פנטה מתפוזים ומשמשים בבית

קטגוריה: ריקים
פנטה מתפוזים ומשמשים בבית

רכיבים

החומרים ניתנים עבור 3 ליטר אחד שאנו זקוקים לו
מִשׁמֵשׁ צנצנת 0.5 ליטר (קלופה)
תפוז 3-5 מעגלים
לימון 2-3 עיגולים
סוכר כוס אחת
מים רותחים

שיטת בישול

 • הכן פחיות 3 ליטר ומכסי תפר. שטפו ועיקרו באופן שנוח לכם.
 • שוטפים את המשמשים, חותכים לחצאים ומסירים את הבורות.
 • תפוזים ולימונים היטב, עם מברשת, שוטפים מתחת למים זורמים. מניחים בקערה ויוצקים מים רותחים מעל. לאחר 1-2 דקות מרוקנים את המים החמים ומנגבים היטב כל תפוז ולימון בעזרת מפית או מטלית. זה נעשה כדי להסיר מרבצי שעווה.
 • חותכים תפוזים ולימונים לפרוסות. חתכתי על התוספת חסרת הלהב של פומפיית ברנר (פרימה) בעובי הגדול ביותר. אפשר לחתוך קצת יותר עבה.
 • יוצקים משמשים קלופים ותפוזים ולימונים חתוכים לפרוסות לכל צנצנת.
 • מוסיפים 1 כוס סוכר לכל צנצנת.
 • יוצקים מים רותחים מעל ומגלגלים.
 • מנערים או מגלגלים כל אחד מהם יכול להמיס לחלוטין את הסוכר.
 • עוטפים היטב עד שהוא מתקרר לחלוטין. הפחיות שלי עמדו יומיים מתחת למעיל פרוות כבש (ישן) ושמיכה מצופה.
 • בתצלום הסופי נראה פנטה עשוי משמשים ראשונים.
 • והפנטה הזו הכינה אתמול, ממשמשים בגודל בינוני. הם ארומטיים, בשרניים וגדולים יותר מהראשונים. בואו נראה ונשווה עם איזו פנטה תהיה טעימה יותר.
 • פנטה מתפוזים ומשמשים בבית

הערה

הגיעו ימים חמים, ולכן אני רוצה קרירות פרי טהורה. לא נרכש, ממולא בכימיה, אך טבעי ושימושי. וכאן נחלצים לעזרתכם מתכונים נפלאים, פשוטים וקלים, אותם נוכל לבשל בבית, במו ידינו.

טומנצ'יק
ניליה בהחלט מסומנת בסימניות! פשוט כיתה! תודה!
וי-טינה
נליה, מתכון נפלא תודה
נילה
אירינה, טינה, אני אשמח אם אתה אוהב את זה פנטה. עם זאת, זה הרבה יותר שימושי מאשר בחנות.
ובכן, עד שאגיד לך איך לטעום, ניסיתי את זה בעצמי בפעם הראשונה.
המתכון אמנם מלווה אותי כבר כמה שנים, אבל את המשמש לא ראיתי כבר 4 שנים. באותה שנה רציתי לעשות את זה מהנרכשים, אבל כשבחנתי את המחיר, שהיה עבור משמשים באותה השנה, שהיה יקר מדי לקנות "לאוכל", החלטתי לדחות את העניין הזה.
ולבסוף השנה הם חיכו
שירשונצ'יק
יש לנו מחירים כאלה, רק לאכול. 1.5 דולר הם המשמשים הזולים ביותר, ומצאתי אתמול לימונים באותה כמות, לריבת לימון.
מנדרייק לודמילה
נליה, אלך מחר לקנות פירות לפי הרשימה שאני באמת רוצה לנסות, הפה שלי כבר מזיל ריר. לסימניות
נילה
טטיאנהיש לנו משמשים זולים השנה. תודה לאל שהם חיכו, לקחתי תפוזים במחיר מבצע, סוף העונה בשבילם. הם תמיד זולים אצלנו בשלב זה. לימונים, כן, המחיר לא הומני. אבל למדתי את כיתה ב ', קצת יותר זול. שם אתה צריך רק כמה לימונים ומספיק ל 4-6 קופסאות שימורים.


נוסף יום חמישי, 7 ביולי 2016, 23:39

לודמילה, ואתה יכול לקנות משמשים? ככל הנראה, חצי בשלים מועברים אליכם, שאחר כך מבשילים, כבר על המדפים. כמובן שהארומה לא זהה, אבל אני חושב שזה ילך לתפרים.
מנדרייק לודמילה
נליה, בערך כמה משקל משמשים קלופים שיש לקנות כדי לקבל חצי ליטר משמשים קלופים. ומקלף, האם הוא מגולען או שצריך להסיר גם את העור?
למרבה הצער אנחנו לא מגדלים משמשים, אבל אני אוהב אותם מאוד מאוד ולפעמים אני מפנק את עצמי, הבן שלי עוסק יותר באפרסקים ובעיסה - הוא בדרך כלל אוכל את עצמו רק מהשיח, כך שרק פירות היער, התפוחים וה אגסים
TATbRHA
הקפיאו משמשים; לימונים ותפוזים (2-5 עיגולים כל אחד!) נמכרים בכל ימות השנה, כמו גם סוכר ... כמו שמים רותחים אינם מהווים בעיה. ואנחנו מכינים משקה מתי שאנחנו רוצים, בחורף. ואל תעמוד ליד הכיריים בחום! ואנחנו לא מוציאים כסף על מכסים, חשמל או גז ומים על קופסאות כביסה ... ואנחנו חוסכים את האנרגיה והזמן שלנו ... ואנחנו לא מרקיבים את הוויטמין האחרון מאחסון ארוך. לא מסכים? אני מתנצל. מעולם לא הבנתי "שימורי מים".
נילה
לודמילה, הסר רק את העצמות. אינך צריך להסיר את העור. ואפילו לא אגיד לפי משקל. יש לי הרבה משמשים, ושמתי את המשמש בלי להצטער, יותר מצנצנת של 0.5 ליטר. יש לי קערה קטנה, נירוסטה, זרקתי 500 גרם על המאזניים (משקל עם הקערה).
העצם אינה כבדה, היא לא תמשוך משקל רב.
טטיאנה, זו הבחירה של כולם - לעשות או לא לעשות הכנות כאלה.
גם אני, עם הופעת בית חזה גדול בבית, הפסקתי כמעט להכין לחמניות עם פירות וירקות. כן, והייבוש חדל להתייבש, וטירוק כמעט סרק. הקפאתי משמשים כאלה הרבה השנה שלי, וגם באותה שנה קניתי והקפאתי אותם (רק מעט מאוד, בקושי מספיק לפשטידות וסופלות), השנה זה יספיק לפנטה, ולריבה, ולאוכל. אבל אז גם רציתי להפשיל קצת מים ... זו הגחמה שלי
ולא כולם יכולים לעשות עתודות גדולות של הקפאה. מישהו, בדרך המיושנת, עומד ליד הכיריים בחום ומנסה לספק לפחות כמה אספקה. ובחורף אין צורך להרתיח את נפח המים שאנו רותחים בקיץ? אותה צריכת גז / חשמל.
מכסה כן ... אני מסכים! יתר על כן, הם עכשיו גם שווים הרבה ... אבל אם אתה מסתכל על זה, אז אתה לא צריך לעשות הרבה בכלל.
אליה_לוג
נילהכמה מצחיק: פנטה ממשמשים! שימו לב, תודה. ואני מכין טרגון רק ממשמשים. משמש עכשיו מתחת לרגליים, יש השנה קציר שיא. אני אוהב קופסאות שימורים, זה יותר נוח וטעים יותר עבורי, והמקפיא אינו גומי.
ז'אנפטיקה
הנה טעם אחר לגמרי של הקומפוט "הטרי" וההווה .., אני בשביל פנטום !!!! מעמד !!
טומנצ'יק
ציטוט: שירשונצ'יק
יש לנו מחירים כאלה, רק לאכול. 1.5 דולר הם המשמשים הזולים ביותר, ומצאתי אתמול לימונים באותה כמות, לריבת לימון.
לראות על קומרובקה בשורה הראשונה? אני תמיד משתמש בלימונים תקציביים שם.
ומשמשים כמובן שכן


נוסף ביום שישי 8 ביולי 2016 08:03

ציטוט: TATbRHA

הקפיאו משמשים; לימונים ותפוזים (2-5 עיגולים כל אחד!) נמכרים בכל ימות השנה, כמו גם סוכר ... כמו שמים רותחים אינם מהווים בעיה. ואנחנו מכינים משקה מתי שאנחנו רוצים, בחורף. ואל תעמוד ליד הכיריים בחום! ואנחנו לא מוציאים כסף על מכסים, חשמל או גז ומים על קופסאות כביסה ... ואנחנו חוסכים את האנרגיה והזמן שלנו ... ואנחנו לא מרקיבים את הויטמין האחרון מאחסון ארוך. לא מסכים? אני מתנצל. מעולם לא הבנתי "שימורי מים".
טניה, אל תהיה שובב! המתכון טוב! ולמי יש כל כך הרבה פרי שהם נרדמים? והמקפיא אינו גומי? למה לא לרדד את זה? ואין צורך לטרוח בחופש גדול. פתחתי את הפחית ושפכתי אותה, אבל לא סיימתי עוד מנה ברשימה! לקחתי את זה לסימניות!


נוסף ביום שישי 8 ביולי 2016 08:04

ציטוט: אליה_לוג
ואני מכין טרגון רק ממשמשים.
תן את כונן המתכון ... היא מתרברבת וכך בנפרד!
פרושקה
שכנתי תמיד אמרה לאמא שלי - למה שימורי מים? הנה הריבה עם מים, והנה הקומפוט בשבילכם. אמי, שתמיד הכינה יותר ממאה פחיות 3L של קומפוט לחורף, גיחכה - ובכן, שתו מים עם ריבה, ויהיה לנו מחוץ לפחיות. גדלתי והתחלתי להתגלגל ולהגיד שאין לנו פירות יער קפואים, אבל קומפוט מקופסאות שימורים טעים פי מאה. גם עכשיו אני קוטף דובדבנים טריים, תותים, דומדמניות, דומדמניות, אך הטעם אינו זהה. בנות, דאגו לסגור את הפחיות ולהזיע ליד הכיריים, זו עבודה מפוארת!
Zeamays
ציטוט: נילה
מכסה כן ... אני מסכים! יתר על כן, הם עכשיו גם שווים הרבה ... אבל אם אתה מסתכל על זה, אז אתה לא צריך לעשות הרבה בכלל.

אני מיועד לקומפוטים אם יש מקום אחסון.
המתכון מעניין ומשתלם, בהחלט אנסה אותו.
מכסים הם עכשיו, כמו לק נעליים, יש מבצעים מתמידים עליהם, האם לא המחיר 2-3 סנט לחתיכת אוגוגו?
קטניש
תודה על המתכון המעניין! אני בהחלט אנסה!
פרושקה
אין בעיות בכיסויים, והן עולות מעט. אני אוהב מכסים מודפסים כדי להתאים את ההדפסה למוצר. יש לי עגבניות מתחת למכסי עגבניות, אגסים מתחת לאגסים וכו 'ואפילו ילד יכול לפתוח את הצנצנת, מה שאחי ואני עשינו כשהורי לא היו בבית. אבל זה לא סביר לקבל פירות יער קפואים ולרתוח.
אני צריך לקנות משמשים ...
שירשונצ'יק
ציטוט: פרושקה
וקומפוט מקופסאות שימורים טעים פי מאה. גם עכשיו אני קוטף דובדבנים טריים, תותים, דומדמניות, דומדמניות, אך הטעם אינו זהה
כן, קומפוט טעים יותר מקופסאות שימורים, הוא עשיר ,: ילדה_מחפית: והגרגרים במקפיא מאבדים את מתיקותם, לוקחים שזיפים, משמשים, דובדבנים, הם הופכים לחמצמצים. אני אוהבת להקפיא את הפירה עם משמשים, להוסיף בננות, ואז אין צורך בסוכר, ואיך הגלידה מסתדרת. אבל שלי כבר לא רוצה לשתות, כמו בילדות, לא לפלוט מגולגל ולא לבשל מיד, לפעמים הם שותים ג'לי. יש לי מנה אחת פחות לבשל. כן, ואני מקפיא את גרגרי היער קטנים מאוד והריבה לא מתאימה לנו במיוחד, אין לי שן מתוקה.
פטה
אני אוהב קומפוט בבנקים! אני אוהב לסגור צנצנות עם כל דבר! מתכון חמוד מאוד. נלצ'קה, תודה על הרעיון. לקחתי את זה לסימניות. אם אפשר, אנסה להפוך את החילוטים לטעים כל כך.
נילה
דיון שלם כאן על תומכים ומתנגדים לקומפוטים תפרים.
בנות, אין צורך להתווכח, יש רבות מאיתנו וכולנו שונות, ולכל אחד יש טעמים והזדמנויות שונים. יש עקרות בית שלא מכינות צנצנת אחת לחורף. בשביל מה ? אם אתה יכול לקנות הכל בחנויות כל השנה
אליה, אני גם אוהב קומפוט מהתפרים יותר, אבל אני אוהב את הקומפוטים האלה שאינם מעוקרים, אלא פשוט מלאים במים רותחים.
על טרהון מעניין! פעם קיבלתי מתכון, אבל מעולם לא עשיתי, והמתכון הלך לאיבוד.
ז'אןמסכים איתך לחלוטין. לקומפוטים תפרים יש טעם אחר ועשיר לחלוטין. אנחנו לא חובבי קומפוט בחורף ואני כמעט לא מבשל אותם. אבל הבעל יכול לפעמים לפתוח בקבוק תפרים ולשתות בהנאה. כן, ותמיד נוח לאורחים להגיש קומפוט כזה
אירינה, יש לנו גם את המרכז. בשוק יש קו תקציב כזה, שבו תמיד אפשר לקנות פירות הדר ובננות תקציביים לאפייה, לעתים קרובות אני רועה שם.
אינה, יש לנו גם קרוב משפחה שתה / קפה לא קיים עבורו, והיא שותה רק קומפוטים. מבחינתה, קומפוט הוא גם ריבה סדוקה בכוס מים ... brrrr.
אהבתי מאוד את הרעיון שלך לבחור הדפס למוצר. אפילו לא חשבתי שאתה יכול לעשות את זה.
סווטלנה, שמתי את הרגשון המתאים לכריכות ה"אוגוגו ". הפסקתי לקחת כיסויים לפעולה, אני אוהב ומנסה לקחת רק את גוספודארוצ'קה. המחיר עבורו תמיד היה גבוה מכובעים אחרים, אבל אני אוהב את זה בטוויסט ובאופן שבו הוא מתנהג במרתף. המרתף שלנו לח, והתפר יכול לקחת יותר משנה. סוגים מסוימים של מכסים מתחילים להידרדר בשנה הראשונה לאחסון. והמפתח לפעמים מתחיל להתנגד לסוגי כובעים שלא נבדקו. והאלוהים מעולם לא איכזב אותי.
טטיאנה, אחתום תחת כל מילה שלך, לא אחזור על עצמי!
ותודה מיוחדת על הרעיון של הקפאת מחית משמש ובננה! אני צריך לרוץ אחרי הבננות, המשמשים כמעט נגמרים.
לריסה,קטניש, סגור, נסה את הקומפוט בצורה של פנטה ואני אחכה להופעות ממך))))


פטה
ציטוט: נילה
אני גם אוהב קומפוטים מהתפרים יותר, אבל אני אוהב את הקומפוטים האלה שאינם מעוקרים, אלא פשוט מלאים במים רותחים.
נלצ'קה, כל חיי אני סוגר קומפוטים בצורה כזו. ואני שומר אותם בבית בדירה במוסקבה. רגיל - לא להתפוצץ. בשנה שעברה הוא כוסה בתפוחים, שזיפים ואגסים. בימים ההם אפילו ענבים כוסו בענפים. אתה פותח אותו לשנה החדשה - הנה לפתן, הנה ענף ענבים. אבל הפנטזיה בגרסה זו לא עלתה על דעתי. מתכון נהדר. אני בהחלט אנסה את זה.
נילה
Larisochka, כן, קומפוטים כאלה, פשוט מלאים במים רותחים, הם הרבה יותר עשירים וטעמם טבעי יותר.
העיקר הוא לעטוף קומפוט כזה היטב בשמיכה חמה ולשמור עליו חם. והם יאוחסנו אפילו בדירה
פטה
ציטוט: נילה
Larisochka, כן, קומפוטים כאלה, פשוט מלאים במים רותחים, הם הרבה יותר עשירים וטעמם טבעי יותר.
ומינימום עלויות פיזיות. זה תמיד עורר בי השראה. העיקר לשטוף את הפירות היטב, לשטוף ולעקר את הצנצנות והמכסים. ואז זה עניין של טכנולוגיה. צנצנת, פירות, סוכר, מים רותחים, מגלגלים את המכסה. ובכן, אז עטוף אותו היטב (מיותר לציין).
Zeamays
ציטוט: נילה
סוגים מסוימים של מכסים מתחילים להידרדר בשנה הראשונה לאחסון. והמפתח לפעמים מתחיל להתנגד לסוגי כובעים שלא נבדקו. והאלוהים מעולם לא איכזב אותי.

אז אני מסכים

שמתי לב גם: לפעמים המכסים הלא שם לא נסגרים, זו לא אשמת המפתח, המכסים האלה קצרים מהנדרש, הם לא תופסים את הצד של הפחית. הם יחסכו כמה מ"מ של מתכת כך שהם היו ריקים
נלילי
נילה, תודה על המתכון, בדיוק בזמן - בעונת המשמשים!
התחיל לחפש מתכון כזה - והוא היה ממש שם,
שמעתי גם שהם מוסיפים ענף נענע לקומפוט כזה - ניסית?
נילה
שׁוֹשָׁן, עם נענע זה יהיה מתכון אחר לגמרי. קרוב יותר לטרהון. אני חושב שמערכת טעם ללא מנטה תהיה מספקת, הדרים יותר. נענע יכולה להכריע את הטעם הזה.
אבל זה עניין של טעם לכולם, אם אתה באמת מכבד נענע, אז למה לא
אליה_לוג
נילה, נליה, עשתה חילוטים, תודה!
פנטה מתפוזים ומשמשים בבית
הכנתי גרסה משלי עם טרגון, אז אתם מוזמנים
קומפוט "טרהון" (משמשים, תפוחים, אגסים, דומדמניות)
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/index.php@option=com_smf&topic=460351.0
נילה
אלטשקה, איך התגעגעתי לפנטה שלך? הייתי שחוק לגמרי, לעתים נדירות אני נכנס ולא בודק את הדואר שלי.
הבקבוק נראה נהדר, אני מקווה שהוא ימצא חן בעינינו גם בחורף!
אליה_לוג
נליה, תודה, תן לזה להתעקש עד החורף
מינאלי
סגרתי שתי צנצנות לבדיקה, אך אז משום מקום הופיעו משמשים כמתנה, ולכן לאחר 1.5 שבועות של עירוי הוחלט לנסות את המוצר שהתקבל בכדי להחליט כיצד לעבד את המשמשים שהופיעו. אז לגבי הטעם: מבחינתי כמות הסוכר היא אידיאלית, מכיוון שהלימון היה קטן, אז שמתי עד 4 עיגולים על הצנצנת, כתוצאה מכך הלימון קטע את כל הטעם. התוצאה היא משקה לימון מרענן. אני לא יודע איך יהיה בחורף, אבל ביום קיץ חם שכנענו את הצנצנת הזו מהר מאוד. במנה חדשה שמתי 2 ספלי לימון דקים כל אחד, הצנצנות שלי מתחת למעיל פרווה, הם מתחממים תודה על מתכון כל כך מתוזמן וטעים
נילה
מינאלי,
נטשה, נהדר שכבר לקחת דגימה של חילוטים ותודה לך ששיתפת את טעמך.
אני שמח שהמשפחה שלך אהבה את הפנטזיה. עכשיו אני עדיין צריך לנסות את הפנטום המיושן.
טוב שהם שתלו מתנת משמש כזו, המשמשים שלנו כמעט נעלמו.
גם אני עכשיו זקוק למתנה כמשמש, אני הולך לבקר בחצי האי קרים וביקשתי להביא את המשמש לאכול. אתמול הסתובבתי בכל הבזאר, המשמש נעלם. בקושי מצאתי את זה, אבל אני לא יודע איך הם יעמדו בהובלה.
אליה_לוג
נליה, בוא אלי, אני רק מתחיל לשיר מאוחר, ואני לא רוצה להתמזג.
נילה
סיפרתי לחברה שלי על המתכון לחילוט. היא מאוד התעניינה בהם, אבל יש להם השנה משולש מלא עם משמשים בחצי האי קרים. הרבה זמן היא לא חשבה, גררה אותי לשוק, קנינו אפרסקים קרים והכנו פנטום של אפרסקים. אני עדיין לא יודע איך זה טעים, אבל אני לא יודע את הטעם של מחללים עם משמשים. ננסה, להשוות ולהחליף טעמים לפני סקייפ.
אבל אני חושב שזה צריך להיות טעים מאוד עם אפרסקים. בהתחלה עלה באש וחשבתי עם ההגעה ואעשה את האפשרות הזו לעצמי. אבל כשהערכתי תוצאות אסון מילאתי ​​את המרתף במיצים, החלטתי לדחות את הניסוי לשנה הבאה.
אני כותב, אולי מישהו יאהב את האפשרות הזו יותר))))))
פטה
נילה, Nelechka, היה לי בדיוק אותו מצב. בזמן שעמדתי להכין פנטום עם משמשים הם נעלמו בבטחה בכל החנויות.אבל מאוד רציתי לבשל את המתכון שלך. אז הכנתי פנטום עם אפרסקים ונקטרינות. הנה הדיווח שלי ....

פנטה מתפוזים ומשמשים בבית


פנטה מתפוזים ומשמשים בבית


נ.ב. התמונה צולמה עם טלפון, אני מתנצל על איכות התמונות.
נילה
ציפורית, אני מצטער שלא עניתי מיד. עכשיו נדיר ללכת לפורום, אבל פשוט בדקתי בדואר כמה זמן וראיתי הודעה מהנושא.
לוריק, אני חושב שעם משמשים תכין את פאנטו בעונה הבאה.
כל הכבוד שהחלטתי ועשיתי עם אפרסקים, ואפילו עם נקטרינות. אני חושב שזה צריך להיות טעים ובריא מאוד. אני ממש מקווה שנכדיכם הקטנים יעריכו את המשקה הזה וינשקו את סבתם פעם נוספת על העדינות שהכין!
פטה
נילה, Nelechka !!! אני מביא לך דוח נוסף. על פי המתכון שלך "פנטה של ​​תפוזים ומשמשים בבית", אחת הצנצנות שלי "החליטה שהגיע הזמן לנסות את זה." המכסה תפח מעט, והחלטתי לפתוח את הצנצנת. אני חוטא על מכסה הבורג, הייתי צריך לזרוק אותו, אבל הייתי חמדן, השתמשתי בו לא בפעם הראשונה. ניסיתי את זה - אהבתי את זה מאוד!
אבל לא נרגעתי במתכון הזה שלך. יש לי גירוד ... ... ולפי המתכון שלך סגרתי אפשרות אחרת - ענבים + קיווי + לימון.
הנה הדיווח. הפירות כבר שונים, אך טכנולוגיית הבישול לחלוטין כמתואר במתכון עבורך. שוב תודה על המתכון.
1. טאטקה
נלצ'קה, תודה על המתכון! יהיו משמשים השנה, אז בהחלט אנסה
רוסאלקה
נליהואיך התגעגעתי למתכון כזה? השנה בהחלט אנסה את זה! תודה!
יוג'ין
נילה, נליה, תודה על המתכון, המשמשים כבר נמכרים, אפשר להכין משקה.
נאדיושיץ '
מתכון מעניין, לקחתי אותו בסימניות! תודה!
נילה
1. טאטקה, רוסאלקה, יוג'ין, נאדיושיץ ',
בנות, תודה שעצרתם ליד טמקה. הקפידו לנסות את המשקה / הקומפוט הזה. עכשיו, לאחר שניסיתי, אסגור עוד צנצנות. עד כמה אנחנו לא חובבי קומפוטים חורפיים, אבל זה נעלם.
וגם כתבתי כאן על ידידי, שבהיעדר משמש, הכין פנטום מאפרסקים. אז היא בדרך כלל שמחה. לדבריה, הצנצנות, כמתנה, חולקו לרגל השנה החדשה בין בניה וקרוביה. אז הנכדים אמרו שהם עדיין לא מאמינים שאין עוד צנצנות, הם הלכו למזווה והסתכלו.
וסטה
סגרתי 6 פחיות לבדיקה, 3 עם משמשים, 3 עם אפרסקים, בואו נראה מה יקרה. תודה על המתכון!
🔗
רוסאלקה
זה טעים! נליהתודה רבה על המתכון!
זאת רק ההתחלה:
פנטה מתפוזים ומשמשים בבית
אליה_לוג
רוסאלקה, זה הנדנדה !!!
סגרתי בצניעות 4 צנצנות, והוספתי פרוסות תפוח לאחת לצורך הניסוי.
רוסאלקה
ציטוט: אליה_לוג
זה השחייה !!!
כֵּן
אני אעשה את זה מחר, ממש אהבתי את זה!
אליה_לוג
רוסאלקהעץ התפוז הוא גם שלך?
רוסאלקה
ציטוט: אליה_לוג
עץ התפוז הוא גם שלך?
אליה_לוג
רוסאלקה, לא בסדר, אתה צריך לשתול זוג ולימון. בקרוב האקלים שלנו ישתנה לחלוטין, נגדל את כל הצמחים הדרומיים
מֶרחָב
נילה, Nelechka, תודה על מתכון חדש בשבילי
קנו משמשים, למרות שהם היו "אלונים", המתינו 3 ימים)))
היום סגרתי שש פחיות 3 ליטר לבדיקה, עכשיו הן עדיין מתחממות מתחת לשמיכה)
נילה
וסטה,
סווטה, אני מקווה שתאהב את מה שסגרתי לבדיקה ובשנה הבאה תחזור על הבדיקה שלך בכמויות גדולות!
רוסאלקה,
אניה, ובכן, ניפיגה בעצמך, מיני שימורים! ההיקף מדהים! אני שמח שאהבתי את המשקה. ועם נפחים כאלה זה יספיק לכל החורף, ויגיש על השולחן החגיגי, ותהנה בעצמך.
אליה_לוג,
אליה, הייתי כבר חכם יותר השנה. באותה שנה, בזמן שהמשמש היה בשל, התפוזים כבר לא נמכרו, וגם הלימונים לא היו באותו מצב. אז השנה קניתי תפוזים ולימונים מראש, במיוחד למשקה הזה. קניתי אותו בבזאר במחיר מאוד נחמד.
מֶרחָב,
לידיה, העובדה שהיו משמשים אלונים אינה מפחידה. אבל אם הם ללא מתיקות, חמוצים, אז אתה יכול להוסיף עוד קצת סוכר. אבל כאן אתה צריך גם להיות מונחה על ידי הטעם שלך. מבחינתי, למשל, כוס סוכר מלאה הייתה מתוקה. השנה שכבתי קצת פחות.אבל הזבריקו שלי מאוד מתוקים.
מתחת לשמיכה, עטוף, תנו להם לעמוד עד שהצנצנות יתקררו.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם