תיאו
בנושא זה תוכלו לשאול רק שאלות כלליות שעולות בבחירת יצרנית לחם.

תוכלו לברר את כל היתרונות והחסרונות של דגמים ספציפיים מבעליהם בנושאים הרלוונטיים.

אנו מחפשים תת-קטע או נושא אודות המודל של יצרנית הלחם הדרושה לך:

חלקי משנה
כאן.

ערכות נושא כאן.
כדי להשוות מודלים ספציפיים זה עם זה, אנו מחפשים נושא או פותחים נושא חדש כאן.


העליתי את הרעיון לקנות מכונת לחם, עכשיו אני חושב בכאב עד לפני שהמוח רותח, מה עלי לקנות?
חיטטתי בפורום, הבנתי שיותר מכל את פנסוניק, הם גם משבחים את דלונגי. אבל ל- Panasonic 255 אין תכונת לחם ללא שמרים, נכון? ואני כנראה אצטרך את הפונקציה הזו. שיפון, ללא שמרים, מקמח מלא, באופן כללי, למטרות תזונה, במקום זאת.
אז מה עדיף, פנסוניק או היטאצ'י?
מה אתה מייעץ?
תודה מראש!
אמהות
ל- Panasonic מצבים: שיפון, דיאטה (דגנים מלאים), ללא גלוטן (לאנשים שאלרגיים לגלוטן (חיטה)). קיימת גם אפשרות לאפיית מאפינס (לחם). למיטב הבנתי, העוגה נאפתה ללא שמרים. המשמעות היא שאפשר לאפות לחם ללא שמרים, תחילה לישה (מצב בצק לפיצה או כופתאות), ואז לאפות במצב "אפייה".
טנידיה
חשבו גם כמה תאפו. אם כיכרות קטנות הן דבר אחד, גדולות זה דבר אחר. מתעניין גם בצורת הכיכר ...
מוזליק
ציטוט: תיאו


2 טנידיה: אני אאפה לעיתים קרובות, אבל לאט לאט. צורת כיכר? אני לא יודע, איכשהו לא חשבתי על זה, אבל האם זה חשוב? ואם התנור גדול והלחם קטן, האם זה ישפיע על איכותו?
כמובן שאם אופים פחות לחם מהמלצת היצרן, קיימת אפשרות שהלחם יתייבש יתר על המידה. עדיף לקחת את הכיריים, שם במקור הונח הגודל הקטן של הכיכר. צורת הכיכר לא באמת משנה, היא פשוטה כאן: כמו לא אוהב
טנידיה
אם התנור מיועד לכיכרות גדולות, כאשר הקטנות יותר דלות יותר. לדוגמא, במולינקס 5004 לא כל כך טוב להכין לחמים קטנים, הם לא תמיד סוגרים את התחתית, חשוב לצפות, אבל עוגה גדולה יוצאת נהדרת ויוצאת תוך רגע. אם אתה אופה רק קטנות, אז בחר בגודל בינוני.
משנקה
ציטוט: טנידיה

לדוגמא, במולינקס 5004 לא כל כך טוב להכין לחמים קטנים, הם לא תמיד סוגרים את התחתית, חשוב לצפות, אבל עוגה גדולה יוצאת נהדרת ויוצאת תוך רגע.

יש לי מולינקס 5004 - כיכרות קטנות זה מה שאתה צריך! אני לוקח מהספר מחצית מהמתכון הבסיסי ל -1000 גרם ומקבל כיכר רכה מאוד מסודרת שאוכלים ביום ובפעם הבאה תוכלו לאפות משהו שוב!
הכל
TatSU, אין תוכנית שיפון עבור 5004, אולי מתאימה אחרת, מישהו יודע? סליחה על ההפרעה. אני רוצה להבין את זה.
תנור כפרי
ציטוט: כל

TatSU, אין תוכנית שיפון עבור 5004, אולי מתאימה אחרת, מישהו יודע? סליחה על ההפרעה. אני רוצה להבין את זה.

הכל,

1. בשנת 5004 יש בורודינסקי. זה שיפון.
2. כיצד לאפות שיפון באופן כללי ללא תוכנית מיוחדת - קראו כאן: https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/index.php@option=com_smf&Itemid=99&topic=1038.0
3. אם הלחם מכיל יותר ממחצית מקמח החיטה (למשל דרניצקי מפוגאסקה) - זה הולך טוב בתוכנית הראשית.

מוזליק
:) על דגנים מלאים ניתן לאפות שיפון שנאפה שוב ושוב על פי מתכונים שונים, מסתבר טוב, תוכנית 8 כבר בתחילה, עם קמח שיפון, גם אפוי
1982
וגם אני הדלקתי את HP. אני מאוד רוצה לתת את זה לאמא שלי. אבל אני חושב שזה יותר לעצמי. מרכיב חשוב מאוד עבורי הוא המחיר. ובכן, מה אני יכול לעשות, אני לא יכול לקנות HP במחיר של 5,000. אולי הייתם מייעצים מאלה שלא יקרים.
1982
ומצאתי גם טריסה 7719 כזו, אבל לא מצאתי ביקורות על זה. (רק ראיתי את זה בחנות שלנו) והחלטתי לקרוא את התגובות באינטרנט, אבל אבוי ...
אמהות
1982למען האמת, זה לא טוב מאוד שאין ביקורות, או יותר נכון כמעט אין. חברה ידועה מעט, אפילו ארץ המוצא כמעט ולא מצויינת בשום מקום. במקרה של בעיות כלשהן - לא שירות ולא דלי רזרבי - כל זה כמעט ולא יהיה נגיש ... למרות שכמובן שהכל יהיה בסדר, תן ללחם לרצות אותך, בכל מקרה זה יהיה טעים
TRUS
איזה CP מתאים להכנת לחם מחמצת? הבצק מתפח כ -5 שעות. קראתי מאמר על הסכנות של שמרים יבשים, השיער שלי עמד על הקצה!
נראה לי כל x / n, אתה יכול פשוט לשים את הבצק בנפרד, ואז אחרי 5 שעות תוכנית אפייה נפרדת. זה לא מאוד נוח. אבל עדיין לא שמעתי על ה- x / n עם התוכנית במשך 5 שעות. אולי אחד האופים המנוסים יודע ..... באופן כללי, אל תטרחו לפגיעה בשמרים יבשים, עד שהיום אתם אוכלים לחם עם שמרים יבשים כל השנים וחיים. בנוסף, כעת כל המזון בחנויות אינו נחות בפגיעה בשמרים. והאפייה עליהם הרבה יותר קלה ומהירה.
סוסליה
אני אופה עם מחמצת בתנור, אבל לפעמים אני משתמש ב- HP כשהוא חם. אני רוצה לומר את זה, 5 שעות הבצק עוד לא תפח, שעתיים הספיקו. אתה יכול להעלות את התוכנית, אבל אז אתה צריך להוסיף שמרים, רק במעט, באופן סמלי גרידא, גרם של 2 - 3. וכך, פשוט להפריע לתוכנית, ללוש-לכבות-להרכיב הגהה-ולהדליק את האפייה .
ליזה
בקיץ לימדו אותי לאפות לחם בעזרת מחמצת כשות, לישה את הבצק ביד, עכשיו אני רוצה לקנות יצרנית לחם. הבצק מתאים למשך 5 - 6 שעות, נאפה בשעות 1.40 - 1.50, אמור לי אם יש יצרנית לחם עם פרמטרים כאלה.
דודה בסיה
אם רק מודלים ניתנים לתכנות במחזור הארוך ביותר שלי "צרפתי" - 6 שעות עם אפייה
SchuMakher
שלום! אני מתחיל! אני קונה את רוב המכשירים הביתיים שלי בגחמה, אני אוהב את המראה וזהו, אני לוקח את זה ללא היסוס .... כלפי חוץ, אני אוהב את הקנוודים יותר מכל, במיוחד במקרי ברזל ... נמצא 256KENWOOD BM 256 s / n PR1012 ... איזה סוג של חיה? נאה כלפי חוץ !!!!! אבל .... זה רק ב"הנחה "בחנות אינטרנט אחת .... מוזלת בגלל שריטות בתיק .... עכשיו במחשבה .... על קנוב מצאתי רק את זה מאוד רועש. . תגיד לי מה?
פטרול
על מועד העלייה והאפייה. אל תשכח שבחלק הפנימי של הכותנה יש אווירה משלה (בין 28 ל -36 במעמד) ומינימום טיוטות. לכן זמן הגידול של הבצק והאפייה עשוי להיות שונה מזה הידני.
an_domini
SchuMacher, אם אתם אוהבים את Kens, קחו את הדגם המודרני יותר - ה -450. אם הוא עומד במטבח, אז הרעש לא אמור להטריד אותך יותר מדי. ובכן, הם קולניים יותר מפנסוב, אבל לא כל כך לא לוקחים. מבחינת אמינות, המנהיגים, כמובן, הם Panasy. אבל שני התנורים הגונים, נראה שהם שני הדגמים הפופולריים ביותר.
SchuMakher
תודה על התשובה! אין לי הרבה מקום במטבח עם חדר אחד, אני אוהב את קנובסקאיה גובינה 23-25, וה -450 כבר רחב יותר ... אנחנו צריכים להסתכל לעומק על גדלי הפנאס ... ומה שפנאס עונה יחס איכות איכות?
פטרול
ציטוט: ShuMakher

ואיזו פנאס עומדת ביחס מחיר-איכות?

SchuMakher

גם 254 וגם 255 הם אותה טכנולוגיית תהליכים. כך גם המקרה. ההבדל באביזרים - בשנת 255 נוסף מתקן למילוי אגוזים, פירות, צימוקים וכו ', ונוסף סכין (מסרק) ללחם שיפון. ובהתאם מבחינתו המשטר שלו. הפרש המחירים נע בין 100 ל -2000 בהתאם למשלוח.
טארוס
שלום!
יש כוונות לקנות יצרנית לחם ...
אני גר באיזור כפרי, שבו כמעט ואין תכונות של ציוויליזציה מודרנית, כמו חנויות, תחבורה ציבורית, סניף דואר וכו ', אך חשמל זמין. והלחם שלי הוא "ראש הכל". בנוסף, כידוע, מוצר מתוצרת עצמית הוא בסדר גודל טוב ובריא יותר מכל חנות. לכן יש צורך בנס המחשבה האנושי הזה.
אני מבקש עזרה בבחירה.
הקריטריון העיקרי הוא אמינות, פשטות ואמינות בעבודה. לפי הבנתי, כל מה שיש במכונת הלחם מתוכנת: אבל מבחינתי רצוי לא כל כך שאם, למשל, לא מספיקים גרם כלשהו, ​​או להיפך, או חריגות אחרות ממתכונים סטנדרטיים, מכונת הלחם "לא רוצה לעבוד" ...
יצרנים סינים אינם מעניינים אותי מעט, אך המוניטין שלהם "מוכתם" בשוק שלנו. בנוסף, אין רצון לשלם יותר מדי עבור מותג שפורסם יתר על המידה, למשל, Panasonic (אין לי שום דבר נגד המותג הזה), כאשר עלות מכונת הלחם עצמה, עלות המותג, פרסום, היא בין 30 ל -50 %.
אני נוטה לקנות יצרנית לחמים ממותג רולסן, חברה קוריאנית צעירה יחסית. האיכות הקוריאנית מעוררת אמון, ומבחינת יחס מחיר-איכות, הכי זול, כמו שזה נראה לי. עם זאת, אולי חברי הפורום יגידו לך משהו בעל ערך בהקשר זה, לכן אני פונה. כן, הרכישה מתוכננת במוסקבה.
אני מקווה שתתן לי יד.
טארוס
סלסטין, תודה על המשוב שלך!
לא, הבחירה הסופית עדיין לא נעשתה.
ציטוט: סלסטין

... רק רוצה שיתמכו או ירתעו אותך?
- אין צורך בזה או אחר, לא בצעירה.
אני מתעניין בהיגיון הבחירה של מי שיש לו ניסיון מבחינת הבחירה. וסתם חברות ידועות מעט. אני לא מתעניין בשמות מותג, אני חוזר ואומר, אין שום רצון לשלם עבור "אוויר". את הפורום, כמובן, קראתי, אבל עבור החברה הקוריאנית שציינתי, פשוט לא מצאתי כלום, אני מקווה לעזרתך כמנהל נושא. החברה הקוריאנית המאוד ספציפית מוכרת לי מעט. אולי יש אחרים כאלה. זה מה שהייתי מעוניין לברר בפורום.
ובכן, והימנעו מטעויות נפוצות בבחירה.
בנוסף לקריטריונים שציינתי, הייתי מבהיר גם את מה שאני בוחר:
1. לפי משקל: איפשהו בסביבות 1.5 ק"ג -2.0 ק"ג.
2. לפי פונקציה: - קטן ופשוט ככל האפשר.
בלי קשר למותג הספציפי והמחיר (עם כספים "לא הרבה", אבל אני לא בוחר בתה "מרצדס", אני מתכנן כ -5,000, פלוס / מינוס כמה אלפי רובל, מה שלא ישפיע על "מזג האוויר ") ובכן, מעולם לא אהבתי את נס העולם.
סזלקססטר
טארוס אם אינך מבולבל מאיכות מותג המברגים המקומי, אז מה שאתה צריך לקרוא הוא מעניין מאוד
טארוס
ציטוט: sazalexter

טארוס אם אינך מבולבל מאיכות מותג המברגים המקומי, אז מה שאתה צריך לקרוא הוא מעניין מאוד

מידע מגניב, תודה!
את מה שידעתי, ניחשתי משהו, אבל באופן כללי המאמר הפתיע אותי. נכון, המהימנות של מאמר כזה, ש"הוא מכה "את הצהוב, מוטלת בספק.
אין על יצרני לחם, אך חברת רולסן מוזכרת:
"רולסן, מותג שהומצא בשנת 1995 על ידי בוגר MIPT סרגיי בלוסוב, משמש לטלוויזיות, קולנוע ביתי, צגים, טלפונים ניידים ומכונות כביסה. אבל רולסן מעולם לא החליף את שמו בברזלים. החברה החלה עם הרכבת הטלוויזיות של LG, וכעת היא גם מייצרת את שלה במפעל בפריאזינו (חלקים נרכשים בדרום מזרח אסיה). לאחרונה, רולסן הצליחה ביותר במכירת צגים וטלוויזיות, מהם היא מייצרת 150 אלף ו -240 אלף יחידות בשנה, בהתאמה. באותו מפעל בפריאזינו, ליד מוסקבה, כל הטלוויזיות של LG בגודל 20, 21 ו -25 אינץ 'שנמכרות ברוסיה מיוצרות.
ואכן, לחבר שלי יש טלוויזיה של רולסן - עם זאת, הוא חורש כמו טרקטור.
אני שמח ש "חלקים נרכשים בדרום מזרח אסיה", עדיין, לא מתוצרת עצמית ...
זה זמן רב ידוע כי בחנויות תחת המותגים של מותגים יפניים, גרמניים, קוריאניים ואחרים ידועים, שלא לדבר על חברות מעט מוכרות, יש מלזיה, סינית וכמובן האסיפה המקומית שלנו ... האם החברה שלנו ...
האסיפה שלנו לא מפחידה, אלא לאן ללכת מהמציאות. העיקר שהכל עבד ולא גרם ל"כאבי ראש ".
סזלקססטר
טארוס לפני הקנייה, שאל על חשבון השירות, האם אתה יכול למצוא דלי ואת חפירה במבצע, החיים מראים שזה לא מיותר
סלסטין
ציטוט: טארוס

וסתם חברות ידועות מעט.

מהמעטים הידועים באתר שלנו, הם משתמשים באופן פעיל ב"אלסקה ", למשל.
או קרא כאן:
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/index.php@option=com_smf&topic=3197.0

https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/index.php@option=com_smf&topic=9727.0;topicseen
טארוס
סלסטין, תודה על הקישורים, אבל אני לא מתמיהה מהחיפוש אחר מותגים לא ידועים.
Rem, העצה שלך לערוך בירורים במרכזי שירות טובה, פרקטית, אבל בתנאים שלי, היא לא ממלאת. אין לנו מרכזים כאלה בקרבת מקום. בכוונתי לקנות בעקיפין, דרך חנות מקוונת במוסקבה, לכתובת של שכני לארץ שחיים ועובדים במוסקבה, וטרם סגרו את עונת הקיץ ומבקרים במדינה. אני חושב שאנשים אחרים שיש להם מרכזים דומים בקרבת מקום ישתמשו בעצה שימושית זו.
צועני: "איזה שטויות .. תכניס אותו לתנור והיא תאפה אותו .. היא לא חושבת שהחליקת לה שם שמן חמניות שמנת."
- אז זה יכול להיות כך, אבל בכלל לא .... לתנור לא אכפת, ללא ספק, אבל לגופנו, כן, לא הכל אותו דבר. עם זאת, זה כבר נושא לשיחה נפרדת, ואינו קשור לנושא זה ...
פטרול, תודה על הטיפ, אני באמת נוטה לקנות את המותג 1288, אבל לא בגלל שהוא נירוסטה, אלא בגלל שהוא מרווח ועוצמתי יותר, בעל מאפיינים מרשימים יותר, במילה אחת.
תודה לכולם , שאיכשהו, או אחר, עזרו לי להבין את מהות השאלה, זה עזר לי מאוד. היו לי ספקות שהמכונות האוטומטיות, התוכניות, יהיו גחמניות ומסרבות להפעיל את הכיריים, במקרים של חריגות מהמתכון, אבל, כפי שהבנתי, זה לא לגמרי נכון. התנור יעבוד במקרה של סטיות כאלה, אך מה שיונח ב"כניסה "יחזור לרדוף ב"יציאה". האשמה בתנור במקרה זה, כמובן, תהיה חסרת טעם.
לְהַלָן אסביר את ההיגיון שלי בבחירת מותג.
זה עזר, הבהיר באופן משמעותי את הבחירה שלי, באופן מוזר - המאמר על הקישור בפורום זה, המתאר את ההיסטוריה של המותגים העולמיים בשוק שלנו. החלטתי לבדוק שוב את העובדות שצוינו שם בנוגע לחברה שמעניינת אותי. האפשרות הטובה ביותר, במקרים כאלה, היא לפנות ישירות למקור המקורי, והסתכלתי באתר החברה עצמה, מכיוון שיש לה גרסה בשפה הרוסית.
להלן קטעים משם:
"1990 - חברת רולסן אלקטרוניקה החלה את פעילותה בשנת 1990 בסיאול (דרום קוריאה) כמפעל עצמאי. בשלב הראשון, השקעות גדולות בייצור ובמחקר ופיתוח הפכו לתחום עדיפות בפיתוח.
1995 - רולסן היא החברה הזרה הראשונה שפתחה ברוסיה את ייצור הטלוויזיות LG, JVC, Thomson, Toshiba, Philips, Daewoo, Funai.
1999 - כניסה לשוק הרוסי עם סימן מסחרי משלה - רולסן

חברת רולסן אלקטרוניקה מייצרת 13 סוגי סחורות, מונה 12 חטיבות מבניות ברחבי העולם עם סה"כ יותר מ- 7300 עובדים.
כעת, תחת המותג Rolsen ברוסיה, יותר מ -40 דגמי טלוויזיות עם אלכסונים בגודל 14 עד 34 אינץ ', נגני DVD ומקליטי DVD, לוחות פלזמה וטלוויזיות LCD, קולנוע ביתי, מזגנים, מכונות כביסה, שואבי אבק, תנורי מיקרוגל הם מיוצר. (כולל יצרני לחם - בערך שלי), מקליטי וידיאו, ציוד שמע, טלפונים קווית, נגני פלאש mp3.
ההתרחבות של רולסן אלקטרוניקה ברחבי רוסיה הולכת וגדלה מדי שנה.
נכון לעכשיו, יותר מ -350 סוחרי רולסן פועלים ב -197 ערים ברוסיה. רשת מרכזי השירות של רולסן (היא מהנרחבים ביותר במדינה) מספקת אפשרות לתקן ציוד בכל מקום בו הצרכן יכול לרכוש אותו. תקופת האחריות לציוד תחת המותג רולסן היא בין שנה לשלוש שנים, תלוי במגוון המוצרים. "

רשת מרכזי השירות ברוסיה באמת מרשימה. מידע כי לכאורה מותג החברה "הומצא בשנת 1995 על ידי בוגר המכון לפיזיקה וטכנולוגיה במוסקבה", התגלה כעיתונאי רגיל "ברווז". "בוא עם" המותג של החברה בשנת 1995, שכבר קיים במשך חמש שנים לפחות, אולי לא קשה: מספיק לתרגם את שם החברה מקוריאנית לרוסית, ואז, אם הוא מדבר בשתי השפות, והיה אין מתרגם מהחברה הקוריאנית עצמה ... הבוגר עדיין יכול היה להתמודד עם זה, אני מודה. אבל מה הלאה? בהתבסס על ההיגיון של חיי היומיום, ברור (לפחות מבחינתי) כי בוגר זה לא יכול היה לארגן שום דבר בכיוון זה גם בעצמו, גם אם הוא "שבעה מוטות במצח"וגם לא בעזרת אביו - אוליגרך גדול (נניח שיש לו כזה).מכיוון שארגון הפקה שכזו, ובעיקר רשת ענפה, הוא עסק יקר מאוד, מסוכן, הדורש השקעות ענק, מחשבה הנדסית, שההחזר עליו צפוי רק בפרספקטיבה היסטורית כלשהי, לאחר עשרות שנים. האוליגרכים שלנו, כידוע, מעדיפים לא לקחת סיכונים, כפי שהיה רגיל "גזור קופונים" ממכירת חומרי גלם, או לפחות מוצרים מוגמרים למחצה מהם. חלקית בגלל, ייצור עצמי בכיוון זה (טלוויזיות, מכשירי חשמל ביתיים וכו ') "אגן נחושת"... כידוע, "מקום קדוש לעולם אינו ריק", אז הקוריאנים מיהרו, הם ארגנו גם ייצור וגם רשת שירותים וכו 'בניגוד לחברות אחרות בעולם, במיוחד פופולריות באתר זה. הם בטוחים בפוטנציאל שלהם להתחרות במותגים מובילים אחרים בעולם. זה משרה ביטחון באמינות מוצרי המותג הזה. בשל העובדה שההרכבה, ולו רק "מברג", הוקמה בחברתנו, המוצרים שלהם הם המותאמים באופן מרבי לשוק שלנו, מפושטים ומוגבלים. כל הכבוד. ראוי לכבוד. כמובן שבעיר לפעמים המארחת רוצה "להשוויץ" בפריט יקר ומהודר של מותג יוקרתי מול חבריה, אבל באאוטבק הכפרי אין מי ש"נוצץ "עם דברים כאלה, ויש אין צורך. כאן, מלכתחילה - אמינות, קלות שימוש, הסחת דעת מינימלית של תשומת הלב האנושית וזמן לעניין זה.
בערך זה ההיגיון שלי בבחירת המותג הזה, ולא אחר, מפורסם יותר, או להיפך, מעט מוכר. עם זאת, זו רק הבחירה שלי, נקודת המבט שלי, שאינה מתיימרת להיות האמת האולטימטיבית.
סזלסטר
טארוס לא נתתי קישורי S / C לחינם, לא בשבילך לתקן את ה- HP, אלא כדי שתברר אם יש דלי ומרית במבצע!
ונסה למצוא אזכור של החברה "הקוריאנית" מלבד רוסיה

שירות: שירות @
טלפון: (095) 785-2433
זו עצירה בקוריאה
טאניושה
כאשר אתה קונה רולסן, תסתכל על הדלי, הוא מאוד זעיר, במיוחד היום הסתכלתי עליו ב- M Video, באנטומיה הם כותבים 1.2 ק"ג, ושם 300 גרם. לא יכנס. באופן כללי הם מטפשים באחינו.
רינה
טארוס, מרית היא לא משהו שנשפך פנימה, אלא משהו שאיתו נלוש הבצק בדלי, ודלי הוא לא רק מיכל ללישת בצק, אלא גם כלי אפייה .. שאלת האפשרות לרכוש דלי ומרית אינם פעילים בשום פנים ואופן. אצל יצרני הלחם היקרים והאמינים ביותר, גם עם שימוש אידיאלי, הציפוי (נון סטיק) בדלי לאחר זמן מה יתחיל להישחק, לבעבע וכו '(גם על המרית כמעט תמיד אותו ציפוי) , והיא עלולה להיפגע לאורך זמן כך שנדרש החלפה. יחד עם זאת, התנאים יכולים להשתנות מכמה שבועות בכיריים הגרועות ביותר לשנה-שנתיים, אפילו בהגינות ביותר. בנוסף, מרית היא דבר קטן, בהחלט אפשרי לאבד דבר כזה. לגבי הדלי, יש לו מכשיר מיוחד, הוא פשוט יכול להיתקע, הדלי יכול ליפול ולקבל נזק כזה שלא יהיה אפשר עוד להשתמש בו. בכל אחת מהפריסות (אובדן, נזק חמור) שהדלי, שכמות השכמה, יצרנית הלחם מתים ואין אפשרויות החלפה מלאכותית.
Rem
ככל שאתה רחוק יותר מחנויות ושירותים, כך הציוד אמור להיות אמין יותר! השאר זה משחק הגרלה! מה עוד תוכלו לומר בנושא זה? אחרת זה יעלה יותר מציוד יקר!
רינה
ובכן, לפני שנה וחצי נוספות, פנאס עלה מקובל יותר מאשר עכשיו (ההתרגשות, כולל זו שנוצרה בפורומים, מילאה תפקיד). אמנם, גם באותה תקופה אני חושב שאפשר היה לקנות שתי אלסקה (אני לא יודע את המחירים שלהן). בשום פנים ואופן לא הייתי משלם כמה שעולה הכיריים שלי היום.

אבל בתנאים שבהם חנויות ושירותים רחוקים, והבחירה היא בעולם הווירטואלי, אז עדיין הייתי בוחר לפחות מאותם דגמים שיש מידע עצמאי לגביהם מהמשתמשים, ולא רק מהמוכרים. אני חוזר ואומר - זו דעתי, שאינה דוגמה.
soneks
ברצוני להוסיף כי ברוב המקרים הציוד הנמכר כיום הוא באיכות נמוכה מאוד. אפילו מרבית המותגים הידועים מורכבים כיום הן ברוסיה והן בסין. הסיכון "להיתקל" במוצר באיכות נמוכה הוא גדול. אתה לא צריך להגיע רחוק לדוגמאות. ממליץ לפני הקנייה:
1. קרא ביקורות על דגמי הכיריים הנכנסים לקבוצת המחירים הדרושה לך
2. אל תהיה עצלן מכדי ללכת לחנות סלון בה מוצגים הדגמים הללו ולראות במו עיניך ולגעת בכיריים אלו במו ידיך. לעתים קרובות מאוד, כאשר בוחנים את המוצר החיצוני (למשל תנור), אפשר כבר להחליט על השאלה: לקחת או לא לקחת. איכות הבנייה תמהר מיד. אני זוכר שהלכתי לקנות לעצמי צלייה (מיני תנור כזה). הגיע, הסתכל, ו"אופיגל ". בתצלום הכל יפה, אבל במציאות זה אימה. פינות המכשיר חדות, העיוותים הם גלובליים.
3. הקפידו לאמוד את גודל ומשקל הלחם שאתם הולכים לאפות. ממצב זה, תנורים עם שני סוגים דליים נוחים מאוד: שניים קטנים או גדולים. פשוט תחום לא מנוצל לפנטזיה.
4. זה מאוד נוח כאשר לכיריים יש חלון צפייה, רק הנשמה שמחה לראות איך הלחם נאפה.
5. מגש להעמסה אוטומטית של מרכיבים - זה, כמובן, נהדר, אבל כיריים כאלה עדיין יקרות מדי.

באופן אישי, הייתי עדיין מרוצה מכיריים דואו DI-9154 זולות מאוד.
יהיה יותר כסף, אולי הוא קנה משהו אחר, אבל לא.
חברות פסאודו-זרות כמו רולסן, קמליון וכו '. אני לא מצליחה להיכנס לקיבה.
ואני בכלל לא אוהב את התנורים שגופם פלסטי. אתה יכול להתווכח הרבה זמן אם חומרים מסרטנים משתחררים מפלסטיק או לא, אבל אני אוהב כיריים, שעשויות בעיקר ממתכת.

נ.ב: באופן כללי, העיקר שהתנור אופה לחם היטב. מה שהיא עושה
אל תשכח רק, בהתאם להוראות, "להצית" את גוף החימום של הכיריים כך ששומן המפעל "יישרף" (קרא את ההוראות לכיריים, יש שם הרבה דברים מעניינים).

והכי חשוב, דאגו לציפוי הטפלון של הדליים שלכם: עלות קנייה של חדשים במקום פגומים עלולה להיות מטרידה מאוד.
סזלקססטר
צועני הדלי ב- HP עשוי
1) אלומיניום מוטבע (למשל במולינקס)
2) אלומיניום יצוק, או ליתר דיוק סגסוגת דוראלומין (משמש ב- LG ובפנסוניק)
טארוס
ציטוט: sazalexter

טארוס עכשיו בואו לתקן "וירטואלית" את HP במוסקבה
למרבה הצער, אין מרכזי שירות לתנורים במוסקבה. מכל הרבים מהמרכזים הללו ברוסיה, אחד מצוין באתר (אני מקווה עד רק אחד) :
Korolev Pallada-Service LLC, pr-d Tsiolkovsky, 5 (495) 516-91-71,940-98-27
עד כמה שזה נראה מוזר, זה מתאים לי, מכיוון שאחד משכני לארץ גר ועובד בעיר הסגורה שקודם לכן. יש לציין כי יצרני הלחם - מוצריהם - הם חדשים לחלוטין, והקו שלהם מורכב מ -4 מותגי משנה בלבד, ההתמחות העיקרית של החברה היא טלוויזיות.

צועני, אני מסכים איתך כי אצל יצרני הלחם אני "שוחה כמו גרזן במים" ... אך עם זאת, אם לא רק הדלי הפנימי עשוי נירוסטה, (וזה טוב), אלא שהגוף עשוי נירוסטה פלדה, אז גם זה, טוב.
אם הדלי הפנימי עשוי מהחומרים שצוינו Sazalexter, - שוב מתברר - לא עשוי מפלסטיק, וזה שוב יתרון. כתוצאה מכך ישנם כמה יתרונות, ולא קטנים, לטובת אמינות ועמידות.
או ששוב הבנתי משהו לא נכון ...?
אמהות
מחבר = קישור טארוס = נושא = 3696.0 תאריך = 1256491240]
תאמינו או לא, איפה שאני גר אין חנויות ברדיוס של 20 מייל. .. ואין תחבורה ציבורית. .. אבל, נניח שדחיתי את כל ענייני היומיום, לאחר שהקשבתי לעצתך, ועזבתי, מצאתי, ראיתי. ומה זה ייתן ...? איך הדבר הזה יפתיע אותי? ראיתי מספיק תמונות באינטרנט ...
זה לא משנה - הכל ייקבע על ידי תרגול, ניסיון אמיתי.

לא תאמינו למה שתוכלו לראות אם תסתכלו על המכשיר בוויטרינה, ולא באופן וירטואלי. כל יצרן משבח את מוצריה. אבל להסתכל בעיניים שלך, להרגיש את זה - אני מבטיח לך, אתה יכול לקבוע אם אתה אוהב את התנור הזה או לא.

IMHO - למה לא להסתכל לכיוון הקוריאנים באמת - LG, למשל? החברה מייצרת כיריים כבר יותר מעשור, האיכות הגונה למדי, יש מעט מאוד תלונות על העבודה והמחיר בכלל לא נורא בהצלחה בבחירה

אל תרדוף אחר משקל המאפים שלך. יש לי ארבעה במשפחתי, אני אופה לחם מ -500 גרם קמח - יום מספיק ל 3-4, לפעמים יותר.
סזלסטר
אף אחד לא מייצר דליים מנירוסטה, ראשית, זה יעלה יותר מ -400 דולר, ושנית, הוא לא מתקדם מבחינה טכנולוגית, תצטרך להשתמש בטכנולוגיית אבקת מתכת, הטבעה לא תעבוד, וההדבקות לטפלון לא מאוד טוֹב
ברזל יצוק עדיף, הוא יצוק, והאחיזה בטפלון היא סופר אבל לא כל עקרות הבית יעלו את המשקל
צועני
ציטוט: טארוס

צועני, "הפנים" הם יפים, והעניין הכרחי, לכן אני קונה את זה.
למה זה נחוץ? אני מתחייב לבסס את נקודת מבטי בעניין זה, בצורת חיבור קטן ונפרד.
כאן בבת אחת אתה יכול לראות אדם רחוק לגמרי מהתנורים. התצלום לא היה זהה עם כיכר. תסתכל על הכיכר .. אם תבחר רק לפי פנים יפות. ואז הסיכוי למצוא לעצמך בעיה יגדל. תסתכל על זה בתא, קודם לחם. ואז על הפנים אציין לך כיכר קטנה. מבחינת משקל, הוא קטן, הצורה מעולה. והכי חשוב, הקרום העליון הוא אדמדם למרות שפל הכיכר, ולא כל תנור יכול להתפאר בכך.
נטליה_25
אנא עזרו לי להחליט על בחירת מכונת לחם !!!
אני מבין שכבר נאמר הרבה על הבחירות, אך לאחר הקריאה לא יכולתי להגיע לבחירה אחת והחלטתי ליצור טמקה חדשה, לעזור לי לעשות סדר במחשבותי!
הסיפור הוא כדלקמן: בקיץ ניסו השכנים את יצרנית הלחם שלהם (לפני כן לא ידעתי על נס טכנולוגי שכזה), בו הם שולטים בלחם לבן אחד בלבד, ונשמתי מיהרה לשמיים - אני הכנתי גם לחם לבן פשוט וגם קפה לתה, ותפוח אדמה, אבל שמחתי יותר כשהצלחתי להכין ריבת דובדבנים ואז ריבת תפוחים. לאחר שניסיתי את זה, נדלקתי על הרעיון לקנות את אותו אחד וכבר בחודש השלישי אני סובלת מבחירה. יש כמה דרישות לעוזר העתידי, אך ישנן גם שאלות מצטברות שאני מקווה לפתור בעזרתך!
דרישות: 1. ריבה, 2. לחם שיפון, 3. מאפים מתוקים, 4. עוגה, 5. עוגה, 6. בצק, הייתי רוצה, כמובן, בגטים, אבל, לפי מה שהבנתי, ניתן לאפות אותם רק במולינקס, והאיכות, על פי כמה ביקורות, תנור זה אינו טוב במיוחד מבחינת הרכבה ואמינות.
שאלות: 1. תוכנית האפייה המתוקה מאפשרת לך לא רק להכין את הבצק, אלא גם לאפות אותו במכונת לחם, האם זה כך?
2. האם תוכנית הקאפקייק מכינה רק את הבצק, אך האם אתה צריך לאפות אותו בתנור?
3. בשוק בתיאורים של יצרני הלחמים "מבשלים רוסיים" יש תוכנית בגט צרפתית - האם זו החלקה של הלשון?
4. ניסיתי את LG הכי פשוט והייתי מרוצה מאוד, אבל בעלי לא אהב את טעם הלחם, אז אני נוטה לפאנסוניק, אבל אני לא באמת צריך מתקן, ואהבתי את ניהול ה- LG. מה אתה יכול להגיד על טעם הלחם? מעניינת במיוחד דעתם של אלה שהיו להם או היו להם 2 כיריים, כלומר יש להם עם מה להשוות!
5. והאם רק מולינקס באמת יכול לאפות בגטים?
6. ב LG, גם החלון שובה לב, בזמן שבישלתי 20 פעמים הסתכלתי פנימה עם פנס
בבקשה, אל תתעלם כמה אתה מפחיד להפחיד, אבל במה שאני לא יודע !!!
אני ממהר בין lg, panasonic ומולינקס !!!
לנוסיה
1. בפנסוניק וב- LV וב מולינקס תוכלו להכין בצק מתוק ועוגת חג הפסחא, (ב- LV, עוגת חג הפסחא היא חלק מהתכנית לבשלן רוסי).
2. בפנסוניק (תוכנית אפייה) ו- LV (תכנית Keks) נאפה רק בצק עוגה מעורב ביד. אני לא מכיר את מולינקס.
3. הבגט ב- LV הוא ככל הנראה טעות, מכיוון שיש לחם צרפתי נפרד.
4. פעם היה לי LV lg 155 jc, ריבה מעולה, טעם הלחם לא התאים לבעלי, בפנסוניק אני אוהב יותר את הטעם של הלחם.
5. לבגטים ניתן ללוש את הבצק ב- HP ולאפות בתנור.
6. עם חלון סקי, אך בפנסוניק (ללא חלון) מתקבל קרום עליון שזוף יותר.
ל- Panas 255 יש תוכנית לחם שיפון.
ההבדל במחיר בין LV לפנסוניק הוא קטן. המשפחה שלי אוהבת יותר את הטעם של לחם פנסוניק.
אני לא יכול להגיד שום דבר על Mulinex - לא השתמשתי בזה.

באופן כללי, הבחירה היא שלכם, תוכלו להתאים את עצמכם לכל הכיריים וכולם אופים לחם ביתי מעולה


עוגה
נטליה_25 שלום ילדה חדשה! האם אתה חולה עם יצרנית לחם? אז אתה בדיוק בכתובת - יש בית חולים מיוחד לאנשים כמוך
אנסה לענות על שאלותיך. מכיוון שבשנתיים עברו לידיי כמה מכשירי HP של יצרנים שונים.
1 תוכנית המאפים המתוקים כוללת הכנה ואפייה של בצק מתוק ועשיר. הגהה שם ארוכה יותר (לאפייה לוקח זמן רב יותר להתפחה), ואפיה בטמפרטורה מעט נמוכה יותר. כדי שהקרום לא ישרוף 9 הרבה סוכר בבצק)
2. תוכנית Keks לושה את החומרים ומיד מתחילה לאפות אותם. זמן הגהה אינו מסופק. כי מאפינס נאפים עם אבקת אפייה.
3. זו לא טעות. אלא פעלול פרסומי. לכאורה, מבוצעת בדיקה מיוחדת לבגטים. באופן טבעי, אם אתה זקוק לבגטים בפועל, אז אתה צריך לאפות אותם בתנור. אין מחזיק בגט בשום תנור LV.
4. רוב המשתמשים נוטים להאמין שללחם יש טעם טוב יותר בפנסוניק. אם אינך זקוק למתקן, אז קח לא את הדגם 255, אלא את הדגם 254, אין מתקן ולא תשלם עליו יותר מדי.
5. מעמד לבגטים זמין רק במולינקס. אבל מה הם הבגטים האלה?! 4 פשטידות ... בנות אופות בגטים אמיתיים בפורום שלנו בתנורים. יש פיתוחים נפלאים של מכשירים מיוחדים (תוצרת בית). הבצק נלווה עם HP, וחיתוך ואפייה נמצאים בתנור. מתכונים מעובדים נפלאים, תמונות שלב אחר שלב, חפש מנוע חיפוש בפורום.
6. אנשים רבים מתלוננים על החלונות מכיוון שהם משאירים חום וגג הלחם חיוור. אם הסקרנות חזקה יותר, כמעט כל היצרניות מייצרות HP עם חלונות.

מידע על "הדרישות שלך ל- HP"
1. כל כיריים מבשלות ריבה, אפילו הזולה ביותר. היוצא מן הכלל הוא קנווד -150, יש כיכר בגודל לחמניה, למעט צנצנת ריבת מיונז.
2. לחם שיפון. אפילו אותם אנשי CP שיש להם תוכנית כזו. זה לא תמיד מצליח ולא משתמשים בו. המוח הקולקטיבי של חברי הפורום הסיק את הנוסחה האידיאלית להכנת לחם שיפון:
a / לישה בתכנית "בצק" (או "פסטה" או "פלמני" - זו תוכנית שונה לכולם)
b /. מכבים את הכיריים ונותנים לבצק לתפוח בדלי 2-2.5 פעמים
ב /. אנו מפעילים את HP לתוכנית "אפייה" (או "תנור")
תוכלו גם לקרוא עוד על טכנולוגיה זו ומדוע היא עדיפה על פני HP המותקנת במפעל הממולאת במוח בפורום בסניפים המקבילים.

3.4,5- תוכניות כאלה זמינות כמעט בכל HP
6. כתבתי על הבגטים לעיל.

מהימנות. על פי הסטטיסטיקה של הפורום שלנו, המנהיג הוא Panasonic.
עמדה אחרת חשובה, עליה לא אמרת כלום. זה נפח הדלי. יש תנורים עם דליים של 600 גרם, זה קטן מאוד. כלומר, זה נורמלי ללחם, אבל לישה של בצק לפשטידות. כופתאות וכך הלאה-מעט. יש 900 גרם, אלה הנפוצים ביותר. בפנסוניק 1250 גרם זה כבר דלי נפלא! יש לי ב- DeLongy-1500. למולינקס יש הכי הרבה, יש שם אפילו 2 מערבלים! לכן, שקול גם את השאלה הזו.
אבל בכנות, לא היה אכפת לי. ולקח את פנאס 254.
לסיק_ל
ואני שמח על דלונגי 125 שלי. ואני ממליץ עליו בחום. יש בו את כל מה שאתה צריך לבישול ואפייה, ואתה יכול להוסיף תוכניות משלך. אני גם מאוד אוהב את היכולת לשלוט בתהליך הלישה, ההוכחה, האפייה מבלי לכבות את התוכנית, כלומר, כל תהליך לפי שיקול דעתך יכול להיות מוגדל או להפחית משך הזמן. כשבחרתי מה לקנות - אהבתי את נוכחותו של המחבר. מתקן ורצה שיהיה מצב להכנת בצק ללא שמרים (ללא מוצרי חימום) ללישת בצק לכופתאות, כופתאות, כמו גם אטריות. אני לא אוהב ללוש בצק, אבל המשפחה שלי אוהבת כופתאות - אוקראינים לא. עם גיסתי, ביום אחד ברציפות, נערכו 8 קבוצות של הבדיקה - שום דבר לא נשרף, לא התחמם יתר על המידה. בכמה הודעות קראתי על כשלים בלישת בצק קשה, ואת דלונגי הומצא על ידי האיטלקים - חובבי משחות שונות.מבחינת יחס מחיר-איכות, עדיף על פני אותה Panasonic - ההפרש הוא כמעט 100 דולר. שניהם נגבים על ידי סין, מדוע לשלם יותר. הקרום ממש קליל, אבל למדתי איך להתמודד איתו - בסוף האפייה אני פשוט מוסיף 10 דקות והכל נאפה בצורה מושלמת.
סזלקססטר
Rem באתרי אינטרנט זרים של היצרן, למעט רוסיה, זה לא מוזכר, זה אות ברור שהמכשיר הופסק, השרידים נמכרים ברוסיה, אוקראינה, בלארוס. הם נעלמו בחנויות שלנו במשך זמן רב, בחנויות מקוונות למשך חודשיים הם לא במבצע.
מנהל
לחם פיט
ציטוט: אטמן
אתה צריך תנור שיכול להכין כיכרות קטנות באיכות. ולכל התנורים הרגילים נפח דלי של 1 ק"ג ומעלה - זה כיכר ענקית!

אין צורך להשתמש בנפח מלא. באותו Panasonic-254 (כמו שלי), ניתן להטיל בין 300 ל -600 גרם קמח חיטה - זה בערך מתאים ל -450 עד 900 גרם לחם מוגמר. אני כמעט תמיד אופה כיכר קטנה של 600 גרם.

אפשרות נוספת (תקציבית) היא אלסקה תמורת 1600 רובל, נמכרת בחנויות המטרו. יש גם דלי קטן יותר. כאן בפורום על HP זה לא עמד בביקורות שליליות. אם לא היה לי פנסוניק, כנראה הייתי בוחר באלסקה.
אטמן
מנהל, תודה על ההמלצה, אהבתי את ה- Binatone BM-2068 - גם העיצוב הוא חציר, וגם הלחם, אם לשפוט לפי הביקורות, אופה היטב ויש מצב לתכנות. הדבר היחיד שחסר בהשוואה לקנווד 450 הוא מצב האפייה ללא שמרים. הסבירו בבקשה, מה הפירוש של מצב זה?

לחם פיט הנפח ברור. אלסקה ל- 1600r? ואיך היא נראית? ומצאתי תמונה בשרשור המקביל. מכוער עדיין, אני מעדיף לקחת Binaton עבור 4500, אני חושב שהמחיר כאן מוצדק על ידי איכות הבנייה והעיצוב.
soneks
ציטוט: אטמן

לחם פיט הנפח ברור. אלסקה ל- 1600r? ואיך היא נראית? ומצאתי תמונה בשרשור המקביל. מכוער עדיין, אני מעדיף לקחת Binaton עבור 4500, אני חושב שהמחיר כאן מוצדק מאיכות הבנייה והעיצוב.

הנה תמונה ומחיר הכיריים במטרו
לחם פיט
ציטוט: אטמן

לחם פיט הנפח ברור. אלסקה ל- 1600r? ואיך היא נראית? ומצאתי תמונה בשרשור המקביל. מכוער עדיין, אני מעדיף לקחת Binaton עבור 4500, אני חושב שהמחיר כאן מוצדק על ידי איכות הבנייה והעיצוב.
ובכן, אתה בעצמך רצית שהלחמים יהיו קטנים יותר, ובבינאטון הם אפילו יותר מאשר בפנאס - למשל, בשנת 2068 מִינִימוּם 750 גרם.

עיצוב ואיכות ... אני לא רואה הבדל גדול בין בינטון לאלסקה. אם מחיר של כ -5,000 מקובל עליכם, אתם כבר יכולים לבחור בין מותגים מוכחים שאינם סינים.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם