתלמיד?

איך בוחרים ילקוט לסטודנט?בסוף הקיץ ההורים מתחילים לקנות את כל מה שילדיהם זקוקים לבית הספר. החשוב ביותר הוא הכנת ילדים לבית הספר היסודי. חובה כי תלמידי בית הספר היסודי ירכשו ילקוט, אך לא רבים מההורים יודעים לבחור בו נכון.

איזה ילקוט לבחור?


פיצויים בגן

פיצויים בגןראשית, נקבע אילו סוגים של פיצויים כספיים קיימים במציאות ומוסדרים בחוק.

הראשון הוא פיצוי עבור חלק מדמי ההורים בגין הגן. הזכות לפיצוי זה הוסדרה בחוק הפדרציה הרוסית "בנושא חינוך" מאז 1992, ומאז עברה ללא שינויים משמעותיים ממערכת מערכת למערכת, ועד ימינו.


פיתוח יכולות הילד

פיתוח יכולות הילדאתה יכול לחיות את חייך ללא מודעות ליכולות שיש לך. איך יכול אדם לדעת שיש לו יכולות נהדרות לשפות זרות, אם הוא לא למד שפות זרות בכלל, או שיש לו יכולות יוצאות דופן לספורט, אם מעולם לא עשה אפילו תרגילי בוקר?!

התפתחות היכולות אינה מתרחשת באופן ספונטני, על ידי כוח הכבידה, אי אפשר לצפות לטובות מהטבע כאן, יש צורך להתערב באופן עצמאי.


חינוך רצון אצל ילדים

חינוך רצון אצל ילדיםבעבודתו של ניקולאי נוסוב "ויטיה מאליב בבית הספר ובבית", הבטיח גיבור הסיפור - תלמיד כיתה ד 'כל יום שהוא רק ישחק כדורגל קצת עם הבנים, ואז ילמד את שיעוריו, ולמרות זאת. , בכל פעם שהוא חזר הביתה כשצריך היה ארוחת ערב והלך לישון. לא נותר זמן לשיעורים.

האם ניתן לכנות את ויטיה מרמה, שקרן? ברור שלא. ויטיה הבטיח בכוונה כנה למלא אותה, אך הוא פשוט אינו מסוגל לעמוד במילה שלו מכיוון שרצונו אינו מפותח דיו. הוא, כמו ילדים וילדות רבים בגילו, לעתים קרובות עדיין לא יכול להתנתק ממשחק מהנה, פעילות מעניינת.


בכיין

בכייןגחמות ועקשנות של ילדים מייצגות תגובה שגויה לגירויים חיצוניים או פנימיים. מה צריך להבין במונח הפיזיולוגי "גירוי"? זו כל השפעה על הגוף, בפרט על מערכת העצבים שלו. השפעות כאלה מגיעות לרוב מהסביבה החיצונית, אך יכולות להגיע גם מהאורגניזם עצמו, מאיבריו הפנימיים השונים. לבסוף, חלקים במוח יכולים להיות מושפעים מחלקים אחרים. בתורו, מערכת העצבים המרכזית שולחת דחפים השולטים בכל התהליכים בגוף.


בגדי תלמידי בית ספר

בגדי תלמידי בית ספרלא כל ההורים יודעים להלביש נכון את ילדיהם. יש אנשים שאינם מודעים אפילו לחשיבות הבגדים לרווחת הילד.

המאפיין העיקרי המבדיל את גופו של הילד הוא התפתחות רציפה מסביב. ילד אינו מבוגר מיניאטורי. תהליכים רבים בגופו מבוצעים באופן שונה, הוא מגיב באופן שונה להשפעות חיצוניות רבות.


תזונה נכונה של אם מיניקה היא ערובה לבריאות הילד

תזונה נכונה של אם מיניקה היא ערובה לבריאות הילדלאחר לידת ילד, כל אמא צריכה לחשוב על תזונתה. אחרי הכל, כולם יודעים כבר מזמן כי חומרים שימושיים ומזיקים מועברים לתינוק עם חלב אם. בזמן ההנקה, כדאי לשכוח מהמוצרים המעוררים אלרגיות אצל הילד.לדוגמא, פירות הדר, תפוחים אדומים, גזר, שוקולד ועוד. רבים יכולים לומר שכל מוצר, אם תכונותיו נחקרות טוב יותר, לא מומלץ לאכול על ידי אם מיניקה. אבל זה רחוק מלהיות המקרה. אחרי הכל, אם התזונה של האם המניקה אינה מגוונת, זה יכול לפגוע בגוף האם והילד.


למדו ילדים להשקות!

למדו פעוטות להשקותאין ספק, הורים רבים מתעניינים בשאלה: "האם ניתן ללמד ילדים קטנים מאוד לשחות?" מתברר שזה לא רק אפשרי, אלא גם הכרחי. תרגילי מים מאפשרים לילד להתפתח פיזית, להקשיח ולחזק את מערכת החיסון. נהלי מים שימושיים מאוד לא רק לילדים צעירים, אלא גם לבני נוער ומבוגרים.

במהלך השחייה הילד מתמודד עם ההתנגדות של המים, ולכן השרירים מתחזקים ומתאמנים בהדרגה.<<  <לחדש 1 2 3 4 לישנים>  >>
תוצאות 1 - 30 מתוך 108

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם