ינינקה
קניתי אגר ופקטין, אני רוצה לנסות להכין פירות יער / פירות בצורתם הגולמית, בלי להרתיח, אין לנו פירות יער מבושלים לא בחורף ולא בקיץ. בשום מקום אני לא יכול למצוא את הטכנולוגיה, האם אני צריך להביא את האגר / פקטין לרתיחה או פשוט לחמם אותו (לאיזו טמפרטורה?) לפני שמוסיפים אותו למחית הפרי-סוכר הגולמית? גם מנוע החיפוש בפורום לא עובד, ולכן אודה על כל הרמזים.
333
אגר הוא קרקע רבייה נפלאה, שאלו ביולוגים. אז כל מה שתשים שם יתפתח. זה לא חומר משמר. הקפיאו את הגרגרים. האם אתה יודע כמה פטל, דובדבנים ודובדבנים טעימים בחורף. רק לא צריך להפשיר את זה לגמרי ... אז רק הכפור יירד, ועל הגרגרי, עם כף.
ואם אתה באמת רוצה להשתמש באגר ופקטין עם פירות יער ... אז זו ריבה
ינינקה
למרבה הצער, אני לא מכיר את הביולוגים, אבל הבנתי את הרעיון שלך. אני מקפיא פירות יער, אבל אנחנו לא ממש אוהבים לאכול אותם, הם הולכים לקינוחים שונים. וכך אני מחית עם סוכר - בצנצנות - במקרר, הן טובות והטעם כמעט קיצי, אם כי אולי מישהו מתפתח שם גם אני לא יודע, סוכר הוא חומר משמר, לא. הייתי רוצה לגוון איכשהו, בסדר, בואו ננסה את המרמלדה, תודה.
אירזה
ציטוט: ינינקה

קניתי אגר ופקטין, אני רוצה לנסות להכין פירות יער / פירות בצורתם הגולמית, בלי להרתיח, אין לנו פירות יער מבושלים לא בחורף ולא בקיץ. בשום מקום אני לא יכול למצוא את הטכנולוגיה, האם אני צריך להביא את האגר / פקטין לרתיחה או פשוט לחמם אותו (לאיזו טמפרטורה?) לפני שמוסיפים אותו למחית הפרי-סוכר הגולמית?

האם אגר משמש לשימורים? אגר הוא אנלוגיה חזקה יותר של ג'לטין. אם משתמשים בו למטרה המיועדת שלו, תחילה הוא נשמר במים לצורך נפיחות, ואז מבושל.
333
ציטוט: ינינקה

וכך אני מחית עם סוכר - בצנצנות - במקרר, הן טובות והטעם כמעט קיצי, אם כי אולי מישהו מתפתח שם גם אני לא יודע, סוכר הוא חומר משמר, לא.
ינינקה, סוכר, מלח, אלכוהול הם חומרים משמרים מעולים. אני לא יודע על שטח ההקפאה שלך ... אבל בקיץ שעבר מיזגתי משמש פצוע בשל מאוד והקפאתי אותו במיכלים שונים. ובחורף אפשר להפשיר אותו, לערבב אותו מעט עם סוכר ולהרתיח 3 דקות. אין לו זמן להתקלקל
ינינקה
ציטוט: אירזה

האם אגר משמש לשימורים?

אני עוד לא יודע אם הם משתמשים בזה או לא, אם כן, הייתי רוצה, אבל הם אומרים שזה נראה בלתי אפשרי.

ציטוט: נתא 333

ינינקה, סוכר, מלח, אלכוהול הם חומרים משמרים מעולים. אני לא יודע מה שלומך עם המקום במקפיא ...

תודה, אחרת אני כבר חושב על סוכר. עם מקפיאים הכל רוחש, אנחנו מקפיאים הרבה ירקות, ירקות וגרגרים, המשפחה גדולה ...

השאלה עדיין נותרה עם הפקטין. מישהו עשה איתו ג'לי לא מסודר? אולי מישהו מכיר את הטכנולוגיה? חפרתי לפחות משהו באינטרנט על אגר, בכלל לא מילה על פקטין, אבל הייתי חסר סבלנות עם ג'לי תות לא מבושל, אפילו בכיתי.
ינינקה

תודה רבה! הרגשתי שבאיזשהו מקום זה כאן, אבל לא מצאתי את זה !!!!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם