טבע קנדה

טבע קנדהמדינה של הרים גבוהים ומישורים אינסופיים. מבחינת גודל השטח ואופי הטבע, קנדה דומה מאוד לסיביר שלנו. כמו סיביר, גם קנדה שוכנת באקלים ממוזג וקר. רוב המדינה מכוסה ביערות טייגה צפופים, מסתירים עושר עצום של מינים יקרי ערך של עצים ובעלי חיים עם פרווה, טונדרה אינסופית שוכנת בצפון, וערבות נמתחות בדרום בין הרי הרוקי לאגם וויניפג. במערב ובמזרח הקיצוניים עולים הרים, בהם נצפה שינוי של נופים שונים במהלך העלייה.


טבע גרינלנד

טבע גרינלנדיותר מ 80% מ גרינלנד מכוסה בקרח נצחי. באי הגדול ביותר בעולם, המשתרע מצפון לדרום לאורך יותר מ -2,600 ק"מ (מכף מוריס ג'ספ בגובה 83 ° 39 'N עד קייפ פארוול ב -59 ° 46' N) וממערב למזרח - על ידי 1 200 ק"מ ומשתרע על שטח של 2 176 אלף מ"ר. ק"מ, רק אזורי חוף צרים נקיים מקרח. הקרחון בגרינלנד משתרע על שטח של 1,800 אלף מ"ר. קילומטרים.


דמרג'י

דמרג'יכל מי שהיה צריך לפחות פעם אחת לנסוע מסימפרופול לאלושטה לא יכול היה שלא לשים לב לרכס ההרים הציורי, שנפתח לפתע לנגד עיני המטייל, ממש מאחורי מעבר אנגרסק. כאשר הכביש מתחיל לרדת, משמאלו ניתן לראות את מסיב הדמרג'י. צמרתו נקראת דמרדז'י-יאלה, הנקודה הגבוהה ביותר שלה מגיעה לגובה 1359 מ '. הגפיים הדרומיות והמערביות של ההר הן צוקים גרנדיוזיים עם ערמת סלעים ותוהו ובוהו. מתחת למורדות דמרדזי מכוסים יערות, גנים, כרמים, מטעי לבנדר וטבק. יערות גדולים במיוחד הקיפו את המוניף דמרג'י מצפון וממזרח.


בוגוליובובו

בוגוליובובובין המקומות הבלתי נשכחים במרכז רוסיה ישנם גם כפרים קטנים, פרברים, היקרים גם לליבו של העם הרוסי.

אם אתה במקרה בוולדימיר, קח את הזמן שלך, מצא כמה שעות להקדיש לכפר העתיק בוגוליובוב, שנמצא 10 ק"מ ממזרח לוולדימיר. אתה יכול לקחת אוטובוס טרולי לקצה המזרחי של העיר ואז ללכת ברגל כמה קילומטרים או לקחת אוטובוס שיוצא מתחנת האוטובוס מכיכר התחנה.


מאכלים לאומיים של אוזבקיסטן

מאכלים לאומיים של אוזבקיסטןמי לא אוהב כלי בישול חדשים? בחיי היומיום של עמי אוזבקיסטן ומרכז אסיה, רכישת מאכלים חדשים היא מנהג שלם, אפילו תנאי, למשל, טקס חתונה. כשנותנים ילדה בנישואין, קרובי משפחתה מביאים מתנה אחרת יום-יומיים לפני החתונה כלים קרמיים: חצי תריסר קערות, כוסות, כמה כלים לפילאף, שתיים או שלוש קומקומים. כמובן שהכלים צריכים להיות לא רק נוחים, אלא גם, כמו בגדים או מוזיקה, יפים, כך שחג הנשמה יוטבע לאורך זמן.


זאגרב (דוח תמונות)

זאגרבבימי קדם, אחד האיסורים הקרואטיים (איסור - מנהיג, שליט, לפעמים סגן המלך) הוביל את צבאו לאורך הקצה שבו נמצאת כיום העיר. הייתה בצורת חמה ומחלישה. הלוחמים סבלו מצמא מייסר. עצירה, האיסור הטיל את חרבו על האדמה, ומזרקה של מים קרים נשטפה ממנה לפתע. באן קרא לצבאו למקור הישועה וקרא: "גרוף את זה!" והלוחמים - חלקם עם קסדה, חלקם עם כפות ידיהם - החלו "לגרוף" ולשתות לחות נותנת חיים. משם לכאורה שמה של העיר הוא זאגרב. כך אומרת האגדה. עם זאת, על פי גרסה קרואטית אחרת, "זאגרב" בשפה הקרואטית הישנה פירושו תל (זה ש"גרף "), ביצור, מבצר גבעה. יתכן ושמה של העיר הגיע מהיישוב המבוצר בפעם הראשונה ...


איזה צבע הוא אנטארקטיקה?

איזה צבע הוא אנטארקטיקהמי שלא היה באנטארקטיקה חושב בדרך כלל ש"הכל לבן, קרח ושלג אחד ". אבל זה לא נכון. היבשת השישית צבעונית בדרכה.

אני זוכר את הפגישה הראשונה עם הארץ הדרומית. מוקדם בבוקר יצאתי לסיפון.היה מעונן, עננים כבדים נתלו מעל הספינה, אך פס צהבהב בהיר בער ישר על המסלול, בדרום.


שוויץ היא גן עדן אלפיני!

שוויץ - גן עדן אלפיני"שוויץ היא גן עדן!" כך בדיוק התבטאה אליזבת השנייה לאחר ביקורה במדינה הנפלאה הזו. נוף נהדר, שפע של אגמים צלולים והרים עם פסגות מושלגות גורמים לנפש לרעוד מרוב עונג.


המילטון היא אחת הבירות הקטנות בעולם

ברמודה, המילטוןהמילטון, בירת ברמודה, משתרעת על שטח של 180 דונם בלבד, או כ 86 דונם. אתה יכול לעקוף את זה בלי לפספס אף רחוב, כשלוש שעות.


מדבר קארקום: מדבר בלתי צפוי

קרא-קוםאנחנו איכשהו רגילים לדמיין את המדבר ריק. גבעות חול חשופות, אופק ריק, שמים ריקים ללא ענן אחד. ואם יש שם משהו חי, אז יש בו מעט שמחה. מתחת לשורשים עקרבים עם זנבות ארסיים ומפולחים, הפוכים כמו זינים משוננים.


דיבנוגורסק, טריטוריית קרסנויארסק

דיבנוגורסק, טריטוריית קרסנויארסקקשה לומר באיזו שעה בשנה דיבנוגורסק אטרקטיבית יותר; בקיץ, כאשר בעיניו הבהירות של בנייני הקומות החדשים שלו, הוא מעריץ את החזה ההרואי של החזק יוניסי דרך צמרות האורנים העתיקים; בחורף, עטוף באובך קפוא, עם רחובות תעלות שנחפרו בשלג עמוק, הולכים זה מעל זה לאורך חוף ייניסיי התלול.


בחריין - אי הפנינים והשמן

בחרייןבחריין היא האי השיחישי הערבי היחיד הממוקם מול חופי חצי האי ערב במפרץ הפרסי, נהוג לקרוא למדינה של פנינים ושמן. אבל ההגדרה הזו דלילה מדי.


למרגלות "עמוד הרקולס"

גיברלטרהקילומטרים האחרונים של הים התיכון נותרו צנועים. נכנסנו למיצר גיברלטר. הוא מחבר את הים עם האוקיאנוס האטלנטי. בערפל כחול אפרפר, כאילו היישר מהמים, עלו "עמודי הרקולס" המפורסמים.


הסלע הגדול ביותר בעולם - סלע איירס

סלע איירסאיירס רוק (איירס רוק, אולורו), השוכנת במרכז אוסטרליה, 320 ק"מ דרומית-מערבית לעיר ספרינגס, היא הגדולה ביותר בעולם. היקפו מגיע ליותר מ 8 ק"מ וגובהו 350 מטר. אפשר לטפס עליו רק מהצד הצפוני.


ברחבי אנגליה

ברחבי אנגליההמטוס שלנו, שסגר את המרחק ממוסקבה ללונדון בשלוש שעות והחזיר לנו אותם לחלוטין, בגלל הפרש הזמן הרגיל, נחת בשדה התעופה.


לאורך חגורת האבן של רוסיה

לאורך חגורת האבן של רוסיהבעבר הרחוק כינו את אוראל "אבן". תטפס לראש ההר, תראה את רכסי ההרים עד האופק ממש. ממזרח להם אסיה, ממערב אירופה. בלב אוראל - סברדלובסק - יש אובליסק המחלק בין שני חלקי העולם. מדי שנה מתאספים תיירים בסמוך אליו לעצרת המסורתית "אירופה - אסיה".


לאורך שבילי אלברוס והקרפטים

לאורך שבילי אלברוס והקרפטיםאזורי אלברוס, טברדה ודומבאי מפורסמים במדרונות הסקי המעולים שלהם. אוויר הרים נקי, כיסוי שלג וטהור ושפע של שמש הופכים את השאר כאן לבריאים ומספקים. וגם מי שעדיין לא יודע לעשות סקי בא לכאן כדי ליהנות מהיופי שאין דומה לו במקומות האלה.


מיאנמר שלא צוינה

מיאנמר שלא צוינהמיאנמר ולאוס הן המדינות בדרום מזרח אסיה שניתן לקרוא להן שלא נחקרו עבור תיירים מאירופה.


אתרי נופש של טורקיה

אתרי נופש של טורקיהבכל הנוגע לחופשות בטורקיה, רבים מתחברים לחופים חמים שטופי שמש, מי ים נקיים ושירות הכל כלול.


חופש קובני

חופש קובניריח החופש הקסום והמפתה בביטויו לפני המהפכה מושך תיירים רבים לקובה. למרות עלות הבילוי הניכרת, באי החופש מגיעים זוגות נשואים ורווקים, צעירים ותיירים בגיל העמידה.


מזכרות ומתנות מהודו

מזכרות ומתנות מהודולטייל בהודו זה תענוג. מדינה מדהימה זו פופולרית מאוד בקרב מטיילים שרוצים ללמוד דברים חדשים, לגעת בעת העתיקה, להרגיש חלק מהיקום, לשקול מחדש את השקפותיהם על החיים ופשוט לנוח טוב.


פופולרי לגבי ארגנטינה

פופולרי לגבי ארגנטינהארגנטינה היא האפוטרופוס של רבים מהדגימות "הדרומיות" ביותר על פני כדור הארץ.ראשית כל, הנה העיר הדרומית ביותר בעולם - אושואיה.


לאירופה לחופשות בית ספר

לאירופה לחופשות בית ספרכל הורה חולם לשלוח את ילדו למנוחה טובה במהלך החגים. מי שכבר ביקר במחנות ביתיים חולם על טיול במחנה בחו"ל, כך שהילד מרחיב את אופקיו, ינוח טוב ויהיה לו זמן טוב.


אוסטריה לשן מתוקה

אוסטריה לשן מתוקהנסיעה למדינות שונות, הרעיון שלהן לא יהיה שלם אם אתה מוגבל רק ליופי טבעי, למראות היסטוריים ולקניות. כל מדינה היא, קודם כל, אנשים, חייהם, אורח חייהם ותרבותם.


ספיט קורוניאן - יהלום בכתר צפון מערב רוסיה

יריקה קורוניתאנשים ממציאים אגדות על כל מה שלא מתאים להבנה הרגילה של אדם. כך קרה עם הספיט הקורוני, שלדעת השבט הבלטי שחי בעבר במקום זה, נוצר במיוחד בכדי להקל על חייהם הקשים.


אבודים בים האגאי: קוס

האי קוסיוון מפורסמת בתרבות, בתיירות, באנשים ידידותיים, בים העדין, וכמובן שהיא יכולה להציע חופשה בלתי נשכחת למטיילים. בנוסף, יוון יכולה להציע חופשה באיים, שיש בה הבדלים רבים בהשוואה לחופשה בחוף היבשת.


אגמי פליטביצה בקרואטיה

אגמי פליטביצה בקרואטיהכשמדובר בחופשות בקרואטיה, כך קורה שהמהיר ביותר שעולה בראש הוא חוף הים האדריאטי. אבל במדינה הזו יש גם מקומות אחרים שהם לא פחות אטרקטיביים לבילוי. לדוגמא, אגמי פליטביצה הייחודיים.


עונת הקטיפה - לאן ללכת?

עונת הקטיפה - לאן ללכתעבור אנשים מסוימים, תחילת הסתיו היא תחילת ימי העבודה וסיום החופשה, אך עבור אחרים, הפעם, להיפך, פירושו מנוחה, והם מאמינים שזה הזמן הנוח ביותר לכך.


10 בתי קפה חוףיים אווירתיים באירופה

10 בתי קפה חוףיים אווירתיים באירופהאין דבר טוב יותר מלצפות בשקיעה ליד הים עם כוס ביד. אנו נספר לכם על תריסר בתי קפה בחוף באירופה בהם תוכלו לשבת במשך כל היום.


שבדיה: חיי אקולוגיים

חיי אקולוגיה בשבדיהאם נמאס לכם מריח אדי הפליטה, האשפה בצידי הדרך והאוכל השומני, סעו לשבדיה. אוהדים של אורח חיים בריא שאובססיביים לסביבה חיים כאן.<<  <לחדש 1 2 3 4 לישנים>  >>
תוצאות 1 - 30 מתוך 100

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם