תה מותסס מברזל קרים (תה טטרי)

קטגוריה: מַשׁקָאוֹת
תה מותסס מברזל קרים (תה טטרי)

רכיבים

טטרצ'אי, ברזל קרים
תה מותסס מברזל קרים

שיטת בישול

 • לכל יצרני התה, מכוני התה, ברכות נהדרות ותודה עצומה על עבודת תה כה טעימה על H.P.!
 • אציג את עצמי; ולדימיר, העיר סבסטופול.
 • בקחתי את נושא התה המותסס די הרבה זמן והרצון העיקרי שלי היה להכין אותו מעשב האש, אבל כאן הוא צומח גבוה והרחק בהרים, ויש הרבה מתלי ברזל וכמעט במרחק הליכה , קצת (אה, כמאמר זה בעדינות), לאחר שהפקרתי את לינה וזכריי בשאלות, החלטתי על החוויה עם הטטרים, זה עליו ויהיה דיווח!
 • אז ראשית ניסיתי להכין אותו לפי שיטת זכריה - ייבוש, שלוש הקפאות עם הפשרה-תסיסה ביניים ועוברים דרך מטחנה גדולה, ואז תסיסה, נתנו לאבק אבק את התוצאה!
 • ואז, בלי לקמול, בשקית, הנחתי אותה במקפיא, בשביל. הוצאתי יום והשארתי אותו בשקית במשך 5 שעות בטמפרטורת החדר, ואז חתכתי אותו במספריים וייבשתי אותו במייבש חשמלי לירקות ופירות בטמפ '. 45-50 מעלות.
 • והניסוי השלישי - לאחר איסוף - בשקית ובמקפיא, למחרת חתכתי אותו דק ככל שיכולתי במספריים, תסיסה בתוך דלי פלסטיק בלחץ במשך כחמש שעות, וייבוש במייבש בטמפרטורה של כ 50 מעלות למשך שעתיים.
 • התוצאה היא האופציה הראשונה, זו שהיא מאובקת, מתייבשת בתנור ב 110-30 דקות ומתייבשת במייבש, סיכום - טעים, אבל הארומה לא מספקת, עדיף להתבשל יחד עם ...
 • השני, כבר טוב יותר, אפילו מונו אוך הוא לא רע, זה יכול להיות מעורב!
 • השלישי מרוצה לחלוטין, אפשר גם כמונו וגם להוסיף, טעם נעים מאוד ואין זר טרטר רווי במיוחד, לא כולם אוהבים אותו במונו ופשוט מיובש!
 • זה כנראה הכל, אני רק אוסיף שבאופן אישי עבורי רצוי לרקוח אותו עם טימין, פשוט מיובש, זה פשוט נותן, במקרה זה, את החריפות והמקוריות הדרושים לטעם!
 • ובכן, השאר הם בטעם ובצבע ...


אוֹמֶגָה
"סיר הברזל" שלך יהיה קריר יותר מג'ינסנג, חבל לא לנסות
תמן
סיר הברזל עצמו, גם ללא תסיסה, מעניין. בהרים קראו לה מרווה צהובה
ולדר 59
ציטוט: אומגה
ה"ברזל "שלך
מדוע במרכאות? האם זה כמו שמו הספציפי של הצמח?

ציטוט: תמן
סיר הברזל עצמו, גם ללא תסיסה, מעניין.
אני מסכים, אבל לחובבן, ארומה וטעם עשירים מאוד.
ציטוט: תמן
בהרים קראו לה מרווה צהובה
ובכן, זה בהחלט לא מומחה לרסטיקה אמר!
חיים
בואו ננסה את 2 וה -3 האפשרויות שלך עד עכשיו, פשוט התייבש בתה שחור.
ולדר 59
בסדר! יהיו שאלות - התקשרו, או vibe, whatsapp. אני ממליץ מיד על האפשרות השלישית, היא הכי טעימה, לדעתי! ואחרי תסיסה יבשה, זה כנראה יהיה במועדפים!
לינאדוק
כל הכבוד, ולדימיר! למדתי את התיאוריה, ושאלתי שאלות הבהרה, וערכתי ניסוי, וכתבתי דוח!
אביע את מחשבותיי:
1. אין טעם לקמול את פרחי הערבות. הם יבשים ומותאמים לבצורת ממושכת, שום דבר לא יתנדף שם גם לאחר מספר ימים. עדות לכך היא "האבק" שהתקבל לאחר הגלילה - היובש שם מוחלט.
2. הקפאה והפשרה - במקרה זה, ככל הנראה, היא ממלאת את תפקיד ההרס הסלולרי לשחרור מיצים מהחלל החוץ-תאי בכדי להתחיל בתסיסה. ונראה שזו הדרך הטובה ביותר "לספוג" את צמח הערבה.
3.האפשרות הטובה ביותר יצאה בעומס בשל העובדה שהתנאים הטובים ביותר נוצרו לתסיסה של צמח עלים שלם (או צמח עלים שלם). תנאים אנאירוביים נחוצים לתסיסה רגילה, וניתן להשיג זאת על ידי לחיצה חזקה על תערובת הצמחים ועל ידי עקירה של חללי אוויר סביב העלים (עלי הכותרת) השלמים. בנוסף, תערובת הצמחים מכוסה היטב במכסה עם עומס מעל, ויוצרת גם תנאים אנאירוביים.

אני רואה בניסוי הצלחה, סביר ולדעתי נוכל להמליץ ​​עליו לבעלי המגהץ של הברזל להכנת תה
ליוסיה
הייתי בסבסטופול רק פעם אחת. החברים שלי גרו שם תקופה קצרה. טיפסנו על ההרים ואספנו עשבי תיבול, וגם הברזל. מאוד אהבתי את העשב הזה. אני יכול לדמיין איזה תה נפלא התברר. ומרווה שונה ממרווה גן. מעט ברזל עדיין יבש, היד לא קמה לזרוק אותו כבר 4 שנים, אבל הארומה עדיין שם.
רדושקה
תודה שדיווחת על הניסוי. מה אם ... מתישהו יתברר להגיע למסילת הברזל
זכרי
תודה על העבודה שביצעת. לפחות מישהו הביא הכל למסקנה הסופית.
ולדר 59
תודה ולינה על העצות והטיפים, בלעדיך לא הייתי מצליחה!

כל המתכונים

נושאים חדשים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם