ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול

קטגוריה: כלים בשריים
ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול

רכיבים

ברווז במשקל 2 ק"ג לפחות
כוסמת 400-500 גרם.
כבד עוף 350 גרם.
שְׁזִיפִים מְיוּבָּשִׁים 25 יח '.
חמאה 100 גרם

שיטת בישול

  • ניסיתי את המנה הזו מזמן אצל חברתי. חזרתי על זה בבית. עכשיו זה הפך לחביב על השולחן שלנו. הגברים שלי תמיד מזמינים לי ברווז. לא קשה לבשל אותו. אבל!!! במתכון זה, הדבר הקשה ביותר ויחד עם זאת החשוב ביותר הוא להוציא את הבשר מהברווז כמה שיותר מהר לאחר הבישול ולערבב אותו עם כוסמת בכלי אחר. לצורך כך רכשתי סיר קרמיקה מיוחד. מדוע יש לעשות זאת באופן מיידי? אם אי פעם בישלת ברווז, אז אתה יודע שברווז הוא לא עוף - יש בו מעט בשר, אלא הרבה שומן. אבל הדבר הכי לא נעים הוא שאחרי הצינון הראשון, הבשר נדבק לעצמות כשהוא מתייבש וקשה ולא נעים לאכול אותו, במיוחד לגברים. הבשר שהוצא מהעצם ונרקב יחד עם כוסמת הופך לטעים יותר, וכוסמת סופגת את כל השומן של הברווז. יתר על כן, כוסמת בדרך כלל אינה מספיקה! אחרי חצי סיר אני תמיד מבשל כוסמת ומוסיף אותו לברווז. בינתיים האיש שלי אף פעם לא אוהב כוסמת כתוספת נפרדת. רק עם רוטב. אבל כמובן שזה חם לידיים. אבל אחרת זה לא יעבוד. ככה אני מוריד את הבשר תוך כדי ריקוד. זה לא לזמן רב. אז אני ממליץ לנסות.
  • הפעם, על פי חוק השפל, נתקלתי לא בברווז, אלא בברווז. בכלל לא שמנוני ובלי צוואר. אני כבר יודע להתמודד עם כל חיה, אבל שימו לב. אם השומן על הברווז באזור הבטן אינו מספיק, אז תצטרך להוסיף חמאה ושמן זית (כל צמחי). אם הברווז שמן, אז אין צורך בשמן בכלל.
  • בוא נתחיל.
  • הברווז חייב להיות לפחות 2 ק"ג. , מכיוון שאין לנו שום קשר לעצמות. בתחילה שטפו את הציפור, נקו את הנוצות הנותרות, במידת הצורך, וייבשו. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול שימו לב כמה מעט שומן יש על הברווז שלי. ואז אנחנו משרים את זה לטעמך. בדרך כלל אני מערבב רסט. חמאה, מלח, תערובת פלפלים ומעט מיונז וקטשופ, רוטב סויה. אבל זה עניין של טעם. ואז אני משפשף את הציפור מבפנים ומבחוץ. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול הכנסתי אותו לצלי, חזה, מכסה אותו במכסה והנחתי אותו למשך שעה ומעלה בקור. אתה יכול לעשות את זה בערב.
  • לאחר מכן, אני שוטף את השזיפים מיובשים, מסיר את העצמות, חותך אותם לא דק.ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול
  • אני שוטף את הכבד וחותך אותו לחתיכות קטנות.ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול
  • מרתיחים כוסמת בכמות גדולה של מים מומלחים (כמו פסטה) עד שהם חצי מבושלים. מסננים ושוטפים.ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול
  • מערבבים כוסמת, כבד, שזיפים מיובשים, מוסיפים מלח, תבלינים, מעט שמן צמחי (תלוי בתכולת השומן של הברווז).ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול
  • נכין את כל הכלים הדרושים לעבודה. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול אנחנו מבינים את הברווז. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול אם הברווז אינו שמן, כמו שלי, שים 100 גרם חמאה בבטן. אם הברווז שמן, אז אתה יכול להסתדר בלעדיו. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול ואז ממלאים את הבטן היטב במילוי ותופרים אותה. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוולאנחנו עושים אותו דבר עם הגרון. לא היה לי גרון בכלל - כך שאין תמונות. מניחים את הברווז בשקית אפייה. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול מכניסים את יתרת המילוי לשקית על הברווז. אנחנו צריכים את כל המילוי. אנו קושרים את התיק על ידי דימום באוויר. שמנו את השקית עם הברווז בתבנית האווז עם דייסה למטה, שפכנו 50 גרם נוזלים על תחתית מחבת האווז, מכסים במכסה ומכניסים לתנור למשך שעה בטמפרטורה של 220-230. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול לאחר שעה התיק ימלא אוויר חם וניתן להסיר את המכסה. אם תביא את הברווז לפנות לחבית אחרת, אם לא - תן לו לשכב ככה. אם המים התאדו לחלוטין בתחתית, הוסיפו מעט.לאחר שעה נוספת, ננעץ את התיק, אך לא חזק. בדוק את הברווז בעזרת מזלג - אם הבשר הפך רך והוסר מהעצם - סיימת. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול הברווז שלי ישב עוד שעה בתנור. ואז חותכים את השקית. מכסים את הרוסטר במכסה ומשאירים מעל למשך כ -20 דקות. הבא, הדבר הכי קשה. לאט לאט מתחילים לפרק את הברווז מבלי להשאיר אותו פתוח. אני לוקח צלחת, מניח אותה ליד יצרנית האווז ומתחיל להשתמש במזלגות כדי להוציא את הברווז יחד עם הדייסה בחלקים (כשאני תופס אותה) מיצרנית האווז אל הצלחת (מכסה את יצרנית האווז בכל פעם). אני אפרק ואל סיר. וכך עד לתחתית האווז. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול בהדרגה, הידיים מתרגלות לזה וכבר לא כל כך חם. ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול מעת לעת אני מערבבת את תכולת הסיר. כתוצאה מכך, בגלל מחסור בשומן בברווז, היה צורך למזוג שוב שמן זית. אבל זו הפעם הראשונה שלי עם ברווז כזה - בדרך כלל אני לא מוסיפה שום שמן בכלל. אני כמעט מגרד את תחתית השקית - שם הכוסמת מטוגנת וטעימה במיוחד. הסיר טעים! (מערבבים בזהירות כדי שהבשר ישולב בצורה אחידה עם המילוי) !!! ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוולויש כבר שורה של צלחות! לבריאותך יקיריכם !!!!ברווז במילוי כוסמת, שזיפים מיובשים וכבד עוף, אפוי בשרוול

זמן ההכנה:

3-4 שעות

שהזודה
צריך לבשל! מפתה! 2 ב -1
טומנצ'יק
נסה בבקשה
גַחְמָה
ציטוט: tumanofaaaa
לא ברווז, אלא ברווז
דרייק
טומנצ'יק
ציטוט: קפריס

דרייק

nooo cooler ברווז
naataa
אחרי "רק שומן חזיר" התחלתי לשים לב למתכוני הבשר שלך)))). לקחתי את הברווז לסימניות, ויש לי מנות מתאימות. אבל ממש לאחרונה בישלתי ברווז באורסיושה, אני אחכה לפעם הבאה שציפור זו תופיע אצלנו. תודה על המתכון !!!
טומנצ'יק
ציטוט: naataa

אחרי "רק שומן חזיר" התחלתי לשים לב למתכוני הבשר שלך)))). לקחתי את הברווז לסימניות, ויש לי מנות מתאימות. אבל ממש לאחרונה בישלתי ברווז באורסיושה, אחכה לפעם הבאה שציפור זו תופיע אצלנו. תודה על המתכון !!!
נחמד מאוד! באורסיושה, כמובן, זה יהיה מהיר יותר, אבל זה לא משתלב בתוכו. הברווז גדול מדי. וזה לא הגיוני מבחינתי לבשל אחת קטנה - שבע בחנויות!

יום הולדת שמח לך! אני מאחל לך אושר של נשים, בריאות וחסדי אלוהים!
naataa
תודה רבה לך על ברכותיך!
כן, כל הציפור לא התאימה, חלק קטן נשאר, ממתין לגורלה במקפיא.)))
אוקטיאברינקה
איירה, תודה נוספת על מתכון כל כך טעים, נראה שאני עוקב אחריך, אבל רק ראיתי את המתכון. נסו ליישם את שיטת הבישול הזו על האווז
טומנצ'יק
אוקטיאברינקה- טאניושהאני אוהב את הציפור הזו!
נסה זאת! כולנו בישלנו ברווזים ואווזים. זה טוב אם הוא נאכל מיד לאחר הבישול. אבל לעתים קרובות חלק נשאר על המגש. הברווז הוא ציפור שמנה. הדבר הכי לא נעים הוא שברגע שהציפור מתקררת, היא מתייבשת בחוזקה עד העצם. ומכיוון שיש בו כל כך מעט בשר, תמיד קשה לסיים לאכול. וכאן כל הכי טעים ושומני נכנס לכוסמת. בשל העובדה שהציפור מפורקת חמה, אז אין לכל הבשר זמן לזדובן וזה נהדר להתחתן עם כוסמת בסיר. לא סיימת? לא מפחיד. וגם מחר זה יהיה טעים יותר לאחר ההתחממות.
אני ממליץ על מתכון זה כפי שהוכח לאורך השנים והועבר לכל החברים והמכרים.
לפי אותו עיקרון, טעים מאוד למלא ברווז עם כרוב. אבל לא ניסיתי את זה, הגברים שלי לא מייצגים כרוב בברווז. אך לשווא. אני חושב שזה יהיה טעים.
פלוריצ'קה
טומנצ'יק, אירינה! כבר פעמיים אני מכין ברווז עם כוסמת. למעשה, מהמתכון שלך, קיבלתי את הרעיון להסיר את הבשר מהעצמות ולערבב עם כוסמת. זה פשוט נהדר, אני מאוד אוהב את זה. בישלתי את הברווז אצל ראסל הובס, ואז ערבבתי אותו עם כוסמת. פשוט תעוף משם !! תודה.
טומנצ'יק
ציטוט: פלוריצ'קה
בישלתי את הברווז אצל ראסל הובס, ואז ערבבתי אותו עם כוסמת. דוחן לעוף משם !! תודה.
אירישקה מודה לך מאוד שלא שתקת. העלת מתכון נפלא ורעיון נהדר מאוד. ככה אני אוהב לבשל ברווז. ואז זה הופך לבזבזני.הוא לא נדבק לעצמות לאחר התקררות, וכל שומן הברווז הנפלא מעשיר את הדייסה בטעם ובעושר.

נסה את אותו הדבר עם כרוב, פשוט חתוך לריבועים עם גזר גס ובהמשך על פי התוכנית


אנא
איריש, היה ברווז, לא ראיתי את המתכון, אין ברווז, ראיתי את המתכון, לא, נו, חבל
טומנצ'יק
ציטוט: בבקשה

אירישה, הייתה ברווז, לא ראתה את המתכון, אין ברווז, ראיתי את המתכון, לא, נו, חבל
נדיה, אל תדאגי: ברוך השם - לא הברווז האחרון!
אנא
ציטוט: טומנצ'יק
ברוך השם - לא הברווז האחרון
אלוהים יכול וירצה, אז רציתי
טומנצ'יק
ציטוט: בבקשה

אלוהים יכול וירצה, אז רציתי

מינאלי
טומנצ'יקתודה רבה על מתכון כזה היה לי ברווז, אבל האמת שמנה מאוד מאוד, שם אפשר היה לחתוך את השומן, אבל להסיר את העור עם שומן, בעלי לא יבין אותי, כיוון שהמטוגן העור הוא הכי טעים. החלטתי להכין אותו לפי המתכון שלך, הקישואים הוקפאו במקפיא, הכנסתי אותם גם למילוי. זו הסטייה היחידה. כמה טעים זה יצא. הדייסה פירורית, השומן בטעמה. ברווז רך (והיא כבר לא הייתה ילדה, או יותר נכון לא ילד, זה ברווז, אני יודע בוודאות). מוערך על ידי כל המשפחה.
טומנצ'יק
ציטוט: מינאלי

טומנצ'יקתודה רבה על מתכון שכזה היה לי ברווז, אבל האמת שמנה מאוד מאוד, שם אפשר היה לחתוך את השומן, אבל להסיר את העור עם שומן, בעלי לא היה מבין אותי, כי המטוגנים העור הוא הכי טעים. החלטתי להכין אותו לפי המתכון שלך, הקישואים הוקפאו במקפיא, הכנסתי אותם גם למילוי. זו הסטייה היחידה. כמה טעים זה יצא. הדייסה פירורית, השומן בטעמה. ברווז רך (והיא כבר לא הייתה ילדה, או יותר נכון לא ילד, זה ברווז, אני יודע בוודאות). מוערך על ידי כל המשפחה.
נטשה, אני שמחה מאוד שהשתמשת במתכון! זה מתכון ממש ברווז נהדר. ואתה בכלל לא צריך להסיר שומן. כוסמת רק תגיד תודה. העיקר הוא להוציא את הבשר מהעצם. ומתברר שתמיד יש הרבה בשר, אבל תמיד יש מעט כוסמת. ובמקום כוסמת, טוב לקחת כרוב. גם טעים מאוד.
ותודה מיוחדת. שלא היית עצלן מכדי להיכנס למתכון ולשתף. זה תמיד חשוב מאוד.
קיפוד פזור
טומנצ'יק, עשה את זה כל הזמן בתנור לפי המתכון שלך. אוכל ביתי אמיתי. אני לא מבין למה יש כל כך מעט הודעות. כנראה שכמוני הם מעריצים בשתיקה (סלחו לי, תרמתי למקלט הכלבים).
כוסמת טעימה מאוד עם תו חמוץ של שזיפים מיובשים וברווז (ברוסיה זו רק אצולה קולינרית, אנחנו אוכלים כבד עוף חזיר ודגים פעם בשבוע). וכאן אוטולינה הברווזון נמצאת במטרו עם הנחה, אני נהנה מהחודש השני (במוסקבה זה עדיין יהיה 18 באוקטובר, ראו באתר האינטרנט שבו חנויות יש). השדיים נאכלו ברגע שנקנו. ואז מרק ברווז עם אטריות, מסגרת וכנפיים. נותרו רגליים.
אני כותב כי עשיתי את זה בפעם הראשונה בבישול האיטי. היו 3 רגליים, 2 קריקטורות. כוס כוסמת 160 מ"ל כל אחד, מים רותחים 3.75 כפות רב-סיביות. (510 מ"ל.), 100 גרם שזיפים מיובשים (16 יח '), מלח איפשהו בכפית ללא חלק עליון ופלפל טרי גרוס בנדיבות. כן, לברווז שלי יש שלוש רגליים. אבל אתה יכול גם 2.
היא תקעה את רגליה בתנופה עם סכין חדה קטנה במקביל לשרירים. שעה לפני הבישול השרתי את הרגליים ב -200 גר 'מיץ תפוחים, 1 ליטר מים ו- 70 גר' (3 כפות ללא חלק עליון) מלח, וסימנתי אותו במגבת נייר לפני הטיגון.
שוטפים את הכוסמת, מכניסים אותה לקערת המולטי-קוקר, מוסיפים את השזיפים, נשטפים תחילה במים חמים ואז במים קרים (הם צריכים להיות מיובשים, חמצמצים). אחרי זה טיגנתי את הרגליים, מומלחות ומפולפלות, בפצפוצי ברווז או בשמן צמחי במחבת (אפשר בהמון, אבל זה צפוף שם) עד לקרום טוב, החל מהעור, מבחוץ. על כוסמת, מונח בכיריים איטיות, הנחתי את הרגליים כרצונך, 3 קריקטורות. אומנות. מים רותחים, 0.75 כפות. יוצקים מים רותחים על מחבת (הכמות הכוללת של מים רותחים היא 500-510 מ"ל, החלוקה משוערת), שעליה טוגנו רגלי הברווז, הרתיחו 30 שניות ושפכו לקערה מעל כוסמת וברווז.
הפעיל את המולטי-קוק על שסתום "הציפור" סגור, 20 דקות.זה יהיה ריח כאילו הכוסמת בוערת, לא, זה לא, המתן עד 20 דקות לפחות ואז הירידה הטבעית של קיטור, או 25 ומאולצת. נראה לי ש- 30 אין צורך, כי כוסמת תתפשט. הברווז מתגלה כרך, אך יש לזכור שמדובר בברווז חנות, ברווז ביתי (שמעולם לא התמודד איתו) יכול להתנהג אחרת. לאחר פתיחת המכסה, חובה לנקות את הבשר מעצמות ולקבור אותו בכוסמת, אחרת הוא יתייבש ויתכהה, מכסה במכסה.
למרבה הצער, אין תמונה, היא נאכלה במכה אחת, לא היה לי זמן. אני יכול לומר שבתנור בשרוול מקבלים דייסה יבשה יותר, אבל יש גם יותר צרות. עשיתי את זה גם בסרט המצויר, אבל שמתי מעט דייסה, ואז הוספתי כוסמת מבושלת, פירורית, מבושלת בנפרד, יצא נהדר
תודה לך, טומנצ'יק, על המתכון הנפלא, והדקויות, כמו פירוק ברווז לבשר בבת אחת, זה חשוב מאוד, אבל אני בעצמי לא הייתי מנחש.
אנטוקסיק
ברווז טעים מאוד יצא !!!! תודה מכל המשפחה הגדולה שלנו !!!! !!!!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם