בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18

קטגוריה: כלים בשריים
מִטְבָּח: אוזבקית
בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18

רכיבים

בשר (כלשהו) 700 גרם
בצל בצל 700 גרם
תפוחי אדמה 500 גרם
גזר 1-2 יח '
כרוב 500-700 גרם
עגבניות 2 יח '
קישואים (חצילים) 3 יח '
פלפל מתוק 2-3 יח '
שום (ראש) 2 יח '
לפת (צנון) או חבוש 1-2 יח '
כל ירוק, בצל ירוק טַעַם
מלח, פלפל, תבלינים (כוסברה טחונה, כמון, פלפל אדום) טַעַם

שיטת בישול

 • אני אוהב את המתכונים של סטליק, ורק בזכותו למדתי שהמנה שהכרתי מילדות מתגלה כלא ממש דומליאמה (או דימלמה / דומליאמה), אלא המגוון התזונתי שלה יותר - בסמה. עקרון הבישול זהה: ירקות מהבילים-מהבילים עם בשר בקלחת סגורה היטב, אך ההבדל העיקרי הוא שבשר לבסמה מונח גלם בקלחת קרה. על הבשר, כמו בדומליאם, ירקות שונים מונחים בשכבות, ואז - תכונה נוספת של הבסמה (והסבר שמו, שמקורו בצורת הפועל הטורקית, לחץ) - השכבות המוכנות טובות סחוט מלמעלה - דחוס, ואז מכוסה בעלי כרוב, לשימור אדים מקסימלי בתוך המנה. מומלץ לצלות ולבשל בקדרה גם עם עומס.
 • בדרך כלל אני עושה את זה על הכיריים, בקלחת, ולאחרונה במולטי קוקר - זה לוקח קצת יותר זמן, אבל ללא ספק הרבה יותר נוח!
 • בשר יכול להיות לחלוטין - סטאליק ממליץ לקחת עם שומן, או להוסיף שומן (שומן חזיר) בנפרד, אם הבשר רזה, יהיה עליכם להוסיף שמן. החזיר (כתף) שלי די שומני. רכיבי חובה עבור סטליק הם בשר, בצל, תפוחי אדמה, גזר, כרוב. כל השאר הוא אופציונלי: ירקות יכולים להיות שונים, לכל טעם וכמותם והפרופורציות שלהם הם גם שרירותיים לחלוטין. ההמלצה היחידה לכמות הבצל היא שיהיה הרבה ממנו. באופן אידיאלי, כמו בשר או אפילו יותר.
 • את המנה הזו ניתן להכין כל השנה ואפשר לקחת כל ירק בהתאם לעונה, אך ככל שמרכיבים רבים יותר כך הבסמה שלנו תצא ארומטית וטעימה יותר. לכן, תוכלו להשתמש בנוסף בהקפאה וירקות יבשים ועשבי תיבול.
 • ערכת הירקות שלי בתצלום - מה שהיה טרי במקרר כרגע, בתוספת פלפלים קפואים וחצילים מיובשים (אני מייבש אותם במיוחד בשביל בובות החורף והאביב / בסמה). שימשו גם מלפפונים משועממים וצנון מרגלן.
 • בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
 • בוא נתחיל ...
 • ירקות, שוטפים, מנקים. הניחו בצד כמה מעלי הכרוב העליונים - נצטרך אותם בסוף. בואו נכין את התבלינים הדרושים (יש לי כמון טחון, כוסברה ופלפל צ'ילי מעושן טחון), מלח ופלפל שחור. אנחנו מכניסים סיר מהמולטי-קוק יותר כדי לשלוח אליו מיד את הפרוסות שלנו.
 • השכבה הראשונה היא בשר. אנחנו חותכים אותו לחתיכות קטנות, שולחים אותו לסיר, מלח ופלפל, מפזרים עליו תבלינים בנדיבות. חותכים את הבצל לחצאי טבעות (לאו דווקא סופר דקות). אנו מוסיפים גם מעט מלח ומערבבים אותו עם הבשר בסיר. בשלב זה הניחו את נתחי הבשר השומניים לתחתית ולדפנות הסיר.
 • בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
 • השכבות הבאות נערמו ללא ערבוב. חותכים ירקות לחתיכות שרירותיות, גדולים מספיק. כל שכבה, במידת האפשר, אטום לחץ, מלח-פלפל-פזר תבלינים.
 • סדר העדיפות של הנחת השכבות תלוי, ככלל, במאפייני הירקות (צפיפותם ומידת הבישול שלהם), אך הוא עדיין שרירותי למדי. אנחנו מנסים לשים לב כדי ששכונת העגבניות ותפוח האדמה לא תהיה קרובה.
 • השכבה השנייה היא בדרך כלל גזר, ואז פלפלים, עגבניות, חצילים, שום, קישואים, לפת (צנון) או חבוש עם תפוחי אדמה.
 • בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
 • השכבה האחרונה היא כרוב קצוץ גס, ועדיף שהוא כבר מגורד ומגולח במלח. לאחר שהנחת אותו, אתה יכול ללחוץ על כל השכבות חזק יותר. ככלל, כשאנחנו שמים כרוב, יש כבר הרבה ירקות בסיר, ועם כרוב זה צריך לעבוד אפילו עם החלק העליון, זה צריך להיות כך. אנחנו לוחצים למטה בידיים, לוחצים בכוח! כעת עלינו שמנו חבילות של ירקות יחד עם גבעולים, עלי דפנה ונניח את עלי הכרוב העליונים כדי לשמור על אדים. שוב לחץ לחץ היטב והעביר את הסיר לסיר איטי.
 • בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
 • ראשית, הגדירו את תוכנית האפייה למשך 40 דקות כך שתוכן הסיר מחומם כראוי. לאחר מכן, לאחר כיבוינו, אנו עוברים לכיבוי למשך שעתיים. אנחנו לא ממהרים לפתוח אותו מיד לאחר סיום התוכנית - תנו לו לעמוד זמן מה בחימום - 10-15 דקות. עכשיו אתה יכול לפתוח!
 • זרוק את עלי הכרוב העליונים ואת צרורות הירוקים.
 • בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
 • תחילה מורחים מעט שכבת כרוב לתוך המנה, ואז מנסים לתפוס את שכבת הבשר התחתונה, מורחים את שאר הירקות בערימה ויוצקים על מיץ הרוטב הארומטי. יש הרבה מיץ מירקות! מפזרים בצל ירוק או כל עשבי תיבול אחרים.
 • בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
 • המנה היא כמובן הכנה ארוכת טווח, אך עם זאת היא מורכבת לחלוטין ונוחה מאוד בכך שהיא מבושלת, אמנם לאט, אך כבר בפני עצמה, ללא השתתפותנו. הבשר מתגלה ככרך מאוד, ירקות מאודים וספוגים במיץ בשר, והכל ביחד - זהו זר עשיר של טעמים וניחוחות!

זמן ההכנה:

3 שעות

תוכנית בישול:

מולטי-קוקר

הערה


M @ rtochka
יולצ'קה, משהו דומה נעשה בקיץ מבשר כבש בחצי האי קרים אצל סבתי. מנה קייצית, ריחנית ושטופת שמש !!
ועם חבושים הם עשו את זה בסתיו, כן, כשהבשל שלהם היה
תודה רבה, הם הזכירו לי, זה הציף, אני בהחלט אבשל את זה בזמן הקרוב.
ובסיר האיטי! לא נמאס לי להודות (אני לא יודע למי))) ​​על מכשיר כזה. ובכן, איך הוא עוזר בחיי היומיום! במיוחד לכלים כאלה. כאשר אתה יכול להניח הכל באהבה, לבש אותו ולעזוב בשלווה להתמודד עם המשפחה שלך ואז לקבל טעים טעים לחלוטין.
יוליה ק
דאשה, אני שמח שגם אני אוהב טעימות כזו! כן, המולטי-קוקר מפשט מאוד את הכנת מנות ירקות ובשר כאלה, שם כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לחתוך, להניח ולהגדיר את התוכנית הרצויה!
קוומנים
תודה, זה ממש טעים! אנחנו מכינים חנחים מהסוג הזה, רק שם זה לא כרוב, אלא לוביו ...
יוליה ק
מרינה, תודה על תשומת הלב למתכון! כן, כמובן שבמטבחים לאומיים אחרים יש מנות דומות, רק הדגש של ירקות שונה בגלל ההעדפות! אפשר לשים שעועית ירוקה גם בבסמה, אבל הכרוב הוא אחד המרכיבים העיקריים!
ריטוסליה
אוי, כמה טעים !!!
אני כבר מרגיש שזה טעים מאוד!
יולנקה, תודה! תודה רבה לך!
הכל נמצא במקרר, טוב, למעט החבוש. עכשיו אסתכל בחנות, ואם לא אמצא אותה, אבשל אותה בלעדיה.
תודה!
Bast1nda
יוליה ק, אבל מה עם צנון ומלפפונים? פשוט יש לי הפסקה בתבנית, אכלתי רק גולמי)))))
יוליה ק
ריטוליהכן, בשר עם ירקות שונים תמיד טעים! כן, ובלי חבושים הוא מאוד ריחני!
נטליה, הם מטגנים מלפפונים וטעם מעניין! הנה, במסה הכוללת, הם מוסיפים ריח של רעננות! וצנון במרכז אסיה ובשורפה מתווסף יחד עם לפת. אני שומר אותו במים לפני הבישול, כך שטעם הלוואי הנדיר שלא לצורך שלו ייעלם.
נינזה
ג'וליה, תודה! מתכון כל כך מעניין, אבל לא ידעתי. חובה לבשל.
גברת איננה
יוליה, מנה נהדרת, בדיוק המתאימה למולטי-קוקר העדין הזה! טעון ונשכח, יצא לטייל - ואז פתח ... ואוו: איזה טעם וארומה! בישלתי, אבל שוב דומה, הלכתי בעקבות התוכנית "סמאק". אני לא זוכר מי היה שם "בתפקיד הראשי", אבל הקלחת התמלאה: כבש, חציל, בצל, שום, עגבניות, תפוחי אדמה, הרבה ירקות. עשיתי את זה גם בפנסוניק, עם חזיר. טוב שהזכרת לי, ואפילו הצבת את תקנות הבישול המעובדות עם מצבים! לפחות עכשיו אני אדע בדיוק כמה זמן לחכות (ואז היינו צריכים לחכות, אוי, כמה זמן :-)
Bast1nda, נטליה, אבל מה לגבי האזו (יש מלפפונים, לא משנה מה הם מלוחים, הם גם מבושלים) ולגמן (יש צנוניות)? אנחנו חייבים לנסות אם המרירות של הצנון מפחידה, עדיין יש דייקון.
יוליה ק
נינה, תודה על תשומת הלב למתכון! כמובן שצריך לנסות!
אינה, כן, מנה למולטי-קוקר מתאימה מאוד, במיוחד בהיעדר קדירה ואש חיה! וירקות - כן, זה עניין של טעם, מישהו לא אוהב חצילים, מישהו לא נותן השראה לקישואים, ובסדר, אתה יכול בדרך כלל להגביל את עצמך רק לסט הרגיל, בלי אקזוטי! אני מוסיפה דלעת בסתיו!
קוומנים
יוליה ק, זה אפילו טוב יותר עם כרוב, קל יותר למצוא אותו - אני בהחלט אנסה לעשות את זה, כי אני אוהב קנאקי, אבל תמיד אין מספיק חצילים, ואז שעועית)))) וכאן - תכין לעצמך בסמה עם כרוב, ו אין בעיה בשבילך))) זו מילה כנה, לגבי כרוב, לא הייתי מנחש את עצמי)
יוליה ק
מרינה, אני אשמח אם אתה אוהב את זה!
אפרילינקה
גם אני אבדוק
קראתי את המתכון - הארומה הלכה ישר למטבח שלי מירקות !!!!
מנה נהדרת! ממש פשוט מספיק להכנה !!!
אתה רק צריך להסתגל לסיר הלחץ שלי ...

בקריקטורה רגילה גרה בכפר עם אמי !!!! חובה ליצור נס כזה !!!

זה כמו לגמן - אהבה לחיים !!!
יוליה ק
ציטוט: אפרלינקה
זה כמו לגמן - אהבה לחיים !!!
אלנהכן, זה בטוח !!
ממוסי
ג'וליה, תודה, אני בהחלט אבשל את זה. כנראה, מכל הסרטים המצוירים שלי, פנסוניק היא המתאימה ביותר!
או טושיבה? יש בו קערה כמו ברזל יצוק! בְּדִיוּק.
יוליה ק
ריטול, אני לא אגיד שום דבר על טושיבה, אני לא מכיר אותה! יש לי רק פנסוניק! איכשהו תנופת המולטי-קוקר עברה לי ט-ט-ט, לא קניתי קריקטורות אחרות ...
1. קריסטינה
יוליה ק, יולקה ... כמה התגעגעתי ליופי כזה !!!!! יופי !! : ורד: תודה
טולנה
איזו מנה מעניינת O)) והכל במלאי! תגיד לי בבקשה, ואם אתה מבשל בסיר לחץ .. באילו מצבים? תחילה שמתי "אפייה", ואז? עם רב "כיבוי" לא נמצא בלחץ גבוה? ובסיר הלחץ שלי על כיבוי, השסתום נסגר מיד, המכסה נחסם ו ... הוא הלך גבוה. אולי אז במולטישף? שם, ייתכן שהמכסה לא ייחסם. ואיזו טמפרטורה נקבעה אז לשעתיים?
יוליה ק
1. קריסטינה, סזארוצ'קה, תודה !! בשפע הירקות שלך לאורך כל השנה אתה לא צריך להיות חכם בהקפאה וייבוש של ירקות עבורה !!
אלנה, אה, ואני בכלל לא אגיד לך עם לחץ מצויר ... בשלב זה אתה צריך לבחור את המצב תלוי כמה זמן לוקח לבשר וירקות להתרכך בלחץ, אולי תבשיל למשך 30-40 דקות יהיה לַעֲשׂוֹת. אבל, כמובן, אני מעדיף לנסות את זה קודם במצב ידני ...
טולנה
ציטוט: יוליה ק
אבל, כמובן, אני מעדיף לנסות את זה קודם במצב ידני ...
כן, ואני בערך אותו דבר, אבל ... מה הגדרת הטמפרטורה במולטישף הידנית
ובגבוה ... בעוד שעתיים אז ... הכל יהיה לפח

1. קריסטינה
יוליה ק, יולקין, אני יודע ... דבר אחד נגמר אצלנו, דבר אחר מתחיל ... וכך כל השנה
יוליה ק
ציטוט: טולנה
ובגבוה ... בעוד שעתיים אז ... הכל יהיה לפח
לא, לא יותר מ -40 דקות בשיא! אבל במדריך הידני - בערך, אם אתה מחליף את המצב של ה- Panasonic שלי, אז זה 40 דקות ב -160 מעלות ושעתיים ב -100 מעלות ...
טולנה
ציטוט: יוליה ק
ואז זה 40 דקות ב 160 מעלות ושעתיים ב 100 מעלות ...

לסיר הלחץ שלי יש אפייה - זה 150 מעלות וכברירת מחדל - 40 דקות, אבל קל לנהל משא ומתן עם השף - שם בין 40 ל -160 בעשר מעלות, שימו את הקפיצה אם אתם רוצים. תודה !
ממוסי
פוסט תבשיל לאפייה! כְּבָר. ללכת!
יוליה ק, אני בישלתי. מגניב מאוד. לא יפה כמו שלך, יול. אבל אני הפעם הראשונה!
אני אעשה את זה בפאנס התינוקות אחר כך.
טושיבה היא מסובכת. עלינו לבחור תוכניות. לא ש.

בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
יוליה ק
ריטואל, אה איזו צלחת משעממת! כן, בפנאסיק התינוק קל יותר לתוכניות, אני חושב שזה נורמלי וישתלב לפי המספר, אם השכבות נלחצות כמו שצריך!
מיראבל
יוליה, יולצ'קה! : נשיקה: אני גם מודה לך על המתכון הנפלא! בישלתי לאט ולא היה רק ​​בצל אחד, אלא הכבש השמן תיקן את המצב. זה סוג של דומלה ובאותה עת לא ממש.
היום יום שלם בריצה וארוחת הערב מוכנה מעצמה ואינה מורגשת.
תודה ליוליה ולאט!
יוליה ק
ויקה, אני מאוד שמחה שהכל הסתדר ואהבתי את זה !!
ג'ירי
הלך לשוק הירקות
קפט
זבוב במשחה בחבית דבש ...

בישלתי בסמה כמה פעמים, לפי המתכונים של שפים מפורסמים. לא סטליק, חלילה ... למרות שיש רק מתכון אחד, עם וריאציות קטנות אפשריות ...
כתוצאה מכך, מתברר כמו בסרטים המצוירים המפורסמים: ציפיות ומציאות. לא, זה טעים, כמובן.אבל המראה הסופי הוא בדיוק כמו של המחבר: ירקות ובשרניים שרועים מבושלים מאודים ומבושלים שאינם מוסיפים שום תיאבון. זה הריח ...
אבל הבסמה של סטליק בתמונה היא רק תמונה. ובכן, אז זה מובן - זה עובד כדי להגדיל את הביקוש והמכירות של ספרי הבישול שלה. אל תאמין לי? - אבל נסה לבשל בסמה ככה בתצלום של חנקישייב ... זה לא יעבוד ... כי זו לא הבסמה האמיתית שלו. והאיור xs מה ...

של. סליחה, אבל אני לא אוהב את הקלל הזה ... עדיף על לוקמור, ואתה לא יכול להגיד ... 🔗

סטליק חנקישייב (בסורמנסק), סופר במכתבים, צלם של מאמי, שו-שף של המטבח שלו ומחבר מספר רב של חומרים בסיסיים בנושא המטבח המזרחי. הוא מקפיד מאוד על מתכון ואיכות המוצרים, מבקר בחריפות את מי שמחפש דרכים קלות ומחליף, למשל, שומן זנב שמן בחזיר.
בנוסף לכישרונו הקולינרי, הוא התפרסם בזכות המזג החם, הקטגוריות, חוסר הסובלנות ואהבתו לטיפול בשתן. חסר רחמים לאוהבי מיינסיק, וגם שונא מטחנות בשר, בהתחשב בעבודת השטן. נוהג להגיב לקצת פחות מכל ההערות בגסות של שלוש קומות וביטוי "שתן בפה, גוזלודרזין".

יוליה ק
יתכן שסטליק מקבל הערות "זדוניות" כאלה; אני לא רואה טעם לדון במאפיינים האישיים שלו. הוא מכיר בצורה מושלמת את המטבח המרכז אסייתי ויודע ללמד כיצד להכין כראוי מנות מהמטבח הזה. התהילה שלו כמבשל ומפופולרי של המטבח המזרחי ראויה בהחלט, וקהל המבקרים הקנאים והמרושעים במקרים אלה מובן למדי.
אני צלם גרוע, אבל בישול יתר ורבץ אינן סביר, הירקות במנה הזו מאודים, אך הם שומרים על צורתם בצורה מושלמת, מכיוון שהם נחתכים לחתיכות גדולות. אני לא יודע לפי המתכונים של אילו שפים מפורסמים בישלתם אותו (אם לשפוט לפי הירקות המבושלים יתר על המידה, הם בישלו אותו בצורה לא נכונה), אבל המנה פשוטה, טעימה מאוד וריחנית, פשוט נראה שהיא לא שלכם!
קפט
ציטוט: יוליה ק
אתה פשוט רואה שזה לא שלך!
אולי, אולי ... רק מהניסיון שלי אני אגיד שעדיף לבשל שורפה מסט המוצרים הזה, ולהגיש אותו כמנה ראשונה, או כשנייה ... למה זה טוב יותר? - כי המנה תהיה טעימה באותה מידה, והיא נראית ברורה יותר ... אבל רק בעת בישול תצטרך להתעסק מעט, כי לא כל המוצרים מוכנסים לשורפה בו זמנית, כמו בבסמה ... אבל ככה זה צריך להיות: גזר, למשל, לוקח יותר זמן לבשל מאשר כרוב, קישואים ופלפלים זקוקים לבישול של 5-10 דקות עד לבישול וכו '. לפיכך, שאריות של ירקות מבושלים מדי לא יתלו בכלי ...
יוליה ק
אני חושב ששורפה היא מנה אחרת לגמרי, וגם לחובבן! אבל דומיאמה ובסמה הם לא פחות טעימים, ואפילו פחות צבעוניים בפרזנטציה !!
lettohka ttt
יוליה קתודה, יולנקה! מתכון לפצצה !!!
יוליה ק
נטוליה, תודה על תשומת הלב למתכון !!!
קפט
ג'וליה, אתה בחור נהדר שאתה מתנסה במתכונים חדשים לעצמך. אני עצמי בהחלט אותו נסיין חובב. ואני חייב לומר שיש לי מעט מאוד מאכלים שניסיתי לבשל לעצמי בפעם הראשונה, נשארים בחיי היומיום, כלומר מכינים אותם יותר מפעם אחת. ובסמה היא מאותה הסדרה. כן, זה מגניב, כן, זה טעים, לא, אני לא אבשל יותר, כי זה לא קמילפו כלפי חוץ, ויש עוד שלל מתכונים מוכחים עם ירקות ובשר שהם לא גרועים יותר ... תן לקולינריה מרכז אסייתית האקזוטיות נשארת עם זה ..
אבל אתה בהחלט צריך לנסות. מה אם זה באמת שלך!
יוליה ק
קונסטנטין, תודה על המילים הטובות, אבל המנה הזו לא חדשה לי, אני מכירה אותה ואוהבת אותה מילדות! כמו הרבה מנות מרכז אסיאתיות אחרות! מבחינתי המנות של המטבח הזה אינן אקזוטיות כלל, הן רגילות ולעתים קרובות מוכנות על ידי במשך שנים רבות! כאן פשוט פרסמתי גרסה של הבסמה המותאמת למולטי קוקר!
מיראבל
קונסטנטין, שום דבר שם אינו מאודה-התמוטט, ובכן, ולו רק כדי לנסות להחשיך את כל היום.
וכך, הכל שלם, מאוד ארומטי וטעים ומאוד שימושי. לשים על צלחת, לפזר עשבי תיבול טריים. לדעתי, ולא רק, מעולה!
aa ועדיין עצלן .. כשהזמן אוזל.
עולים מרביעי אסיה ולא רק שמכבדים מאוד את המנה הזו. וגם השורפה טעימה מאוד, אבל שונה לגמרי!
יוליה ק
ציטוט: מיראבל
עולים מרביעי אסיה ולא רק שמכבדים מאוד את המנה הזו. וגם השורפה טעימה מאוד, אבל שונה לגמרי!
ויקה, אני מסכימה לגמרי !!
julia_bb
יוליה קאיזה מתכון נפלא! אני לא מכיר את המנה הזו, אבל בהחלט אנסה לבשל אותה בשטעבה. אני חושב שבעלי צריך לאהוב את זה, בוודאות
יוליה ק
julia_bb, ג'וליה, תודה על תשומת לבך למתכון! מקווה שבעלי יאהב את זה!
julia_bb
יוליה ק, שם, ואני בטוח שגם אני יאהב את זה
יוליה ק
ג'וליה, אשמח !!
M @ rtochka
יוליהאני נושא צלחת!
בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
ושום דבר לא ירוק שרוע ... הכל בחתיכות נפרדות, תוכלו לראות בתצלום!
בקושי דחפתי הכל לקערת 5 ליטר, לא ציפיתי למשהו כל כך הרבה, אפילו הייתי צריך להזמין את האורחים לארוחת הערב אתמול. אבל אני כל כך שמח! מבחינתי מנות כאלה הן אינדיקטור לקיץ. זה טעים!
אני אדע את השם. ואז הכל "תבשיל, תבשיל"
יוליה ק
דאשה, אוי איזו בסמה יפה !! שמח שנהניתם !! כן, הכמות בקריקטורה הממולאת מתגלה כהגונה !!
27
ג'וליהובכן, ישנם ניסים בעולם, במיוחד על יצרנית לחם! אתמול, על שעמום וחום, דפדפתי בספר המתכונים של קוזין (רב תנור), שיש לי מזה 2.5 שנים, והפנתי את תשומת הלב למתכון לבסמה. בגלל החום אני לא באמת רוצה לבשל, ​​אז המתכון הזה עניין אותי, היום קניתי את כל המוצרים ולפני הבישול החלטתי לראות איך סטליק חותך ירקות, אבל לפני כן החלטתי להסתכל על ה- HP, ו הנה, הנה רק נאום על המתכון הזה, עד עדיין במולטי-קוק. תודה ששיתפת את החוויה שלך. הלכתי לבשל, ​​אם כי אני פשוט לא מצליח להחליט איפה לבשל בקוזין או בסיר איטי, בסדר, אני אחליט תוך כדי
יוליה ק
נטשה, זה באמת באמת - ניסים! המשמעות היא שההחלטה לבשל בסמה נכונה ומתוזמנת! עדיין יש לי מושג מעורפל לגבי קוזינה, אבל אני חושב שהכל יתגלה אצלה בסדר! אשמח אם תשתפו בתוצאה!
27
יוליה, כבר מוגדר לבשל, ​​אבל בסיר איטי. היו לי ספקות לגבי קוזינה, כי יש אזור אידוי גדול ובמכסה של החור חשבתי שהנוזל יתאדה חזק. אבל אם אצליח, אז בפעם הבאה בהחלט אבשל בקוזין, המעניין ביותר הוא מה שקורה. הבן שלי הוא מעריץ של סטליק, אז הוא נתן לי קישור כדי שאוכל לראות איך הוא מבשל, אבל כשראיתי את המתכון שלך לא הלכתי לסטליק כי יש לך את כל מה שמתואר בפירוט כה רב.
ג'וליה, שוב תודה על המתכון והתיאור. כבר אכלתי וזה טעים מאוד, זו המנה שלנו. רק נזכרתי שמשהו כזה התבשל בילדותי ומשום מה נקרא סוטה, ההבדל היחיד הוא שהחצילים היו מטוגנים.
אין תמונות כי בעלי חזר מהעבודה רטוב (היה לנו גשם המיוחל כמו גשם טרופי), רעב והיה צריך להאכיל אותו בדחיפות. אך האוכל התגלה יפה, בהיר ומעורר תיאבון - גזר כתום, פלפל אדום ועגבניות. וגם יושצ'קה טעימה מאוד יצאה. בישלתי על פי הטכנולוגיה שלך - תחילה באפייה, ואז בתבשיל במשך 55 דקות.
ריטוסליה
יולנקה, סוף סוף גם בישלתי את זה!
תודה רבה! מאוד מאוד טעים!
בסמה (על בסיס המתכון של סטליק חנקישייב) במולטי קוקר של Panasonic SR-TMH 18
יוליה ק
ריטואל, איזו צלחת טעימה! תודה על התמונה! שמח שזה היה טעים!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם