סאנדה ללא שמנת עם שוקולד צ'יפס (+ וידאו)

קטגוריה: מַמתָקִים
סאנדה ללא שמנת עם שוקולד צ'יפס (+ וידאו)

רכיבים

חלב 3.2% 500 מ"ל
חלמונים 4 דברים
סוכר 170 גרם
סוכר וניל שקית אחת
שוקולד צ'יפס טַעַם

שיטת בישול

אני משתף את אחד ממתכוני הגלידות הביתיות האהובים ביותר במשפחה שלנו. אפשר לבשל בלי יצרנית גלידה, זה יוצא נהדר. המתכון פשוט, אבל הגלידה מעולה!
מקציפים את החלמונים עד לקבלת תערובת חלקה עם מטרפה או בלנדר יחד עם סוכר וסוכר וניל. עדיף עד שמתקבלת מסה לבנה. הסוכר לא חייב להיות מומס.
לאחר מכן, שלב את התערובת שהתקבלה עם חלב מחומם מעט.
שמנו על אש בינונית ומערבבים כל הזמן (!!!).
כשהסוכר מתמוסס והמסה הופכת הומוגנית, מוסיפים מעט אש ומרתיחים אותו עד שהוא הופך לחלב מרוכז נוזלי. חשוב לא לחשוף יתר על מנת שהחלמונים לא יתכרבלו. אם יש מדחום, הטמפרטורה אמורה להגיע לכ- 75-80 מעלות. אבל אני עושה את זה "בעין", זה תמיד עובד. כאשר מגיעים לעקביות הרצויה (בסרטון אני מראה מה זה צריך להיות), הסירו מהאש והתקררו. זה אפשרי בטמפרטורת החדר, אבל אני לא אוהב לחכות ולהכניס אותו למים קרירים.
אם אין לכם יצרנית גלידה, שפכו אותה למיכל והכניסו למקפיא. מערבבים את הגלידה כל 30 דקות למשך 4 שעות. אם יש יצרנית גלידה, פשוט העמיס אותה לקערה, כוון את הטיימר ל-25-30 דקות. הוסף שוקולד צ'יפס (פירות / פירות יער) 5 דקות לפני הבישול. יש לי שוקולד קונדיטוריה "טיפות". או שאתה יכול פשוט לקצוץ את חפיסת השוקולד לחתיכות קטנות.
אנו שופכים אותו לתבניות ושולחים למקפיא למשך 4 שעות לפחות. באופן עקרוני, אחרי יצרנית הגלידה, אתה כבר יכול לקחת דגימה (למי שאוהב גלידה רכה). כל טוב!כל המתכונים

מתכונים אקראיים

עוד מתכונים אקראיים
© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם