קצירת פלפל אדום לחורף

קטגוריה: ריקים
קצירת פלפל אדום לחורף

רכיבים

כל פלפל אדום,
כלומר, עקומה שהתפוצצה,
באופן כללי, לא התייחסות
שמן צמחי

שיטת בישול

  • הפלפל שלי, מנקה אותו, מעביר אותו דרך מטחנת בשר, שולח לקלחת, שם מוזגים שמן צמחי - כוס שמן ל -3 ק"ג פלפל. העלנו באש ומבשלים, תוך כדי ערבוב, לפחות שעה וחצי, מתאדים את הנוזל. אפשר להוסיף מלח. מסדרים בצנצנות קטנות (200-250 מ"ל), סוגרים, עוטפים עד שהתקרר.

הערה

לפני זמן רב אמי העלתה את הרעיון לסגור פלפל אדום לבורשט לחורף (לא היו מקפיאים בהווה). היא חתכה את הפלפל לרצועות, אני מעביר אותו דרך מטחנת בשר - ילדים לא מכבדים את חלקי הפלפל בצלחת.

פלפל אדום מכיל קרוטן; כשהוא מבושל קרוטן הופך לשמן, וצובע אותו בצבע אדום. אני בהחלט מוסיף פלפל כזה לבורשט, מרק אפונה, מרק עם שיבולת שועל וקוויאר חצילים בקיץ, כשעוד אין פלפל אדום בשוק. הטעם והצבע טעימים. אחסנו צנצנת פתוחה במקרר, אל תטפסו אליה בעזרת כף מלוכלכת, אחרת הפלפל יחמיר.

צילום אלנה ב.ק.

אגוז
חבישת מרקים ומנות עיקריות.

אנו לוקחים פלפלים אדומים וירוקים בולגריים, עגבניות, בצל, גזר קלוף, 2 ק"ג כל אחד, צרור פטרוזיליה, שמיר, כוסברה (לא חובה). חותכים פלפל, בצל לחצי טבעות, עגבניות לפרוסות, גזר על פומפיה גסה, עשבי תיבול קטנים. אנחנו מערבבים הכל בזהירות ושופכים פנימה 1 ק"ג מלח לא יוד, מערבבים אותו שוב בעדינות ומכניסים אותו היטב לצנצנות., סוגרים עם מכסים ושמים במקום קריר (יש לי צנצנות במרפסת כל החורף). אני מוסיפה למרקים, בשר ב 1-2 כפות. l .. הוסף את המנה המוגמרת לאחר ששמת את הרוטב !!!
סולמזללה
הימיצ'קה, תגיד לי, איך שווה עבודה כזו? האם זה יכול לעמוד במרתף או בחדר? ואז תמיד הקפאתי את פרצ'יק, אבל עכשיו אין מקום בכלל, אני רוצה לעשות זאת.
מנהל

הפלפל צריך לעמוד היטב, מכיוון שהוא מבושל זמן רב לפני שהנוזל מתאדה, וסגור מתחת למכסים.
את הפלפל הזה אפשר לאחסן במזווה.
סולמזללה
מנהלתודה, כבר ביקשתי ממך עצות לגבי פלפל, אך בכל זאת, כל מרינדה נותנת את טעמה למוצר, ובמקרה שלי, אתה צריך לשמור על הטעם הטבעי עד למקסימום. את המתכון הזה מצאתי בתדפיסים שלי לפני מספר שנים במדור make, ולא ביקשתי. ניסיתי למלא את השם המלא של המתכון בחיפוש, אבל זה לא נותן כלום. הייתי צריך לחתוך את כל הכנות הירקות היטב, הכינוי החם היה ידוע :)
הימיצ'קה
ציטוט: סולמזלה

הימיצ'קה, תגיד לי, איך שווה עבודה כזו? האם זה יכול לעמוד במרתף או בחדר? ואז תמיד הקפאתי את פרצ'יק, אבל עכשיו אין מקום בכלל, אני רוצה לעשות זאת.
אין לי מרתף, זה במזווה.
סולמזללה
אוף .. הכין 25 צנצנות 250 גרם. ליתר ביטחון, הוספתי כף לימון אחת ואת כל המסה ועקרתי למשך 10 דקות
אלנה בק
הימיצ'קה, תודה על המתכון. הארומה של פלפל גרוס בכלים הייתה חסרה מאוד בחורף. לכן החלטתי להכין ריק לפי המתכון שלך. מ -2 ק"ג פלפל קלוף, התקבלו 6 צנצנות של 250 מ"ל וצנצנת אחת של 100 מ"ל. הפלפל נחתך על תוסף ברנר 10 מ"מ. החלקים קטנים בגודלם. החומר יישמר במזווה. מצפה למאכלים ארומטיים בחורף
אלנה בק
שוב הלכתי להגיד תודה ענקית למחבר המתכון.כך קרה שנאלצתי לפתוח צנצנת אחת לפני חורף דבולי, היא כל כך ריחנית, כל כך נוחה כשאתה מבשל את הצנצנת ומוסיף את הפלפל הארומטי הקצוץ כבר למנה. והחמאה, החמאה שנותרה בצנצנת, היא שיר אחר
בקיצור ... הבנתי שאני חייב לעשות יותר. וכך היו כוכבים שהיום בשוק ניתן פלפל אדום טוב מאוד במחיר סביר. באופן כללי הגברים הנאים שלי עומדים ומתנפחים. ... ובקרוב הם יתכסו בסירופ מעורר תיאבון, וריחות, ריחות
באופן כללי, אני ממליץ לכולם


נוסף יום שבת 17 ספטמבר 2016 19:10

[/ url


נוסף יום שבת 17 ספטמבר 2016 19:12

משהו לא מוכנס היום לתפריט, תמונות מהטאבלט, אבל האמינו לי, זה יפה!
סולמזללה
אלנה בקאה, לנה, בישלת פלפל קצוץ, נכון? האם הוא שמר על הצורה? האם העורות שוחים בנפרד? לא חשבתי אז סובבתי את זה דרך מטחנת בשר :)
אגב, שכחתי לכתוב, הצבע בתהליך הבישול התגלה כה מעניין ואדום שיער
אלנה בק
סולמזללהחתכתי את הפלפל על ברנר על הוספה של 10 מ"מ, חתיכות קטנות התבררו, התבשלו בצורה מושלמת, לא איבדו את צורתן. אז נסו להכין חלק מהפרוסות. יתר על כן, כבר פתחתי צנצנת אחת והשתמשתי בה בבישול. אז הם שומרים בנתחים יפים גם במרק וגם ברוטב.


נוסף ביום שלישי 20 בספטמבר 2016 16:42

קצירת פלפל אדום לחורף[/ url

אלה החלקים שהתחלתי לתבשיל.

כל המתכונים

נושאים חדשים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם