קוביות לימון (קפואות)

קטגוריה: ריקים
קוביות לימון (קפואות)

רכיבים

לימונים טריים כמה,

שיטת בישול

קוביות לימון (קפואות)
לימונים, כמה שיש לך, אך רצוי לפחות פי 3, מכניסים לקערה ויוצקים מעל עם מים רותחים. לאחר מכן, בעזרת מברשת או ספוג, שטפו היטב ונגבו אותם עם מפית. זה נעשה כדי להסיר רובד שעווה, אנחנו בכלל לא צריכים את זה. עכשיו צריך לקצוץ את הלימונים. נהגתי לעשות זאת במטחנת בשר. אבל זה נוח כשיש לך הרבה לימונים, לפחות 1 ק"ג. עכשיו אני מכין קוביות של 3-4 לימונים ומשתמש בקערה גדולה של בלנדר חום לטחינה. אז הלימונים אנחנו ממצבים טריזים. אתה לא צריך להסיר את הקליפה, וגם לא צריך להסיר את הזרעים. אנחנו טוחנים בצורה נוחה לך. יש לזכור כי חלקיקי הלימון גראס שנמעכו במטחנת בשר מתקבלים עדינים יותר מאשר בבלנדר. אבל זה כך גם אצלי. אבל אנחנו מרוצים גם מזה וגם מאופציה זו.
קוביות לימון (קפואות)
אנו לוקחים תבנית סיליקון לקרח, להכנת ממתקים או לכל דבר אחר שיש לכם במלאי. אבל פלסטיק לא מתאים, עם סיליקון הרבה יותר קל להוציא קוביות קפואות. מסת הלימון הקצוצה שנוצרה מהודקת היטב לתאי הטופס. שמנו את הטופס במקפיא. ראו בעצמכם את זמן ההקפאה. שומרים עד להקפאה מלאה.
קוביות לימון (קפואות)
קוביות הלימון שלנו קפואות. כעת, כשמכבים כל תא, מנערים את הקוביות מהתבנית. מניחים את קוביות הלימון בכלי עם מכסה הדוק ומחזירים למקפיא.
קוביות לימון (קפואות)
אתה יכול להשתמש בקוביות לימון בתה, במשקאות קיץ ובמאפים. הנה העוגה הזו מתכון (מאת נילה): עוגת לימון סופיה לורן עם אגוזי מלך, צימוקים ומרנגים... עשיתי את זה מקוביות קפואות.

הערה

הדרך הטובה ביותר להפיק את מלוא היתרונות של לימונים היא להקפיא אותם!
לימונים עשירים בויטמין C. ומכילים גם ויטמינים A, B6, E. זהו מקור עשיר של חומרים מזינים כגון סידן, ברזל, סיבי פקטין. לימונים הם מניעה מצוינת נגד הצטננות. הם מחזקים את מערכת החיסון, מגבירים את עמידות הגוף. כוס תה עם לימון מעולה לחימום, עוזרת לגוף להמריץ, משפרת את הרווחה ומגבירה את ההתנגדות לזיהומים.
אבל הריכוזים הגבוהים ביותר של חומרים מזינים נמצאים בקליפת הפרי הזה. בהתחשב בכך שבדרך כלל אנו זורקים את הגרידה, אנו כמעט לא מקבלים את המירב מפרי זה. קליפת לימון מפחיתה גם את יצירת הגז ומנרמלת את מערכת העיכול.
אבל לא משנה כמה נהגתי לספר את כל זה לבעלי, זה חסר תועלת, הוא יקשיב, אבל הוא עשה כמו תמיד! חותך פרוסת לימון, משוחח בכוס תה, ובמקרה הטוב לוחץ אותה על דפנות הכוס עם כפית, שותה תה ולימון לפח. כן, ואני, חוטא, עשיתי את אותו הדבר. אבל היא עדיין יכלה להרטיב את הנתח הזה ופשוט לזרוק אותו. עוד לא הגעתי לשיטה זו! לאחר שקראתי בעבר איפשהו שלימונים קפואים הם הרבה יותר בריאים מאשר טריים.
עכשיו אין לנו בעיות, והקרפדה שלי רגועה! הכל בתנועה! בעלי זורק 2 קוביות לכל כוס תה, ואחת מספיקה לי. בדרך כלל אני מוסיפה לתה תריסר פירות יער של דומדמניות שחורות קפואות או דובדבנים מיובשים. לאחר שתיית כוס תה, אנו גורפים את יתרת הלימון מהתחתית בכף! שום דבר לא נזרק! לאחר ההקפאה, הקליפה אינה טעימה כלל ומררה, וזוכה לטעם אחר לגמרי.
ולימונים בדרך כלל קונים את אלה שנמצאים במניות או בהחלפה. ואז אני מרוויח הרבה ויוצר כמה טבליות עם קוביות בבת אחת. חסכוני וארוך מספיק!

578. אלנקה
אני מאשר, זה באמת מאוד נוח, אנחנו בעצם מקפיאים את התפוזים ככה אחרי שאנחנו מכינים את הלימונדה המפורסמת "9 ליטר מ -4 תפוזים". הוא עשוי ממים קרים, מה שאומר שמבזבזים הרבה ויטמינים.
בדרך כלל אני מכין 4.5 ליטר משקה מ -2 תפוזים וחצי לימון. את השאריות, למעשה, העוגה, מהדקים לתבנית של 4 קוביות בגודל 5x5x5 ס"מ. ואז אני מוסיפה את הקוביות לקומפוט של גרגרי יער קפואים. אני מבשל אותו לילדים כמעט כל יום, וקוביה כתומה כזו מאוד שימושית. או מתכון אחר: תפוחים + משמשים (קפואים) = קומפוט בסיר לחץ + קוביית תפוזים + תה קמומיל בשקית. לעמוד עד להתקרר. קומפוט כזה גם עף במהירות))
אנג'לינה שחור יותר
הדרך נפלאה. תודה.
פעם נעלמנו לימונים פעמים רבות ... חתכנו כמה פרוסות וזה, נשכח, מכוסה בבטחה בעובש. ואז מישהו העלה את הרעיון להשליך אותו למקפיא ברגע שהצורך בלימון נעלם. אז עכשיו אנחנו מאחסנים (כל הזמן במקפיא שקית לימונים (גם עם קליפה וגם עם קליפה מוסרת) הלימונים נחתכים היטב. אני מוציא את הפירות, חותך כמה שצריך ושוב למקפיא. לא לגמרי, כמובן.
אבל הרעיון של המנות היה לטעמי. אני בהחלט אשים לב.
מנהל

אני מתחיל כל יום עם משקה לימון חם עם דבש, שעוזר להתחיל יום חדש, לפנות את הדרך מהלשון למעיים אחרי הלילה.

ואני יכול להשוות את הטעם של לימון טרי וקפוא, שאינו בעד קפוא. הקפאת לימונים בפרוסות, או מיץ לימון היא אמצעי הכרחי כשיש הרבה כאלה בבית והם מתחילים לנבול וצריך לנקוט באמצעים כדי להציל אותם

עכשיו, כאשר הלימונים הם יקרים להחריד (בזמן מגיפה), אני משתמש בקוביות מיץ קפוא מאז הסתיו, זה טעים בדיוק כמו מים חומציים

שני הלימונים עם פרוסות עם קליפה, ומיץ לימון מחית, מאבדים לחלוטין את טעמם, הופכים לחסרי טעם לאחר ההקפאה, רק חומצת לימון נשארת ללא טעם וארומה. יתר על כן, זה חל על כל סוגי הלימונים, אפילו כאלה אופנתיים כמו אוזבקיים.

אבל ריבת לימון, עם קליפה, תכולת סוכר נמוכה, אני מאוד אוהבת

אני לא רוצה לומר שום דבר רע ל- AUTHOR, על המתכון להקפאת לימונים - המתכון מעולה פשוט ביטאתי את טעמי ללימונים קפואים
נילה
578. אלנקה, אלנה, הייתה לי גם מחשבה על קוביות מתפוזים, אבל העניין לא עבר את המחשבה. פשוט נאכל תפוז. היא נהגה להכין את המשקה באופן פעיל מאוד, אך בשנים האחרונות הפסיקה. יש הרבה סוכר, נשארה הרבה עוגה. עברתי למשקאות אחרים ולקוואס.
ואז גם הקפיאה את העוגה, אך במיכלים, והשתמשה בה לאפייה. לא ניחשתי לגבי הקוביות אז.
אנג'לינה שחור יותר, נטשה, נהגתי להקפיא גם בשקיות, את כל השאריות. ובקנאות, ובלי. אבל הקפאתי את השאריות האלה בעיקר למשקה מבזיליקום. כשרוצים משקה, אבל אין לימון טרי בהישג יד. אך משום מה לא השתמשנו בהם כלל בתה. אני לא יודע למה, אבל בכלל לא השתמשתי בזה. אבל הבעל זורק קוביות לכוס תה ערב כל יום. אני בעצמי מופתע מהתופעה הזו! לימון טרי אולי מונח על דוכן, אך הוא ייקח קובייה מהמקפיא.
מנהל, טטיאנה, כן אני מסכים! כולנו שונים, ויש לנו תחושות טעם שונות. אבל עדיין אני מסכים שטעמו של לימון קפוא שונה מעט מזה של לימון טרי.
לכן, אני בטח לא משתמשת בטריסי לימון קפואים לתה. אני לא יודע, לא חשבתי על זה!
אבל כאן הרעיון והמטרה הם קצת שונים! השתמש בקליפה בריאה, יחד עם קליפה לבנה (שמה התעופף מהראש), ואל תזרוק אותה לפח. כמה פעמים ניסיתי לאכול אותו, אחרי כוס תה, אבל ... לעתים קרובות יותר זרקתי אותו. לועס קשה וללא הנאה! אבל במצב הקרקע, היא עצמה מבקשת כף. יתר על כן, הלימון שלם, והכל נכנס לפעולה - גם מיץ וגם עוגה. והטעם משתנה, כמובן, אבל אנחנו אוהבים את זה.
ובכל זאת ... במחיר שעכשיו ללימונים, לא היה עולה על דעתי לקנות אותם במיוחד להקפאה.ולפני כן, כשהמחיר היה יציב יותר, לא קניתי לימונים להקפאה במחיר זה. להקפאה, אני תמיד לוקח או מבצע, אם אני מקבל חלק. או מוזל, כיתה ב '. כאן סילפו ממיין כל הזמן לימונים ושולח לימונים טובים למדי לסל הסימון, אך הם אינם מיועדים לאחסון ארוך. אני בוחר את אלה שאני אוהב יותר, אם יש איזה גוזל על העור, זה לא מפריע לי, העיקר שהפרי נקי מעובש ונרקב. אני שוטפת היטב בבית ו תחת הסכין לִטחוֹן.
עדיף, בבזאר. יש לנו מספר נקודות שתמיד תוכלו לקנות פירות הדר כמעט ללא כלום. הם שמישים למדי, אך לא לאחסון. אז אני, בסתיו, השגתי 1.5-2 ק"ג לימונים כאלה, הקפאתי עד 2 מיכלים, ובמהלך הופעת המגפה, המכלים האלה הצילו אותי מאוד. אם לא הייתי מכין פשטידות לימון מהקוביות האלה, עדיין היה. אבל בשביל לאפות עוגות חג הפסחא הייתי זקוק לקלידה מלימון טרי. הבזארים סגורים ואז סילפו הציל. הם זרקו את הלימונים הממוינים, לקחו 5 חתיכות ושוב הייתי עם קוביות!

578. אלנקה
נילה, ואיזה גודל קוביות מתבניות סיליקון יש לך? כאן אני מרגיש שיש לי תבנית קטנה יותר ... יש גדולים, 5x5x5 ס"מ, נהדר, אני קרח הכל בהם !!! מרק ועד ירקות מגורדים לאחסון חורף (יש טמקה ב- HP על השימוש בתבניות סיליקון). אבל לא זכיתי לקנות את הקטנים ... אבל זה צריך להיות. ללימון למשל ... הרעיון נהדר! זה תמיד כל כך פוגע לא לקנות יותר לימונים, אבל איפה הם? וכאן איפה, מסתבר!
מנהל
ציטוט: נילה
אבל הבעל זורק קוביות לכוס תה ערב כל יום. אני בעצמי מופתע מהתופעה הזו! לימון טרי אולי מונח על דוכן, אך הוא ייקח קובייה מהמקפיא.

נליה, תודה!

אולי בדרך זו הוא מנסה לקרר את התה החם במקום להוסיף מים קרים?

כן, אתה יכול להקפיא כמעט כל פרי ומיץ מהם, ואז הם תמיד יעזרו בזמן הנכון
אני מכין ריקים כאלה במגשי קרח עם תאים - גודל מנה נוח מאוד

אולי מישהו יהיה שימושי גם עם שיטה זו של שימוש בפירות יער, גם מתנה משמים לקיץ ושם תוכלו לראות גם את התבניות, גודלן להקפאה


ממוסי
נליה, תודה רבה על הרעיון הנהדר!
היום אני אעשה את זה!
אנחנו בהחלט אוהבים לימונים טריים.
(אני - אז כל יום אני אוכל בפרצוף אחד לימון פרוס על מגש עם קליפה ללא סוכר רק עם תה לא ממותק. צורך כזה !!! )
... אבל כך קורה שמחצית מהסלט יתעכב ... או שאתה אף פעם לא יודע.
אהבתי מאוד את הרעיון שלך. תמיד יהיו קוביות לימון בבית!
תודה!
אני קונה הרבה. אני משתמש בו באופן אינטנסיבי, אבל אפריד בין 2-3 ואכין אותו לתבנית.
בישלתי קפה טרי טרי שהוקפא באותו אופן (בתבניות קרח) (כשאני שותה ונשאר בטורק).
ואז הבת מכינה לעצמה משקה - חלב קרח עם חתיכות קרח קפה!
והרעיון של קוביות לימון בתה ימשוך את בעלי בדיוק!
אלפה
נליה, תודה שהזכרת לי. נהיה לי כל כך קר אחרי הרעיון של אלביטינה קרמי לגבי תבניות הסיליקון של חלת הדבש. מתברר מיני-קוביות, מדהימות! אני מכין תערובת: לימון + ג'ינג'ר. כמובן, טרי זה נהדר, אבל לפעמים מעט לימון מתקלקל, הג'ינג'ר מתייבש - והקוביות הללו במקפיא עוזרות לחסוך אוכל
Zeamays
ציטוט: אלנקה 578
איזה גודל קוביות מתבניות סיליקון יש לך? כאן אני מרגיש שיש לי תבנית קטנה יותר ..
578. אלנקה, אלנה, אני קופא, אבל רק מיץ לימון נמצא בתבניות הסיליקון האלה. קובייה אחת למנה. תבניות קרח מפלסטיק הן גדולות עבורי ולעיתים לא קל לצאת מהן. אם יש מקום רב במקפיא, אז הנחתי את התבניות הללו זו על גבי זו ובשקית אטומה. אם אין מספיק מקום, אז שפכו את הקוביות הקפואות למיכל והוציאו אחת אחת. לעוף החוצה בקלות ...
הם יוצאים יפים, כמו צעצועים.
קוביות לימון (קפואות)
נילה
578. אלנקה, אלנה, יש לי תבניות סיליקון כאלה

קוביות לימון (קפואות)
קוביות לימון (קפואות)
הגודל הוא חום 2.5 על 2.5, הגובה הוא 2 ס"מ. לילך 2.5 על 3 ס"מ, אבל הוא נמוך בכמה מ"מ. אני עדיין מכין בהם קוביות שמיר. יש גם חצי כדור, אבל הם נועדו למשהו אחר. ואני כמעט לא משתמש בקוביות קרח מפלסטיק, הם שוכבים. לא נוח לדפוק מהם קוביות. חלק ממני אפילו פרץ כשדפקתי קוביות.
ממוסי, ריטוצ'קה, אני מחכה לדיווח על הכנת קוביות! אני מאוד מרוצה שאהבתם את הרעיון הזה! ובמיוחד לבעלי! אחרי הכל, העיקר שקרובי משפחה יקבלו תועלת מקסימאלית, ולא לתרגם את המוצר מיץ הוא מיץ, אפשר גם להקפיא אותו. אבל היתרון הגדול הוא בבזבוז שאנחנו זורקים!
אלפה, אלנהכן, עם ג'ינג'ר זה רעיון נהדר! זה הכרחי בקיץ, אני מקווה שהמחיר עדיין ייפול לשפוי, יקפיא אותו לעונת החורף הבאה!
מנהל, טטיאנה, אני מקפיא הרבה מחית פירות יער, בתערובות שונות. אני מסיע אותו דרך מסחטת בורג וגלידה. אבל אני קופא בבריקים גדולים יותר. בפעם אחרת אתה צריך חצי מנה, ואתה צריך לשבור את הבריקים האלה. זה המקום בו תוכלו להשתמש בקוביות הללו. מה שאני כנראה אעשה בקיץ הזה בקיץ.
578
נילה, Nelya, וואו, כמה אתה יכול להקפיא עם קוביות וכמה מקום חוסך! ואיזה סוג של מרקי קוביות יוצא אז קוביית עגבניות + צבע קוביה. כרוב + קוביית קישואים + קוביית גזר + קוביית מרק ...
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/in...om_smf&topic=496479.0
בנסונקס
אני "אוכלת" לימונים לפחות אחת ביום, כבר חמש שנים כמו ... טריים כן - לא לטובת קפואים (במיוחד במחירים הלא אנושיים של היום)! ניסיתי כל מיני - רק טרי ולכל דבר!
ציטוט: אלנקה 578

נילה, Nelya, וואו, כמה אתה יכול להקפיא עם קוביות וכמה מקום חוסך! ואיזה סוג של מרקי קוביות יוצא אז קוביית עגבניות + צבע קוביה. כרוב + קוביית קישואים + קוביית גזר + קוביית מרק ...
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/in...om_smf&topic=496479.0
כן כן, אני מקפיא את הקוביות המוכנות
ולקוביות אני משאיר את בסיס הממתקים בקופסאות (חומות) - הנחתי אותו, הקפאתי אותו, שמתי את הקוביות בשקית, ואת השקית בקופסת קיווי - זול קומפקטי ועליז
זלאטה-הלה
ציטוט: אלפה

נליה, תודה שהזכרת לי. נהיה לי כל כך קר אחרי הרעיון של אלביטינה קרמי לגבי תבניות הסיליקון של חלת הדבש. מתברר מיני קוביות, מדהים! אני מכין תערובת: לימון + ג'ינג'ר. כמובן, טרי זה נהדר, אבל לפעמים מעט לימון מתקלקל, הג'ינג'ר מתייבש - והקוביות הללו במקפיא עוזרות לחסוך אוכל

אני מאשר, זה טעים) אפשר להוסיף גם מעט גרידת תפוז לתערובת הלימון-ג'ינג'ר - מסתבר תערובת מעניינת מאוד, אני שופכת את הקוביה הזו עם מים רותחים בכוס, וכשהיא מתקררת מעט אני מוסיפה דבש .
הכנתי בקיץ גם קוביות לימון + נענע, אבל לא קיבלנו ...
נילה
אולגה, תודה על הטיפ!
אני בהחלט אנסה עם ג'ינג'ר! אבל כבר בקיץ, כאשר הג'ינג'ר עלול לרדת במחיר, וגם לימונים.
ממוסי
נילה, הכנתי קוביות, הוספתי פרוסת זנגביל ללימונים ...
היא גם דקיקה (יחד) ושמה אותם בפחיות.
((שיהיה האיש מבורך לנצח שהוא המציא בלנדר-צ'ופר וגם "רגל" טבילה))
צ'ט שכח לצלם ...
ובכן, הניקו יקפא, ישפוך אותו למיכל ויצלם.
במקביל אראה את תבנית הקרח שלי ...
אני מאוד מרוצה ...
ואז הג'ינג'ר שוכב לנצח ... ניסיתי לייבש אותו ולהקפיא אותו - הוא לא שלי.
וככה, עם קוביות - זה מתאים לי (לאופי ולהרגלי)))

תודה לך Nelya!
לנשק אותך!
נילה
ריטוצ'קה, אני מאוד מרוצה שהשתמשתי במתכון! העיקר שלתמיד זה היה!
אני מצפה לתצלום של קוביות, וגם התבנית שלך מאוד מעניינת!
ממוסי
נליצ'קה, הבאתי את הצילומים.
בתמונה השמאלית העליונה - קוביית הקרח הופכת * הפוכה * וניתן לראות שהתחתית עשויה סיליקון כתום. לכן, זה מאוד נוח להוציא. הפכתי אותו, לחצתי על התחתית והחתיכות העגולות נפלו!
נשפך כבר למיכל אחסון.
נליה, מהמתכון שלך יש לי הרבה רעיונות!)
תודה.
(אני מקפיא קוביות קפה כבר הרבה זמן.
קוביות חלב).
השנה אני אכין - תות, פטל ... ו ... נראה רומא היא עדיין מה!
קוביות לימון (קפואות)
נילה
ריטה, כמעט התגעגעתי לקוביות שלך! תודה ילדה, בתודה היא כיוונה אותי לנושא להסתכל.
יש לך תבנית מגניבה, נוחה. אם כי לא קוביות.
גודל ההמיספרות לא ברור במיוחד. אבל יש לי חצי כדור קטן מאוד המשמש לקציצות למרקים.
ואני מקפיאה מחית פטל ותות בנפחים גדולים יותר. במיכלי פלסטיק, 200-300 גרם. אני טוחן על מסחטת בורג ומקפיא. אבל אני חושב שאפשר להכין פטל לתה עם קוביות כאלה. ולפעמים אתה צריך מנה קטנה ואתה צריך לקחת אותו מגוש גדול!
תודה שהבאת תמונה של הקוביות שלך! לא שכחתי!
טוסיה טסיה
ציטוט: נילה
אבל אני חושב שאפשר להכין פטל לתה עם קוביות כאלה
ניליה, ובכן, יש לך רעיון מגניב אחר!
ציטוט: ממוסי
אני מקפיא קוביות קפה כבר הרבה זמן.
קוביות חלב
ריט, איך החלב מתנהג אחר כך? יש לי, אם הקוביות שוכבות הרבה זמן, אז היא מתגלגלת בפתיתים.
ממוסי
ציטוט: נילה
אני מקפיא מחית פטל ותות בנפחים גדולים יותר. במיכלי פלסטיק, 200-300 גרם.
גם אני עושה את זה. בריבוע חד פעמי של 250 גרם. הכנסתי למקפיא אחד אחד. בנוחות רבה.
וזה יותר נוח להכין כוסות קטנות כאלה בתה או בקוקטייל, גלידה ...
אם יש בלנדר ששובר את הקרח, אז אין בעיות. יש צורך רק בקוביות או בהמיספרות קטנות מאוד.
ציטוט: טוסיה טסיה
ריט, איך החלב מתנהג אחר כך?
טוב ... אני משתמשת בו לקפה ... צמרמורת, לקוקטייל עם פירות, או כששמים דייסה, ו ... אופס ואין חלב בבית!
עדיין לא נכשל.
אבל זה כנראה תלוי באיכות החלב.
ציטוט: נילה
גודל ההמיספרות לא ברור במיוחד.
גובהם כ -1 ס"מ וקוטרם 2.5 ס"מ.
(עלינו לשים סרגל כדי לוודא ולצלם!)
תבניות כאלה מגניבות, זה מיועד לקרח. קניתי אותו בלנטה, שם כל מיני כפות סיליקון, מרית.
צר לי שלקחתי אחת.
טוסיה טסיה
ציטוט: ממוסי
ובכן ... אני משתמשת בו לקפה ... צמרמורת, לקוקטייל עם פירות, או כששמים דייסה, ו ... אופס ואין חלב בבית!
עדיין לא נכשל.
אבל זה כנראה תלוי באיכות החלב.
הקפאתי גם את הקוביות בגלל ה"אופס ". בפעם הראשונה כלום, ואז עוד אופס. אמנם נהגתי להקפיא חלב במנות, אבל בסיר ובכל מה שאוהבים לבשל. ועכשיו הנה ...

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם