קישואים חריפים במרינדה "בלאדי מרי"

קטגוריה: ריקים
קישואים חריפים כבושים בלאדי מרי

רכיבים

לארבע פחיות של 0.75 ליטר
קישוא 4 - 5 יח '(צעיר, קטן)
שָׁמִיר 4 מטריות
עלה דומדמניות שחורות 4 - 6 יח '
עלה דובדבן 4-6 יח '
חזרת (עלה או שורש) חתיכה בכל צנצנת
שום 4 - 6 שיניים
פלפל מריר תרמיל אחד
אפונה מתוקה 4 דברים
גרגרי פלפל 20 יח '
צִפּוֹרֶן 4 -8 יח '
עלה דפנה 4 יח '(קטן)
למרינדה:
מים 750 - 800 מ"ל
רסק עגבניות 125 גרם
סוכר 75 גרם
מלח 30 גרם
חומץ 60 גרם

שיטת בישול

הכן 4 צנצנות. כותב המתכון מציע פחית 0.5 ליטר, אבל לקחתי 0.75 ליטר. שטפו ועיקרו צנצנות עם מכסים בצורה נוחה לכם. עוקרו אותי במיקרוגל.

קישואים חריפים כבושים בלאדי מרי
בתחתית הצנצנות שמים שן שום, פרוסת פלפל חריף, גרגרי פלפל, פלפל אנגלי, ציפורן כל אחד, ועלה דפנה קטן כל אחד.
קישואים חריפים כבושים בלאדי מרי
שוטפים את הירוקים, מייבשים במפית וחותכים. חלקו באופן שווה לצנצנות.
קישואים חריפים כבושים בלאדי מרי
רצוי לקחת קישואים צעירים וקטנים. אבל אם יש לך קישואים בוגרים, אז זה לא מפחיד, אבל אז תצטרך לקלף אותם מהעור ולחתוך את האמצע עם זרעים. יש לי קישואים קטנים וצעירים ולא קילפתי אותם. חותכים לפרוסות ארוכות ~ 8 - 10 ס"מ.
קישואים חריפים כבושים בלאדי מרי
מורחים פרוסות קישואים בחוזקה לצנצנות. מוזגים מים רותחים לכל צנצנת, מכסים במכסה ומניחים לעמוד 5 - 10 דקות.
קישואים כבושים בלאדי מרי
בואו נכין את המרינדה. מסננים את המים מהצנצנות לסיר. מוסיפים רסק עגבניות, מלח, סוכר. שמנו את הסיר על הכיריים, תוך כדי ערבוב, נביא לרתיחה. מוסיפים חומץ ונותנים לו להתבשל שוב.
קישואים כבושים בלאדי מרי
אנו יוצקים את המרינדה לכל צנצנת עד צמרתה. אנו מהדקים את המכסה ברפיון ומכניסים את הצנצנות לסיר לעיקור. לעקר פחיות של 0.75 ליטר למשך 10 - 12 דקות. אם לקחת צנצנת של 0.5 ליטר, אז 8-10 דקות.
קישואים כבושים בלאדי מרי
במהלך עיקור המרינדה עשויה להתייצב והצנצנות לא יכולות להיות מלאות. לכן, אם נותרה לכם מעט מרינדה, אל תמהרו לשפוך אותה. אנו מוציאים את הצנצנות המעוקרות מהמחבת. ואם אתה מגלה שהצנצנות אינן מלאות עד אפס מקום, ניתן למזוג את המרינדה שנותרה לצנצנות. אוטמים היטב והופכים את הצנצנות עד שהן מתקררות.

המנה מיועדת ל

4 פחיות של 0.75 ליטר

הערה

המתכון לקישואים הללו נתפס ביוטיוב.
מחבר המתכון של IrinaCooking.
המתכון עניין אותי. והנה, רק בעונה זו, הקישואים היו מכוערים, והם צריכים להיות מחוברים איפשהו, מכיוון שאין לנו זמן לאכול אותם. אנחנו לא חובבי הכנת קישואים, אבל בכל זאת החלטנו לנסות את זה! אני חושב שזה צריך לצאת טעים! סגרתי כבר 4 צנצנות פעמיים. אנו נעריך את הטעם בחורף!

NM
ניליה, מעניין אם אתה לוקח רוטב פיקנטי כמו גבעול במבוק. אני חושב שזה יהיה מעניין.
נילה
NM, לְקַווֹתתודה על התעניינותכם במתכון! אתה ראשון !
אני לא יודע כלום על רוטב פיקנטי כמו גבעול במבוק. מעולם לא ראיתי רוטב כזה ואינני יודע את טעמו.
אבל היה לי רעיון לנסות את המנה השנייה עם קטשופ צ'ילי. ואז השווה. אבל לא רציתי ללכת במיוחד לחנות לקטשופ הזה. וחשבתי שיש במתכון הזה מספיק תבלינים ותבלינים. החלטתי לעשות את זה לפי המתכון של המחבר, אם כי עם השינויים הקטנים שלי.
טאנצ'ה
ניליה, ניסיתי משהו דומה ממלפפונים (שכן טיפל בי בשנה שעברה). אהבתי את זה מאוד! אני לא זוכר את הפרופורציות, אבל לא היה לה רסק עגבניות, אלא קטשופ. והיא הזהירה - לקחת איכות, לא זול. אנחנו חייבים לנסות עם קישואים, זה יהיה תקציבי יותר.
נילה
טניה, גם לפני כן הכנתי מלפפונים עם קטשופ. אני יודע שמלפפונים טובים יוצאים.לכן המתכון הזה עניין אותי. תמיד התאמצנתי במלפפונים, ועכשיו אני סוגר את כל המלפפונים מהקציר שלי כל פעם, רק למתכון. אבל עם קישואים אנחנו לא חובבי הכנות לחורף, אז החלטתי לנסות את זה, אני מקווה שהם יעשו זאת. אהבתי גם את הצנצנות הקטנות, פתחתי ואכלתי, הן לא מסתובבות במקרר.
טאנצ'ה
ציטוט: נילה
הכנתי מלפפונים עם קטשופ גם קודם.
נל, בזכות המתכון שלך, זיכרוני התערער. זכרתי גם שהכנתי קוביות קישואים בקטשופ. אנחנו צריכים לרענן את הזיכרון השנה ולעשות הכל לאט לאט.
נילה
טניה, יש לי מתכון לקישואים בקוביות ברוטב עגבניות. היה איזה גזירה מעיתון סובייטי אי שם. ועשיתי אותם לא פעם. אבל מסתבר שקישואים כמו סלט כמו דוד בנס. לאוהבי הסלטים, זהו זה. יוצא טעים. אבל מזה זמן מה בדרך כלל הפסקנו לאכול סלטים עם קישואים וחצילים בעגבנייה בחורף. לכן הפסקתי לעשות את זה. וכאן קישואים כבושים כמו מלפפונים. אוכל עם נגיסה. וזה עדיין מבוקש אצלנו.
NM
ניליה, גזע במבוק הוא רוטב פלפל. מתקבלים מלפפונים חריפים טעימים.
zoyaaa
ניליה, בהחלט אעשה את זה, אין לנו שום אלטרנטיבה לקישואים השנה, מלפפונים, עגבניות הם מחיר סוס, וקישואים השנה לא זולים בהשוואה לשנים קודמות.
נילה
זויהכן, השנה לא תסגור הרבה מהבזאר. אני חושב שהמחיר יירד לעגבניות, אבל לפחות היו עגבניות למיץ. אותו דבר גם עם מלפפונים, אי אפשר להביא הרבה מהבזאר שיוגש. לכן החלטתי להחליף אותו בקישואים. אני מקווה להחלפה ראויה!
33. מריקה
נליה, תודה על המתכון! אנסה להכין את זה ככה.
יש כבר הרבה קישואים, עגבניות עדיין מיועדות רק לאוכל, אבל יש לי הרבה קטשופ, אני אשתמש בו.
סבטה
ניליה, רק סגרה 3 ליטר קישואים כאלה, חברה נתנה את המתכון. יש רק עם קטשופ צ'ילה. מלפפונים ברוטב עגבניות הם חסרי טעם בעיני לחלוטין וחברתי זהה, אך הקישואים הם שטעמם שונה ממלפפונים. היא מגלגלת את הקישואים האלה בצ'ילי הרבה, אומרת שהוא טעים מאוד. עכשיו אנסה גם את המתכון שלך, אני בטוח שאאהב אותו.
סלינה
ציטוט: סבטה
ניליה, רק סגרה 3 ליטר קישואים כאלה, חברה נתנה את המתכון.
מי ייתן לנו מתכון? סבטוצ'קה, גם אנחנו צריכים את זה
המתכון של נלין הוא גם חובה.
סבטה
ציטוט: selenа

מי ייתן לנו מתכון? סבטוצ'קה, גם אנחנו צריכים את זה
נדיה, לא נכון לתת מתכונים אחרים בנושא של נילינה. אנסה לפרסם את שלי בנפרד, אך קודם אבדוק אחד דומה בפורום, יש הרבה דומים. ואני לא אוהב להעלות מתכונים שלא אומתו באופן אישי.
נילה
33, מרינה, סבטה, סלינה, לְקַווֹת, אשמח אם תנסו את המתכון לקישואים כבושים ותשתפו את דעתכם.
מעניין, כמובן, להשוות את הטעם של סגור ברוטב עגבניות או קטשופ. היה לי צנצנת בנפח טוב במלאי. פסטה וכל הקטשופ שלי נעלם, אבל החנות לא קנתה. אז הכנתי מתכון. אני אפילו לא יודע, אני רוצה לנסות עם קטשופ, אבל כבר סגרתי 8 צנצנות ובעלי צועק שיש לנו מספיק. אני אסתכל על קציר הקישואים הבא.
סבטה
ציטוט: נילה

סגרתי כבר 8 צנצנות ובעלי צועק שיש לנו מספיק.
היי, סגרתי גם 8 קופסאות קישואים, ובעלי צורח שזה מעט מאוד!
ננה
מעולם לא עשיתי את זה בקטשופ. אצטרך לנסות. תודה.
zoyaaa
ניליה, היום גלגלתי עד 5 פחיות חצי ליטר, תודה, במהירות
סלינה
וגם אני, ממש כמו המחבר - 4 על 0.7, כמובן שלא היה לי "זר גרני" כל כך מפואר, כמה תבלינים ושום, אבל אני חושב שהכל יהיה בסדר.
אגב, המילוי מחושב בדיוק, הכף מיותרת.
נליה, תודה על המתכון.
נילה
zoyaaa, זויה, סלינה, לְקַווֹת, תודה על אמינות המתכון והדיווח בנושא. הייתי רוצה לראות גם את הצנצנות שלך
זויה, כן, תפרים מהירים, אין בעיה. סגרתי גם + 4 צנצנות. אין איפה לשים את הקישואים, הבעל כבר גונח לאכול אותם כל יום. כבר ניחן בקרובי המשפחה, וסגר וקפא. והם גדלים כל יום.
לְקַווֹת, נרמס רע! לא נותרה לי אפילו כף מרינדה. בפעם האחרונה, צנצנת אחת עבור 0.750 ליטר לא הספיקה. הייתי צריך לקחת פחית של 1 ליטר. ולא הייתה רסק עגבניות, לקחתי פחית של 0.5 ליטר מביתי. קטשופ. ויש לי רק קטשופ עם תפוחים ובזיליקום. בקיצור, חייכתי עם המרינדה, כך שנשאר מעט ממנה. בוא נראה מה קרה בחורף, השווה.

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם