תה מותסס "ורוד ריקוד" (ורד + עץ תפוח)

קטגוריה: המשקאות
תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)

רכיבים

עלי כותרת של ורד 200 גרם.
עלה תפוח עץ pr-but 600gr.

שיטת בישול

 • מבוסס על המתכון של אלנה קובנוצ'קה, ולוהט על קדחת קדחת המרווה שקרתה לי לאחרונה, נולדה שחף יוצא דופן שכזה, המתכון אליו אני משתף אתכם, חברים!
 • סוג התה הזה לא מיוצר מדי יום ואפילו לא חודשי, לכן, בלי להסמיק יותר מדי, אתן לו שם לא צנוע:
 • "ריקוד ורוד"
 • אז הכל בסדר.
 • איכשהו נתקלתי בקוטג'ים בקיץ נטושים על שיחי ורדים טבעיים, או כל מה שאני לא יודע! ובכן, הידיים תופסות, הראש ממולא בתה. המצב הטבעי באותה תקופה היה לקטוף פרחים ארגמן, לתה, אקזוטי, לא מעבר לים, יקירי. זה נעשה תחת הגירוד המייגע של ענני יתושים וגמדים מעל גופי התמותה. הקלדתי קצת, יצא 200 גרם,
 • אני רץ בשדות וחושב. אבל איך אוכל להפוך את הגרמולטים האלה לתה? אחרי הכל, כמות כזו מספיקה רק כדי לפטיש את החותך של מטחנת בשר ... ואז התחוור לי - היינו צריכים לחפש עלים קשורים שישולבו עם ניחוחות של ורד וברור שלא הפריעו לה. . היו לי עצי תפוח כאלה, שנתנו ארומת תפוחים עדינה עם חמיצות כמעט ארעית במהלך שיטת ההתקשות על פי זכריה!
 • והחלטתי על הניסוי המפוקפק הזה בתמהיל. התברר בערך 3: 1 עלים של עץ תפוח ועלי ורדים, שהוקפאו בעבר גם הם. אני מדגיש כי היחס משוער, ובכן, אי אפשר להשוות בדיוק בין חבורת עלי כותרת צפופה לעלים רכים. תסתכל בעצמך על התמונה)))
 • תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
 • עלי ורדים כמובן נראים מרשימים
 • תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
 • אך בתהליך הקפאה במקפיא מקרר ואז הפשרה, הם מאבדים את הקסם שלהם. הריח נשאר זהה! עלי הכותרת הועברו בהקפאה / הפשרה בבת אחת, כך הם דאגו לבריונות בעצמם)
 • תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
 • יתר על כן, מעניין יותר! אחרי שדיברתי איתך, חברים, הבנתי שאנשים רבים לא רואים טעם לטלטל את המוצר העדין הזה. הקפדתי על ההוראות והלכתי בדרך מכות של גלילה ותסיסה שלאחר מכן של חומר הגלם שנוצר.
 • גללתי אותו, בזמן שמטחנת הבשר לעסה את עלוות התפוחים בחוזקה, ככל הנראה ייבשתי אותו הרבה על ידי הקפאתו שלוש פעמים, הפשרה והוצאתי לייבוש מעיבוי לפני שסובב אותו.
 • שליש מהעבודה נעשית, ואז המעוות עבר לתסיסה. הפעם לא החזקתי כוס מסה במרפסת זמן רב, הטמפרטורה הייתה גבוהה מדי, עד 29 מעלות צלזיוס! בבית היה רגוע וקריר יותר. כמו כן, המטלית נרטבה ללא הרף מתחת למכסה, וגם חימום מיכל הפלסטיק נבדק באמצעות מגע. החדר התמלא בניחוח קל של ורדים עם נגיעה של תווים קטנים של שזיפים מיובשים או אגוזים. ובכן, זו ההרגשה שלי כמובן! לא היו ריחות עשבוניים כבדים שהגיעו בתחילה מתערובות עלים טהורות.
 • עברו שעתיים בממוצע. אני לא שוכח שהתסיסה מתחילה בכל הפשרה בחום במהלך ההתקשות (הקפאה / הפשרה). ואני מרשה העלווה להפשיר במשך זמן רב בלתי נסלח, 3-4 שעות, עד שהעלווה בשקיות (!) מקבלת לחלוטין את טמפרטורת הסביבה ואז למשך שעה נוספת, וחצי מעל. ובכל פעם שאני מריח את העלים התוססים.
 • זה אדם כזה, אני לא עושה הכל על פי הסטנדרטים המקובלים)))
 • אבל עכשיו הדבר החשוב ביותר הוא שאתה יכול לזרוק עלי את נעלי הבית שלך, אבל אני אסבול את זה, כי הניסוי שלי הוסר, למרות שביצעתי את הפעולות הבאות בהיסוס רב, אפשר אפילו לומר שסיכן לי חומרי גלם יקרים. אנו קוראים ותוהים)))
 • לאחר שהתחלנו להתפתל מחדש לפני שהתייבש על רשת דקה יותר, הגיעה האכזבה. לא יהיו גרגירים, מסה שאינה יוצרת לחלוטין מהסורג. זה עצבן אותי קצת, למען האמת, ובכן, אני רוצה להשיג גרגירים וזהו! לאחר ששרטתי את מה שמכונה החלק האחורי של הראש, לקחתי כוס של 80-100 גרם, כוס תה, אספתי מים מטוהרים דרך פילטר, ו ... שפכתי את המסה! ואז ערבב אותו ביסודיות בידו עד שהוא חלק. השארתי את זה למשך 5-7 דקות. ורק אחרי זה השגתי גרגירים אמיתיים! שמתי את המארז הזה על נייר אפייה ובתנור שחומם מראש ל 200 גרם! הדלת חייבת להיות פתוחה. לאחר 20-30 דקות, הארומה המוכרת של עלי כותרת הוורדים כבר צפה סביב הדירה, מעט מאוחר יותר הוחלפה בהדרגה בתווים המוכרים של שזיפים מיובשים או פירות יבשים.
 • לאחרונה התמקדתי בריח הזה. זה יותר נוח לי. ברגע שאני מתחיל להרגיש את הריח הזה, אני מוריד את הטמפרטורה לנמוכה יותר, הפעם זה היה בערך 120 מעלות, אחרי עוד 10-15 דקות וערבוב נוסף של הגרגירים, אני מבין שהגיע הזמן להביא את משטר הטמפרטורה למינימום, ואחריו כיבוי התנור. הערבול האחרון והייבוש האחרון בתנור מקרר, שלאחריו התה היבש כבר עובר בצורה חלקה לשקית בד לתסיסה יבשה מראש. וִילוֹן!
 • אה כן, יש להציג את התצלום של הגרגירים! אין כמעט חלק אבק! רק גרגירים גדולים וחלקיקיהם.
 • תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
 • ובכן, על פי המסורת, צילום של עלי תה, שטעמם קשה להעברה במילים, עליכם לנסות להכין! ואז אתה בעצמך תבין הכל!
 • תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
 • נראה שסיימתי את ההתלהבות שלי, תודה לכולם ששלטו והצלחתי לסיים את קריאת הזיכרונות האלה)))
 • וכמובן, בהצלחה לכולנו!

המנה מיועדת ל

תלוי בכמות הצבע שנאסף.

זמן ההכנה:

על גחמה

תוכנית בישול:

מטחנת בשר, תנור גז

רדושקה
השנייה הלכה!
בהצלחה! תמשיך עם זה!
פודמוסוויצ'קה
יור, התנסה הלאה, אני פשוט קורא כמו שיר, ואני נהנה מאוד
יורי ק
רדושקה, פודמוסוויצ'קה, בנות, תודה רבה לכולם !!! אני לא כותב לשם התפארות, הדבר החשוב ביותר הוא לנסות את המתכונים האלה! הייתי רוצה לא רק להתענג על תחושותיי, אלא שזה היה מנסה אחרים ונותן פסק דין!
אוֹר
יורי ק,
תמשיך עם זה!
טרישיה
יורה! תודה על המתכון המעניין!
אה, אין לי איפה לאסוף ורדים ... אבל אני לוקח את המתכון לסימניות, אם אקבל ורד, אאסוף אותו ואבוא לכאן לעבודה שלך.

אני מזכיר לך! השאירו לפחות מעט לתסיסה יבשה ואחרי 2-4-6 חודשים הריחו את מה שקרה לתה. מעניין מאוד מה יקרה ובאיזה כיוון ישתנה הריח.
יורי ק
אוֹר, תודה, אני מנסה, מתנסה
טרישיה, מחר הוא עדיין יתלה, ומתחת לשעווה האיטומית
רדושקה
יורי ק, בהחלט אעשה את זה. רק אחר כך. ועלי הכותרת הסתיימו עדיין. ועלים של עץ התפוח עדיין לא נאספו.
יורי ק
רדושקהובכן, לא בבת אחת, אבל אני אחכה למשוב!
מטילדה_81
יורי ק, בראבו בראבו! בשנה שעברה הכנתי תה מעלי ורדים לפי המתכון של לנה-קובנוצ'קה. השנה אני אעשה את זה לפי שלך עם עץ תפוח. אני חושב שזה יהיה נהדר! תודה על המתכון!
יורי ק
מטילדה_81, כן, תודה שהזכרת על לנה! אני חייב להזכיר את זה במתכון שלי))) נסו לאסוף מגוון עצי תפוח שאינם מתוקים, חמצמצים ואולי אפילו פראיים! זה משתלב עם החמיצות של עלי כותרת הוורדים! זה יהיה טוניק נפלא בחורף!
נאדיושיץ '
מזל טוב! תהליך היצירה החל! אני מאחל לך רעיונות נוספים והתגלמותם הטובה ביותר!
אין דרך לחייג לורדים, אז אני אהנה להסתכל על המסך ...
יורי ק
תודה לך תקווה נאדיושיץ ', ותה נהדר בשבילכם! עם הניסיון שלך ב"הכנת תה ", זה כנראה לא מהווה בעיה)))) ואני, רק בשלב הניסויים, עדיין, אבל כבר נלכד בראש ועקבים!
מטילדה_81
ציטוט: יורי ק
נסו לאסוף מגוון עצי תפוח שאינם מתוקים, חמצמצים ואולי אפילו פראיים! זה משתלב עם החמיצות של עלי כותרת של ורדים! זה יהיה טוניק נפלא בחורף!
אז אני אעשה את זה !!!! תודה!
תנוחה 1482
זהו, עכשיו זה התה האהוב עלי! יש לי מעט מאוד ורדים, אבל יש מספיק עלי כותרת של ורדים, הכנתי אחד לאחד, עלי עץ התפוח נבולו, קפאו, עלי הכותרת של הוורד קפאו חצי, חצי נבול, ואז התערבבו ולישו, אחרת, אם אתה רק להקפיא הרבה מים, הם זורמים ישירות, ולו רק מיובשים, יבשים מאוד. ואז עץ התפוח במטחנת בשר, מעורבב עם עלי כותרת מעורבים ותסיסה במשך 6 שעות. מיובש 30 דקות בטמפרטורה של 150 מעלות, 30 דקות ב 100 ועד פריך ב 60 מעלות. אין תה שנותן ארומה כזו, זה מדהים!
יורי ק
תנוחה 1482, זה מעולה! וריאציות יתקבלו בברכה!
מטילדה_81
תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
יורי קאני עם ג'מנקה שלי. גם לי לא היו מספיק ורדים, אז ריקוד ורוד עשוי עלי כותרת של ורדים. הארומה היא כמו ממתק פירות! בסוף השבוע הזה אני עדיין קוטף עצי תפוחים ועלי כותרת. השילוב באמת מפציץ
יורי ק
מטילדה_81, מאוד מאוד שמחים שלא בכדי המתכון הוא "אוסף אבק"!
ציטוט: מטילדה_81
השילוב באמת מפציץ
זה נכון!
מטילדה_81
ציטוט: יורי ק
מאוד מאוד שמחים שלא בכדי המתכון הוא "אוסף אבק"!
אנחנו לא נהיה מאובקים! זה מה שאעשה!
יורי ק
מטילדה_81, יתאבק, אני בטוח שעד לעונת הפרחים הבאה! כבר יש לי הכל, פריחת הקסם הזה הסתיימה, הלכתי שלשום, לא יותר
קטרינקה
ורדים יפרחו בסתיו אם תנתק אותם עכשיו, לא הרבה, אלא רק הניצנים שדהו. לפחות אמרו לי אתמול
בחרתי אתמול גם עלי ורדים. אני רוצה להכין אותו לפי המתכון שלך, אבל הקול הפנימי שלי אומר - עם תותים, תעשה את זה עם תותים. ואתה יורי לא חשבת על תותים כשהמתכון פסל?
יורי ק
ציטוט: קטרינקה
וקול פנימי אומר - עם תותים, לעשות עם תותים. ואתה יורי לא חשבת על תותים כשהמתכון פסל?
למה לא? הגיעו מחשבות שונות, אבל בגלל הגישה המוגבלת לורדים, חיפשתי משהו די ניטרלי ובו זמנית תואם את הצגת הטעם עם עלי ורדים.
ואתה בהחלט צריך לנסות אפשרויות שונות, מכיוון שיש הזדמנות כזו! זה נהדר!
פודמוסוויצ'קה
אני אוספת אט אט עלי כותרת של ורדים.
כבר 140 גרם
יש צורך לאסוף עצי תפוח כאשר העלים עדיין תקינים.
יורי ק
פודמוסוויצ'קה, אני מקווה שהכל יסתדר !!!
פודמוסוויצ'קה
ציטוט: יורי ק
אני מקווה שהכל יסתדר
גם אני מקווה כך
קטרינקה
אני הולך לאט לאט לכל מקום שאני אוסף עלי כותרת, נוח לי במיוחד לטייל עם הילדים ולקחת איתי תיק, כך שבסביבה, בגלל החום, הוורדים דוהים במהירות ולא רק בשכונה שלנו , אבל גם ברדיוס של אמי של הליכה נגישה עם שני ילדים החלטתי עכשיו לשקול כמה מהם יש ויש כמעט 500 גרם, אבל אין זמן לתה, ולא יהיה לי זמן למשוך את העלים של עץ התפוח, הם כבר רעים מאוד
יורי ק
קטרינקה, ואתה לא מהמר על עץ התפוח. נסה את הגרסה שלך, אתה יכול לנסות עם אגס, ועם דובדבנים, ועם תותים! סביר להניח שזה לא יהיה גרוע יותר! אבל האפשרות עשויה לצאת אפילו טעימה יותר!
קטרינקה
יורי קכן, אני לא מתעסק בעץ התפוח, בהתחלה רציתי רק עם תותים, אבל עכשיו, מכיוון שיש כל כך הרבה עלי כותרת, אני צריך לחשוב מה עוד לעשות. רק שהכל רע מאוד עם העלווה, אבל עדיין אין דרך לאסוף אותה, אני פשוט אוסף את עלי הכותרת, וכנראה שיהיו עוד רבים. הילד כבר חולה כבר שבועיים, אז עדיין לא הגיע הזמן לתה. ואני אוספת את עלי הכותרת כשאני הולך איתם, אבל אין צורך לטפס לג'ונגל אחריהם.
קטרינקה
עכשיו אנחנו נחים עם המשפחה שלנו באנאפה, יש פארק לא רחוק מהבית, אבל כמה ורדים יש
אתמול טיילנו לשם עם הילדים, כשראיתי את המטעים האלה, הידיים שלי היו מסורקות, אבל לא היה איתי שום דבר להרים שם, ולו רק כדי לאסוף כאלה דהויים לחלוטין, ואז מספיק לכל חברי הפורום! מחר, אם מזג האוויר לא ידרדר, אני רוצה לנסוע לשם שוב.
יורי ק
קטרינקה, גלה אם מטפלים בגני הוורדים האלה בעיר בחומרי הדברה .... עדיף לפקוח עין מאשר להישאר בבית החולים
קטרינקה
יורי ק, תודה, אפילו לא חשבתי על זה.
יורי ק
אמא !!!! בישלתי את התה היום אחרי שעמדתי כל כך הרבה זמן בפחים, זה משהו מדהים! מה זה ורד + שזיפים מיובשים המזכירים בטעם ובריח! דווקא אביב, פריחה ... דווקא עונת קציר תה!
יורי ק
המתכון החדש שלי שנבדק בזמן
תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)תה מותסס "סתיו בריזה" מעלה אוכמניות יער
(יורי ק)
נטליושקה
תודה על המתכון. עשה את המשחק אתמול. תה נהדר התברר.
יורי ק
נטליושקה, "ריקוד ורוד"? לבריאותך!
קרטינקה
יורי קבחרתי היום עצי תפוח, אבל קצת, אם כי גם אין לי מספיק ורדים, אבל .... אני באמת רוצה משהו כזה. .. אני חושב, האם ניתן להחשיך תפוח? ניסיתי אגס - איך הטעם יהיה מאוחר יותר - רק הזמן יגיד, אבל הריח כבר היה מדהים, אולי זה יהיה דומה לתפוח - בהיר יותר? אבל זה קצת מפחיד לייסר את הוורד. בזמן שהתפוח נרפא, מחר אתחיל להבליג. כבר בציפייה. ..
יורי ק
קרטינקה, ורדים, כולם שונים בריח, איזה סוג של ארומה יתברר - אני אפילו לא יכול לדמיין את המתכון שהכנתי על בסיס ירכי ורדים (שיח ורדים פראי), אפילו אתה יכול להודות בכנות שהוא הירך ורד. כי מאוחר יותר פגשתי מדי פעם במגזר הפרטי ברחבי העיר זני שיח טרי דקורטיביים
כשאני רואה את זה בעצמי, אני קורע את עלי הכותרת בזמן שהוא פורח ומוסיף אותם לכל התערובות. במהלך הייבוש הארומה קסומה בבית! אתמול אספתי קצת))
ואני לא מכין מבושל, אז אני אפילו לא יודע איך ומה קורה שם, לא התהליך שלי להכנת תה
תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
רדושקה
ציטוט: קרטינקה
אבל זה קצת מפחיד לייסר את הוורד
אין צורך לענות את עלי הכותרת! הם מתסיסים נהדר! עדיף לנחש את סוף התסיסה בסוף ההכנסה. ואז סובב הכל שוב יחד וייבש בלי לטגן
נטליושקה
ציטוט: רדושקה
אין צורך לענות את עלי הכותרת!
והתייסרתי בשנה שעברה. היו לי מעט עלי כותרת, ושמתי אותם בשקית נפרדת בסיר איטי עם עלים אחרים למשך כמה שעות. ואז היא הלכה והתייבשה במחבת. זה יצא נהדר, אבל לא מספיק
השנה שושנת הבר בסביבה פורחת מהר מאוד
רדושקה
קטרינקה, קטרינה, עשיתי את זה עם תותים ופטל גן. זה הולך טוב.
לקח 50/50
קרטינקה
רדושקה, יורי קוכמה זמן לוקח לתסוס עלי ורדים? יש לי סוג של ורד טיפוס. בדקתי את המתכון הזה ולנה קובנוצ'קה - הזמן משתנה.
רדושקה
קרטינקה, מרינה, תסיסתי שעתיים. התפתל במהירות ובקלות.
קרטינקה
יורי ק, למרות שרק הגעתי, אני יושב, מתסס ורדים מהמקפיא. הכנתי את התפוח מבושל (בזמן שלא הייתי בבית, שמתי את המולטי קוקר) - ארח כמו קומפוט עד היום, אין לאן ללכת, הריח מאוד נעים, למרות שהרמתי עלי כותרת ורודים חסרי ריח. אפל היום הקלדתי חבילה גדולה - על השביל. פעמים, ובתמהיל של היום יש לי מעט אגס, לא היה לאן להתאים אותו, בערך 10%, החלטתי שזה כאן בבת אחת כדי לפנות מקום, בעוד שהריח הוא קומפוט תפוחים עבה, נראה שהאגס פורץ דרך , אבל איפשהו שם ..., אין שזיפים מיובשים (אני אפילו לא יודע איזה סוג של תפוח יש לי - זה נראה כאילו הוא ישן, גרמני, עם עור חום -) - אבל זה כמו בשבילי, אבל מה שכנראה יהיה טעים מובן ... מאוד ארומטי. אני מפחד מאוד לייבש יופי כזה, לא אסכן אותו, אשלוף אותו מוקדם מהמייבש - תן לו לבוא בציפית ציפית.
אפילו הסרתי את הוורידים המרכזיים מעלים עץ האגס - מה היה ריקוד, אז ריקוד
רדושקה, עושה שעתיים
קרטינקה
אני נובלת אצווה חדשה ורודה ככל הנראה. שמתי חצי למתכון. אני רוצה להשתמש במחצית השנייה על מונו, אם כי יהיה מעט מזה. אבל, עשיתי מונו- יצא, חצי צנצנת 0.5 ליטר, אוסיף. בינתיים אני יושב, חותך את הווריד המרכזי מהעלים הקפואים של עץ התפוח. כבר מתחכך בידיים, אני רוצה לעשות את זה מחר. אולי יתברר לתפוס שושנת ורדים - אני גם רוצה לנסות
מהצנצנת הראשונה שהכנתי, אני אוהב את הריח של הדרך, אבל עדיין לא בישלתי אותו, אני פשוט מריח
רדושקה
ציטוט: קרטינקה
כמו ריח של הדרך

נראה שדורש תרגום
העיקר שתאהבו את זה! מדוע הוורדים האחרונים? מה, אין רגיל, פורח כל הקיץ? אני קוטף בטיפשות עלי כותרת של ורדים מתים. כֹּל אֶחָד. לא משנה אם הם מריחים או לא. כשהם מותססים, כולם מתחילים להריח כמו שמן ורדים.
יורי ק
נאסף למנה קטנה של עלי כותרת של ורדים. הייתי צריך לטפס על השיחים האלה בשביל פרחים
תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
תה מותסס ריקוד ורוד (ורד + עץ תפוח)
קרטינקה
ציטוט: יורי ק
הייתי צריך לטפס על השיחים האלה בשביל פרחים
הסתכלת מקרוב, אבל בתצלום הראשון, פשוט מקום נהדר. נחמד מאוד. אני צריך גם לצלם לרגל אותם ג'ונגלים בלתי עבירים שבהם צמחי האש צומחים וגדלים שם, מלפנים, באמצע כל הסבך הזה מעל הראש.
ציטוט: רדושקה
מדוע הוורדים האחרונים
חתכתי הכל אצל הילדים, הם עדיין הראו לי שיח של אף אחד בטבע - זה מה שהיה לי. ועכשיו יורד גשם וזה קריר, יש צורך בעלים שונים, אבל איפה לאסוף במזג האוויר הזה, אז בזמן שאני עושה את מה שיש לי.
בעיר, אולי הם מעובדים במשהו, אני חושש לאסוף, אתמול יצאה חבילה לריקוד ומספיקה מעט מונו, ואתה תצטרך ללכת על ורד, אבל זה לא סגור. ...
ציטוט: רדושקה
נדרש תרגום
אני ממש אוהב את זה t9 לעזאזל
יורי ק
ציטוט: קרטינקה
בעיר, אולי הם מעובדים במשהו, אני חושש לאסוף
ואתה פוחד בצדק. גם אם הם לא מעובדים, זיהום הגז עם פליטה ואבק בערים הוא גבוה. התוצאה אינה היתרון של תה, אלא רכישה רציפה של פצעים והרעלת הגוף.
ליוסיה
הכנתי שתי מסיבות קטנות של תה "פינק דאנס", אהבתי מאוד את התה. יורי, תודה רבה על פינוק טעים כל כך !!! היום הציעו לי עלי כותרת משושנים שנרכשו, עד 72 ורדים. אז אני חושב, האם הם ילכו על תה, או שמטפלים בהם בשטויות שונות ועדיף לרדד לי אותם?
יורי ק
ציטוט: ליוסיה
הכנתי שתי מסיבות קטנות של תה "פינק דאנס", אהבתי מאוד את התה.
לבריאותך!
ציטוט: ליוסיה
הציעו עלי כותרת משושנים שנרכשו, עד 72 ורדים. אני חושב שהם ילכו על תה
אפילו לא הייתי חושב על זה. כל מיני חומרי הדברה, משפרי גידול ופריחה. ההולנדים, לעומת זאת, מורעלים לחלוטין ...

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם