הדירה שלך

הדירה שלךסידור דירה הוא אמנות, במיוחד בתנאים המודרניים שלנו, אומנות השימוש הרציונלי בשטח קטן לצרכים אנושיים יומיומיים כמו שינה, אוכל, בישול, עבודה, מנוחה, גידול ילדים, תקשורת עם חברים.


מתי להדביק את הטפט

מתי להדביק את הטפטעדיף לכסות סלונים בטפט נייר רגיל. נכון, טפטים כאלה צריכים להתעדכן לעיתים קרובות, אבל הם היגייניים.


חיות מחמד שאדם עם אלרגיה יכול להחזיק

חיות מחמד שאדם עם אלרגיה יכול להחזיקישנם מינים הגורמים לתגובות שליליות במקרים נדירים מאוד, כך שאינך צריך להיות מוטרד מכך שלא תוכל להביא חיית מחמד. אם תבחר בגזעים הנכונים ותפעל לפי הכללים, אלרגיות לא יהיו בעיה.


אקווריום 100 ליטר

אקווריום 100 ליטרמיכל גדול צריך להשתלב באופן אורגני בפנים ולהיות תמיד באופק. אקווריומים ל 100 ליטר יכולים להיות בצורות שונות:


כיצד לבודד מרפסת

לבודד את המרפסתתהליך הבידוד מתחיל בזיגוג המרפסת. לאחר שהתקנתם חלון חם עם זיגוג כפול, תבינו מיד שהוא לא רק יפה ויזואלית, אלא גם נוח וחם.


שיטות בידוד רצפה בבית ובדירה

שיטות בידוד רצפה בבית ובדירהניתן להפוך את הדירה לנוחה ביותר עבור הבעלים רק אם בוצע בידוד מוחלט. יתר על כן, זה חשוב ללא קשר לסוג הדיור עליו אנו מדברים.


זגגות זיגוג לאלגיות

זגגות זיגוג לאלגיותעבודות תיקון על אכסדרה או מרפסת חייבות להתחיל בהתקנת חלונות. כיום, זיגוג של אלמנטים אלה של הבית מתבצע בכל מקום, שכן באמצעות הליך כזה ניתן להגדיל היטב את הבידוד התרמי ובמקביל להגביר את ההגנה מפני חדירת רעש.


פילוס הרצפה עם דיקט: איך לעשות זאת בעצמך נכון?

פילוס הרצפה עם דיקטקומה לא אחידה בבית שזה עתה נבנה היא נסיבה שלא ניכרת במבט ראשון. אך עם הזמן, במהלך הפעלת הבניין, מתחילים להתעורר כל מיני צרות בגלל זה.


חמישה יתרונות של טפט נוזלי

חמישה יתרונות של טפט נוזלייש הרבה חומרים איתם תוכלו לסיים. ביניהם טפטים נוזליים מעניינים במיוחד. זהו אחד מחיפויי הקיר המודרניים שיש.


מטפלת באדג'יר בדירה

מטפלת באדג'יר בדירההאם אתה רוצה לשמוע טרילי ציפורים בדירתך, לראות ציפורים עליזות וחסרות מנוחה? ואז קח באדג'יר.


כל צבעי הקיץ על אדן החלון

כל צבעי הקיץ על אדן החלוןכיום, במאה העשרים ואחת, הרצון "לשבור" גן פרחים על אדן החלון, להתיישב בדירה כל הצבעים, ככלל, של הקיץ החולף חזקים מתמיד. במיוחד בקרב תושבי דירות העיר, המשתוקקים בהדרגה, אך בלהט, למרחבי השדות, לעושר היערות, למהומת הירק.


בתי לבנים עם מוסך - נוחות ופונקציונליות

בתי לבנים עם מוסך - נוחות ופונקציונליותבריק, על אף העובדה שחומרי בניין מודרניים מקודמים באופן פעיל כיום, היה, יהיה והיה הכי בשימוש ומבוקש.


מעבדה כימית ביתית

בית מודרני, אם מסתכלים עליו מימים ימימה, עשוי להיראות כמו מעבדה כימית אמיתית. האם זה טוב או רע?


זכוכית רב תכליתית: מהי ומה היתרונות שלה?

זכוכית רב תכליתיתכאשר חברה מציעה גרסה חדשה או מערך חדש של מוצריה, הם מיד אומרים כי הטכנולוגיות אינן עומדות במקום. מוצר מעודכן עולה לעתים קרובות יותר מקודמו, וצרכנים רבים לא ממש מבינים במה הוא שונה ממה שהיה קודם.


האם אתה זקוק לספרייה ביתית?

האם אתה זקוק לספרייה ביתית?כמה ספרים אתם, המשפחה שלכם זקוקים? מה לעשות עם ספרים מיותרים בעליל? כמה כדאי להוציא על ספרים?


כיצד לצייד קומת מרתף

כיצד לצייד קומת מרתףקומת הקרקע היא הקומה התחתונה של הבניין, שקבורה כמחצית באדמה.בניגוד למרתף, בקומת המרתף יכולים להיות חלונות הנותנים אור יום ואפשרות לאוורור טבעי, וכן אולם כניסה למרתף המשמש ככניסה מהרחוב.


שיפוץ חלונות כדי לשמור על חום ושקט בביתכם

שיפוץ חלונות כדי לשמור על חום ושקט בביתכםמהם התפקידים של חלק כה רגיל של הבית כחלון? לפעמים אנחנו אפילו לא חושבים שבנוסף לאור יום שחודר דרכו, החלון מגן עלינו מרעש הרחובות, אבק ולכלוך, מחמם את הבית.


כמה טיפים מועילים לטיפול בדירתך

כמה טיפים מועילים לטיפול בדירתךאם הצליל של הצלצול החשמלי שלך חזק מדי וקשה מדי, הנח מספר שכבות של סרט חשמלי על כוסו.


מה המשמעות של סדר בבית עבורנו?

מה המשמעות של סדר בבית עבורנו?סדר, ארגון הם תנאי הכרחי לחיי הטבע ולקיום הציוויליזציה. המושג הפוך במשמעות הוא כאוס. זה כמעט בלתי אפשרי לדמיין בית אנושי, שבו הסדר נעדר לחלוטין, מכיוון שהאדם הוא חלק מהטבע ולא יכול להתקיים בתוהו ובוהו. אך קרוב לוודאי שרבים מאיתנו ראינו בתים משפחתיים, שאורגנם מתקרב למצב קיצוני זה.


ריהוט אישי

ריהוט פרטניהיכולת להביע את האינדיבידואליות שלך בפנים לא תיעלם ממי שחושק בכך, אפילו לא עם העצות המדויקות הציבוריות הבאות.


על רציונליות ומוגזמות

O razumnosti i chrezmernostiלפני זמן לא רב, על אדם שחי בשפע, אפשר לומר: חסר לו רק חלב ציפורים. עכשיו האמרה הזו מיושנת, כיוון שקונדיטורים של מסעדת מוסקבה "פראג" המציאו עוגה שנקראה "חלב ציפורים".


נוחות של הבית שלך

נוחות של הבית שלךניכנס לדירתנו כאילו בפעם הראשונה, ננסה להסתכל עליה כמו מבקרים במוזיאון בית. אנחנו באים לשם לא רק כדי לנשום את אוויר העבר, אלא כדי לראות את הסביבה בה חי אדם שמעניין אותנו, כדי להבין כיצד חוסר המוזרות והאינדיבידואליות של אדם זה באים לידי ביטוי בחיי היומיום.


ריהוט לאמבטיה

ריהוט לאמבטיהמי מאיתנו לא שקע בראש מאז ילדותי: "פתאום מחדר השינה של אמי, קשת רגליים ועילגת, נגמר כיור ..." היום לא מכניסים כביסה בחדרי שינה. הכניסו אותו לשירותים. זה כבר לא כביסה או, כפי שכונה גם בימים ההם, כביסה. הציוד הסניטרי וההיגייני של דירה מודרנית הוא יחידה טכנית מורכבת, הכוללת כיור, אמבטיה, מקלחת, קערת שירותים, בידה. אריחים, ניקל, אמייל, פלסטיק של גוונים בהירים, משמחים אווירה של טוהר ורעננות.


כיצד לנהל נכון את תקציב הבית שלך

כיצד לנהל נכון את תקציב הבית שלךבעיות חברתיות, בעיות כסף וחיי היומיום קשורות זו בזו עד כדי כך שניסיון להוציא אחד מהסבך הזה ולתת עצות "סבירות" כיצד לפתור אותו יהיה, לפחות, לא הגון. המצב הכלכלי של החברה כיום מורכב ולא יציב.


בית נעים הוא הבסיס לחיים הרמוניים

בית נעים הוא הבסיס לחיים הרמונייםמה מצפה לאדם מחלל סגור שהמפתח אליו נמצא בכיסו? למה אנו מתכוונים לדיור? ומה צריך לעשות בכדי שהדירה תהיה נוחה למגורים? אתה יכול לשאול שאלות רבות, אך שלוש אלה מספיקות כדי לקבוע את נושא השיחה על יצירת פנים מגורים.


כמה טיפים מעשיים לניקיון הבית

כמה טיפים מעשיים לניקיון הביתכלי אוכל מאלומיניום. לאחר הכביסה במים חמים ניתן לשפשף את הכלים עם חול דק מאוד, ולבצע תנועות לכיוון אחד. ניתן לנקות כלים כהים בקלות על ידי הרתחה במים, אליהם מוסיפים קליפות תפוחים או חומץ. לאחר מכן, שטפו את הכלים היטב, והם ישיבו את הברק המתכתי שלהם.


סְרִיגָה

סְרִיגָההיום נדבר על תחביב נפלא - סריגה.


חיות מחמד במשפחה

חיות מחמדצרות הן בהחלט בלתי נמנעות: כל יצור חי דורש טיפול ותשומת לב. עם זאת, להנאת התקשורת היומיומית עם "אחים קטנים יותר", אנשים רבים מסכימים להקריב קורבנות. חשוב האם אתה מוכן לאבד מזמנך הפנוי ומשינתך הרגועה על מנת ללכת עם הכלב מספר פעמים ביום (נקה את הכלוב או האקווריום, "שאל שיבולת שועל" לחיות מחמד וכו ').


בחירה: לינוליאום או למינציה?

לינוליאום או לרבדבין חיפויי הרצפה התקציביים, כף היד, ללא ספק, שייכת ללינוליאום ולמינציה. שני הציפויים מיועדים למגוון טעמים, בעלות זהה בערך. לכן, למי שהחל בתיקונים בדירה יש שאלה, איזה סוג ריצוף לבחור.


שיפוץ בסגנון קלאסי: מה זה ומה התכונות שלו?

שיפוץ בסגנון קלאסירוב האנשים המודרניים שקיבלו מצב כלכלי טוב מעדיפים הכל קלאסי. זה חל גם על פנים הדירות והבתים הכפריים. לפני שתבצעו תיקונים בסגנון הקלאסי, עליכם להבין מדוע הוא כל כך מיוחד ומה בדיוק המוזר לו.<<  <לחדש 1 2 3 לישנים>  >>
תוצאות 1 - 30 מתוך 72

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם