xb
תנור פיצה
קניתי תנור פיצה. היא אופה טוב מאוד.

________________________

השוואה בין תנורי פיצה בסטרון ופררי

ציטוט: מסינן

כמו שהבטחתי!
השוואת וידאו והכנת וטעימות פיצה)
אלכסנדרה
איזה מותג? עקרון הפעולה? אנא ספר לנו עוד!
וקניתי אבן לאפיית פיצה בתנור - אולם עד כה רק לחם אפוי ... קישור היכן לקנות והמתכון ב"מתכונים אחרים "
xb
תנור פיצה
חברת דייוו. עלויות 1400r. קניתי אותו לדאצ'ה ... עכשיו חבל לקחת אותו לדאצ'ה, זה טוב מאוד איתו בבית. שני גופי חימום. אני מרוצה. לא יכולתי לעשות את זה בתנור.
אלכסנדרה
זה גדול, אבל זה נראה טוב - מיד מתעוררות מחשבות, איך עוד להשתמש בזה. אני כבר זמן רב מחפש תחליף לרוסטר הסובייטי הישן שלי עם מנורות קוורץ מעל. אני צריך לקרוא, אולי התנור הזה יעשה ...
הפיצה נראית נהדר!
xb
יש אזהרה בהוראות שגובה הפיצה לא יעלה על 4 ס"מ. הכנתי בה כריכים.
אלכסנדרה
4 ס"מ זה לא מספיק למטרותיי ... אני משתמש בצלייה על גבי המנורה, למשל, לטגן חביתה שופעת עם קרום גבינה אפוי, או חלקה העליון של קדירת תפוחי אדמה, שהתחיל על הכיריים, מחמם כל אוכל מלמעלה במחבת או בתבנית אפייה לצלייה, מכינים קבבים ולול, נקניקיות ונקניקיות צלויות עבות, קופת ... הרבה יותר, כריכים רב שכביים הם חמים כמובן ... שום מחבת לא נכנסת לדגמים חדשים מיובאים ...
אנסטסיה
xb

וספר לנו בפירוט רב יותר בבקשה על נייר האפייה, איך זה עובד שם. האם יש בו פגושים? קראתי גם בתיאור שזה טפלון, האם זה נכון? ואיך השגת צורה עגולה ומסודרת כל כך נכונה לפיצה - האם אופית בצורה? האם יש לתנור זה טיימר? הכפתור העגול הוא התאמת טמפרטורה?
ועדיין, האם התיק מתחמם מאוד, אחרת אני לא יודע איפה לשים אותו אם אני קונה אותו. אם לא הרבה, ניתן יהיה לחבר אותו מתחת למיקרוגל.
אני אחכה לתשובות שלך
xb
נסטיה, שלחתי את התשובה, אבל שם לא הזכרתי את חימום הכיריים. התיק מתחמם. כמה לא בדקתי. בתמונה ראית ששמתי אותה על השולחן כשאני מכינה פיצה. החלק העליון חם, אבל אולי לא כל כך חם שרגלי המיקרוגל נמסות. איפה לשים את זה באמת בעיה. זה לא גבוה, אבל הרוחב והעומק הם הגונים. מהי מאפייה, מה זה תנור פיצה, מהו תנור איטי ... כל זה נלקח לפי הצורך ואז נסחט לפינות
אלכסנדרה
עמיתים, אני מבקש עזרה - משום מה אני לא יכול למצוא את התנור הזה בחיפוש, רק בתנורי מיקרוגל של דייהו ... אנא, תן קישור

תודה מראש!
אנסטסיה
אלכסנדרה

וזה נקרא אחרת בחנויות שונות, איפה המיקרוגל, איפה הרוסטר.
אז הכל נכון - חיפוש יכול להוציא אותו ממש כמו מיקרוגל.
xb
נסטיה, מזל טוב !!! אהבתם את זה חיצונית? אל תשכח להסיר את הסרט ולהדליק אותו כך שכבת המגן תישרף.
אנסטסיה
בוריס, תודה רבה! כן, גם מבחוץ וגם מבפנים -! מיד בדקתי את זה, אפילו עם השליח, המאוורר הסתובב והתחממתי לרגע - כמעט נשרפתי - טיפסתי למעלה לבדוק את זה ביד - אם זה מתחמם או לא.
הסרתי את הסרט מיד, למדתי את ההוראות. אנסה את זה בסוף השבוע, בנינוחות, כל המשפחה תיקח פיצה.
אנסטסיה
xb

בוריס, אני ממהר עם הכרת תודה ענקית מכל משפחתי האכילה והמרוצה: ד ', וכחלוצה בנושא תנור פיצה עם דו"ח. הפיצה אפילו לא הצליחה ב 100% אלא 200%. ואכן, באופן אישי, מעולם לא עשיתי את זה בתנור! אם הכל תמיד היה מסודר עם המילוי, הוא היה טעים ומגוון,ואז הבצק באמת יצא רק בתנור הפיצות הזה (למרות שהמתכון הוא הנפוץ ביותר ממכונת לחם) - כנראה שהיצרנים הצליחו לבחור בצורה האפייה בצורה כזו - התנורים העליונים והתחתונים עובדים עם חימום שונה - קראתי זאת באתרי הייבוא ​​בתיאור המודל הזה שאכילת פיצה היא תענוג. ומה שעוד הייתי רוצה לציין הוא הבישול המהיר מאוד. לקח לפיצה שלי 15 דקות - התנור מתחיל להיאפות מיד לאחר הפעלתו - הוא לא צריך זמן להתחמם.

תנור פיצה
xb
URAAA !!!!! כל כך יפה! שופע, טעים. גדול!
וניסיתי להכין בו לחם עוגה. היישר מבצק פיצה סטנדרטי של לחם. חילק את הבצק לשני כדורים. "ריסק" את המעגל, כיסה אותו. הבצק תפח. משח את החלק העליון בביצה ומפזרים זרעי קימל. הטורטייה נאכלה מהר יותר מהפיצה.
מזל טוב!!!
123
תגיד לי, האם הבצק עצמו רך בתנור הפיצה? איך בפיצריות? ניסיתי כמה פעמים בתנור (מאת קייזר) על פי המתכון הפשוט ביותר לפיצה (קלאסי) התוצאה הסופית היא בצק קשה כמו אבן (קרום קשה) הייתי צריך לזרוק את המאפים .. פחות רך יצא לפי מתכון אחר (הוספת שמנת חמוצה, ביצה) בצק זה התברר רך אך רטוב ובעל טעם ביצה ..
אנסטסיה
lika

אני מקבל את זה רך וזה מה שאני אוהב, כי גם כמוך, אני אוהב בצק רך ליד פיצה ובתנור, כדי להשיג רכות הכנתי את הבצק על קפיר, אבל עדיין, זה לא היה, אבל בזה תנור ללא קפיר, על המים הבצק (אני מכין לפי המתכון של יצרנית הלחם Panasonic 253 - ללא ביצים, ללא קפיר או שמנת חמוצה - קמח, מים, שמרים, מלח סוכר ושמן ייבוש) שופע ורך. אני מאשים זאת בעובדה שכפי שקראתי בתיאור באתר הייבוא, מעל ומתחת בתנור הפיצה של הדגם הזה יש תנורים בעלי הספק שונה - פחות מלמטה, יותר מלמעלה, כך שמתברר כי למילוי יש זמן לבשל, ​​אבל לבצק אין זמן למצב של קרוטון. ויש לי רק 10-13 דקות לזה! אבל אם מישהו אוהב בצק פריך, הוא כנראה ישוב שוב. כי אם אתה מחזיק את הפיצה בתנור יותר, אתה יכול
וכדי להגיע למצב פריך - לתנור יש את ההזדמנות לכך - הטיימר מיועד למשך 30 דקות.
xb
חברים הגיעו לבקר את הפיצה. הם אמרו שזה יוצא יותר טוב מאשר בפיצריות הכנתי 2 פיצות. האחד עם בצק רך, והשני עם קרום פריך. הכל יצא נהדר!
אנסטסיה
ציטוט: lika

xb, כמה שוקל תנור פיצה?

בתיבה כתוב 6.4 ק"ג, אבל נראה לי שהיא קלה יותר.
אנסטסיה
כן, ההוראות באמת אומרות שהפיצה צריכה להיות 24 ס"מ, אבל עיגול של 30 ס"מ פשוט נכנס בקלות - פשוט קניתי קרש זכוכית בקוטר 30 ס"מ ומרדד עליו את הבצק. ואם יש עוד אנשים, אז באופן כללי אני מחלק את הבצק על כל נייר האפייה - מסתבר שפיצה מרובעת שגויה, אבל אז לכולם יש מספיק.
xb
מצא אבנית במטבח. תנור 6 ק"ג.
123
רוצים להבהיר את המתכון לפיצה לתנור? פרופורציות, הרכב וכו 'וכו' ... האם אני צריך לשמן את התנור לפני שמכניסים את הבצק לתנור הפיצה? וגם המילוי מונח מיד או זמן מה לפני שהוא מבושל לחלוטין?
אנסטסיה
lika

אני מכין את הבצק ביצרן לחם ובהתאם לפי מתכון להכנת לחם
שמרים יבשים 1/2 כפית
קמח 300 גרם
מלח 1 כפית הכף
סוכר 1/2 כף כפיות
אבקת חלב 1 כף. הכף
שמן זית 1 כף הכף
מים 200 מ"ל
כמות זו מספיקה לפיצה רכה רכה. שמתי את המילוי מיד, מכיוון שמכין משטר טמפרטורה שונה של התנורים העליונים והתחתונים במיוחד בתנור לשם כך, כך שהתחתית תישאר רכה והמילוי יספיק לבשל. אם אתם זקוקים לבצק פריך, אז פשוט החזיקו את הפיצה עוד קצת בתנור. אין צורך לשמן את נייר האפייה - זה טפלון וניתן להסיר ממנו הכל היטב.
זרינה
ערב טוב לכולם! בסיפוק רב קראתי את כל הפוסטים ומשוכנע שוב שיש הרבה אנשים מטורפים (בצורה טובה) כמוני בעולם. יש לי גם פסיכוזה לכל מכשירי המטבח, למרות שהמטבח מאוד צנוע והדירה מושכרת.עכשיו אני מחפש באופן פעיל סיר עישון (לא חשמלי), מכונה חשמלית וצלי פיצה. אצלנו בישראל אין תנורי פיצה כאלה כמו שלך, באופן כללי, לדעתי. לפעמים אתה יכול להתחקות אחר צלחת חשמלית מעולה בדמות מחבת חשמל ענקית עם מכסה. קוטר: 32 ו -40 ס"מ. מגש טפלון. אנשים אומרים שהפיצה מעולה. הערצתי את זה כל החורף בחלון הראווה. וכשהחלטתי לקנות הם נעלמו ועדיין לא צפויים. אבל אני כל הזמן מסתכל. מכיוון שהדבר טוב מאוד ותופס מעט מאוד מקום.
גַחְמָה
ציטוט: זרינה

אצלנו בישראל אין תנורי פיצה כאלה כמו שלך, באופן כללי, לדעתי.
ישנם תנורי טוסטר עם נייר אפייה עגול במיוחד לפיצה. אני לא יודע אם זה הנושא הזה, אבל ראיתי משהו כזה ב- ACE וב- HomeCenter.
אם כי ... זה נראה שונה מאוד ממה שכאן בנושא בתמונות
ליסה
סוף סוף מצאתי תנור פיצה בחנות וקניתי אותו. מעניין מדוע היא עומדת בין מיקרוגל בחנות? זה פשוט סופר !!! הפיצה שלי נאפתה תוך 15 דקות. הבצק נלווה ליצרן לחם. מצאתי את בצק הפיצה הנפוץ ביותר ולשתי בתוך יצרנית לחם (מתאים 60 דקות, תוכנית בצק). התוצאה עלתה על כל הציפיות. זה לא ישחים כל כך הרבה בתנור.
ckovorodka
עכשיו גם אני לא יכול לישון בשקט בלי תנור הנס הזה :)))

תגיד לבעלים מהן דרישות ההתקנה? כמה ס"מ צריכים להישאר בכל צד, אה .. אם אפשר היה לבנות אותו לא היה מחיר.
ליסה
גודל 47.5x43.4x14.8 + 10 ס"מ משמאל + 10 ס"מ מהקיר לשקע אוויר חם.
אלנה בו
ליסה, האם מתחמם לה מאוד? עכשיו, אם היית יכול לשים עליו מיקרוגל, אתה יכול.
כמה חשמל זה לוקח?
אנסטסיה
ציטוט: מנהל

אל תשים תנור מיקרוגל, הוא לא יעמוד, אבל אתה יכול לבנות אותו פנימה.

יש לי את זה בצורה מושלמת על תנור המיקרוגל, אפילו פרסמתי תמונה, אני יכול לכבות אותה שוב. ואפילו בחוט הזה, לדעתי, כבר גילינו שהוא לא שוקל 6.5 ק"ג, כמו שכתוב בדרכון לכיריים האלה.
ליסה
התנור צורך 1.5 קילוואט לשעה, פיצה נאפה במשך 15-25 דקות. אין יציאת אוויר חם מימין. בעלי התקין את הכיריים על מדף קיר עבורי כמו עבור טלוויזיה
אלנה בו

עכשיו אני נקרע לגזרים, קונה תנור פיצה חדש או מיקרוגל עם תנור פיצה מובנה? וכמה זמן לחכות לה כשהיא מופיעה במוסקבה?
צועני

אפשר לאפות בה פיצה, ביצים מקושקשות, לביבות וכדומה.
אבן נשלפת. ביום השלישי אני עושה מדיטציה על זה כיוון שהתבוננתי בעיצוב הפשוט והנוח שלה, חשבתי שזה טוב לאפות בה פיתה ואולי אפילו להכניס את חלוק הנחל לתנור ולאפות עליו לחם אח.
המחיר שלה לא מופקע. ברצוני לשמוע את חוות דעתם של חברי הפורום המקומיים. תודה.
קשת בענן
ומי יגיד לך באיזה מטבע עלות המכשיר הזה מוצג ובאמת יקבל הזמנה ברוסיה?
צועני
אני לא יודע ברוסיה .. אבל הם גולים לישראל.
החוליה הראשונה היא אנגליה. השנייה נראית ניו זילנד.
אם אתם חופרים באינטרנט, ניתן למצוא את הכיריים במדינות רבות (למעט ישראל)
קשת בענן
קצת הוצאתי לי חשבונית, אבל במטבע מוזר כלשהו י ... אני לא מבין מה לעשות הלאה, באיזה שער צריך לשלם ובאיזה מטבע. אולי כרגע איך המחיר "לא להתקפל" יתגלגל
ובאשר לי, כמו אתמול רשע, פרצה צלחת חימר איטלקית במיוחד לאפיית פיצה. הכנסתי אותו לתנור קר ...
צועני
איפה הזמנת את זה? בקישור הראשון באנגליה? יש לירות .. ב NZ כמו דולר ניו זילנדי .. ובכן, וכך בכל מקום, לכל המדינות יש מטבע משלהן. יש צורך לצפות בקורס.
אבל רק "צלחת" קרמית .. נראה לי שאפשר לאפות עליה:
קשת בענן

וזה כל כך קל, הם נתנו לי חשבונית וכתבו שהם לא ישלחו עד שאשלם ושלחו אישור. הפאונד הנוכחי כתוב אחרת, אבל הנה זה י כרגע אכתוב אותם בעזרת מתרגם מקוון. אם פאונד, אז יוצא מחיר הגון מתחת ל -130 טנקים - כנראה שלא אקח
אם זה לא סוד, כמה עולה משלוח לישראל? למוסקבה 19 פאונד עם מעט
צועני
משלוח משקולות בדואר מהיר עלות של 30 פאונד עבור 850 גרם. משקל החבילה. לא זול, כמובן.
צועני
כרגע חישבתי מתמטית שהספירלה העליונה הפנימית בכיריים היא בקוטר של כ -19 ס"מ. משמעות הדבר היא שהבורות שמתחתיה צריכים להתאים באופן תיאורטי, אלא אם כן הם כמובן בקוטר קטן יותר. ואין יותר פיתות.
Str @ kovsk @ ya
חבר'ה !!!
יש לי בקשה ענקית לכל בעלי היחידה הנפלאה הזו, שתפו אותי בהוראות שנסרקו, יש תנור - אין הוראות ואין פיצה, אני פשוט בוכה - אני לא יודע לאן מצא את זה, כיסיתי את כל האינטרנט - לא
אלנה בו
Str @ kovsk @ ya, האם אתה מעוניין בתנור הפיצות של דייהו? ישנם שני עמודים בלבד (לי אישית). ומהשימושי:
קוטר פיצה מומלץ 24 ס"מ.
זמן בישול מומלץ:
800-1000 גרם. - 20-22 דקות
600-799 גרם. 17-19 דקות.
300-599 דקות - 10-12 דקות
פיצה בעובי של עד 10 ס"מ - 10-12 דקות.

השאירו מקום פנוי סביב 10 ס"מ בהתקנת התנור.
נקה את המזרן לאחר כל שימוש.
אל תשתמש בנייר אלומיניום לאפייה.
אל תשתמש בחפצים חדים, הציפוי עלול להיפגע.
התנור אינו מתאים לפיצות עבות מ -4 ס"מ.
הכל. אפו לבריאותכם.

ליסה
הפיצה נאפתה על מחבת, היא טפלון.
צועני
ציטוט: ליסה

הפיצה נאפתה על מחבת, היא טפלון.
כלומר, אין אבן בתנור הזה? וואו .. אז זה לא טבואים
Str @ kovsk @ ya
ציטוט: ליסה

אם אתם מכירים את חברת היצרן ואת הארץ, תוכלו להיכנס לאתר האישי שלהם או לכתוב להם מכתב. הם עונים תוך 24 שעות

זהו תנור של דייהו, נכנסתי לאתר הבינלאומי שלהם ולרוסית, אבל אין מילים על חיי היומיום ... כמה מכוניות וכו '.
סוזי
שלום!!!
הנה אני עכשיו עם תנור פיצה. לא חיפשתי את זה ספציפית, אבל כשראיתי את זה בחנות, כמובן, קניתי את זה. שמתי אותו על המיקרוגל. הפיצה נהדרת. הרגע היחיד שאני לא אוהב, משום מה הקצה הרחוק בוער. מה העניין כאן? לקחתי עוגות מוכנות, הבצק שלי, התוצאה זהה.
אנסטסיה
ציטוט: סוזי

הרגע היחיד שאני לא אוהב, משום מה הקצה הרחוק בוער. מה העניין כאן? לקחתי עוגות מוכנות, הבצק שלי, התוצאה זהה.

תגיד לי, האם זרימת אוויר (הסעה) עובדת עבורך במהלך האפייה? זה צריך להישמע טוב. למעשה, זה נדלק אוטומטית, אבל אתה אף פעם לא יודע משהו, זה פתאום נשבר ... אני פשוט לא יכול אפילו לנחש יותר, מאיזו סיבה אתה עלול לשרוף כל כך מעט, שום דבר לא עולה על דעתי. הכל מטוגן לי באופן שווה.
זאבו
אני אופה פיצה נפלאה במיקרוגל של Wirlpool על צלחת קריפסוב במצב 6, זה מרגיש כמו פיצה חדה. אני לשה את הבצק בפנסוניק 253. טעים!
אנסטסיה
ציטוט: זאבו

אני אופה פיצה נפלאה במיקרוגל של Wirlpool על צלחת קריפסוב במצב 6, זה מרגיש כמו פיצה חדה. אני לשה את הבצק בפנסוניק 253. טעים!
יש לי תנור פיצה על גבי תנור מיקרוגל כזה, כפי שתיארת, ג'קוזי עם צלחת פריכה ו -6 חוש. -פרסמתי כבר תמונה. אבל אני עדיין אוהב את זה יותר טוב מפיצה.
תנור פיצה
סוזי
ציטוט: אנסטסיה

תגיד לי, האם זרימת אוויר (הסעה) עובדת עבורך במהלך האפייה? זה צריך להישמע טוב. למעשה, זה נדלק אוטומטית, אבל אתה אף פעם לא יודע משהו, זה פתאום נשבר ... אני פשוט לא יכול אפילו לנחש יותר, מאיזו סיבה אתה עלול לשרוף כל כך מעט, שום דבר לא עולה על דעתי. הכל מטוגן לי באופן שווה.
תודה, אנסטסיה, שענית.
הברית בהחלט עובדת. אבל, כנראה, משום מה, האוויר החם אינו מופץ באופן שווה. או משהו אחר. אני אחפש את הסיבה. בנוסף, אף אחד מחברי הפורום לא התלונן על כך. אולי זה נישואין. שם ניתן לראות בבירור שעשרת הראשונים מאחור מתחממים הרבה יותר מקדימה. אפילו ניסיתי לטגן תפוחי אדמה בפרוסות. במחצית הראשונה של גיליון האפייה תפוחי האדמה עדיין לחים, והגב כבר שחום.
חיית מחמד
מהבית שלי יש חנות מכשירי חשמל ביתיים 50 מטר. אולי הגיע הזמן לעבור לאזור אחר. בדיוק כשלא ברכב, אני בהחלט הולך לפני העבודה. אז אני מסתכל על תנור הפיצה הזה כבר חודשיים.
האם מישהו ניסה להשיג את אותן תוצאות בתנור? אולי אתה צריך מחבת גבוהה יותר או נמוכה יותר לגריל העליון, או לשחק עם המצבים.באופן אישי, זה שונה מבחינתי בכל פעם, ואני יכול לומר בכנות שזה לא עבד כמו פיצריה. זה נראה קרוב, טעים אבל אלה כל כך. אני רק על סף קניית המכשיר הזה. מישהו יכול להניא? ואז יש רק ביקורות מחמיאות

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם