אלקה
ציטוט: MARMARUSYA

שלום! קראתי את כל הטמקה, אבל עדיין לא הצלחתי למצוא איך להכין מרשמלו. תגיד לי!

אני לוקח מטחנת תפוחי אדמה רגילה, ללוש את הפירות בקערה, אתה מקבל מסה עם גושים, עיסה, מיץ. ואז אני משמן מעט את המזרן בשמן חמניות, מורח עליו את עיסת הפרי בשכבה דקה ומניח אותו על המגשים. טמפרטורה 55 מעלות. בלילה. בבוקר אני מכבה אותו ומגלגל אותו לצינורות. אבל זה מייבש האזידרי. יש מגשים, רשתות ומשטחים. איך זה נעשה במייבשים אחרים - אני לא יודע.
מרמרוסיה
תודה AlKA !!! כנראה שאתה יכול לנצח הכל בבלנדר?
אלקה
אני חושב שאתה יכול. אבל עם פרוסות זה נראה טעים יותר. אבל זו דעתי. צריך לנסות. לעשות את שניהם.
נילארנה
ציטוט: לנהצ'יק

תנו לילדות מתכון לממתקים, אם ישנו בסיסי (זהה לכולם - שזיף, משמש, אפרסק, תפוח) ובאיזו טמפרטורה, באיזו שכבה (ראו) וכמה זמן לייבש במייבש חשמלי. ושאלה נוספת - האם ניתן להשתמש בתבנית סיליקון לכך ???

האם אוכל לתת לך מתכון? נכון, אני לא מקצוען, אבל אני באמת אוהב את הממתקים שלי.

פשוט קחו את הפרי, קלפו אותו, הוציאו את הזרעים ומועכו. נסו - אם חמוץ - הוסיפו סוכר. כדי שאפשר לאכול פירה בהנאה. (אתה יכול אפילו להוסיף סוכר - ממתק מיובש יהיה מתוק יותר מפירה.) הנה פירה ובמייבש. השכבה אינה עולה על 1/2 ס"מ. אחרת היא תתייבש לאורך זמן.
באשר לפירות היער - הייתי משוכנע שבשביל מרשמלו פירות יער יש למחוק את מחית פירות היער דרך מסננת כדי שלא יהיו זרעים במרשמלו. (הם מפריעים אם עוזבים אותם. הכנתי מרשמלו פטל בזעם כזה).
השאר זהה לפירות. סוכר לפי הטעם ונכנס למייבש.

יבש במשך כמה ימים. בכל מקרה, התייבשתי במשך 2-3 יום אצל תושבי הקיץ (טמפרטורה 50-60 מעלות). באופן כללי - קרקע יבשה למצב "ניתן לגלגל לצינור."

כדי להקל על הוצאת הפסטיל מהנייר, כבר נתתי עצות - אחרי המייבש, שים את הפסטיל על נייר במקרר למשך כמה דקות. קל יותר להסיר את הנייר.

אנדרייבנה
ציטוט: NiLarna

יבש במשך כמה ימים. בכל מקרה, התייבשתי במשך 2-3 ימים אצל תושבי הקיץ (טמפרטורה 50-60 מעלות). באופן כללי - קרקע יבשה למצב "ניתן לגלגל לצינור."
האם זה היה רציף או שהיו הפסקות ארוכות?
רק שצריך להביא אלי את דכניק -4 היום .... אני מצפה לזה, כי יש כבר 4 סלים של תפוחים במרפסת. בהקשר זה, השאלה. האם אני צריך לשלוף את החלק הפנימי מהתפוחים או שאוכל לחתוך אותם ישר לפרוסות? סלח לי אם אחזור על עצמי, אבל פשוט אין זמן לקרוא מחדש כל כך הרבה עמודים.
בסג'ה
אנדרייבנה... אם למרשמלו עדיף לחתוך אותו, מכיוון שאז אתה צריך להכין פירה ואז למרוח על נייר ולייבש. כמה זמן קשה לומר, הכל תלוי בעובי, דק יותר, כך הוא מתייבש מהר יותר וכמה משטחים ישמשו. נראה לי שהעובי האופטימלי הוא 0.5 ס"מ. פשוט ייבשתי תפוחים, חתכתי אותם לפרוסות דקות, כתבתי איפשהו קצת יותר גבוה, אבל גם בלי אמצע, על פי הספר שצורף לייבוש, כתבתי שתפוחים מיובשים 7-8 שעות, ייבשתי 3, אבל האמת שלא היו לי הרבה מאוד תפוחים, לא כל המגשים היו תפוסים. התייבש טוב.
נטוסיצ'קה
לקה! זה לא אומר המזרן שנמצא בתחתית? ואם מייבשים על נייר, אז:
- דף נייר שבו אתה צריך למקם: על המגש או היכן?
- אם אתה שם נייר, אז איך האוויר יסתובב?
- שים נייר על כל מגש או רק על אחד, כלומר האם אתה יכול לייבש מספר צלחות בכל פעם, או רק 1?
leka
קראתי את כל הנושא מההתחלה ועד הסוף כשאני הולך לקנות מייבש. אני לא זוכר באיזה עמוד, אבל הם כתבו שהם יבשו על נייר אפייה.במזרן חותכים עיגול לגודל ובמרכז העיגול עיגול קטן נוסף לאוויר. מורחים את המרשמלו בשכבה דקה ומייבשים 14 שעות, אם הנייר נדבק, מכניסים לקור לכמה דקות והוא ייפול מאחור. אתה צריך לשים אותו במזרן בו ייבשת את הפירות (עם דפנות), יש לי אותם 4. אם יש לך זמן עדיף לרוץ לאורך הטמקו, תמצא הרבה מעניינים ...
ולדיס
ציטוט: נטוסיצ'קה

לקה, יש לי בומאן (Clatronic) DR-435CB

יש לי גם Bomann DR 436 CB. פסטילה יבשה על המגש התחתון.
ראשית, חתכתי עיגול מנייר מעקב - קצת יותר מקוטר המזרן.
מרחו קלות את נייר האיתור בשמן חמניות כדי שהמרשמלו לא יידבק.
הנחתי עיגול נייר בתחתית המזרן ליצירת דפנות קטנות.
שפכתי מרשמלו בעובי של כ2-4 מ"מ.
מרשמלו מיובש במשך 8-10 שעות, במקביל לייבוש פירות אחרים ברשתות העליונות.
בפעם הראשונה שבישלתי את המרשמלו עם סוכר - יצא מעט סוכר, ופעמים שלאחר מכן ללא סוכר - בחמיצות נעימה.
לא ניסיתי לאחסן אותו - קרוביי לא עמדו בזה יותר משלושה ימים.
נטוסיצ'קה
מיש, ולדיס! תודה רבה על התמיכה והעצות!
ולדיס! ומאיזה פרי ייבשת את המרשמלו? בישלתם אותם מראש או סתם טחנתם? מה ההבדל בין המייבשים שלנו לבינך, אני רואה שהדגמים שונים זה מזה.
FRUIT - פירות אכילים עסיסיים של צמחים מעובדים ופרועים. מחולק לפירות פומה (תפוחים, אגסים, חבושים), פירות אבן (משמשים, שזיפים, דובדבנים, אפרסקים), פירות הדר (תפוזים, לימונים, קלמנטינות, אשכוליות), סובטרופיים וטרופיים (תאנים, רימון, מנגו, אננס, בננה, אבוקדו), פירות יער (דומדמניות, דומדמניות, ענבים, חמוציות) ומלונים (אבטיח, מלון). יש להם חשיבות רבה בתזונת האדם. הטעם הנעים והערך הביולוגי של הפירות נובעים מהימצאותם של כמות משמעותית של חומרים מזינים בהם.

פרי הוא אחד המקורות לפחמימות הניתנות לעיכול בקלות. פרוקטוז שולט בפירות פומה, גלוקוז וסוכרוז בפרי אבן. הכמות הגדולה ביותר של סוכרוז נמצאת בננות, אננס, תפוזים, קלמנטינות, ופחות בפירות יער. בננות עשירות בעמילן. פירות מכילים הרבה ויטמינים C, P, קרוטן. חלק מהפירות הם תרכיזי ויטמינים טבעיים. ערך האנרגיה של פירות הוא קטן וממוצע הוא 50-70 קק"ל לכל 100 גרם. המכון לתזונה של האקדמיה למדעי הרפואה קבע את השיעור האופטימלי השנתי של צריכת פירות - 106 ק"ג לאדם. החומרים הנמצאים בפירות ממלאים תפקיד מהותי בתהליכי העיכול והחילוף החומרים. חומצות אורגניות הן פתוגנים חזקים של הפרשת הלבלב ותפקוד מוטורי במעי. מבין הטאנינים, לטאנין ולקטכינים יש את ההשפעות הביולוגיות הבולטות ביותר. אוכמניות, אגסים, חבושים, עצי עץ נבדלים על ידי תוכן גבוה של טאנין. חלק מהפירות משמשים כמוצרי מרפא (למשל פטל) ובתזונה תזונתית.

פירות רבים (תפוחים, אגסים, פירות הדר, ענבים, בננות) ניתנים לאחסון תקופה ארוכה כאשר הם קשורים במקררים. פרי; נתונים להקפאה, ייבוש ושימורים מהירים (ריבה, קומפוטים).

כמה טיפים שימושיים: פירות קפואים המיועדים למאכלים מתוקים מונחים ללא הפשרה במים רותחים, ומוסיפים לו סוכר וחומצת לימון; פירות קלופים לא יכהו אם יאוחסנו במים חומציים; לפני שפורסים לימונים, עדיף לשפוך על מים רותחים - זה ישפר את הארומה שלהם; יש להסיר דגנים מעיגולי לימון - הם מוסיפים מרירות.
מיש
ציטוט: נטוסיצ'קה

מיש! אני בהחלט אקנה תושב קיץ לאורך זמן, אני כבר מרגיש את זה. כמה זמן ייבשת את המרשמלו שלך? האם יש הבדל בטעם כאשר מייבשים פירות גולמיים או מבשלים אותם מראש?
זמן הייבוש משתנה בהתאם לפרי ולעובי השכבה. מרשמלו משמש יכול, למשל, להתייבש למוכנות רגילה תוך 11-12 שעות. ההבדל בטעם בין פירות גולמיים לפירות מבושלים הוא, כמובן, עצום. המשפחה שלי לא אהבה את המרשמלו המבושל, הם דחו אותו. מאז היינו מייבשים רק גלם.ואם פתאום אנחנו מתגעגעים לזמן המוכנות, אז אף אחד לא מתעצבן - השבבים מתקבלים - אנחנו שוברים אותם לחתיכות - הם מתפוצצים עוד יותר מהר !!!
קלמיקובה
יש לי את דלף. הנייר מעט צר יותר מהמזרן, כך שיש הרבה חורים. יתר על כן, יש לי חור באמצע לפי העיצוב, כך שגם האוויר עובר שם. הרתחתי אותו בסיר איטי עם המכסה פתוח עד שהשמנת החמוצה הייתה סמיכה, ואז הנחתי אותו על קלף וייבשתי אותו בכמה צעדים במשך כמה ימים.
אטלנטיס
באופן כללי, אני מבין שאפשר להכין מרשמלו בכל אחד, אתה רק צריך לכסות את המזרן בנייר.
DJ
מרשמלו אגס
פסטילה - איך לבשל?
פסטילה הוא שימוש טוב במוצרים, מ -4 ק"ג אגס קיבלתי כ -400 גרם פסטיל.
פינקי
בנות, האם מישהו הכין מרשמלו דומדמניות אדומות במייבש? האם צריך להרתיח אותו מראש או שהוא יכול להיות גולמי? עשיתי את זה לפני מאה שנה ואני לא זוכר איך. שתף את החוויה שלך. בבקשה.
שֶׁף
לפעמים אנחנו מכינים שייקים - זורקים את כל מה שיש בבית לבלנדר ומשתמשים במוצר המוגמר. היום קנינו את עזידרי וההחלטה פשוט פגעה בראש - להכין מרשמלו משייק. ובחוט הזה פשוט מצאתי אישור לנאמנותו
ואז אנסה לפרסם את התוצאה כאן.
גאשה
אופה, נראה לי שהמתכון פסטילי משמש הנושא הלא נכון הוא ... אולי כדאי להעביר אותו כאן, כדי שהמנחים יוכלו להכניס אותו לתוכן העניינים?
לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת
ציטוט: בייקר

היום קנינו את עזידרי
לאן לקחו את זה? וכמה ? אני רוצה את זה גם !!!

מזל טוב על זה חִיוּנִי רכישה בכושר !!! תן לזה לשרת הרבה זמן !!!
שֶׁף
ציטוט: קרוש

לאן לקחו את זה? וכמה ? אני רוצה את זה גם !!!

מזל טוב על זה חִיוּנִי רכישה בכושר !!! תן לזה לשרת הרבה זמן !!!
תודה! כאן כתב אתמול.
ציטוט: גאשה

אופה, נראה לי שהמתכון פסטילי משמש הנושא הלא נכון הוא ... אולי כדאי להעביר אותו כאן, כדי שהמנחים יוכלו להכניס אותו לתוכן העניינים?
ולמה? זה נעשה במייבש.
שֶׁף
אתמול שמתי מרשמלו תפוח-מלון (ומעט בננה).
בחשיפת יתר, אי אפשר היה להתגלגל לצינור, הם נשברו.
אבל התוצאה הייתה צ'יפס פריך אמיתי, שהילדים אכלו בהנאה גדולה יותר מהקש.

עכשיו שמתי את מרשמלו העגבניות. בפעם הבאה אשים פסטיל עגבניות-פלפל-בצל לתיבול מרק חורף. זרוק שפופרת אחת או שתיים למרק / בורשט - בוא נראה מה יקרה
סוויטקה
ממתק עגבניות? אפילו לא יכולתי לחשוב ...
איוונובה
שלום לכולם )
הפכתי לבעלים של מייבש הרוטור-דיווה, ניסיתי להכין מרשמלו תפוחים. המייבש מצויד במגשי סריג, לא העזתי למרוח מהם הרבה. מורחים אותו על נייר אפייה. כתוצאה מכך נתקלתי בקשיים בקריעת המוצר המוגמר מהנייר. מה אתה מייעץ?
מנהל

לפני שמכסים את הנייר במסה הרטובה של המרשמלו, יש להבריש את הנייר במברשת בשמן צמחי.

עכשיו נסו להרטיב את הנייר מבחוץ במים חמים, הרטיבו את הנייר, הפסטיל צריך להישאר מאחורי הנייר
איוונובה
תודה על העצה! קרענו את החלק הראשון - זה היה הרבה זמן, אבל קרענו)
מכאן ואילך נמרח את הקלף בשמן
olpe
משהו שהמרשמלו שלי לא טוב במיוחד. מישהו יכול להגיד לי מה הבעיה
אני מכין מיץ עם מסחטת אפרסקים.
את המחית שנותרה חוטפים בקראש ושכבה דקה בייבוש.
פעם מבושל בתוספת סוכר ביצרן ריבות, גם לייבוש.

אבל מה זה, מה אנחנו מתבלבלים

אם המרשמלו מיובש למצב של "יבש לחלוטין", אז הוא לא מתכרבל וזה לא טעים מאוד לכרסם את החלמון הזה.
אם זה פלסטיק, זה טעים, אבל לח ולא ברור איך לאחסן אותו

ובכל זאת מארב כזה. ייבוש לא אחיד. הקצה הפנימי מתייבש הרבה יותר. היום אנסה למרוח את הקצה החיצוני עבה יותר ואת הקצה הפנימי דק יותר. אנחנו עוד נראה.
אף אחד לא התמודד עם בעיה כזו?
ח. ס
אבל באופן כללי אני מייבש קליפות אבטיח ללא הפסקה
מאוד אהבנו את הפירות המסוכרים האלה
אנסה לסגור אותם בצנצנות מתחת למכסי ואקום
RybkA
olpe, אתה לא צריך לייבש את המרשמלו על ביסקוויט, כפי שכבר הבנת.אני מנסה למרוח עבה יותר על הקצוות. אני מייבש אותו עד כדי כך שהוא לא יידבק לאצבע שלי בשום מקום. אני מתחיל לברור לאט. זה לא אמור להתגנב. עלול להיקרע מעט באזורים עדינים. אני מגלגל אותו בצינור, עוטף אותו בקלף ואוחסן בארון, בשקית.

האם איכשהו אתה מעבד את קליפות האבטיח מראש?
olpe
RybkA, תודה על התשובה. ואז יש לי כבר 4 ק"ג אפרסקים otokovarili הבאים. חשבתי לסגור את המיץ בעיסה, אבל עכשיו אנסה להכין שוב את המרשמלו

RybkA. תגיד לי. אז אני אקפל אותו, לא צריך להרגיש אותו מתחת לאצבעותיי?

אני לא צריך לבחור את זה. היא עפה לבדה מלוחות המרשמלו של איזידרוב - בדיוק בדרך

אבל את הרגע הזה, כשצריך לירות בו, אני כנראה לא תופס

ושאלה נוספת. הנה זה יבש. וכשהוא עומד על השולחן שעה, זה נהיה כאילו רטוב. האם זה אומר לא מספיק יבש? או שזה פשוט לוקח לחות מהאוויר לתוכו ויש צורך לקחת אותה מהמטבח (יש לחות) או לעטוף אותה בקלף ממש שם?
וכמה זמן יש לך את זה?
על קליפות אבטיח עכשיו נראה. כתבתי ופרסמתי תמונות.
אני לא יכול לפרסם חדשים, אני נמצא בדאצ'ה עכשיו, אבל כאן האינטרנט לא מצלם תמונה
פינקי
olpe המייבש שלי הוא גם איזידרי. השנה הכנתי מרשמלו משמש ... כ- 15 חתיכות, כנראה (אני לא זוכר בדיוק, כי הוא אכל חלקית כשהוא מתבשל). ייבשתי אותו בן לילה, ואז הפכתי אותו מעט למשך חצי שעה נוספת, כדי שהצד השני יתייבש, הניח לו להתקרר על השולחן ולעטוף אותו בקלף. רך, גמיש, מעט נדבק בעת לחיצה באצבע. אבל! אחרי חודש של אחסון גיליתי בטעות ששומה הופיעה מתיק אחד! והיא שמרה את התיקים בקופסת קרטון מתחת למגשים למייבש. סקרתי במהירות הכל, למרבה המזל, רק אחד היה. הייתי צריך להכניס את כל המרשמלו למקרר - בחלקו למקפיא, חלק רק בתא הירקות. יש לי שם גם מרשמלו שזיפים. לפני שבוע הוצאתי צלחת אחת מהמקפיא והשתמשתי בה כמילוי לגליל, ולקחתי את הבצק מהמתכון ל"לחמניות פרפר ". יצא טעים מאוד! מכיוון שהמרשמלו מיובש, לאחר ההפשרה הוא לא הפך לחמוץ;
מרשמלו אפרסק, כך נראה לי, כדאי לעשות עם משהו אחר - עם תפוחים, למשל. יש יותר חומר ג'ל ופלסטיות תהיה תקינה.
כעת יש לי את כל 15 המגשים - שזיפים מיובשים, אפרסקים ובננות. הבן הורה לחורף
olpe
פינקי, אנא כתוב על אפרסקים מיובשים. מכינים מתכון לאדמין עם עיכול בסירופ? ואיך אתה מתכנן לאחסן אותו?

לילד שלי יש אלרגיות ומלבד אפרסקים, כמעט שום דבר לא אפשרי מפירות. הקלדתי תא מטען שלם על הבסיס, וניסיתי לגוון אותם איכשהו.

פינקי, חשבתי גם לאחסן מרשמלו במקפיא, אבל חשבתי שהוא יהפוך לשברירי. אבל זו כמובן אפשרות

אנסה לסגור צנצנת קטנה בשעווה. בעוד שבוע כנראה יהיה ברור אם זה יעמוד או לא

ואני אנסה להוסיף מלון למרשמלו האפרסק (אנחנו לא יכולים לעשות שום דבר עם תפוח)
תודה על הרעיון
סוויטקה
לא שמנתי את הנייר - הייתי. בנושא שרי פסטילה כתבתי על זה בדיוק: קופצים למים את הנייר (פיזרתי אותו במים קרים) ונתתי לו לשבת במשך 1-2 דקות. צולם כמו יליד.
olpe
RybkA, תודה.

הצלחתי!

אתמול הוספתי מעט סירופ למחית האפרסק אחרי פירות האבטיח המסוכרים. מקציפים עם בלנדר ונכנסים למייבש.

נשפך עבה יותר בקצוות, דק יותר לכיוון המרכז
תוצאה מעולה !!!

התברר המרשמלו המושלם.
מכורבל בקלות לצינור דק, מבריק ויפה

היום מיץ מתפוחים וענבים יושם.
אנסה להכין מהם מרשמלו
נילה
אני מבקש עצות! מי יגיב!
התכוונתי להכין מרשמלו עם דובדבנים, דלי אחד, תותים, 2-3 ק"ג בננות, כמה אביא. אני מכינה פסטילה בפעם הראשונה!
אז חשבתי, ואם אני מכניס את כל התערובת הזו למסחטה ראשונה))) וחיממתי איזה סוג ומיץ נוסף ייעלם!
או לא שווה את זה?
נילה
ציטוט: נילה


התכוונתי להכין מרשמלו עם דובדבנים, דלי אחד, תותים, 2-3 ק"ג בננות, כמה אביא. אני מכינה פסטילה בפעם הראשונה!
אז חשבתי, ואם אני מכניס את כל התערובת הזו למסחטה ראשונה))) וחיממתי איזה סוג ומיץ נוסף ייעלם!
הכנתי את המרשמלו הראשון שלי. הנה זה ... אני לא יודע אם זה נכון ...
[תמונהפסטילה - איך לבשל?]
עכשיו אני יושב על זה ולא יודע איך אוכל לשמור את זה? אם אני עוטף אותו ברדיד אוכל ומכניס למגירה מתחת למקפיא? או שמא נייר טוב יותר? אבל קראתי שהוא יכול להלח במקרר, ואיפה אני צריך את זה?
francevna
נליה, מרשמלו יפה התברר!

אני עוטף את המרשמלו בניילון ושומר אותו על דלת המקרר. נכון, זה לא מיושן הרבה זמן. נהגתי להפשיל אותו, אבל אז הייתי צריך לחתוך אותו. עכשיו אני חותך מיד את מעגל הפסטילים לארבעה חלקים, מקפל כל חלק, מקבל משולשים ואז עוטף אותו באוכל. סרט צילום.
נילה
francevna, תודה ! אפילו לא חשבתי על הסרט! הלכתי לחתוך!
נטוסיצ'קה
הכנתי 3 מנות מרשמלו: תות + דובדבן + דובדבן + בננה, מיזגתי הכל ושפכתי אותו למגשים (יש לי איזידרי 500), קניתי 3 מגשים למרשמלו ו -1 נכנס בערכה. הייתי רוצה להזמין יותר מכיוון שיש עדיין הרבה פירות לפנינו. אני לא יכול להפסיק. היום אוסיף את המנה הרביעית שלי! בסך הכל 12 לחמניות כבר יצאו ואמורות להיות עוד 4 - יהיו 16 לחמניות מאותו הסוג (ויש לי את מי לחלק!), גלגלתי, ככתוב בהוראות - גליל, ולאחר קירור. , עטף אותו בניילון ובמקרר - בסלסלת ירקות. היום הבן שלי חתך מעט (לבדיקה), אמר "מממ !!!" וזה אומר הכל!
נילה
נטוסיק, מיזגת פרי גולמי?
משום מה פחדתי להניח גלם על מרשמלו
אלנה
בנות, אני זקוק לייעוץ, לראשונה עם מייבש ולראשונה עם מרשמלו, הכנתי ממה שהיה בבלנדר חלק אחד חמוציות ונקטרינה, החלק השני - בננה, תפוח, יוגורט, מיובש בן לילה ב- ISidri 500 .. התוצאה לא מאוד - ראשית, דביקה ומקוננת, שניהם, ככל הנראה לא לייבוש, עם יוגורט ובננה, והצבע והטעם יצאו מוזר, באופן כללי, הפנקייק הראשון הוא גושי .. mb מישהו הכין פסטיל חמוציות טריות? איך אוכל לסחוט את המיץ קודם?
פסטילה - איך לבשל?
נטוסיצ'קה
ציטוט: נילה

נטוסיק, מיזגת פרי גולמי?
משום מה פחדתי להניח גלם על מרשמלו
כמובן, גולמי!
אלנקי
נטוסיצ'קה! ומגשי חמאה למרשמלו?
נטוסיצ'קה
שני! כן, מרחתי את זה בקלילות רבה ואז עשיתי 4 מנות ברציפות, ושמןתי רק לפני המנה הראשונה.
אלנקי
: פרחים: תודה!
נטוסיצ'קה
הנה, אני מראה את עבודתי:
🔗

🔗

🔗

זה שתפוז הוא משמש בלבד, זה שהוא בורדו הוא תות + דובדבן + דובדבן + בננה, וזה שחום הוא דובדבן + משמש. כל המרשמלו טעים מאוד לטעמם! אני ממשיך להתייבש. ואז אני עוטפת אותו בניילון וחותמת עליו. האם אתה צריך לאחסן אותו במקרר?
11
ציטוט: francevna

נליה, מרשמלו יפה התברר!

אני עוטף את המרשמלו בניילון ושומר אותו על דלת המקרר. נכון, זה לא נמשך זמן רב. נהגתי להפשיל אותו, אבל אז הייתי צריך לחתוך אותו. עכשיו אני חותך מיד את מעגל הפסטילים לארבעה חלקים, מקפל כל חלק, מקבל משולשים ואז עוטף אותו באוכל. סרט צילום.
ואני שומר אותו בקלף במקרר. היצירות שלי
תפוח, שזיף, דלעת, דומדמניות אדומות, תות, פטל, דובדבן
פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל? פסטילה - איך לבשל?
francevna
11, זה כל כך יפה!

האם זה כבר הקציר השנה?
11
ציטוט: francevna

11, זה כל כך יפה!

האם זה כבר הקציר השנה?
תותים, פטל, דובדבנים השנה.
עצם svb
kokos11, ואיך מכינים דומדמניות אדומות?
11
ציטוט: svbone

kokos11, ואיך מכינים דומדמניות אדומות?
אדים את הדומדמניות עם מעט סוכר ומעט מים כדי שהמיץ יישפך מעט ויהיה רך. משפשפים דרך מסננת. מורחים על קלף ויבשים
נטוסיצ'קה
כלומר, עשיתם כל אחד מהם בנפרד, לא מגוון? ומה הדרך הנכונה לעשות זאת עם תפוח ודלעת?

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם