subiata
נושא זה נוצר במטרה להפוך מידע אודות קומבינים של סדרה זו לנוחה יותר ונגישה יותר עבור חברי הפורום. זה נולד על בסיס הנושא על מודל הקומביין 68885, שהיה ממוקם מעט לא נוח בפורום. לכן, המשתתפים בנושא הגיעו לשם במקרה, וקשה היה למצוא בכוונה מידע על המשלבים הללו.
הדגם הזה של הקומביין חדש למדי ופשוט צובר את מעריציו. וכנראה שיהיו מספיק מהם. אין טעם להמשיך ולדון במודל אחד (68885). לכן, אני מציע לדון בכל סדרת MSM 6 MultiTalent. אחרי הכל, דגמים שונים עשויים להתאים למשתמשים שונים. זה תלוי למה אנו מצפים מהמבצר הזה והאם אנו מוכנים לשלם יותר עבור קבצים מצורפים כאלה או אחרים.
קישור לנושא בטלפון 68885: https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/in...on=com_smf&topic=302589.0

ראשית, אני מציע מידע כללי, לקוח מאתר בוש.

מעבד מזון BOSCH MCM6 (סדרת MultiTalent)
הסדרה כוללת קומבינות הנבדלות זו מזו בכוח המנוע ובתצורתו.
בהתאם לכוח המנוע, ניתן לקבץ את הדגמים באופן הבא:
הספק מנוע 1000 W:
- 62020
הספק מנוע 1200 וואט:
- 64051
- 64060
- 64085
הספק מנוע 1250 W:
- 68840
- 68861
- 68885
(הרשימה עשויה להתעדכן ככל שיהיה מידע חדש זמין)

רכיבים המשותפים לכל הדגמים:
קערת פלסטיק גדולה עם מכסה ודוחף, נפח 3.9 ליטר לקמח 750 גרם + אותה כמות מרכיבים (מקסימום 1.5 ק"ג)
בלנדר (פלסטיק), נפח 1.5 ליטר
סכין קצה גלי
מצורף לישה (פלסטיק)
דיסק דו צדדי - מגרסה (גס / עדין)
דיסק דו צדדי - פומפיה (גס / עדין)
מטרפה מנירוסטה פלדה להקצפת שמנת, חלבונים ובצק בהיר
בעל דיסק

קבצים מצורפים בהתאם לדגם המשולב
מעבד מזון Bosch MCM6 (סדרת MultiTalent)
subiata
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/in...=com_smf&topic=302589.20- הנה תמונה עם מדידות קומביין
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/in...n=com_smf&topic=302589.60 - דוח תמונות
להלן הדיווחים על שימוש במשלב 68885 של המשתמש Aina, ההשראה שלי לרכישה. לפני כן חיפשתי שילוב של צורה זו ועם חיתוך לקוביות במשך זמן רב וללא הועיל. כבר רציתי לקנות 5529, אבל אז ראיתי בטעות את ההודעה של איינה ומצאתי אפשרות מתאימה.
טטיאנה 0303
ואיפה אוכל לקנות קבצים מצורפים נוספים עבור 68885, האם הם יקרים, אני לא מוצא משהו
subiata
הבנות כותבות שאין מספיק פומפיה בינונית עבור 68885 (MUZ45KP1 - עד כמה שאני מבין). באופן אישי יש לי מספיק ציוד. לכן לא התעניינתי במיוחד במקומות ובמחירים. אני רק יודע שאפשר לקנות אותם במרכזי שירות ובחנויות למוצרי חשמל ביתיים. באוקראינה יש את פוקסטרוט, המלא בחנויות אינטרנט. ראיתי את העלות של דיסקים / מגרסות לפומפיה בין 70-80 ל- 130 UAH. אני לא יודע מאיפה אתה, אבל בכל מקרה, אתה יכול להזין את הקוד של הקובץ המצורף הרצוי בחיפוש ולראות אילו חנויות מקוונות באזור שלך מוכרות להם.
טטיאנה 0303
תודה על השתתפותך, אני מצ'יטה, זו טרנסבייקליה ויש לנו מעט שיש לנו, המודל הזה לא זמין בכל העיר, סידרתי משלוח, אני מחכה ליום אחד. כבר עינתי את כולם בבית, הם כנראה מחכים יותר שאעבור לקומבינה. אני רוצה קובץ מצ'יפס בשביל זה. אגב, אם מישהו מעוניין, היום נתקלתי בהעברה של יוליה ויסוצקאיה, שם הם פרסמו את הקומביין הזה, סיפרו והראו עליו הנה הקישור 🔗 שם הוא מכין "פאי פתוח עם עוף וחציל, ספגטי עם פורל וג'ין ושופלה שוקולד" מיום 24 בנובמבר 2013
טטיאנה 0303
🔗 הנה הקציר בתכנית
טטיאנה 0303
ובכן, סוף סוף קיבלתי את בושיק 68885 המיוחל. יש פלוסים, יש מינוסים, אם מישהו מעוניין במודל הזה, שאל, אני אשמח לענות, מכיוון שבעצמי היו לי שאלות רבות.
subiata
מזל טוב. תן לו לשרת בנאמנות.
פול @
ציטוט: טטיאנה 0303

ובכן, סוף סוף קיבלתי את בושיק 68885 המיוחל. יש פלוסים, יש מינוסים, אם מישהו מעוניין במודל הזה, שאל, אני אשמח לענות, מכיוון שבעצמי היו לי שאלות רבות.
מעניין מאוד לגבי היתרונות והחסרונות. את הקומביין צריך להביא לי באחד מהימים האלה.אז אם זה לא קשה, אנא ספר לנו.
טטיאנה 0303
ציטוט: subiata

מזל טוב. תן לו לשרת בנאמנות.
תודה!
טטיאנה 0303
ציטוט: פול @

מעניין מאוד לגבי היתרונות והחסרונות. את הקומביין צריך להביא לי באחד מהימים האלה. אז אם זה לא קשה, אנא ספר לנו.
ראו מיד שהייתה הוראה, מצאתי את זה רק בבית, עכשיו אני צריך ללכת אחרי זה, הכבל הקצר לא מצא חן בעיניו, הוא נדחק לאחור בקושי, לבלנדר אין זרבובית, אבל באופן כללי אני לא רואים בכל זה מינוסים, כל כך פגמים קטנים, אני מאוד מרוצה מהרכישה, גזר מגורר על פומפיה דקה, סלק על גס, הכנתי בצק על כיסונים, בצל קצוץ, בשר טחון מעורב, תפוחי אדמה מגורדים על לביבות תפוחי אדמה, ערבב אותם בקערה עם בצל עם סכינים (הם כתבו על זה באתר), הכין קוקטייל בבלנדר, באופן כללי אני משתמש בו עד תום. האיכות שימחה אותי, הכל נעשה בשקט, הוא מהודק היטב, שום דבר לא משתלשל. כמובן שהייתי רוצה להוסיף. חרירי: צ'יפס, פומפיה בינונית, מטחנה. אבל הכל בסדר
subiata
בהשוואה עם פיליה, נראה לי שקצת יותר קשה לאסוף ולשטוף את הקבצים המצורפים. לדוגמא, יש בקערה ארבע בליטות שבגללן שטיפת הקערה גרועה יותר. אבל, כפי שנראה לי, בליטות אלה, בנוסף לתפקיד הישיר של אחיזת המצורף לפומפיה, תורמות לזריקת מוצרים מהקירות למרכז בעת קיצוץ בסכין אוניברסלית, המשפרת את הקיצוץ. אז כל החסרונות ששמתי לב אליהם לא כל כך חשובים. אני כבר רגיל להרכיב ולפרק. אז אני מאוד שמח.
פול @
ציטוט: טטיאנה 0303

תסתכל מיד כך שיש הוראה, מצאתי את זה רק בבית, עכשיו אני צריך ללכת אחרי זה, הכבל הקצר לא מצא חן, הוא נדחק לאחור בקושי, לבלנדר אין זרבובית, אבל באופן כללי אני כן לא מחשיב את כל אלה כמינוסים, ולכן פגמים קטנים כל כך, אני מאוד מרוצה מהרכישה המגוררת על פומפיה דקה, סלק על גס, הכנתי בצק על כופתאות, בצל קצוץ, בשר טחון מעורב, תפוחי אדמה מגורדים על לביבות תפוחי אדמה, ערבב אותם בקערה עם בצל עם סכינים (הם כתבו על זה באתר), הכין קוקטייל בבלנדר, באופן כללי אני משתמש בו עד תום. האיכות שימחה אותי, הכל נעשה בשקט, הוא מהודק היטב, שום דבר לא משתלשל. כמובן שהייתי רוצה להוסיף. חרירי: צ'יפס, פומפיה בינונית, מטחנה. אבל הכל בסדר
וואו, כמה הכנתם. כמה זה רועש? מתי הבצק לא מנסה לברוח? ניסית להקציף לבנים? חבל שאין לבלנדר זרבובית, זה לא מאוד נוח למזוג.
טטיאנה 0303
ציטוט: פול @

וואו, כמה הכנתם. כמה זה רועש? מתי הבצק לא מנסה לברוח? ניסית להקציף לבנים? חבל שאין לבלנדר זרבובית, זה לא מאוד נוח למזוג.
אגב, כשמזגתי את הקוקטייל, שכחתי מהאף שהוא לא שם, הקוקטייל היה טוב מדי, הייתי עושה את זה רק שקוע, אבל זה לא זה. לא מאוד רועש, מופעל במהירות מקסימאלית, רעש מקובל למדי, קוביה 5529 מרעישה הרבה יותר. זה לא בורח עם הבצק, אבל אני לישה 30-40 שניות, זה מספיק, אספתי אותו בכדור ובמקרר, הכופתאות סופר, עוד לא הגעתי לחלבונים, יש לי רק יומיים, הכל קדימה
לוקמן
ואת מעבד המזון הזה לא קשה לנקות אם אין מדיח כלים? אילו חלקים אתה צריך לשטוף - חרירים, קערה, מה עוד?
subiata
לא, זה בכלל לא קשה. אני תמיד שוטף את זה בידיים. הכל נשטף, למעט היחידה המוטורית, כמובן. ניתן לנגב אותו במטלית לחה לפי הצורך. כל השאר נשטפים כמו כלים רגילים. אני פשוט מנסה לשמור פחות מים על המחברים בבלנדר שמתחת ומפחית המטרפה. למרות שאין בזה שום דבר רע. אם פתאום הקערה והסכין נמרחים בכבדות, למשל, לבצק, תוכלו לשפוך מעט מים עם חומר ניקוי ולהתפתל במהירות נמוכה למשך כמה דקות. בפיליפס הישן שלי, אפילו היה לי כפתור מיוחד לכך.
פול @
הידד! אתמול המשלב נמסר למקום מגוריו הקבוע. נאה. מיוצר בצורה מאוד טובה, לא תופס הרבה מקום.
קודם כל הכנתי ויניגרט, נהדר. נשטף במהירות ובקלות רבה. בתהליך פריקת מכסה הקערה, שכחתי לשלוף את הדוחף
והוא נפל בטעות על האריח, אתה צריך לקנות אחד חדש. וכך, בעוד הרכישה שמחה מאוד.
טטיאנה 0303
ציטוט: פול @

הידד! אתמול המשלב נמסר למקום מגוריו הקבוע. נאה. מיוצר בצורה עמוקה מאוד, אינו תופס מקום רב.
קודם כל הכנתי ויניגרט, נהדר. נשטף במהירות ובקלות רבה. בתהליך פריקת מכסה הקערה, שכחתי לשלוף את הדוחף
והוא נפל בטעות על האריח, אתה צריך לקנות אחד חדש. וכך, בעוד הרכישה שמחה מאוד.
מזל טוב!!! שורותינו התחדשו! הזהר!
פול @
ציטוט: טטיאנה 0303

מזל טוב!!! שורותינו גדלו! הזהר!
l

כן תודה לך. לא הבנתי מיד שאפשר לחלק את הדוחף הזה לשניים. אתה יכול להגיד לי איך להשתמש בו?
אגב, למקרה שמחיר כל חלק מהדוחף הוא 35 UAH.
איינה
ציטוט: פול @

כן תודה לך. לא הבנתי מיד שאפשר לחלק את הדוחף הזה לשניים. אתה יכול להגיד לי איך להשתמש בו?
זה נוח אם רוצים למשל לחתוך מלפפון דק וארוך לפרוסות. אם תכניסו אותו ל"גרון "רחב לקראת סוף החיתוך, המלפפון ישקע שטוח וייחתך לא לרוחב, אלא לאורך, ואם דרך התוספת, הצוואר שם הוא קטן למדי, הוא לא יאפשר או את הביצה או את המלפפון הגזר להתהפך. לאחרונה השתמשתי בתוספת לפירור הבצל בחצי טבעות או רבעים, כי בגרון הגדול הבצל קופץ ומתהפך, כתוצאה מכך הוא קצוץ "שו נורא"
קישור לנושא אחר אודות
מעבד מזון Bosch MCM 68885
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/index.php@option=com_smf&topic=302589.0
איינה
subiata!
טוב שפתחנו את הנושא לאן שהוא שייך!
טטיאנה 0303
ציטוט: איינה

זה נוח אם רוצים למשל לחתוך מלפפון דק וארוך לפרוסות. אם תכניסו אותו ל"גרון "רחב לקראת סוף החיתוך, המלפפון ישקע שטוח וייחתך לא לרוחב, אלא לאורך, ואם דרך התוספת, הצוואר שם קטן למדי, הוא לא יאפשר או את הביצה או את המלפפון הגזר להתהפך. לאחרונה השתמשתי בתוספת לקצוץ את הבצל בחצי טבעות או רבעים, כי בגרון הגדול הבצל קופץ ומתהפך, כתוצאה מכך נחתך "נורא נורא"
Djn pljhjdj זה נהדר, אבל אני בעצמי לא ידעתי למה יש שניים מהם, לא הבנתי את זה בזמן כה קצר. איזה אתר שימושי בכל זאת!
subiata
בזמן שכתבתי תשובה מפורטת, כבר הצלחת לספר הכל על הדוחף.
טוב שפתחנו את הנושא לאן שהוא שייך! ילדה קורצת
נראה לי שכאן יהיה קל יותר למצוא למי שמעוניין בשילוב מסוים. חבל, כמובן, שנותר מידע רב באותו נושא, אך פרסמתי כאן קישורים. אני חושב שזה יהיה נוח.
איינה
ציטוט: טטיאנה 0303

איזה אתר שימושי בכל זאת!
מה"תועלת "הזו במטבח שלי אני לא מצליחה לעבור
אבל כל מה שצריך ועובד, לעזאזל ...
איינה
subiata, סבטוצ'קה, אנא הפעיל את כל ההפניות לנושא הישן
עבור ל"עריכה "של ההודעה, ואז בחר את כל הקישור החל מ- http //, ואז מעל סמלי הבעה יש לוח עם אייקונים, לחץ על" הגלובוס הכחול עם עלה "(aka היפר-קישור, המכונה גם 4 ב בשורה התחתונה). זה יותר נוח להשתמש בקישורים
subiata
למרבה הצער, כבר אין לי הזדמנות כזו. לפני 9 בדצמבר אני לא יכול לתקן שום דבר.
איינה
ציטוט: subiata

לצערי, אין לי עוד הזדמנות כזו. לפני 9 בדצמבר אני לא יכול לתקן שום דבר.

רע ...
איינה
אני רוצה לחלוק את ההנאה שלי מלבישת בצק במסיק הזה. הכופתאות, הלישה ההדוקה בצורה מושלמת בעזרת סכין פלסטיק, אם אערבב את זה בידיים, לא יהיה לי כוח להתגלגל ולפסל. הכל מהיר ופשוט כאן
מאז רכישת הקומביין אנו אוכלים כופתאות / כופתאות בכל שבוע, אם לא פעמיים בשבוע
שמרים - גם בלישה במפץ! אין לי מכונת לחם, אין עם מה להשוות, ואני לא אדון שמרים, אבל עם השילוב הזה יש לי רצון לבשל!
הוא נקנה, בגדול, למען הגרברים ואולי גם למטרפה, אבל התברר שהוא ג'ק לכל המקצועות. לפומפיות כיום פחות ביקוש מאשר לישה ומטרפה. אני משתמש בהנאה בכל יכולותיה, למעט קערת הבלנדר (יש לי רגל טבילה לבלנדר ואני אוהב אותה מאוד). ככה!
לגבי גרברים: זה קצת מעצבן לקצוץ נפח קטן - אני קוצץ אותו ביד בצורה מיושנת, ובכן, אם בצל אחד, למשל, (לצורך זה אני חולם על חותך ירקות קומפקטי)
פנטה
שלום! טוב שיש אתר שאפשר לגלות ולשאול הכל !!
זה כל מה שאני חושב על הקומביין הזה, ממש אהבתי אותו חיצונית ...
אבל אני באמת רוצה שטוחן יצטרף אליו !!! האם הם קיימים בכלל?
ושאלת המחיר תמהה: על תמונות - 2764 UAH, ועל GSL - 1778 UAH ??? הפרש של 1000 UAH ??? למה?
subiata
אני לא יודע את הסיבה, אבל אני יכול רק לומר שיש על המדף מדבקות פולניות וזה נשלח מלבוב. ככל הנראה בחנות יש איזשהו מנגנון רכישה זול יותר מאחרים. קניתי אותם בעצמי ואני מרוצה מהמוצר. היו לי גם ספקות, אבל זה בסדר. הייתי קונה אצלם מטחנות בשר למתנה והייתי מרוצה. יש טוחנים בשבילם. הם מצוידים בשני דגמים מסדרה זו. אבל אין להם חותך קוביות. אני חושב שהם נמכרים איפשהו. ובכן, או בקרוב הם יעשו זאת.
איינה
ציטוט: פנטה

שלום! טוב שיש אתר בו תוכלו לברר ולשאול הכל !!
זה כל מה שאני חושב על הקומביין הזה, ממש אהבתי אותו חיצונית ...
אבל אני באמת רוצה שטוחן יצטרף אליו !!! האם הם קיימים בכלל?
ושאלת המחיר תמהה: על תמונות - 2764 UAH, ועל GSL - 1778 UAH ??? הפרש של 1000 UAH ??? למה?
הכל פשוט מאוד ... הברחות מפולין ללבוב אין דבר נורא מבחינתנו, להפך, הערבויות הפולניות הללו מעידות על כך שזה נעשה עבור פולין (קרא למען האיחוד האירופי). קניתי גם דרך החנות המקוונת לבוב. אני מרוצה מהמוצר. במחיר על אחת כמה וכמה
... ולגבי הטחנה ... אני לא יודע אם יש כזה לדגם הזה, אבל אני יודע בוודאות כי טחנות למשלבים של בוש הם מיקרוסקופיים, פשוטו כמשמעו על כף, ואביזר זה יעלה 100%, עד לעלות מטחנת קפה חופשית מן המניין בנפח רגיל של אותו יצרן בוש
פנטה
סוביאטה, איינה! תודה על ההבהרה! ואז הייתי תמה לגמרי!
איינה
ציטוט: פנטה

סוביאטה, איינה! תודה על ההבהרה! ואז הייתי תמה לגמרי!
גם פחדתי מאוד לקחת "לא בבית", והמחיר היה מביך, אבל הכל בסדר, אז אין ספק
פול @
קניתי גם בחנות הזו, הכל בסדר. על הקופסה היו קבלות לפיהן הוא הגיע מלבוב.
תרגום לרוסית בהוראות ובתיבה.
פנטה
וואו! הזמנתי את BOSCH MCM68885 ... אני מקווה שאשמח מזה !! אני מודאג ממשהו !! ואני אפילו לא יודע למה ...
טטיאנה 0303
תחושה מוכרת, אך היא חולפת מיד כשבאה ה"פגישה "המיוחלת. היום הכנתי דגים עם מרינדה ופירה, כך שבצל (גרוס בחצי טבעות) וגזר (מגורד) תוך שתי דקות, ופירה עם סכין פשוט מקסים ואוורירי. פחדתי שאותה הרגל של הבלנדר תצא, דביקה, אבל לא. אני עדיין חושב ולמה לא היה לי קומביין לפני כן, כל כך הרבה זמן ומאמץ התבזבז. אז אל דאגה, המסיק מעולה והעיצוב והאיכות
איינה
ציטוט: טטיאנה 0303

תחושה מוכרת, אך היא חולפת מיד כשבאה ה"פגישה "המיוחלת. היום הכנתי דג כבוש ופירה, כך שבצל (גרוס בחצי טבעות) וגזר (מגורד) תוך שתי דקות, ופירה עם סכין פשוט מקסים ואוורירי. פחדתי שאותה הרגל של הבלנדר תצא, דביקה, אבל לא. אני עדיין חושב ולמה לא היה לי קומביין לפני כן, כל כך הרבה זמן ומאמץ התבזבז. אז אל דאגה, המסיק מעולה והעיצוב והאיכות
ועכשיו אני לא יכול לדמיין את החיים ללא קומביין. הבצק לשה פעם או פעמיים, אפילו לא חשדתי שזה כל כך פשוט.
לשני החברים שלי יש קוצבים במרפסת, ושלי עובד במטבח ואני אוהב אותו מאוד
יום אחר בתפריט היו: מלפפון חמוץ, פילאף, סלט ירקות ולחמנייה עם צימוקים. כל זה נחתך, גרד, נחתך ונלוש על ידי בושיק. עם הזמן זה אולי לא ייצא סופר מהיר עד שאתה אוסף הכל, שוטף אותו, אבל בכלל לא נמאס לי מהעבודה, אבל אני נהנה מזה, כי אתה לא יכול לחתוך את הקוביות כל כך יפה על מלפפון חמוץ וגזר אבל בצל וגזר לפילאף (ואני שמתי הרבה) עד שאתה חותך אותו, משפשף אותו שאתה לא רוצה פילאף
פנטה
תודה על התמיכה והעזרה !!!
הו! ועם Nikolaychik ALL !!! בריאות, כיף ומתנות !!!!
85. יוליה
יום טוב. אני בשבילך לקבלת עצות. לאחרונה הפכתי לבעלים של הקומביין הזה. אין תלונות על קוביות, הכל בסדר. אבל עם הבצק יש איזושהי צרה.בפעם הראשונה שלשתי את הבצק לעוגיות, לא בצק קשוח, בפעם השנייה עם שמרים - ובפעם הראשונה, בפעם השנייה, הבצק מחלחל דרך מחזיק האביזר ואז כל הכונן נמצא בבצק. אני באמת לא יודע מה לחשוב, או שאני עקום או משהו עם הקומביין.
טטיאנה 0303
ציטוט: יוליה 85

יום טוב. אני אליך לקבלת עצות. לאחרונה הפכתי לבעלים של הקומביין הזה. אין תלונות על קוביות, הכל בסדר. אבל עם הבצק יש איזושהי צרה. בפעם הראשונה שלשתי את הבצק לעוגיות, לא בצק קשוח, בפעם השנייה עם שמרים - ובפעם הראשונה, בפעם השנייה, הבצק מחלחל דרך מחזיק האביזר ואז כל הכונן נמצא בבצק. אני באמת לא יודע מה לחשוב, או שאני עקום או משהו עם הקומביין.
כן, יש דבר כזה, אבל לא הייתי אומר שכולו מכוסה בבצק, רק קצת למטה, אתה לא נוגע בזה, פעם אחת, במקרה, העליתי והורדתי אותו, אז הבצק נכנס לשם, אבל אני לא מתלונן. הכנתי כבר בצקים שונים, גם שמרים וכופתאות וגם נוזלים, ואני מרוצה מהכל, אני צריך להסתגל. לְהַעֵז
85. יוליה
Tatyana0303, תודה על התגובה המהירה. היום ליתי בצק שמרים אז הוא קפץ כל כך הרבה שזה נעשה אפילו מפחיד עבורו, הייתי צריך לכבות אותו וללוש בושיק אחר. אולי כדאי לך להתרגל והכל יהיה בסדר
טטיאנה 0303
ציטוט: יוליה 85

Tatyana0303, תודה על התגובה המהירה. היום ליתי בצק שמרים אז הוא קפץ כל כך הרבה שזה אפילו הפך מפחיד עבורו, הייתי צריך לכבות אותו וללוש בושיק אחר. אולי כדאי לך להתרגל והכל יהיה בסדר
אני לא שם מחזורים גבוהים מאוד, זה ממש מפחיד בשבילו, אבל קראתי את זה בפורום לכולם, אז זה בסדר, נתרגל לזה
איינה
85. יוליה, ואתה מעמיס תחילה את הקמח לקערה ואז מכניס את הסכין או להיפך? רק פעם אחת הבצק נכנס פנימה, כשהחלטתי להוציא אותו, ואז להחזיר את הסכין וללוש אותו, אני כבר לא עושה את זה, למרות שלא היו צרות מיוחדות, שום דבר לא נכנס לחלק המוטורי עצמו, זה רק שהציר עצמו התלכלך מעט - אבל זה הכל שוטף כרגיל.
זה היה גם כזה שהבצק התגלה בתחילה מאוד תלול וכבר שפך מים על הלחמניה שנוצרה, ואז הקומביין התנגד לא כמו ילד וקפץ, ואז בכלל ליש את הבצק ופצע בו סכין וזמזם, אני פחד - הפסקתי ... עוד גם אני לא עושה את זה, עכשיו אני מנסה בהתחלה להפוך את הבצק לנוזלי יותר, ואז במידת הצורך להוסיף מעט קמח - ואז מתגלה לחמנייה טובה. אבל היו לי את ה"בעיות "האלה רק בבצק שמרים, אבל מעולם לא היו לי טעויות עם כופתאות תלולות, הכל תמיד נכנס ללחמניה, אפילו הקערה והסכין נקיים
85. יוליה
איינה, כן, נראה שכולם כותבים סכין, מכניסים אותה, ואז שופכים פנימה את החומרים היבשים, מפעילים אותה לכמה שניות כדי לערבב, ואז את כל שאר המרכיבים. היום אנסה בצק כופתאות. בוא נראה מה קורה.
פנטה
הידד! הידד! הידד! אז חתיך הגיע!
הכירו ...
טטיאנה 0303
ציטוט: פנטה

הידד! הידד! הידד! אז הגבר החתיך שלי הגיע!
הכירו ...
מזל טוב!!! תן לו לשרת נאמנה :)
פנטה
תודה!
אהבתי את כל מה שחוויתי אתמול! והקוביה, והבלנדר, והקוליות ... לא ניסיתי להכות את הלבנים ולא הבנתי מה לגרר בפומפייה גסה ... חתיכות כאלה ישר ...
אז בהחלט אני אזמין פומפיה בינונית ואני רוצה אותה לביבות תפוחי אדמה!
איינה
ציטוט: פנטה

תודה!
אהבתי את כל מה שחוויתי אתמול! וקוביה, ובלנדר, ומגרפות ... לא ניסיתי להכות את הלבנים ולא הבנתי מה לגרר בפומפיה גסה ... חתיכות כאלה ישרות ...
אז בהחלט אני אזמין פומפיה בינונית ואני רוצה אותה לביבות תפוחי אדמה!
ואני אקח את האמצעי לביבות תפוחי אדמה. אם אתה מוצא משהו זול יותר - משואה!
ואנחנו, על ידי מועצת המשפחה, אישרנו פומפיה גדולה לסלק בבורשט וגזר בפילאף
פנטה
ציטוט: איינה

ואני אקח את האמצעי לביבות תפוחי אדמה. אם אתה מוצא משהו זול יותר - משואה! : פרחים

אוקי!
leka
ציטוט: יוליה 85
אבל עם הבצק יש איזושהי צרה.בפעם הראשונה שלשתי את הבצק לעוגיות, לא בצק קשוח, בפעם השנייה עם שמרים - ובפעם הראשונה, בפעם השנייה, הבצק מחלחל דרך מחזיק האביזר ואז כל הכונן נמצא בבצק.

יש לי את אותה בעיה. הכנתי בצק שלוש פעמים (לא תלול, שמרים), ושטפתי את הכונן שלוש פעמים, הבצק יוצא מהקערה דרך הקבצים המצורפים. זה לא קשור לכמות (בפעם האחרונה שהכנתי את הבצק מ -250 גרם קמח ומ -100 גרם מים), התוצאה מצערת, גירדתי כמעט את כל הבצק מהכונן והקבצים המצורפים. אולי אתה צריך מהירות גבוהה? עשיתי את זה למינימום. בנות, שתפו את הניסיון שלכם, שלוששים את הבצק (לא כופתאות או לחם קצר, נראה שאין שום בעיה עם זה).

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם