מונוכרומר
שלום לכולם!
הרשו לי להזכיר לכם שהזמנתי חרירי קנווד 9040 + 3 ב 28 בפברואר. משום מה, מכונת המטבח הגיעה ללא מצרפים ב -3 במרץ. ואז קיבלתי אותו אחד, במסמכים מהשליח צוין כי אין קבצים מצורפים. רק היום קיבלתי חרירי. כל הזמן הזה לא התאפשר לי לפתוח את המכונית, שכן שקלנו את האפשרות שנצטרך להחזיר אותה ולקבל אותה שוב עם סט שלם עם קבצים מצורפים, כמו בהזמנה. האמת, אם הייתי יודע, הייתי עושה את זה טוב יותר. מכיוון שהיום, כשפתחתי את המכונית, מצאתי עליה חתיכת טביעות אצבעות של מישהו. יש מקומות שהם נמחקים ופשוט נוצצים בשומן, אבל יש ישר ברור כאלה עם דפוס הדפסה. זה לא מקובל עליי. שילמתי כסף עבור מוצר חדש ואני רוצה לקבל בדיוק את זה.

אתה יכול בבקשה להגיד לי, האם הייתה לך לפחות איזושהי הגנה על חבלה על קופסת המפעל של מכונת המטבח 9040? הולוגרמה, סרט דבק, מדבקה, חותם?! אולי שמרת תמונה / סרטון של פרוק שלך ואתה יכול לצלם צילום מסך משם כדי להראות לי איך זה צריך להיות? לפחות כתוב בטקסט אם זה היה הגנה או לא.... עכשיו המוקד של קנווד אינו שעות עבודה, מחר אגלה כיצד נתקן את המצב.
(במקרה שלי, לא הייתה שום הגנה, נמצאו טביעות אצבע מרובות בתוך הקופסה במכונה!)
אירלרסן
היה לי הכל סגור היטב. מכיוון שגם חזרתי וקיבלתי מכונית חדשה פתחתי 2 ארגזים. אני לא זוכר את ההולוגרמה, אבל היא נאטמה היטב מאוד. וזה היה ברור מאוד שהקופסה מעולם לא נפתחה, כמעט בלתי אפשרי לארוז אותה בחזרה ביד

פיסי. לא התעצלתי ללכת למוסך. אז, החלק התחתון של הקלטת. והנה החלק העליון ללא סקוטש, אבל יש גם סוגים כאלה של אוזני קרטון. וברגע שאתה שולף את האוזניים האלה, זה גלוי מיד. אל תחזיר אותם כך שזה לא יהיה מורגש
Malvpresli
מונוכרומר, פול, חברי קיבלו גם הזמנה 9060 (זה לקח הרבה זמן) והייתה תחושה מאוד לא נעימה שהסחורה כבר "משועבעת"; התיקים עם התוספות היו בבירור לא אריזה "טרייה" ...; על המכונה עצמה, גם כפתור ההמתנה התחכך ואצבעות; כאשר הם התקשרו ושאלו, התשובה הייתה זו: הם בודקים באופן סלקטיבי את הציוד.
מונוכרומר
Malvpresli, לינדהבבוקר התקשרתי לקנווד, הם הסכימו עם טענותיי (עדיין יש מצב לא ברור לגבי חימום). ובארוחת הצהריים הוא התקשר שוב, מפעיל אחר אמר שטביעות האצבעות הן תוצאה של הבדיקה. החימום ייבדק אצל טכנאי.
אירלרסן
פול, מה עם חימום?
מונוכרומר
על נפח קטן של נוזלים (~ 0.5-1 כוס) בטמפרטורה מוגדרת של 65 מעלות צלזיוס ושליטה באמצעות מדחום נפרד, המכונה חיממה תחילה את הנוזל ל 77 מעלות צלזיוס, ואז קיררה אותו ל 64 ועבדה כבר ב 64- 65.
עם נפח גדול של נוזלים, זה עבד ב-63-64 ללא התחממות יתר.
אירלרסן
פולאני חושב שחצי כוס נוזל זה בסדר. אי אפשר להטעות בפיזיקה. הטמפרטורה נמדדת לא בפנים, אלא בחוץ, ובנפח כה קטן החימום הוא מיידי (אינדוקציה). ואם לא הייתה אינדוקציה, אז גם לאחר הקירור, הטמפרטורה לא הייתה שומרת על נפח כזה, זה נבדק שוב ושוב בקריקטורות רגילות, אבל כאן זה מתקיים. תוצאה מצוינת. IMHO כמובן. בוא נראה מה המהנדס אומר לך.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם