Manty (כיתת אמן)

קטגוריה: מנות מדגנים ומוצרי קמח
מִטְבָּח: אוזבקית
Manty (כיתת אמן)

רכיבים

קמח (מקפה) 375 גרם.
ביצה מחשב אחד.
מים (עם ביצה) 250 מ"ל.
מלח 0.5 כפית
מילוי:
בשר (בשר בקר עם צוואר חזיר) 550 גרם.
קשת 550 גרם.
תפוחי אדמה (לפני קילוף) 250 גרם.
זירה (קרקע גסה) 0.5 כפית
פלפל שחור טחון קַמצוּץ
מלח כפית אחת

שיטת בישול

 • אתם בטח מופתעים מאוד מכמות המצרכים המוזרה? למעשה, אין שום דבר מוזר. פשוט, אני בדרך כלל מבשל פי שניים - 60 חתיכות. ומתברר שהכל די הגיוני: 750 - קמח, מאה קילו - בשר, מאה קילו - בצל וכו '. כאן אני נותן את כמות המרכיבים המחושבת 30 יח 'בדיוק. מכאן המוזרות. אני שוקל הכל על המשקל. לכן, אין לי מושג כמה קמח, למשל, יהיה בכוסות. אבל, אם אתה עוקב אחר המתכון הזה, אז הבצק מתברר, לדעתי, הכי מוצלח, בלי שום תוספות ו"חסרויות ".
 • אז הבצק:
 • אנחנו לוקחים מיכל מדידה ושוברים שם את הביצה. לאחר מכן, שופכים מים לסימן 250 מ"ל. מוסיפים מלח ומערבבים במטרפה רגילה. לחלופין, אם אין כוס מדידה, אנו לוקחים כוס (250 מ"ל), ביצה ושופכים מים עד לקצוות. ואז שופכים בזהירות לקערת הבצק ומערבבים ומוסיפים שם מלח. ואז מוסיפים קמח ולשים את הבצק בכל דרך שהיא. יש לי מערבל עם וו שעושה את זה. מכסים את הבצק בצלחת או בקערה הפוכה ונותנים לו לנוח.
 • עכשיו המילוי:
 • למעשה, על פי כל הכללים, רצוי יהיה לחתוך את הבשר לחתיכות קטנות. אבל אני עושה זאת רק אם יש לי כבש טוב, כמו שאומרים: "ללכת ככה!" אבל למאנטי יומיומי אני מעביר את הבשר דרך מטחנת בשר עם גרד גדול (חורים בקוטר 8 מ"מ). זה יוצא טוב מאוד, אם אתה לא מוצא תקלה. אני אף פעם לא לוקח בשר טחון קנוי. לעולם לא! לאחר מכן, חותכים את הבצל ותפוחי האדמה לקוביות קטנות. אני עושה זאת בתנין עם רשת 6 מ"מ. אגב, בצל 1: 1 עם בשר הוא המינימום המוחלט. אוזבקים לוקחים בשר אחד וחצי, או אפילו כפליים. ומנטי או סמסה כאלה הם הטעימים והעסיסיים ביותר.
 • Manty (כיתת אמן)
 • אנחנו מערבבים את כל המרכיבים המוכנים ומקבלים בשר טחון כל כך חמוד:
 • Manty (כיתת אמן)
 • כפי שאתה יכול לראות, יש בו מעט מאוד תפוחי אדמה, אבל המשפחה שלנו אוהבת מנטי עם זה יותר מאשר רק בשר. אם אתה ממש לא רוצה להוסיף תפוחי אדמה, החלף אותם בכמות זהה של בשר ובצל (125 גרם כל אחד). עכשיו אנחנו משמנים את יריעות המעטפת בשמן צמחי (אפשר להשתמש בחמאה, אם אין מה לעשות). זה מאוד נוח להניף מברשת סיליקון. אחד או שניים וסיימת!
 • כן, וגם, אתה צריך בנפרד, לשפוך מעט צלי לתוך צלוחית. שמן - זה יהיה ה"בצק "שלנו. עכשיו הכי מגניב מתחיל! ללוש את הבצק קלות ולחלק לשני חלקים. מחזירים אחד מתחת לקערה, ומגלגלים את השנייה לשכבה מרובעת גדולה (44x44 ס"מ.) אל תיבהלו, זו לא גחמה, רק השכבה הזו נותנת 16 ריבועים עם צלעות של 11 ס"מ. הגודל האופטימלי ביותר, לדעתי. החצים לא גדולים מדי או קטנים מדי. טעים, בקיצור. יתר על כן, אתה אפילו לא צריך לדאוג לעובי הבצק. עם פריסה זו, זה יוצא בדיוק כמו שצריך. לראשונה, ניתן להשתמש בעיפרון פשוט כדי לסמן את הגבולות בצלבים ממש על השולחן ולגרור אליהם את הבצק. כשגררו, חתכו ל -16 ריבועים.
 • Manty (כיתת אמן)
 • שאל מדוע 16? מתי המתכון ל -30 ולא ל -32? אני עונה: מה שאתה רואה בתמונה קרה בפעם הראשונה מזה 23 שנה שפעילותי "מעטפת". כמעט אפילו מרובע !!! הא! ישר, כפי שהוכן במיוחד להפעלת הצילום! בדרך כלל, כמה פינות הן בהכרח עקומות.ואחרי החיתוך הם נראים כמו משולשים, ולא ריבועים. אנחנו לוקחים את שני המשולשים האלה, מקפלים אותם לריבוע, חופפים מעט אחד את השני, מגלגלים אותם בעזרת מערוך ומקבלים ריבוע 15 נפלא. זה כל החשבון. עכשיו הכנסנו כף מלאה מהמילוי, כבר אין צורך שהבצק יימתח מעט מעט בפיסול. ואם הוא לגמרי בחינם, אז צריך להוסיף את הבשר הטחון. זה אפילו קל יותר - הבשר הטחון מחולק לחצי באותו אופן כמו הבצק. חצי - על שכבת בצק אחת, ומחלקים מעל הריבועים. כנ"ל עם החצי השני של הבצק והבשר הטחון.
 • Manty (כיתת אמן)
 • ועל פי התוכנית הסטנדרטית, אנו יוצרים מעטה.
 • Manty (כיתת אמן) Manty (כיתת אמן) Manty (כיתת אמן) Manty (כיתת אמן)
 • אנחנו לא מהדקים שום תפרים בחוזקה. כמו שנאסף, כך נאסף. שיהיו שטחים פתוחים. כשכל המנטות הסתנוורו, אנו לוקחים את צלוחית השמן שלנו, לאחר שטבלנו את המעטפת בתוכו עם בטן, אנו שולחים אותה לגמלמה. המרחק בין מנטות הוא 1-1.5 ס"מ.
 • Manty (כיתת אמן)
 • בזמן שאנחנו מפסלים את הגמל שלמה, אנחנו מחממים מים בסיר. אני שופך מים בערך שליש מהגובה. מבשלים את המנטי במשך 45 דקות, ללא קשר אם יש לנו בשר טחון או חתוך לחתיכות. אנו שומרים על חמש הדקות הראשונות על חום מרבי, כך שהאדים מצטברים במהירות. ואז אנחנו מורידים את החום למעט מעל הממוצע, כך שהוא יתבשל היטב. ורגע נוסף, לאחר חלוף הזמן, חייבים לנקז את המים מהמעטפת כדי שלא יאדים יותר. הכי קל להשיג מאנטי אם מפזרים אותם תחילה במים קרים (קלות, כמובן). זה נעשה כדי שהבצק "יתפוס", כי הוא מאוד מאוד ונימוח מיד לאחר הרתיחה. או שאתה פשוט יכול להוציא את הרשת ולהשאיר אותו "לנשום" לכמה דקות, הבצק יתחזק. לעולם אל תסיר את המנטי עם מרית, כדי לא לחתוך את ה"פומפה "על הבטן. כל המיץ אז יזרום החוצה. עדיף ככה: כדי לא לשרוף את עצמך, צריך לטבול את האצבעות במים קרים, לקחת את המעטפת בשתי הידיים לפי הזוויות ולהרים אותו אנכית. ואז הדלעת שלנו תשוחרר מהחור שלא נפגע. ואז עשה עם המנטי שלך כרצונך, אתה יכול למרוח אותו עם חמאה או שמנת חמוצה, הם טעימים בכל דרך שהיא.
 • UV! כאילו, היא כתבה הכל. בתאבון!
 • Manty (כיתת אמן)

המנה מיועדת ל

30 חתיכות

זמן ההכנה:

מתחילת הבישול ועד ההגשה - שעתיים.

הערה

נמאס לכם לקרוא, הא? אני יודע! אבל רציתי שתהיה לך, במיוחד אם מעולם לא בישלת גמל שלמה בחיים שלך, שלא תהיה לך טעות אחת. ואז המאנטי יהיה שמחה. אני באמת מקווה שלא ניסיתי לשווא!
נ.ב. כמעט שכחתי! לגבי המלח במילוי ... יש לי מלח ים משובח, אתה צריך כפית אחת עם שקופית. אם יש לך, למשל, אקסטרה, אז הקטן את הכובע מעט יותר, אך עם זאת, הוא צריך להישאר. יש צורך במעט פחות מלח במילוי ללא תפוחי אדמה.

את הבצק המיועד לרידוד מכינים אחרת, עליו להיות צפוף יותר. אחרת, אתה לא יכול להריץ אותו דרך הגלילים, זה יהיה כמו סמרטוט.
אני עושה את זה:
קמח - 400 גרם
1 ביצה + מים = רמת נוזלים כוללת - עד לסימן 200 מ"ל.
מלח - 0.5 כפית.
רסט. שמן - 1 כף. הכף.
הבצק מתגלה כקשה ישר (קשה ללוש אותו ביד, עדיף להשתמש בלישה), אך הוא אידיאלי למכונה, ולא נשבר במהלך הבישול.
לגליל הבצק שלי יש 6 רמות עובי, 6 הוא הבצק העבה ביותר. קאטה: 6-4-2.
MANTY - כופתאות גדולות ממולאות בבשר טלה טחון עם הרבה בצל ומאודה; מנה מסורתית של המטבח המרכז אסייתי.

קירך
לנה, תודה על כיתת אמן כל כך מפורטת. למרות שאני גם עם ניסיון רב במנטיס, זה היה מעניין לקרוא. אנחנו כמעט גם מכינים מנטי, מפסלים ומגלגלים אותו קצת אחרת.
שֶׁף
כמה הכל מפורט ומפורט!
זהו, אתה צריך לקנות ספינת קיטור
סקרלט
מצעיםאני פשוט בתרבית! אז הכל כתוב בצורה ברורה וטעימה - אפשר מיד לראות את זה, לבשל באהבה !!!!!!! : girl_love: מאוד רציתי לאכול, אם כי אכלתי ארוחת צהריים דשנה לפני שעה וחצי.
ציטוט: שף

כמה הכל מפורט ומפורט!
זהו, אתה צריך לקנות ספינת קיטור
האם אין מולטי-קוק בבית? בדוד הכניסה הכפול שלי יש, לשתי שתי סימניות - רק לאכול בִּריוֹן (טוב, לכל מקרה, אני מציע את זה - זה עשוי להועיל)
ג'ִירָפָה
מעולם לא שמעתי על ריסוס במים קרים, איך זה משפיע על הגעה? תכננתי כופתאות למחר, אבל כנראה שאני צריך להכין מאנטי כדי לבדוק
נהגתי להכין רק מלית בשר ובצל (הרבה), עד שחברי בעלי אמרו לי משהו סוטה (שנות ה 90, אתה יודע). לפני כן לא ידעתי שאפשר לדלל בשר במשהו אחר. עכשיו אני יכול לעשות את זה עם דלעת וקישואים וכרוב ...

ציטוט: סקרלט

האם אין מולטי-קוק בבית? בדוד הכניסה הכפול שלי יש, לשתי שתי סימניות - רק לאכול בִּריוֹן (טוב, לכל מקרה, אני מציע את זה - זה עשוי להועיל)

לשניים ואחת סימניות זה מספיק
שֶׁף
ציטוט: סקרלט
האם אין מולטי-קוק בבית?
המנטי הכי טעים נאכל מהמעטפת, בעלמה-אתא. אבל אני לא מתווכח, זה לא קשור לכלים
אבל ברוב-קוק שלי, הכנס ממוקם בתחתית, כאן בפנסוניק 18 - זה היה עניין אחר.
אלנה טים
אני רוצה להגיד תודה גדולה לכולם! לתמיכה, עזרה ביצירת המתכון, מסרים אישיים נעימים ותודה! אני מאוד מאוד מרוצה! לא בכדי, אז ניסיתי! תאמינו או לא, התעסקתי בשטויות האלה במשך כמה שעות. אכתוב -מחק-אכתוב ... הייתי מסתובב פה ושם במידע, כאילו אספתי פאזלים, לעזאזל. כבר יצא לגמרי. במהלך תקופה זו לא יהיה לכם זמן לבשל את המנטיים אלא גם לאכול אותם, לעכל אותם ולהיות רעב שוב! אני כבר לא רואה אותם! ואני עדיין צריך לפסל את המנה השנייה, אתמול הכנתי רק 30 חתיכות. כמו רבים אחרים מחכים ... ממזרים!

ציטוט: שף

המנטי הכי טעים נאכל מהמעטפת, בעלמה-אתא. אבל אני לא מתווכח, זה לא קשור לכלים
אבל ברוב-קוק שלי, הכנס ממוקם בתחתית, כאן בפנסוניק 18 - זה היה עניין אחר.
לא ניסיתי את זה בסרט המצויר, אתה יודע, הכמות לא נכונה. אבל בדוד כפול זה יוצא די טוב. אולם בחלקו העליון הבצק מעט אלסטי יותר, אך עם זאת מוכן.

ציטוט: ג'ירפה

מעולם לא שמעתי על ריסוס במים קרים, איך זה משפיע על הגעה? תכננתי כופתאות למחר, אבל כנראה שאני צריך להכין מאנטי כדי לבדוק
נהגתי להכין רק מלית בשר ובצל (הרבה), עד שחברי בעלי אמרו לי משהו סוטה (שנות ה 90, אתה יודע). לפני כן לא ידעתי שאפשר לדלל בשר במשהו אחר. עכשיו אני יכול לעשות את זה עם דלעת וקישואים וכרוב ...

לשניים ואחת סימניות זה מספיק
טטיאן, על המים: מיד לאחר הרתיחה הבצק מאוד מאוד ונימוח. והמשימה שלנו היא להשיג את הגמל שלמה ללא נזק, אי אפשר עם מרית. אתה צריך לעשות את המבחן, איך לומר את זה, "לתפוס" או משהו כזה. אז הוא תופס במהירות ממים קרים, ורצוי שהוא יפגע גם בסורג. ואז הכל קורה הרבה יותר קל. אבל אתה לא צריך להתיז, פשוט להוציא את הסורג ולתת לו לעמוד כמה דקות, לנשום. הבצק מתחזק. אני די מקפיד על הנושא הזה. צר לי לאבד את המיץ היקר הזה. אחרת, למה בכלל להתעסק במאנטי, אפשר לבשל כופתאות או אפילו "חאנום". נכון? שמע, אתה מקזחסטן, נכון? רציתי לשאול הכל, אבל לדעתי מנטות מבוטאות כמו מנטות, נכון? או שאני טועה. פשוט שמעתי את זה כמה פעמים, אז אני שואל.
ג'ִירָפָה
אנסה עם מים. נתתי למנטות לנשום. והם אומרים כן, לעתים קרובות יותר מאשר לא. אני, באופן אישי, מאוד מאוד נדיר שומע מנטות.
חולמת
זה נפלא שמתכון כל כך מפורט, אני בהחלט אבשל!
אלנה טים
ציטוט: ג'ירפה

אנסה עם מים. נתתי למנטות לנשום. והם אומרים כן, לעתים קרובות יותר מאשר לא. אני באופן אישי מאוד מאוד לעתים רחוקות שומע קרני מאנטה.
אמא שלי נותנת לי גם לנשום. למרות ... אולי היא זו שלימדה את המים לרסס. היא השף שלי. אני לא זוכר, זה היה כל כך מזמן ... אני פשוט עושה את זה בטיפשות על המסורבלת. על חשבון ההגייה, מנטה כמובן קרובה אלי יותר על פי הרגל טשקנט.למעשה, זה לא קשור ללחץ, נכון? ובתוכן!
55
טעים מאוד כתוב! ובמקום תפוחי אדמה, עדיף להוסיף דלעת.
אלנה טים
ציטוט: סקרלט

מצעיםאני פשוט הלם תרבות! אז הכל כתוב בצורה ברורה וטעימה - אפשר מיד לראות את זה, לבשל באהבה !!!!!!! : ילדה_אהבה: רציתי מאוד לאכול, אם כי אכלתי ארוחת צהריים דשנה לפני שעה וחצי. : אופס: האם אין מולטי-קוק בבית? בדוד הכניסה הכפול שלי יש, לשתי שתי סימניות - רק לאכול בִּריוֹן (טוב, לכל מקרה, אני מציע את זה - זה עשוי להועיל)
תניושה, תודה על הביקורת הנעימה שלך!
סַפִּיר
תודה על המתכון. הוסיפה אותו לסימניות.
אלנה טים
ציטוט: סשה 55

טעים מאוד כתוב! ובמקום תפוחי אדמה, עדיף להוסיף דלעת.
תודה! כן, יש מקום כזה לדמיון! אתה יכול לעשות הכל עם כל דבר. למשל תפוחי אדמה + בצל + חמציץ וחתיכת חמאה בכל מאנטישקה. הם אדירים!
סימן
תודה על כיתת המאסטר! ואני עדיין לא יכול להוסיף! אני מכין עגולים עם אמצע פתוח! עכשיו אנסה את זה!
אלנה טים
ציטוט: ספיר

תודה על המתכון. הוסיפה אותו לסימניות.
לבריאותך, אירית!
סקרלט
ציטוט: שף

הגמל שלמה הכי טעים נאכל מהגמל שלמה, בעלמה-אתא. אבל אני לא מתווכח, זה לא קשור לכלים
אבל ברוב-קוק שלי, הכנס נמצא בתחתית ממש, כאן בפנסוניק 18 - זה היה עניין אחר.
ואני בקזחסטן! והכי טעים - בתוספת דלעת. הסנדק מבשל גם את האחיות, הן חיו מחצית חייהן באוזבקיסטן, אבל שלהן בעיני איזשהו בצק קשוח וחסר טעם. (למרות שיש להם מעטה)
ואם יש לי את המולטי פולאריס הזולה ביותר (שאגב, אני הולך לשנות אותה - תודה על העצה להכנסת - עכשיו אבחר בזהירות רבה יותר!) גמל שלמה או דוד כפול
רציתי גם לשאול - בקזחסטן הגישו כמה מנטות-רוטב נפלאות עם מנטות, אני זוכר שהוא היה בצבע אדמדם (כמו) -ג'ִירָפָה, תוכל לספר לי?
אלנה טים
ציטוט: Mar_k

תודה על כיתת המאסטר! ואני עדיין לא יכול להוסיף! אני מכין עגולים עם אמצע פתוח! עכשיו אנסה את זה!
אם יותר נוח לכם להכין עגולים, אז עשו זאת. רק שהכל במתכון הזה נועד לגודל, כמות ועובי מסוים של הבצק. כדי שייצא בלי שאריות, אתה מבין? בדיוק ובצק ומילויים. ואני אפילו לא יודע מה לעשות עם עגולים
אלנה טים
ציטוט: סקרלט

ואני בקזחסטן! והטעימים ביותר הם בתוספת דלעת. הסנדק מבשל גם את האחיות, הן חיו את חייהם באוזבקיסטן, אבל יש לי אותן, איזשהו בצק קשוח וחסר טעם. (למרות שיש להם מעטה)
ואם יש לי את המולטי פולאריס הזולה ביותר (שאגב, אני הולך לשנות אותה - תודה על העצה להכנסת - עכשיו אבחר בזהירות רבה יותר!) גמל שלמה או דוד כפול
רציתי גם לשאול - בקזחסטן הם הגישו איזה רוטב טבילה נפלא למנטות, אני זוכר שהוא היה בצבע אדמדם (כמו) -ג'ִירָפָה, תוכל לספר לי?
שזוף, כך שתוכל לפשל כל דבר שתרצה, ללא קשר לאזור. המתכונים פשוט שונים עבור כולם. הרי כל אחד מסתגל לטעמו. והבצק שונה לכולם ואין מתכון בסיסי אחד, כך שכולם צריכים לבשל אותו בצורה כזו ולא דרך אחרת. כמו שאומרים, הכל נתון לשיקול דעתו של השף.
סקרלט
ציטוט: אלנה טים

שזוף, כך שתוכל לפשל כל דבר שתרצה, ללא קשר לאזור.
לא, נו, זה מובן, אבל שלך ישר עכשיו היינו נשברים !!!!!!! : girl_love: ובשבת אני אעשה
ארהאן
השכן שלי מקזחסטן מכין מאנטי מדהים עם דלעת. היא לימדה אותי גם. היא שופכת את המנטי עם גי חם מעורבב עם פלפל אדום מתוק ויבש.
אלנה טים
ציטוט: ארהאן

השכן שלי מקזחסטן מכין מאנטי מדהים עם דלעת. היא לימדה אותי גם. היא שופכת את המנטי עם גי חם מעורבב עם פלפל אדום מתוק ויבש.
אני גם מאוד אוהב מאנטי עם דלעת, אבל זה הפך לבעייתי לקנות דלעת בשלה טובה. זה נראה יפה, כתום, אבל אם אתה מנסה את זה - דשא הוא דשא. אפילו חבל לבזבז זמן על גמל כזה.
כפרי
כיתת אמן נחמדה.
נכון, המנטי שלי מתגלה כגדול יותר.צד המקור נמצא איפשהו בסביבות 15 * 15. באותו מעטפת כמו כאן, 11 חתיכות למשטח. ושמתי גם פרוסה מעל כל מילוי. שמתי חמאה. בעין, כמחצית מהנורמה של החייל, כלומר g עד 10. זה כנראה לא כאן.
ועם תפוחי אדמה - רעיון מעניין. עשיתי את זה עם דלעת, עם גזר, אבל לא עם תפוחי אדמה. צריך לנסות. תודה.
אלנה טים
ציטוט: סקרלט

לא, נו, זה מובן, אבל שלך ישר עכשיו היינו נשברים !!!!!!! : girl_love: ובשבת אני אעשה
דוק, בוא נלך, סנדק! למה ללכת לשם?
ריאות ריאות
לנוצ'קה, כמה אסיר תודה לך על כיתת המאסטר בנושא מאנט. תמיד חלמתי ללמוד איך לצבוט מאנטי כמו שאתה מראה את זה. תודה רבה, אני אסמן את זה בסימניות, אבל בהחלט אבשל. יש לי שני תושבי פרם במשפחה שלי - בעל ובת, ולכן כופתאות ומנטיות נמצאים בשימוש אצלנו.
אלנה טים
ציטוט: ריאות

לנוצ'קה, כמה אסיר תודה לך על כיתת המאסטר בנושא מאנט. תמיד חלמתי ללמוד איך לצבוט מאנטי כמו שאתה מראה את זה. תודה רבה, אני אסמן את זה בסימניות, אבל בהחלט אבשל. יש לי שני תושבי פרם במשפחה שלי - בעל ובת, ולכן כופתאות ומנטיות נמצאים בשימוש אצלנו.
נטליה, לבריאותך! אני מאוד מרוצה! אני מאחל לך בהצלחה בהכנת מאנטי!
567
המאסטר הוא כיתת על! אני מכין גם מנטי, אני צובט גם עם ורד. אני יכול להמליץ ​​להם על הרוטב: מערבבים שמנת חמוצה ומיונז בפרופורציות שוות, ואז קוצצים דק את עשבי התיבול (פטרוזיליה ושמיר) לפי הטעם, משפשפים את המלפפון (בהכרח) מלוח או טרי וסוחטים מעט את המיץ, שום לפי הטעם, למרוח את הגבינה לחובבן (אני מאוד אוהב). מערבבים הכל, מגישים בנפרד בקערה למנטות מוכנות. טוב, רוטב טעים !!!!!!
אלנה טים
ציטוט: קאנטרימן

כיתת אמן נחמדה.
נכון, המנטי שלי מתגלה כגדול יותר. צד המקור נמצא איפשהו בסביבות 15 * 15. באותו מעטפת כמו כאן, 11 חתיכות למשטח. ושמתי גם פרוסה מעל כל מילוי. שמתי חמאה. בעין, כמחצית מהנורמה של החייל, כלומר g עד 10. זה כנראה לא כאן.
ועם תפוחי אדמה - רעיון מעניין. עשיתי את זה עם דלעת, עם גזר, אבל לא עם תפוחי אדמה. צריך לנסות. תודה.
ובכן, אני הכל בשביל זה! חתיכה גדולה והפה שמח! במשך מחצית חיי פסלתי פסלונים מיקרוסקופיים כדי להכניס אותם שלמים לפה. ולמה, תוהים? ליופי? או שכולם ישבחו, איזה סוג של דבורה מאיה חרוצה אני? היא ירקה בסוף והחלה לעשות יותר. ואני לא מוסיפה חמאה, יש לי צוואר חזיר במילוי, וזה די שמן. אבל במילוי רזה, חמאה הולכת בדרך היחידה!
OxiSK
איזה כיתת אמן נפלאה, תודה. אנחנו גם מבשלים לעתים קרובות מאוד מנטי עם מילויים שונים, רק בשר עם בצל, דלעת, תפוחי אדמה וכרוב, זה תמיד יוצא טעים מאוד. אני רוצה לחלוק קצת סוד, לעיתים קרובות קורה שבצק המעטפת מתכהה מעט לאחר הרתיחה, כדי שזה לא יקרה, צריך להוסיף מעט חומץ למים כשלישת הבצק. אני גם מאוד אוהבת להכין עבורם רוטב סויה עם שום, חומץ ופלפל חריף. אולי מישהו יהיה שימושי
ארהאן
השכן שלי בטוח מטגן בצל. והיא אומרת מנטה.
ג'ִירָפָה
ציטוט: סקרלט

ואני בקזחסטן!
רציתי גם לשאול - בקזחסטן הם הגישו איזה רוטב טבילה נפלא למנטות, אני זוכר שהוא היה בצבע אדמדם (כמו) -ג'ִירָפָה, תוכל לספר לי?

אם צבעו אדמדם, אז זה יכול להיות מיונז + קטשופ, שמנת חמוצה + קטשופ, שמנת חמוצה (מיונז) + שמן המושרה בתערובת פלפלים. ואנחנו מוכרים גם תערובת סינית חריפה מאוד, אז אתה צריך להוסיף גרם ממנה לשמנת חמוצה. 100 שנה לא קניתי אותו
הכנתי גם מיונז + רוטב סויה + שום. עכשיו החלפתי את המיונז בשמנת חמוצה. באופן כללי, תוכלו להגיש איתם כל רוטב שאוהבים.
אלנה טים
ציטוט: lisa567

המאסטר הוא כיתת על! אני מכין גם מנטי, אני צובט גם עם ורד. אני יכול להמליץ ​​להם על הרוטב: מערבבים שמנת חמוצה ומיונז בפרופורציות שוות, ואז קוצצים דק את עשבי התיבול (פטרוזיליה ושמיר) לפי הטעם, משפשפים את המלפפון (בהכרח) מלוח או טרי וסוחטים מעט את המיץ, שום לפי הטעם, למרוח את הגבינה לחובבן (אני מאוד אוהב). מערבבים הכל, מגישים בנפרד בקערה למנטות מוכנות. טוב, רוטב טעים מאוד !!!!!!
אולסנקאאאא! רַחֲמִים! אני לא רוצה לבשל יותר היום! H-I-H-A-CH-UUUUUUUU! איזה רוטב טעים, ישר מזיל ריר! לעזאזל, איזה זיסט! שלח את הבעל chtol לחנות ...
רארקה
והרוטב האהוב עלי: מיונז + שמנת חמוצה + מלפפון כבוש מגורר + בצל אדום משובח.תאכל את דעתך
OxiSK

רציתי גם לשאול - בקזחסטן הם הגישו איזה רוטב טבילה נפלא למנטות, אני זוכר שהוא היה בצבע אדמדם (כמו) -ג'ִירָפָה, תוכל לספר לי?
[/ ציטוט]
בית הקפה מגיש בדרך כלל קטשופ עם שום ועשבי תיבול (כוסברה, שמיר). יש גם אפשרות כזו, אני מכנה אותה "ריבה קוריאנית" - מוזגים פלפל אדום לקערה, ממלאים אותו בשמן צמחי מצטבר, הפלפל צריך לרחוש, להוסיף שום, מעט חומץ ורוטב סויה. טעים מאוד, אבל מאוד חריף. אני משתמש בו גם כתוסף ללגמן.
סימן
ובכן, מכיוון שהפיתוי המיומן הזה הלך, תגיד לי איזה חלק מהטלה עדיף לקחת על עצמך את השוטרים?! אנו מוכרים אגן עם צלעות גדולות. לעתים קרובות, עצם השכמה! או קצוץ לחתיכות קטנות, שם יש יותר עצמות מבשר ... מה לחפש? אז רציתי להכין חם בסוף השבוע!
וסיליקה
אלנה, הכל יפה מאוד וצבוע נכון, מוצג, כל הכבוד! אנחנו גם מפסלים גמל שלמה.

arap
האם ניתן לבשל ולהקפיא כופתאות מנטי לשימוש עתידי או לא?
טטיטה
לנוסיק, אתה באמת דבורה של מאיה :) איזה סוג של עבודה צריך לעשות, - לעשות, לצלם ולהסביר הכל בפירוט: היי: תודה מיליון פעמים
ינשוף סקופס
ציטוט: arap

האם ניתן לבשל ולהקפיא כופתאות מנטי לשימוש עתידי או לא?
קפאתי, טעים באותה מידה
מצעים, כתבת כל כך מגניב על הכל. אנחנו גם אוהבים לפצח מאנטי. הבאתי את סיר הכיסוי שלי מפרגנה, לפני מאה שנה. אני גם אוהב להוסיף תפוחי אדמה ועוד בצל. כמובן שגזירה טעימה יותר, אבל לוקח כל כך הרבה זמן לתכנן. קראתי אותו וגם רציתי לבשל אותו. כנראה שאעשה זאת במטחנת בשר
וסיליקה
ציטוט: arap

האם ניתן לבשל ולהקפיא כופתאות מנטי לשימוש עתידי או לא?

כמובן שאתה יכול, אבל אתה צריך לבשל עוד קצת.
אלנה טים
ציטוט: Mar_k

ובכן, מכיוון שהפיתוי המיומן הזה הלך, תגיד לי איזה חלק מהטלה עדיף לקחת על עצמך את השוטרים?! אנו מוכרים אגן עם צלעות גדולות. לעתים קרובות, עצם השכמה! או קצוץ לחתיכות קטנות, שם יש יותר עצמות מבשר ... מה לחפש? אז רציתי להכין חם בסוף השבוע!
אתם מוזמנים לקחת את עצם השכמה או את הרגל הקדמית! הם הכי רכים, עסיסיים ולא הרבה שומן בהם. מגניב, בקיצור. שים את העצמות במרק. מבשלים פשוטו כמשמעו בליטר מים אחד. יתברר, בערך, חצי ליטר של מרק סופר-דופר, עשיר עבור אותם קרני מנטה. כמעט בלתי אפשרי למצוא נתח בשר גדול ללא עצמות בכבש. רגל אחורית, אולי. אבל עדיף לאפות אותו בשלמותו. זה לא מתאים לפילאף, למאנטי או לסמסה. קשה ויבשני. הוא פשוט זקוק לדרך בישול אחרת, שם היא "תנצנץ" עם צבעיה ותהפוך למנה מעולה לטעימה.
אני יפהפייה
ציטוט: שף

כמה הכל מפורט ומפורט!
זהו, אתה צריך לקנות ספינת קיטור
ושבאיטום רגיל או במיקרו-קוק לא ניתן לבשל אותם?
אלנה טים
ציטוט: OxiSK

איזה כיתת אמן נפלאה, תודה. אנחנו גם מבשלים לעתים קרובות מאוד מנטי עם מילויים שונים, רק בשר עם בצל, דלעת, תפוחי אדמה וכרוב, זה תמיד יוצא טעים מאוד. אני רוצה לחלוק קצת סוד, לעיתים קרובות קורה שבצק המעטפת מתכהה מעט לאחר הרתיחה, כדי שזה לא יקרה, צריך להוסיף מעט חומץ למים כשלישת הבצק. אני גם מאוד אוהבת להכין עבורם רוטב סויה עם שום, חומץ ופלפל חריף. אולי מישהו יהיה שימושי
תראה, אני לא יודע על חומץ. אבל בערך, אני יכול לדמיין למה אתה מתכוון. אני לא יודע מה איתך בקזחסטן, אבל בטשקנט, בזמן שגרתי שם, היה קשה מאוד להשיג קמח "לבן". בדרך כלל הם מכרו איזה גיהינום, לא קמח, אפרפר וכמו חול. כאן באמת החשיך. אבל היה גם כזה, אחאנגאראן - קמח מדהים לבן כשלג, אבל הוא הוציא רק במשיכה נהדרת. קנינו את זה בשקיות. לכן, כשעלי ואני עברנו למוסקבה, קרה לי סיפור מוזר עם הקמח הארור הזה. הוצף לבוטיקים שמאחוריה, יקירי. וכאן לא תראו קמח (בטשקנט זה בשקיות ניילון רגילות), הנה זה באריזות נייר.ובכן, מתוך הרגל, הגעתי לתחתית המוכרת (לעזאזל, הבושה עדיין מסתדרת), תגיד לי, אני אומר, האם הקמח שלך לבן או מה? ... והיא מסתכלת עלי כמו אידיוט ואומרת: - אתה רואה, כתוב: "כיתה עליונה". ואני חושב, מה זה משנה לי שכתבת כאן, יש גם הרבה דברים שנכתבו על הגדר ... ואני אומר: - כן, אני מבין, אבל האם זה לבן, או שזה ב לפחות קצת אפור? האיש מסתכל עלי (אני אפילו לא יכול לתאר את המראה) ובעדינות רבה, כאילו מדבר עם מנוון שזה עתה השתחרר מהדורקה, אומר: - כן, מותק, היא לבנה, קח את זה, אתה לא מתחרט על זה! מאוחר יותר, אחרי שגרתי זמן מה במוסקבה, הבנתי שאם כתוב "הציון הגבוה ביותר", אז זה יהיה לבן. וזה לא מחשיך במהלך הבישול, תודה לאל. אבל חומץ, לכל כבאי, אזכור. ותודה על הרוטב.

ציטוט: אני יפה

ושבאיטום רגיל או במיקרו-קוק לא ניתן לבשל אותם?
למה לא? פחית. רק שקצת ישתלב בסרט המצויר. ובדוד כפול, כבר כתבתי, הם מבשלים בצורה רגילה למדי.
וי
Lenaaaa !!!!!
זה טעים באופן לא מציאותי !!! (איפה הפרצוף המחייך עם שלוליות הרוק הזורם?) עכשיו אני מבין למה כבר היו שלושה עמודים בתוך כמה שעות!
וכך הכל נצבע בפירוט, וצילמה, ילדה חכמה
מעולם לא עשיתי גבר בכלל, עכשיו לפחות אדע איך)))
אם כי עכשיו אני נמשך ללא עוררין לאלכסייבסקאיה
איום ובמה בדיוק לשתתם את הבצק, איזו מכונה יש לכם?
ארניקה
ציטוט: וי

ובמה בדיוק ללשת את הבצק, איזו מכונה יש לך?
הנה דרך מעניינת:
בצק כופתאות תוך 21 שניות, בלי לישה
אלנה טים
ציטוט: אוליושקה

הנה דרך מעניינת:
בצק כופתאות תוך 21 שניות, בלי לישה
תודה לך, אול, אני אשמור על זה.
ציטוט: וי

Lenaaaa !!!!!
זה טעים באופן לא מציאותי !!! (איפה הפרצוף המחייך עם שלוליות הרוק הזורם?) עכשיו אני מבין למה כבר היו שלושה עמודים בתוך כמה שעות!
וכך הכל נצבע בפירוט, וצילמה, ילדה חכמה
מעולם לא עשיתי גבר בכלל, עכשיו לפחות אדע איך)))
אם כי עכשיו אני נמשך ללא עוררין לאלכסייבסקאיה
איום ובמה בדיוק לשתתם את הבצק, איזו מכונה יש לכם?
באה, כל הפרצופים המוכרים! ליזון, שלום! נחמד לראות אותך כאן. היחידה שלי היא בורק E800. איפה אני בלי בורצ'יק! בלעדיו, לא הייתי עושה את זה, אני לא יכול לעמוד בלישה ידנית של הבצק. בשבילך אז אני אכין תורן מיוחד. רק אני צריך להתאושש, אני לא מצליח להיפטר מהאוחז. הישנות שנייה בתוך חודש. זקנה או מה? אתמול שלטתי רק ב 30 חתיכות של מנטי וזחלתי מהמטבח. היום החלק השני של הבלט של מרלזון היה. תודה לאל שעשיתי את זה. ברגע שאהיה בסדר, אני בהחלט אשרוק!
ציטוט: arap

האם ניתן לבשל ולהקפיא כופתאות מנטי לשימוש עתידי או לא?
כן, אני חושב שלא יקרה להם כלום. פשוט הקפיאו אותו קודם על הלוח כדי שלא יידבק זה לזה, ואז הכניסו אותו לשקית ותנו לו להתגלגל. אבל לא מאוד ארוך. עד כמה שידוע לי, לא מאוחסן יותר מחודש מבלי לאבד את איכות הבדיקה. ואז במעטה או בסיר כפול, משמנים, כמובן, והגרד, וטובלים את המעטפת בשמן, מבשלים כמו במתכון. הם יפשירו תוך מספר דקות. אין צורך לשנות את הזמן.
וי
לנוס, בואו נבריא בקרוב!
ובפעם הבאה, אז עלינו לעשות אותם ביחד, כך שתחת הכוונה ופיקוח זהירים שלך אנסה זאת בעצמי, בסדר?
ארניקה
ציטוט: אלנה טים

תודה לך, אול, אני אשמור על זה.
במשפחה שלנו אנחנו תמיד מכינים מאנטי לחג (שירתנו בקזחסטן). בשנה שעברה החלפתי את מחזיק מעטפת האלומיניום הישן שלי ליפה עשוי נירוסטה טובה. והסכום הכלול ב- MV ו- SLE שלי קטן כאשר האורחים.
כאן קראתי רטבים טעימים מאוד. אני אקח את זה לסימניות שלך.
אלנה טים
ציטוט: וי

לנוס, בואו נבריא בקרוב!
ובפעם הבאה, אז עלינו לעשות אותם ביחד, כך שתחת הכוונה ופיקוח זהירים שלך אנסה זאת בעצמי, בסדר?
ליזבטה, אין לך שום דבר אחר לעשות בזמן ביקור? ואיך אסתכל בעיניי אחר כך? ובכן, כך שיהיה, אם אתה באמת רוצה, אני יכול לחרוש גם אותך.
ציטוט: אוליושקה

במשפחה שלנו אנחנו תמיד מכינים מאנטי לחג (שירתנו בקזחסטן). בשנה שעברה החלפתי את מחזיק מעטפת האלומיניום הישן שלי ליפה עשוי נירוסטה טובה. והסכום הכלול ב- MV ו- SLE שלי קטן כאשר האורחים.
כאן קראתי רטבים טעימים מאוד. אני אקח את זה לסימניות שלך.
דוק בסרט המצויר אין מספיק מהם לעצמי, ואז היו גם אורחים! הם לא יכולים להישאר בבית, הם רצים אחרי קרני מנטה!
ציטוט: וסיליקה

אלנה, הכל יפה מאוד וצבוע נכון, מוצג, כל הכבוד! אנחנו גם מפסלים גמל שלמה.
תודה לך, וסיליקה!
ציטוט: hfhthrf

והרוטב האהוב עלי: מיונז + שמנת חמוצה + מלפפון כבוש מגורר + בצל אדום קטן. תאכל את דעתך
לודוצ'קה, אזכור. נשמע טעים! תודה!
ציטוט: טטיטה

לנוסיק, אתה באמת דבורה של מאיה :) איזה סוג של עבודה צריך לעשות, - לעשות, לצלם ולהסביר הכל בפירוט: היי: תודה מיליון פעמים
לבריאותך, טניושקין! בואו גם לבשל, ​​ואז נעמוד על כיסא וספרו לי מה קרה!
ציטוט: ינשוף סקופס

קפאתי, טעים באותה מידה
מצעים, כתבת כל כך מגניב על הכל. אנחנו גם אוהבים לפצח מאנטי. הבאתי את סיר הכיסוי שלי מפרגנה, לפני מאה שנה. אני גם אוהב להוסיף תפוחי אדמה ועוד בצל. כמובן שגזירה טעימה יותר, אבל לוקח כל כך הרבה זמן לתכנן. קראתי אותו וגם רציתי לבשל אותו. כנראה שאעשה זאת במטחנת בשר
כן, כמובן, לאריס. זה בגלל מה לאדות. זה לא משפיע במיוחד על הטעם, ואם אתה לא מתהדר מול מישהו, אתה יכול להשתמש במטחנת בשר. רק, כמובן, על אחד גדול! קטנוני הוא לגמרי יהירות!
ארניקה
ציטוט: אלנה טים

אתה יכול לעשות את זה אפילו במטחנת בשר. רק, כמובן, על אחד גדול! קטנוני הוא לגמרי יהירות!
ובמטחנת הבשר שלי יש גריל מיוחד לבשר למאנטי, יש חורים מלבניים בגודל 1x 0.5 ס"מ. זה מה שאתה צריך!

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם