חציל "טנג'יר"

קטגוריה: ארוחות קרות וחטיפים
חציל טנג'יר

רכיבים

חציל 6 יח '
חומץ יין 5% 1/4 אמנות.
מים רותחים רחוב 2/4
סוכר 3 כפות. l
מלח במרינדה 1/2 כף. l
פלפל שחור פלפל אנגלי 10 אפונים
עלה דפנה 5 חתיכות
צִפּוֹרֶן 4 ציפורן
שום 12-12 שיניים
שמן זית 3 כפות. l.
מלח אבק חצילים 50 גרם

שיטת בישול

 • מיכאיל גנדלב
 • חצילים-ג'אן ***
 • (*** "אגודת הצלחות הנקיות" - העיתון הישראלי "וסטי" - מוסף "3-1 / 2" - 24 באוגוסט 1994)
 • עמדו בשורה. ידיים מוכנות. תעשה כמוני! קח 6 חצילים בינוניים. או חצילים. הם יפים מאוד, צמודים. השתמשו בסכין חדה כדי לקלף אותם. תעשה את זה, תעשה את זה! תעשה את זה! אני איתך יקירתי.
 • חותכים את החצילים הקלופים לאורכם לפרוסות בעובי של לא סנטימטר אחד. מְרוּבָּד? בוזקים עליהם מלח סלעים גס. והכניסו אותו לשמש למשך 20 דקות.
 • הסחת דעת אינה מקובלת. לאקט יצירתי. צרו מרינדה.
 • קח כוס ורבע מדולל לשניים במים חמים חומץ יין 5%. ושני רבעי כוס מים רותחים.
 • קח 3 כפות מעוגלות של סוכר חום. אלמד אותך לאהוב בישול! אז: בתערובת של חומץ ומים רותחים ברצף: סוכר, 1/2 כף. כפות מלח שולחן, 10 אפונה של פלפל אנגלי (פלפל אנגלי), 5 עלי דפנה, 4 שיני ציפורן. ועל האש! מרתיחים 3 דקות. הם כיבו את הגז. שלם - תשומת לב: 10-12 שיני שום גדולות, מקלפים וחותכים לטריזים. לִדחוֹת.
 • אנו עושים סיבוב חד של הראש ימינה. מה יש לנו שם?! שם השלכנו את המרירות של חצילים מרובדים. טוב מאוד. יש לנגב אותם ממלח דבק ולייבש אותם במטלית. ושופכים 3 כפות למחבת טפלון. כפות שמן זית! לא 4, לא 2, כלומר 3, ראש מטופש. האם השמן חם? קח שכבת חצילים ומהר, עד לקבלת צהוב, לא חום, לטגן את הצלחת! מהר מהר! וגם - במרינדה. מפזרים את שכבת החציל שהתקבלה עם שיני שום. ושוב השכבה. ושוב. האם החצילים יבשים? האם המרינדה מכסה אותם מעל? טוֹב. לתת להתקרר. ובמקרר למשך לילה ארוך אחד ללא שינה, אתה לא תישן קריצה, אחרי הכל, למות לנסות את מנת הוושט המדהימה הזו, המזכירה מעט את הפטריות הכבושות, טעימה עוד יותר. מה יש לחמוץ במשך זמן רב - זהו מתאבן מצוין למשקה החם "וודקה קרה", וגם, יחד עם תפוחי אדמה חמים מבושלים, - תוספת לשמן צמחי או שניצלי עוף.
 • מה הכנו איתך?
 • ובישלנו חציל "טנג'יר", מנת החצילים היחידה, שמבחינת סולם הטעם, עוצמת הרעיון ושלמות ההתגלמות, יכולתי להעמיד בקנה אחד עם "ajapsandali" הריחני - חציל בבאקו! מכיוון שכל הסלטים האלה עם חצילים וכדומה. "קוויאר חצילים" - למרות שטעמם מצוין, הם מעט אדומים, אם לא פשוטים.

הערה

המתכון צוטט במלואו מהמקור המקורי

natapit
כמה טעים כתוב! אני רק רוצה לרוץ ולבשל !!!
קאווה
כן, מאוד מעורר תיאבון! (y) אולי עלינו לנסות. היו רק כמה שאלות - האם המנה מוחמצת במשך יום אחד? כמה זמן זה יכול לעמוד במקרר ככה? האם ניתן לאחסן אותו באמצעות מכסה במכסים אטומים מניילון בצנצנות במרתף או במקרר? תודה מראש
דיסאנה
ציטוט: קאווה

כן, מאוד מעורר תיאבון! (y) אולי עלינו לנסות.היו רק כמה שאלות - האם המנה כבושה במשך יממה? כמה זמן זה יכול לעמוד במקרר ככה? האם ניתן לאחסן אותו באמצעות מכסה במכסים אטומים מניילון בצנצנות במרתף או במקרר? תודה מראש
נשארתי שבועיים. ואז .. הסתיים
אם אתה רוצה לחורף, עדיף לעקר אותו?
קאווה
עשיתי את זה אתמול. אני חושב שנשכנע גם חצילים בעוד כמה שבועות. זה מריח טעים מאוד ביום אתה כבר יכול לנסות, נכון? דיסאנה, תודה (אני אוהב חצילים בכל צורה שהיא)
מיסקאסה
מתקבלים פערים בין המרכיבים לתיאור ... המרכיבים מציינים שכדאי לקחת 1/4 כוס חומץ, ובתיאור כתוב שכדאי לקחת כוס חומץ אחת. עם רבע. לכן, במרכיבים יש לציין את הנפח "1 + 1/4" ...
אני חושב כך
והמתכון כל כך מפתה! אם נשארו חצילים, אני חושב שאנסה לבשל.
celfh
התכוונתי לפרוש את המתכון, אבל כבר יש לנו את זה))
כן, חצילים ממש טעימים, תהליך בישול לא שולל לחלוטין))
חציל טנג'יר
celfh
ציטוט: מיכאסקה
במרכיבים יש לציין את הנפח "1 + 1/4" ...
יש לי 3-4 כפות חומץ במתכון שלי, אבל עשיתי את זה על בסיס שלוש חצילים בינוניים, למרות שהוספתי 3 כפות סוכר וזה לא הסתדר במתיקות)) עכשיו אני מסתכל מקרוב, כמעט, שש או שלוש חצילים.
למחבר אין תמונות, אני אפרסם את שלי))

חציל טנג'ירחציל טנג'ירחציל טנג'ירחציל טנג'ירחציל טנג'ירחציל טנג'יר
מיסקאסה
גם אני בשנה שעברה החלטתי לפרסם מתכון וניתקתי ... התמונות שלך לא ניתנות להשוואה, טאניושה! וגם, החצילים על פי מתכון זה פשוט נהדרים! הו! חציל טנג'יר
celfh
ציטוט: מיכאסקה
וגם, החצילים על פי מתכון זה פשוט נהדרים! הו!
ומה חשוב, במהירות ובפשטות))
קוומנים
ואני מוסיף גם פטרוזיליה, זה טעים לי יותר ..)
איזומקה
אז כמה חומץ אתם צריכים? מְבוּלבָּל
celfh
למחבר יש 1/4 כוס חומץ לשישה חצילים, יש לי 2 כפות. כפות של 9% חומץ ל -3 חצילים))
קלימנטינה
אני גם מוחץ שמיר טרי לשום, לא מתחרט, השלילי היחיד הוא שהוא כל כך טעים להפליא שהוא נאכל מייד))).
קירא_סון
בנות, האם טיגון הוא תנאי מוקדם? האם אני יכול פשוט לצלות אותו?

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם