מנהל

שמרים פרמיפנים

שמרים פרמיפנים

הקו כולל:

1. פרמיפן אדום (לחיטה, לחם שיפון, וגם לכיכרות)
2. פרמיפן בראון (למאפים מתוקים, מאפינס ועוגות)
3.שמרים ומשפרים בחבילה אחת
- פרמיפן SOFT 2 ב -1 (לכל סוגי הלחם)
- פרמיפן SUPER 2 ב -1 (לכל סוגי הלחם, במיוחד מתכון גבוה, יקר ועילי)
- פרמיפן BROWN 2 ב -1 (למוצרים בעלי מתכונים גבוהים עם יותר מ -10% סוכר)

1. פרמיפן אדום - אוניברסלי וחסכוני - שמרים מיידיים איכותיים וחסכוניים לציונים המוניים של לחם ומוצרי מאפה: כיכרות, לחמניות, בגטים, לחם פח. שמרים אלה הוכיחו את עצמם בצורה מושלמת גם כאשר משתמשים בשיטת הכנת הבצק המואצת והמסורתית (ספוג). ניתן להשתמש בהם ללא קשר לאיכות הקמח.

2. פרמיפן בראון - למוצרי מאפה - שמרים שפותחו במיוחד לייצור מוצרים עם מתכון גבוה (מאפה), בהם תכולת הסוכר היא יותר מ -10%. שמרי פרניפן בראון מתפקדים בצורה משמעותית בבצק "מתוק". הבצק מתאים למהיר יותר, למוצרים מוגמרים יש מאפיינים אורגנולפטיים טובים יותר.
- 2.1. פרמיפן BROWN 2 ב -1 (למוצרים בעלי מתכונים גבוהים עם יותר מ -10% סוכר)

3.שמרים ומשפר בחבילה אחת
- 3.1. פרמיפן רך 2 ב -1 (פרמיפן רך 2 ב -1) - שמרים ומשפרים באריזה אחת - שמרים מיידיים יעילים ביותר ומשפר לחם איכותי באריזה אחת. מושלם לייצור כל סוגי הלחם: כיכרות, לחמניות, בגטים ולחם פח.

- 3.2. פרמיפן סופר 2 ב -1 (פרמיפן סופר 2 ב -1) - שמרים ומשתלים באריזה אחת - הדור השני של שמרי האפייה המיידית עם משפר, שהפקתו המסחרית החלה בשנת 2002. פרמיפן סופר 2 ב -1 שיפר מאפיינים טכנולוגיים, והפך אותו למושלם לייצור כל סוגי הלחם, במיוחד מתכונים גבוהים, יקרים ועילית.
שמרים מיידיים יבשים הם אידיאליים לאפיית לחם אצל יצרנית הלחם הביתית שלך.

שמרים יבשים מהדור השלישי קם בצומת המיקרוביולוגיה והאנזימולוגיה. במשך זמן רב אנשים יודעים על התכונות המועילות של אנזימים באפייה. רק לפני זמן לא רב התאפשר לשלב את היתרונות של שמרים מיידיים עם התכונות המועילות של אנזימי אפייה. באמצע שנות ה -90, ההישגים שולבו בהצלחה במוצר אחד - שמרי פרמיפן.

באיזו דרך להשתמש לבחור

שיטת ההקדמה הראשונה עדיפה, מכיוון שהיא פשוטה יותר ומפחיתה את הסבירות לטעויות בהכנת תמיסת השמרים.

השיטה השנייה (שתי האפשרויות) מאפשרת להשיג תוצאות טובות יותר, למשל, כאשר משתמשים בקמח קר בייצור או במכונות לישה איטיות. לפעמים, בחורף, קמח שנאגר בחוץ הולך ישירות לייצור. יש להימנע ממגע ישיר של שמרים מיידיים עם קמח קר. הוסף שמרים בצורה שנייה כאשר משתמשים בלושות איטיות או בזמני ערבוב קצרים מדי (פחות מ -5 דקות) כאשר לא ניתן לספק עיבוד בצק מספיק כדי להמיס לחלוטין את חלקיקי השמרים היבשים.

השתמש בשיטה השנייה (אפשרות A) לקווים אוטומטיים עם לישת בצק רציפה (בצק).

מדוע עמידה בטמפרטורת מים חשובה 38 מעלות צלזיוס בעת המסת "פרמיפן"

מדדי הפעילות הגבוהים ביותר הם שמרים מומסים במים בטמפרטורה של 35-38 מעלות צלזיוס. כאשר הם מומסים עם מים חמים או קרים, מתרחש מוות חלקי של תאי השמרים, מה שמוביל לאובדן משמעותי של הפעילות.כך שכאשר משתמשים במים בטמפרטורה של 15 מעלות צלזיוס, רק כ -30% מתאי השמרים שומרים על פעילותם.
הימנע ממגע ישיר של שמרים עם מים צוננים או קרח.
אפשר לערבב את השמרים בקמח לפני הלישה או להוסיף לבצק בתחילת הלישה.
אי עמידה במשטר הפירוק הנכון היא הגורם העיקרי לשיבושים ולעיכובים בתהליך הייצור.

הרכב שמרים
- שמרים
- קמח סויה
- מתחלב E491
- נוגד חמצון חומצה אסקורבית
- עזרים טכנולוגיים
- אנזימים (על בסיס חיטה)

חומרים המכונים "משפרי בצק", הוא סוג ענק של סמים. החל מהעתיקים והיסודיים ביותר, כגון חומצה אסקורבית, גלוטן יבש, תמצית מאלט לבן וקמח שעועית, וכלה בתכשירי אנזימים מורכבים ומודרניים המאפשרים להשיג לחם לא רך במיוחד או פריך במיוחד. .

שמרים של פרמיפן הם שמרים מיידיים, עליך למרוח בפרופורציה כפי שמצוין במתכון הלחם (אפייה), תקנים ו / או בחרו פרופורציות לעצמכם, לפי טעמכם של הלחם המוגמר.
40
מנהל, טניה, לפי הבנתי, אם אני זקוק לשמרים לכל לחם כלשהו (במובן שיפון וגם בורודינו), לחמניות וכיכרות, אני בוחר בשמרים מיידיים יבשים FERMIPAN super 2 ב -1,500 גרם. אז?
מנהל

כן, אתה יכול לעשות את זה
דוקטור_ללקה
שלום אופים יקרים! אני חדש בפורום. בזמן שאני קורא עוד אני לומד. אבל השאלה כבר עלתה. קניתי שמרים רכים פרמיפן 2 ב 1. הלחם יוצא דופן! אבל. חג הפסחא מגיע בקרוב. האם הן מתאימות לאפיית עוגות, אם כן, כיצד להשתמש בהן אם אינן מתאימות לבצק? בצורה בטוחה כלשהי, עם מתכון? תודה!
מנהל

שאל את השאלה הזו בסעיף KULICHI-EASTER https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/index.php@option=com_smf&board=349.0 הם יודעים יותר טוב על זה ועוזרים

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם