תפוח ממותק

קטגוריה: ריקים
תפוח ממותק

רכיבים

תפוחי סתיו הרבה
סוכר 1 ק"ג

שיטת בישול

  • לא מצאתי מתכון לתפוח מסוכר באתר שלנו. אני עושה את זה הרבה זמן, אז אני מעלה את המתכון הזה ללא היסוס בפורום שלנו. מתכון זה טוב מאוד למי שיש גינה או קוטג '. הריבה כבר בושלה, המיץ נלחץ, התפוחים יבשו על עוזר והתפוחים עדיין שם. אז אתה יכול להכין פירות מסוכרים, "לנצל" בדרך זו מספר עצום של "פדנים".
  • תפוחים נלקחים בצורה הטובה ביותר בזני הסתיו. קליפה וליבה. חותכים תפוחים קטנים לרבעים. בינוני - לשמינית אחת. כלומר, לא לטחון את התפוחים. אנחנו חותכים דלי תפוחים בצורה כזו. אני מציין: תפוחים קלופים וקצוצים - דלי (10-11 ליטר). אנו ממלאים את התפוחים האלה בסוכר ומחכים שהתפוחים יתחילו מיץ. כאשר התפוחים בוכים, הביאו אותם לרתיחה. אנו משאירים אותם להחדיר סירופ ליום אחד. אחרי זה שמנו אותו במסננת. ואנחנו שולחים אותו למייבש או לתנור. אנו מייבשים עד לבישול מלא, כלומר לאורך זמן (שלי כבר מתייבש כבר 15 שעות). אני שומר פירות מסוכרים בשקית פשתן. כמובן שהם נדבקים זה לזה, ועם הזמן הם לחים, ואז אני מייבש אותם פעם נוספת. אבל למען האמת, התפוחים המסוכרים שלי אינם מיושנים. הם "עפים" מהר מאוד, במקום ממתקים.

הערה

אני מקווה שתיהנו מהדרך הזולה הזו לייצור פירות תפוחים מסוכרים.

קטנטן
ואם חותכים אותו דק וללא סוכר ומייבשים, יהיו צ'יפס תפוחים?
כנראה
כַּפתוֹר

אני גם מייבש בלי סוכר. מידת היובש נתונה לשיקולכם. אתה בטח יכול להשיג קצת צ'יפס. ויש לי את הייבוש הרגיל.
קטנטן
כַּפתוֹר, נו

האם עליך לפזר פירות מסוכרים עם אבקה או לפי שיקול דעתך?
כַּפתוֹר

למען האמת, לא קראתי את הכללים להכנת פירות מסוכרים. אני לא ישן. הם לא נעלמים ממני ולא מפוזרים.
קטנטן
כַּפתוֹר, תודה על התשובה

אולי אין כלל כזה, היא הגיעה לזה בעצמה - היא שאלה
קלרה -1
תודה על המתכון. ובאיזה טמפרטורה לייבש פירות מסוכרים, תודה.
כַּפתוֹר

קלרה -1, זה נחמד שאהבתם את המתכון. אני מייבש במייבש בטמפרטורה של 50 מעלות. לכן, תהליך זה לוקח זמן רב. את המנה הבאה אני אייב בגיל 70. לא מדדתי את הטמפרטורה בתנור (כי לא ייבשתי אותה). אני מניח שהדלת פתוחה 120 מעלות. נסה זאת באופן אקראי. העיקר לייבש, לא לשרוף. ובכן, אל תרחקו רחוק מהתנור, רק לכל כבאי.
כַּפתוֹר

ובכן, המנה הראשונה הגיעה בזמן. נפח הפלט ניתן לראות בתצלום. ייבשתי את הפירות המסוכרים האלה למצב של "חלוקי נחל", כי אני מתכנן להסתיר אותם עד החורף. אבל הם הכי טעימים כשהם רכים.
סאהר בסדר
כמה זמן לוקח לייבש דלי תפוחים?
כַּפתוֹר

סאהר בסדר 1! אני לא יכול להגיד לך כמה זמן ייקח דלי תפוחים ומסיבות רבות. ראשית, לא הזמנתי את הזמן, אבל הובלתי על ידי מצב הפירות המסוכרים. שנית, יש לי מסוע, חלק מהתפוחים עדיין מתייבשים, וחלקם רק מוסיפים. שלישית, אני לא יודע לאן אתה הולך לייבש את התפוחים: בתנור או במייבש, מה כוחם של מכשירים אלה וכו '. טעמו את התפוחים במגע. כשהם מוכנים, לא תרגישו דביקים. מידת הרכות נתונה לשיקולכם. האזור שלנו די לח. לכן, אני מעדיף לייבש אותו - עם הזמן הפירות המסוכרים שלי יהפכו לחים ורכים.
אני רוצה להוסיף את העבודה שלי. למנה הראשונה שפכתי 1 ק"ג סוכר לדלי תפוחים. עבור מנות עוקבות, כמות הסוכר הופחתה לשתי כוסות.כשהתפוחים הכניסו את המיץ, הוספתי את המיץ מהאצוות הקודמות (את המבושל שמרתי במקרר). כך חסכתי סוכר. לפי התצפיות שלי זה לא השפיע על המוצר.
סאהר בסדר
תודה, אפילו לא חשבתי שאוכל לבשל פירות מסוכרים בעצמי.
אורשנוצ'קה
כַּפתוֹר,
תודה רבה על המתכון !!!
השנה יש הרבה תפוחים ועדיין לא נגמרים. המייבש עובד ללא הפסקה (אחד לא מספיק - אתה צריך לקנות את השני). פשוט טשטשתי פירות מסוכרים לפי המתכון שלך. ואז אבטל את המינוי למה שקרה.
כַּפתוֹר
טניה, לבריאותך! אני בטוח שהם יעשו זאת. יש לי מארב תפוחים. כולם מתפוררים עדיין לא בשלים - הבצורת שלנו קשה. לכן, אני יכול רק ללקק את שפתיי ולשמח שיש לך הזדמנות טעימה כל כך.
אורשנוצ'קה
כַּפתוֹר,
ומה שמך לכבד?
היה לי עדיין סירופ דלעת עם מיץ תפוזים וקליפת תפוז. ובכן, הוספתי לתפוחים (מה טוב לבזבז). אז התחלתי להניח את התפוחים במייבש: הם רכים ושקופים, אך אינם זוחלים לי בידיים. ובכן, הכנסתי כמה חתיכות לפה - הטעם אלוהי, והעקביות כבר כמו מרמלדה. אני אחכה בקוצר רוח עד שהם יתייבשו. המנה השנייה כבר ניקה, נחתך וכוסה בסוכר.
כַּפתוֹר

טניה! רעיון מעניין מאוד באמצעות סירופ הדרים. זה יהיה מאוד לייפות את המוצר המוגמר. אני אוהב לשלב תפוחים עם פטל כשאני מגלגל תפוחים שלמים. קומפוט רוכש צבע מדהים, והריח הוא בדרך כלל פנטסטי.
פיי. סיי. אני אוקסנה
אורשנוצ'קה
ובכן, הנה אני עם הדו"ח. את הפירות המסוכרים שלי התייבשתי בסירופ הדרים במשך כ- 17 שעות. לא ייבשתי אותו על אבן מכיוון שאני שומר אותו בצנצנות זכוכית. הטעם הוא פשוט פצצה! שאר התפוחים יעשו כעת בדיוק כך. הצעיר כבר הלך לשפשף אותם. אז התמונה

תפוח ממותק
היו לי 4 ליטרים תפוחים קלופים וכמה זה הפך
תפוח ממותק
נ.ב. כפי שיעצת לאוקסנה, היא לא טחנה תפוחים. חתכתי גדולים לחתיכות קטנות.
כַּפתוֹר
טניה, תפוחים יפים! הייתי אוכל את זה.
בוא אליך?
חשבתי שאני לא מתעסק נכון עם המתכון. התחלתי מיד עם הדלי. כי אם תפחיתו את המינון, פירות מסוכרים ייעלמו מהר מדי. הנה הם היו, אבל הם לא.
אורשנוצ'קה
אוקסנה, רציתי לשאול על דלי תפוחים. בטח יש לך איזידרי והרבה מגשים? יש לי שבתאי ורק 5 מגשים - הדלי לא יתאים מיד באופן חד משמעי. או שזה לא מפחיד אם התפוחים נעצרים בסירופ בקור ומדווחים עליהם בהדרגה כשהם מתייבשים? בייבוש פשוט ניתן להבין: הוא התייבש - הוא נדחס - דווח.
כַּפתוֹר
טניה! יש לי וונדר וומן (או וונדר וומן) רוסית. אני מרוצה מהמייבש. יש לו 5 מגשים, אך הוא די מרווח - קוטר המגש כ 40 ס"מ וגובה המגש כ 5 ס"מ. הנה דלי תפוחים עליו.
אני חושב שתפוחים יכולים לעמוד זמן רב יותר בסירופ, לחכות להתכווצות ולדחיסה של המנה הקודמת.
אורשנוצ'קה
קסיושה, לשבתאי יש מגשים להחלפה עם איזידרי, אך הגובה אינו זהה לשלך. היום אז אערב דלי.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם