רוז
ובכן ... קניתי היום מכונת לחם Gorenje BM1400E, לא בחרתי כל כך הרבה זמן .... להרבה חברים היו הרבה מאוד אופים ביתיים .. אבל לפני כמה ימים, אשתי ואני ביקרנו אצל חברים קרובים שלא מזמן קנו דגם יקר תפל BC4002 היו מרוצים מאוד ... למעשה הם יעצו לפורום ..
הייתי די מוכנה לקנות יצרנית לחם .. אבל מה יהיה כל כך יקר .. ולא כן ..
כעבור כמה ימים קיבלתי חוברת פרסום של TECHNOPOLIS .. בעמוד הראשון לרגל ה- 8 במרץ זו גורניה BM1400E מתהדרת במחיר אטרקטיבי מאוד של 1222 UAH. (153.5 $) ולכל השאר במתנה (קנייה תמורת 1 דולר ארה"ב.) מאזני מטבח אלקטרוניים של גורז'ן (עלות בחנות 294 UAH) !! לא משנה כמה נעימה ההצעה תהיה ... אני עדיין, כקונה מנוסה, לא קונה בזריזות .. ובלי שום משוב .. אני זוכר מה אמרו חברי על הפורום ..

אבל ... לא השארתי את זה ככה ... החלטתי לבדוק את זה .. מה המלכוד ...
חשבתי הרבה זמן מה לעשות .. הסתובבתי בכל שווקי הטכנולוגיה .. למעט הביקורות הנ"ל כבר לא מצאתי .. דגם ממש חדש. שקלתי את כל ההצעות ליצרני לחם, חיפשתי בחנויות מקוונות, קראתי קצת את הפורום ... והבנתי הרבה דברים ... למעשה, כמעט כל יצרני הלחם עובדים בצורה רעיונית זהה, וסוג זה של מוצרים לא קח אותי לפי כמות "בעיות המותג" .. dance3:

Gorenje BM1400E - עוצמתי מאוד (אם לא החזק ביותר בכיתתו - 815W) עבור SANE (במקרה שלי, לפחות) את כספי הכיריים ... זה היה ההימור העיקרי בבחירה, מכיוון שרק Kenwood BM 450 - 780W) (שאליו נשמתי הכי קרובה, מאלה שאפשר היה למצוא במלאי).

קריטריון הבחירה השני ... טיפשי ככל שזה נשמע (זו רק מכונת לחם: viannen_10 :) - DESIGN ...
באופן כללי, אני באמת אוהב את גורז'ה בגלל עבודת העיצוב שלהם, אבל יש לי חשד שההיבט של עיצוב המוצר עלול לסבול ...
באופן כללי, העיצוב הוא BOMB ... אני אוהב דברים מסוגננים ... ובמכשירי חשמל ביתיים זה משחק תפקיד חשוב ... במיוחד בדברים שאתה משתמש בהם כמעט כל יום =)
* (התמונה תציג את הרכישה הראשונה שלנו של BRAND HOUSE BURNER - מיקרוגל)
שאר הקריטריונים .. שנאלצו לעצור במודל מסוים זה ... הם:
- אפייה בהתאמה אישית (הגדרות ידניות) - תוכלו להגדיר פרמטרים ספציפיים לאפייה "ללחם שלכם"
- צורה נוספת (כפולה), המאפשרת לאפות שני לחמים שונים בבת אחת (יצרני לחם עם צורות נוספות של גיאומטריות אחרות בלבד אינם תחרותיים כאן כלל, מכיוון שהם פשוט משנים את צורת הלחם וזהו .. כאן תוכלו לאפות בו זמנית שני לחמים שונים במשקל של כ -550 גרם =))
- שני כוננים חזקים עם מכות ללישת הבצק !!! בעזרתו מתקבלת לחמניה מעורבבת לחלוטין!
- כל הפונקציות האחרות הקיימות בתנורים יקרים קיימות (כלומר תוכנית ריבת המרמלדה, חימום לאחר האפייה, עיכוב האפייה, תאורה אחורית לתצוגה וכו ')
- חומר גוף: נירוסטה

קלות השימוש מדהימה .. אני לא אוהד את הבדיחות האלה כמו "שף רוסי", זו בדרך כלל טכניקה לירידות, ואני מעז לשים לב ... לעתים קרובות התגלמות כזו של הנחיות יכולה לבלבל ולבלבל .. מאשר להציע =))))))
למרות שהכפתורים לא חתומים בקירילית .. לא הרגשנו אי נוחות =) הכל פשוט וברור .... כמו בכל הציוד של היצרן הזה .. באיזשהו אופן אני משווה את זה ל- EPL .. כזה מק במטבח: rolleyes:

עכשיו ללחם ...

פנקייק ראשון .... "לעזאזל" הוא לא גושש ...: מסיבה: על מה אשתי ואני שמחים מאוד, והמאפייה ענתה על ציפיותיי, ובכל זאת לא בכדי בחנתי את כל הניואנסים האלה ואז רדפתי הכיריים ברחבי העיר (התברר שהחנות ליד הבית שלי בה עמדתי לקנות אותו מכרה אתמול הכל ...)

הוכן על פי מתכון שנבדק על ידי כמעט כל חבר בפורום:

מים - 360 מ"ל.
מלח - 2 כפית
סוכר - 2 כפות. l.
שמן צמחי - 2 כפות. l.
קמח חיטה - 600 גרם.
שמרים - 2 כפית

רק למרות העובדה שהאפייה תהיה הראשונה, והניסויים אינם רצויים .. בכל זאת לקחנו את הסיכון לבצע התאמות כאלה:

מים - 360 מ"ל.
מלח - 2 כפית
סוכר - 1.5 כפות. l.
שמן OLIVE - 2 כפות. l.
קמח חיטה - 600 גרם.
שמרים (במקרה שלנו אבקת SAF-MOMENT) - שעתיים. l.

האפייה התקיימה בתכנית 1 (משך 2 שעות 50 דקות), משקל מוגדר ל- 1000 גרם, קרום - 3 (מטוגן מאוד, כהה), ללא חימום לאחר האפייה

עם מילים התברר - לחם לבן אמיתי תוצרת בית טעים מאוד, רך עם קרום פריך מאוד - הייתי פשוט המום (אני באמת אוהב לחם פריך טרי ... יאם-יאם: rolleyes :), סבתא שלי אפתה לחם מסוג זה לפני יותר מ -15 שנה =)

אני מפרסם תמונות עם סיום התהליך ולחם מוכן ... ממש עד לשקילה על מאזני מתנה ממותגים

פ 'ש' לאחר שהלחם התקרר .. אשתי ואני מיד אכלנו חצי כיכר)))))

PPS אני לא מומחה בכתיבת ביקורות ובטח לא מומחה ליצרני לחמים ... אבל אני משתמש מקצועי .. ואני יכול להבחין בין דבר איכותי וכדאי מאוד לבין בלבול ... הפעם .. הרכישה חלפה =)

הערה עצובה: כל המאמצים שלי לקנות מכונת לחם ו .. (בפרט הבאתי 3 מתנות לבית - תנור, אבנית וגם קניתי סיר קוקוס אורז CUCKOO CR-0821FI (על זה בסקירה הבאה) בסעיף המקביל)) לא עודדו ... יתר על כן .. אשתי העמיסה אותי .. הם אומרים מדוע קנית מולטי קוקר ... הייתי המום ... רובם חולמים על עוזרים כאלה במטבח. והנה יש לך סכין בגב ... <_ <הפח מלא קצר יותר. הייתי צריך לקנות אייפון איזה חוט ..: dash2: ולעזאזל עם 8 במרץ וכל החגים)))
יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E
1863
אחים יקרים יקרים! בבקשה עזרו לי למצוא מתכונים עבור גורניה BM1400E, שנקנו במניה בטכנופוליס, עם סולמות אלקטרוניים. המוכרים אמרו כי ספר המתכונים לדגם זה אינו קיים בטבע. הם הציעו מתכון לדגם 900. ניסיתי לאפות לפי מתכונים סטנדרטיים מהאתר, מתברר, והתחלה מאוחרת בצורה כפולה - שתי נישואין, לגמרי לא מעורבות. הַצִילוּ! עזור למי שיודע איפה למצוא את המתכון.
*** יאנה ***
דלי כפול הוא שניים קטנים? שימו עיכוב קצר במהלך היום, ובדקו את הלחמניה ... קחו את המתכון באתר, חלק מהפשוטים והבסיסיים, פשוט קבעו את המשקל הנכון
*** יאנה ***
צורה כפולה זה אחלה, אתה יכול לאפות שני לחמים שונים בבת אחת .... העיקר שהתוכניות שלהם חופפות בזמן ... תנור מעניין! ואנשים כותבים שיש להם גם ספר מרשם ...
דבורה
צהריים טובים כולם! אני ממהר לשתף את רשמי מהשימוש הראשון ב- hp זה. אולי מישהו יכול לעזור בבחירה ... הרבה מאוד זמן חלמתי לשנות את הישן (היא כבר בת 12!) HP Nova, אבל היא עבדה קשה וביעילות, לא רצתה להישבר. ועכשיו זה קרה! הידד! הדלי דלף, אי אפשר לקנות חדשים, איזה אושר. העיניים נפלו על הבערה 1400 ועצרו שם. במחיר, בפונקציות ובמראה זה הוא מרוצה למדי. בשבת החלטתי להתחיל עם 2 לחמים שונים בצורה כפולה (זית על מים ולבן על חלב). והנה, למעשה, התוצאה (עד כה ממה שהצלחנו למצוא:
יתרונות:
1) לחמים - מעולים, אפילו, עם מכסה גבוה
2) זה מאוד מגניב לעקוב אחר הלחמניה עם התאורה האחורית))
מינוסים:
1) לשה די ברעש (אחרי שקראתי את הפורומים, קיוויתי שמאחר שהחדש יעבוד בשקט, אבל זה לא היה
2) התצוגה מעורפלת במהלך האפייה. אפשר לראות, כמובן, מספרים, אבל איכשהו זה מרגיז
3) וכשאתה מוציא את הדלי - בתחתית יש לוח שעליו מחובר הדלי הזה. אז: השקע מוברג בצורה לא אחידה, כלומר לא מקביל בקפידה לקירות ה- xn ואיכשהו הוא מורגש מאוד ... האם זה רק אני? או נישואים משותפים? או שזה הרעיון?
למרות הכל, המוצר מתגלה כמצוין. בואו נמשיך לבדוק את המכשיר
גרטרוד
אה, אחד לאחד דומה לרולסן שלי, ואני מסתכל על התמונה באותה בעיה כמו שלי: ללחם אין חלק עליון בדלי כפול נכון, רולסן, כמובן, זול יותר בגלל היעדר דלי כפול ותוכנית ידנית .. אולי מישהו יודע איפה אפשר להשיג את הדלי הכפול הזה? מתקבלים כיכרות קטנות מאוד - מאורכות ומשטוחות.
Nesser
מצאתי את אותם מתכונים לכיריים האלה.
🔗 מתכונים Gorenje BM1400E
מי לא קורא סלובנית - 3 כרטיסיות, 2 קבצים למעלה. מתכונים מקומיים לדגם זה ב -12 שפות.

נ.ב. עשוי להיות שימושי למישהו ... אם כי כפי שהם כותבים כאן כל המתכונים הם אוניברסליים
מנהל
ציטוט: נסר

מצאתי את אותם מתכונים לכיריים האלה.
נ.ב. עשוי להיות שימושי למישהו ... אם כי כפי שהם כותבים כאן כל המתכונים הם אוניברסליים

הכל תקין! קרא כאן "מילות פרידה ואיחולים למאפייה חדשה" https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/index.php@option=com_smf&topic=33.0
Nesser
אז ... החוויה הראשונה של אפייה (הראשונה בחיי) הייתה מוצלחת ב 100%. הלחמניה התבררה יפה ומסודרת, הקרום שבאמצע התגלה כמה שהוא צריך להיות. הכל טעים.
פוק הוא הלחם הרגיל ביותר (הוא לקח את מתכון החיטה מההוראות לבינאטון), מדד הכל בכוסות ובכפיות. לשה היטב, התרומם היטב ואפה נכון.
ציינתי את הניואנסים. באמצע המנה הראשונה שמתי לב שהלחמנייה "נתקעה" על כתף אחת. הייתי צריך לשנות את כיוון השנייה כך שבמהלך הסיבוב הם יתלושו כמו "דמות שמונה". התחיל לערבב על שניהם. לאחר הלישה השנייה, בכף עץ, הוא משך את הבצק בעדינות לצורתו. בתהליך החשמל בבית נותק לרגע איפשהו, הכל נחווה ללא השלכות.

הנה מה מעורב:
יצרנית הלחמים גורניה BM1400E
וזה מה שקרה:
יצרנית הלחמים גורניה BM1400E

יצרנית הלחמים גורניה BM1400E
על מה אני מאוד שמחה !!!

תודה למתחיל הנושא ולמשתתפים אחרים שפרסמו את הניסויים שלהם, מה שהניע אותי לקנות את התנור המסוים הזה!
Nesser
כן, הלחמניה נהדרת! אבל עכשיו אני חושב שאני צריך פחות סוכר ... אני אוהב את זה יותר תפל. אני אאפה, אמלא את היד שלי. אני שמח עם הכיריים!
עכשיו אני גם אקנה מאזניים וזה יהיה בסדר. ואז שברתי את הראש, איך מתרגמים כוסות לגרמים ואנסה לאפות חיטה בשיפון לפי המתכונים המקומיים.
Nesser
ציטוט: דבורה


מינוסים:
1) לשה די ברעש (אחרי שקראתי את הפורומים, קיוויתי שמאחר שהחדש יעבוד בשקט, אבל זה לא היה
2) התצוגה מעורפלת במהלך האפייה. אפשר לראות את המספרים כמובן, אבל איכשהו זה מרגיז
3) וכשאתה מוציא את הדלי, יש לוח בתחתית שעליו מחובר הדלי הזה. אז: השקע מוברג בצורה לא אחידה, כלומר לא מקביל למהדרין של xn ואיכשהו הוא מורגש מאוד ... האם זה רק אני? או נישואים משותפים? או שזה הרעיון?
אני אגיב.
לישה לא כל כך רועשת. אני עוזב את המטבח וכבר לא שומע את הבאז. אבל זו בדרך כלל דעה סובייקטיבית, מי רגיל לאיזה שתיקה. לגבי ערפול נראה שרק נכנסה לחות בתוך היחידה. לאורך זמן במהלך הפעולה או אם הוא יעמוד בחדר חם ויבש, הלחות אמורה להיעלם. והדבר האחרון, השקע מחובר מעט באופן אקראי, אך כנראה שמדובר בעיצוב כזה.
Nesser
הייתה שאלה. בעת לישה של בצק או אפילו בזמן שהתוכנית פועלת, מופיע סמל "המפתח". לאחר מכן, אינך יכול להשהות או לעצור את התהליך, כלומר כל הכפתורים חסומים. רק לחיצה על כפתור CYCLE מצפצפת, אך שום דבר לא קורה. באופן מבלבל, כפתור ה- LIGHT אינו זמין. אז השאלה היא, האם "המפתח" כפי שאני מבין אותו כהגנה מפני התערבות בתהליך או לא?
אלכס 3000
יום טוב. קיבלתי את הנס הזה במתנה לאמי.
1. כדי להסיר את המפתח, עליך ללחוץ על מחזור אחד אחד ואז לרצועה (או להיפך) והמפתח יוסר.
2. יש לי שאלה .... אחרי הניסיון הראשון לאפות לחם, הכיסוי העליון החל להיסגר בעקמומיות... האם זה כך עבור כולם ?? או שווה ללכת להחליף את יצרנית הלחם עד שיעברו 14 יום .. בתמונות למעלה המכסה מתאים בדיוק לבסיס ובדיוק ללוח הבקרה הנכון, אבל מבחינתי הוא עקום ולא מכוסה היטב על סדקים ...
תודה לך על תשובתך ..
שכחתי לומר שני ניסיונות iiiiiiiiii ושניהם לא הצליחו ..
Nesser
אלכס 3000, תודה על העצה. אני אנסה את זה הבא לאפות.
המכסה שלי מתאים באופן מושלם. מתכופף היטב לתוך הפלסטיק לאורך קצה התנור (או איך קוראים לו?). לכן, תראה, אולי סוג כלשהו של נישואים עם מכסה.
ממה שנכתב לעיל בנושא, התצוגה החלה לערפל, אבל ממש מהקצה. כנראה שלחות לא עוזבת את התנור לאחר האפייה. יש צורך לייבש ולאוורר.

זה צריך להתברר. זה אומר שאתה עושה משהו לא בסדר.
לא קיבלתי את הבצק פעם אחת (הוא לא התאים טוב, אבל הוא הבשיל) ופעם לחם שיפון (האמצע נכשל הרבה). במקרה הראשון שמתי את השמרים הלא נכונים בצורה לא נכונה, בשני לא הוספתי גלוטן, שכן איפה לקנות אותו מאיתנו.
אלכס 3000
אני גם חוטא בשמרים ומנסה את זה עם אחרים ..
הלוח הפנימי שמוברג בברגים קלים של הקשה עצמית (אתה יכול לראות אותם כשאתה מרים את המכסה) במקום שבו מכסה את המכסה, ואם אתה לוחץ עליו ביד, הוא נלחץ ומפולס .. .
אני חושב שאלך להחליף את התנור עצמו, מכיוון שחבריי עובדים בחנות ההיא ועדיין לא עברו 14 יום ..
Nesser
קניתי את שמרי ה- Saf-moment, הכל בסדר איתם. אבל את המאפייה היבשה של וורונז ', אני חושב, יש להכניס תחילה ל"נכונות לחימה "ואז רק לתנור
Nesser
המפתח נורה CYCLE + COLOR.
קורסאר
לפני כמה ימים הזקנה שלי RTC אוסטריה סירבה לעבוד. מסיבה זו נרכש היום תנור ה- Burning 1400. הלחם הראשון נאפה !!! הידד!! הלחם נפלא, ענק, פלאפי! בגלל ההתפתחות הראשונה, שכחתי להגדיר את צבע הקרום ואת הגודל, התברר שהוא לחם מעולה עם קרום קל! אפו לחם לבן רגיל בתכנית בסיס. אבטח את המכסה !! : יאהו: מחר אנסה לחם עם קמח שיפון ושמרים טריים. ואז אחליט על שני לחמים שונים בצורה כפולה! הידד!!
Nas_stasia
היה לי מזל, לא יכולתי לקנות Gorenje BM1400E בשום מקום, אבל אני כבר בלתי נסבל בלי HP, אז לקחנו דייהו דומה .. הלכתי לחפש נושא בנושא
Anna_SHVEC
חלמתי על יצרנית לחם במשך חצי שנה, הלכתי וחיפשתי, קראתי את הביקורות. אחותי נתנה לה לנסות אותה (היא קנתה אותו בסרק לפני 6 שנים קנווד 300. היא אומרת שלחם לא משתלם, לא טעים ומפריע לו. היא נתנה לי את הרצון לקנות אותו. היא אומרת שהדבר לא הכרחי. הלחם התברר (חלב לבן ושיפון כמו כלום, רק בסוף מסיבה כלשהי החלק העליון נופל) ואני עלה באש לגמרי. אני רוצה הכל בעלי אפילו נתן את המאזניים מראש
אז אתמול קניתי 1400 בטכנופוליס במניה של 999 hryvnyas בלבד (שזה אפילו זול יותר מאשר באינטרנט) נכון, זה לא ענה על הציפיות שלי. סין-ושלם. הם הביאו את זה, פרקו את זה, והתברר שהם לא שמו מטרפה על הצורה הגדולה (או ליתר דיוק, זה היה רק ​​מזוג כפול, שלישי, בסדר, אני חושב שאשנה את זה) המשכתי לפי ההוראות למחבת הראשונה, ואז ... המחבת הכפולה נשברת בצד המרכבה על המדף, היא כל כך שבירה, אני בדרך כלל שותקת לגבי הסירחון ואז אני נוגעת בה, והיא מזעזעת אני וקיר לוהט כזה, וזה רק 10 דקות. עֲבוֹדָה
לקחו אותי היום לחנות, הסבירו שככה וככה, הם בודקים, אבל היא לא מכה: סליחה: סכין ממרחק אחר, יש את אותה חבילה של 3 + 1, אז למישהו יהיה מזל שהוא יעשה אין לך סכינים לגדול.
הם החזירו אותו, חברו אותו לשקע, לבשתי נעלי בית עם סוליות גומי (התחוור לי שהייתי בחנות בנעליים) לא פוגע, אבל האמת שגם הייתי צריך להפוך את התקע, קראתי זאת כשהמכונה שלי התחילה לזעזע דרך המים (משהו שם קשור לקוטביות). היא הורידה את נעלי הבית והמכות. נאפה בכפכפים, ובעלי גם צריך לומר קוקאוויצי מבודד.
למי הייתה בעיה בגוף - האם הוא פורץ דרך?
עכשיו נשאלת השאלה מי כבר אופה בו - אפשר לאפות לחם אחד בצורה כפולה, או שחייבת להיות גם שני, אם הטופס ריק (לא הבנתי חד משמעית בהוראות) שתוכלו לאפות רק באחד, שום דבר לא יקרה לשני?
לחצן ההתחלה נלחץ רע, אני לוחץ עליו ישירות
Anna_SHVEC
עוד דבר מצחיק - 720 כוח מוטבע על הצל ו 815 כתוב
Nesser
כנראה לפי הסדר))
1. אני אופה ביום-יומיים, זה יוצא יותר משתלם מאשר לקנות בחנות. לפעמים אני לוקח סורגים בלבד.
2. יש לי את כל הפלטות והמגשים עשויים בצורה מושלמת. כשקניתי אותו הוא נאטם בצלופן, אז הכל במקום ולא שבור. נראה לי שחלק מהחנויות נמצאות בקשר איתן, למשל, כמו אלדורדו שלנו, לאחר שיפוץ, דוחף טוב כמו חדש. לכן קנייה היא כמו רולטה - אתה לא יודע מה לקנות. ואופן חלוקת הסכינים אליך מאשש זאת.
והעובדה שסין לא מפחידה. 80% מכל התנורים שבחנתי בבחירה מיוצרים בסין.
3. היא מסריחה רק כששורפים טנה בפעם הראשונה.בשנייה זה מאוד חלש ואחרי זה. אז אל תדאג.
4. מתחמם - כן, הוא חזק. אתה יכול לשרוף את עצמך בחלק העליון של המארז מתחת למכסה. אבל מעולם לא פגעתי בו בזרם חשמלי. זה חייב להיות שקע מקורקע.
5. אני לא יכול לומר על לחמניה אחת בצורה כפולה, אני תמיד אופה שתיים.
6. לחצן ההתחלה נלחץ בצורה מושלמת, אתה רק צריך להחזיק עליו את האצבע למשך 3 שניות.
7. כוחם של העשרה והכוח הכולל אינם אותו דבר. הוסף את כוח הבוחש ויש לך 815 וואט.

על אפייה. אם המכסה נופל, בדרך כלל יש לי משקוף עם שמרים. וכובע שיפון נושר תמיד אם הוא עלה מספיק. לפי הבנתי יש להכניס לתוכו תוסף מאפה (גלוטן), אך איננו מוכרים אותו. אם אני לא יודע בדיוק כמה שמרים שמתי (כשניסיתי את המתכונים), אז אני מסתכל על תפיחת הבצק ובמידת הצורך קוטע את התהליך ומניח אותו לאפייה.
קורסאר
ואני אופה כמעט כל יום! עכשיו 2 כיכרות, ואז אחת גדולה - משפחה גדולה! לא היו בעיות ברכישה! זה לא מזעזע, והעניין הוא לא בהארקה, אלא בכיריים - איפשהו הוא מכה על המארז, וזה לא טוב! כל הטפסים עשויים בצורה מושלמת, שום דבר לא מכסח בשום מקום, הכל עובד מצוין! אתה לא צריך ללחוץ על כפתור "התחל / עצור", פשוט החזק את האצבע עליו למשך 2-3 שניות - החיישן יעבוד וזהו.
אם גג הלחם נושר בעת האפייה, מדובר בשמרים רבים או בהרבה מים. נסו לדבוק במתכונים שמגיעים ל- x / n (ספר מתכונים). אבל תמיד שמתי מעט יותר קמח - אני מוסיף למתכון גר '50-70, מכיוון שהקמח שלי לא יבש במיוחד. הגג מעולם לא נפל. הצלחה !!!
Anna_SHVEC
תודה. היום הפניתי את זה לשכנים שלי, יש להם לולאה קרקעית, בדקתי את זה ונגעתי בו יחפה, והם לא הביאו את החללית על מארז המתח. אז אנחנו עדיין צריכים שקע. עכשיו נאפה לחם כפול
שאלה: יש לי לחם אחד שטוגן היטב, וזה שקליל מאוד לפאנל
Nesser
אם הקרום שונה, ייתכן שהמכסה לא יתאים בצורה הדוקה? למרות שזה יכול להיות רק בגלל ההתקשרות של העשרה כך. אפיתי פעמיים בסך הכל 3 פעמים ובכל פעם לחם אחר בקטעים. לכן לא הבחנתי בהבדל בקרום.
Anna_SHVEC
יצרנית הלחמים גורניה BM1400E
הנה מה שקרה אפוי במצב הבסיסי, אם כי כשהשעה הסתיימה בשעה 2:55 הנכון היה לבן לגמרי, הגדרתי את התוכנית העשירית למשך 20 דקות. קלוי
Nesser
לחמניות מצוינות אני בדרך כלל מניחה על קרום כהה. אני אוהב שמשתזפים.
קורסאר
לחם נפלא! כמה נוזלים שופכים לכל תבנית? גר '150? אני אופה כל אחד בקצב של 230 גרם. נוזלים - מתקבל לחם מתחת למכסה !!!
Anna_SHVEC
200 גרם מים (אני מכין חצי וחצי עם חלב) 300 קמח
יש לי עוד שאלה אחת. כאשר הוא עובר למצב העלייה 3 ואז עם האפייה הוא מתחיל ללחוץ על משהו לכולם
ואני מעוניין בלחם עם אבקת חלב, איך לבשל אותו?
קורסאר
כן, וזה נצמד אליי - אני חושב שאלו הגוונים שעובדים, הם מחממים את הבצק לתפיחה, אבל בזמן האפייה הם גם משיגים את הטמפרטורה.
ואני לא אופה לחם על חלב יבש, כי קשה לנו עם אבקת חלב))). אני מאוד אוהב לחם עם קפיר, בתוספת סולת, עם שיבולת שועל וכו 'יש הרבה אפשרויות !!! וכל זאת, מבחינתנו הלחם הכי טעים הוא על מים (במקרים קיצוניים, על מי גבינה) !!! כנראה הרגל!
אנדר
שלום קולגות למכשיר!

לקחתי את התנור הזה לפני ארבעה חודשים.
לא כתבתי ביקורת מיד, ניסיתי כל מיני אפשרויות, שיטות וכו 'המטרה היא לחם שמרים לבן פשוט וטעים.
זה נכשל. בתחושת הטוב, שמירת הטריות.

לפני זה, מכונת לחם יקרה, קניתי סופרה 150 פשוטה לניסיון באלף וכמה קופיקות. במשך שבוע התרגלתי, הלחם התגלה כמצוין, ואז במשך שלושה ימים הוא היה בדרך כלל טרי, אלסטי, דומה לכפר, שנאפה על עץ, באופן כללי, אפשר היה לאכול אותו כרגיל במשך חמש או יותר שישה ימים. כמו לחם עשוי מקמח טוב עם גלוטן מוגבר. ובכן, שמחתי שמייצרי לחם זה דבר, השתמשתי בחודשיים ונתתי את הסופרה להורים הקטנים שלי (משקל הכיכר התברר כ- 300-400 גרם - לא מספיק למשפחה) וקניתי את שריפה נוכחית 1400.
והבנתי שהכיריים נאפים בדרכים שונות מאוד.
אפשר לאכול מיד לאחר האפייה. למחרת בבוקר הוא כבר חסר טעם, מתפורר, בקיצור, כמו חנות זולה.
ניסיתי עשרות אפשרויות בשילובים:
- קמח, מים, שמרים שונים, פרופורציות, מצבים, צורות, משקל - זה חסר תועלת! אין לחם לעומת התנור הקודם. למחרת (אחרי 12 שעות) לאכול את זה כבר מגעיל. (אבל כמה ביסקוויטים הכנתי בתקופה זו - חיברתי את כל הקולגות שלי בעבודה?!)

יש לי שתי אפשרויות תשובה - או שמודל זה אופה לחם כזה; או בתוכנית (חומרה) איזשהו נישואין. ואין מה לעשות: - אופה? אופה! ומה זה לחם רע לא מתקנים.

עכשיו אני משתמשת בו בעיקר רק ללישת בצק כשאשתי מחליטה על פשטידות. יתר על כן, הבצק מתגלה די טוב. מכין פשטידה, חצי שעה ורגילה. ניסיתי לאפות ממנו לחם (בצק) בתנור - באופן כללי, זה יוצא טוב. עדיף על יצרנית לחם ...
אולי, למעשה, התוכנית היא באגי - היא לא לשה טוב, טמפרטורה, מצבים ... הלוואי שיכולתי להחליף אותה! או שאולי ניתן לתכנת אותו לעבוד כרגיל?! האם יש בו תכנות מצב אפייה רגיל?
הסימניה זהה לתנור הקודם. אבל אם הנ"ל סיבב את המקדחה במשך הדקות הראשונות עם מטומטמים קצרים כל כך ב -1 / 4 סיבוב, בהתאמה, השמרים נפלו מלכתחילה, התמוססו, כל שאר המרכיבים היו למעלה לפני שהלישה הרגילה החלה. ואז בבעירה, המסתובבים מסתובבים, אמנם גם באופן מחזורי, אך בכמה סיבובים מלאים, בהתאמה, הכל מיד מתערבב ונופל לערמה - אולי זה המקרה?

הבדל לא נעים נוסף הוא שבצורה גדולה וקטנה הברגים אינם גבוהים מספיק. כדי לאפות יותר מ -2 כוסות מים, אתה צריך לעזור לבחוש בעזרת מרית. בהתאם, אין טעם לשים את הטיימר - מכיוון שמים וקמח בזמן העמידה מהווים סוג של סרט צפוף והתנור אינו מתערבב כלל, הוא מחליק, הקידוחים מסתובבים, הקמח נשאר למעלה, המים מתחת.

שְׁאֵלָה:
- האם זה המצב לגבי כל המשתמשים? או שאני מוצא תקלה? או שלשאר פשוט אין ניסיון להשוואה?

בעבודה, מכרי לאחר העלייה הראשונה שלי וטיפול בהם - רבים קנו מכונות לחם מדגמים שונים, הביאו אותם, הם גם מטפלים בהם. עכשיו, בהשוואה איתם, הלחם שלי גרוע. ברגע שחברים הביאו כיכר לחם מעיר אחרת ממכונת הלחם שלהם (סקי), אז היא שכבה במשך 5 ימים (ארוכה יותר מזו של סופרה), היא הייתה טרייה.

זו הפרעה כזו. אין איפה לשים את זה, פשוט לזרוק אותו. 7 חתיכות בתנור ... ויש רצון לקנות משהו אחר, אמנם קטן יותר, אבל כדי שהלחם לא ייצא "חנות"

אם מישהו יכול לייעץ למשהו - אני יכול לצלם את התהליך ואת התוצאות - לפרסם אותו. אבל, אני חוזר ואומר, ניסיתי עד חמישים אפשרויות לאפייה. בערך אותה תוצאה. כן. לחם בכל מקרה יתברר - אבל עם תוצאה לא מספקת כל כך.
קורסאר
אני אפילו לא יודע מה לומר ... אני אופה כמעט כל יום. לכן, אני לא יכול לומר איך יהיה הלחם בעוד 5 ימים. האפייה תמיד מתגלה רכה ורכה, עם קרום פריך. כמובן שבכל מקרה לחם מכותנה ונאפה בתנור יהיה שונה לטובת התנור. אבל לא הייתי חושב שמודל הלחם בא לידי ביטוי בטעם הלחם ... אולי בכל זאת תקן את המתכון?
קורסאר
לפני ה- x / n הזה היה לי RTS אוסטרי, ל- 900 גרם, ב שריפת הלחם מסתבר טוב יותר ...
אנדר
פירוש הדבר שמשהו לא בסדר ב- HP המסוים הזה.
ניסיתי הכל מבחינת משקל וקראסט.
הדבר היחיד שניסה לנסות הוא לשפר את האיטום? לשים משהו מתחת למכסה?
למרות שהתצוגה לא ערפל לי. כמו שחלקם מתלוננים כאן.
תקנו את המתכון ....
ומי יגיד מדוע הלחם נעשה מעופש במהירות? מה חסר? איפה לתקן? ניסיתי להמיס שמרים וסוכר תחילה במים, לא לשים מלח וחמאה מיד, ואז לערבב. אופים על הגדרת לחם צרפתי לתפירה טובה יותר. התוצאה זהה. גם אם הנקבוביות גדולות יותר, היא עדיין מתקשה.
האם יש משהו לא בסדר במשטר הטמפרטורה?
ומי נפגש איך לתכנת את זה? הגדר את הטמפרטורה גבוהה יותר או נמוכה יותר. זה לא מופיע במדריך.

בינתיים אני ממשיך רק ללוש את הבצק, ולאפות בתנור.
אני חושב לקחת משהו אחר. אבל זה כבר מפחיד לא לפספס שוב.
אנדר
הנה, מצאתי כמה ענפים על התיישנות והתפוררות - אני אנסה!
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/in...on=printpage;topic=1763.0
https://Mcooker-iwn.tomathouse.com/in...on=com_smf&topic=144383.0
קורסאר
בעת אפיית לחם אני תמיד מחליף חלק מקמח החיטה בשיפון: 60-80 גרם לכל 600 גרם קמח כולל. או מטמון מלא. אני אוהב את הלחם הזה יותר מלחם לבן טהור. כמו כן, לעתים קרובות אני מתרגל לחם עם מי גבינה, ואפילו טוב יותר - עם קפיר. אני מוסיפה סולת, סובין או שיבולת שועל. יש הרבה אפשרויות, אני חושב שבקרוב תמצאו את המתכון שלכם! הצלחה !!
ג.ק.
אני משתמש במכשיר זה כבר חצי שנה. אהבתי את העיצוב, כמו גם המחיר (לקחתי אותו להצעה מיוחדת עבור 999 UAH בטכנופוליס)
בערכה יש ספר מתכונים, אז מי לא נמסר, נראה שגידלתם בחנות. בחנות המוכר אמר שהיא לקחה את אותה הביתה, היא שמחה.
לגבי התמוטטות בחשמל - לא נתקל.
החלון ממש ערפל במהלך האצווה הראשונה, אפילו, אך אל תשכח את הכימיה, שמרים במים עם סוכר פולטים חום במהלך התגובה, כנראה נתקלים בעת הכנת מוצר אחר במכשיר אחר.
באופן כללי אני מרוצה, אם כי בהתחלה הכל היה כרגיל: הלחם הראשון יצא גושי, לא נאפה עד הסוף והבצק נשר.
אבל אז בייצור הלחם, הבעיות הופיעו רק בשימוש בקמח שיפון: אני פשוט לא מצליח לתפוס יחס ברור בין כל המרכיבים וטמפרטורת המים. בגלל זה, הוא לא תמיד נאפה.
לחם אפוי היטב מאוחסן היטב, לפחות אצלי, אך באופן כללי, לחם ביתי אינו מאפשר לו להתייבש או להתייבש.
לגבי ההתחלה המתעכבת, הבצק מתגלה כרגיל, הדבר היחיד הוא שהמים מתקררים, כך שהבצק לא תמיד מתפוח כמו שצריך. יש לקחת בחשבון גם גורם זה.
ההערה היחידה אינה חלה על HP - אין מספיק מרכיבים בחנויות (במיוחד עבור מנות מספר המתכונים), ותערובות מוכנות הופכות את מחיר הלחם לקוסמי. אך מסתבר שזהו תחום רחב מאוד לניסויים.
באופן כללי, אני לא יודע איך מישהו, אבל אני שמח.
ראדה
נטליה גאך
אופים יקרים, ספרו לי מי יודע. ההוראות ליצרן הלחם מציינות כי לחם במשקל 1200 גרם ו -1400 גרם ניתן לאפות רק בתבנית כפולה. וה 1000 גרם שלי צומחים עד לגובה העליון. אבל מה לגבי 1200 ו- 1400 גרם? ואין מתכונים למשקל לחם כזה (לא מצאתי). למיטב הבנתי, צריך לחלק את כל המרכיבים שצוינו במתכון ל -2 (לגבי הצורה הכפולה)? ועוד. האם באמת אי אפשר לאפות לחם במשקל 1200 גרם ו 1400 גרם בצורה יחידה גדולה? אם מישהו יודע איפה אתה יכול למצוא מתכונים עבור Gorenje BM1400E - תגיד לי, בבקשה. אופים מנוסים אומרים שכל המתכונים הם אוניברסליים (מתאימים לכל מכונת לחם). איך לבחור ולהתאים את שלך? תודה.
אנדר
וה 1000 גרם שלי צומחים עד לגובה העליון
וואו!?
אל תכתוב מה וכמה מרכיבים (כולל איזה סוג של קמח ושמרים). המשקל שלי 1400 לעולם לא עולה לראש הטופס ...
אם כי בדרך כלל אני אופה בתכנית "לחם צרפתי".
ראדה
אנדר היקר. אני אופה מתכונים מהעמוד הראשון בשרשור זה. עוד לא ניסיתי יותר מ 1000 גרם (לא מצאתי מתכונים). בעיקרון אני אופה בשני פחים על פי מתכונים שונים בתכנית בסיסית מס '1. ההוראות ליצרן הלחם קובעות שניתן לאפות 1200 ו -1400 גרם רק בצורה כפולה. ביחיד ובכפול - הלחם צומח מתחת לחלק העליון. אז אני חושב - מי ניסה לאפות 1200 ו 1400 גרם? ובאיזו צורה? אני לוקח קמח רגיל (שנמצא בחנות), חיטה, שיפון, טחינה גסה. שמרים הם רגע בטוח.
ראדה
הערה: משקל 1000 גרם משמש לבישול יחיד או כפול, 1200 גרם ו- 1400 גרם לבישול כפול בלבד. (זה העתקתי הערה בהוראות) אני חושב - זו עוד החלקה של הלשון! תגיד לי! זה מגוחך!
ואניה 28
ציטוט: ראדה

הערה: משקל 1000 גרם משמש לבישול יחיד או כפול, 1200 גרם ו- 1400 גרם לבישול כפול בלבד. (זה העתקתי הערה בהוראות) אני חושב - זו עוד החלקה של הלשון! תגיד לי! זה מגוחך!

זה כזה פשוט!
קבעו את נפח הצורה הגדולה על ידי שפיכת מים לתוכה, נאפים בה מקסימום 1400 גר '.
קבעו את נפח הצורה הקטנה (כפול) והסיקו מסקנות.
אנדר
אוי ואבוי. אז, בכל זאת, יצרני לחם מאותו דגם עשויים להיות שונים.לפי איכות
לא מצאתי תשובה לשאלותיי לעיל. זה מתקשה במהירות. ובכן, ק"ג אחד מתחת למכסה לעולם לא יעלה - קצת מעל מחצית התבנית .. (אני לא אופה כפול, מכיוון שאני לא לשה את זה בעצמי, אני צריך לעמוד עם מרית ולדחוף כל הזמן).
ניסיתי את השמים. ההשפעה זהה. יש עדיין אפשרות להוסיף גלוטן - אבל קראתי על נזקיו - במחשבה.
זה אומר שאיטום נשבר או שמשהו לא בסדר בתוכניות האפייה. כלומר הנישואין אינם ניתנים להוכחה.

ולא לגמרי ברור לשאלתך לגבי מתכונים - הגדל את הרכיבים פי 1.4, ובמקום 1 ק"ג - 1.4 ק"ג. אולי העניין הוא שיותר משקל מתחמם פחות, פחות פעילות של אפיית לחם והוא לא ינוח על המכסה.? או אולי אתה מאזור האדמה השחורה ויש לך איזה קמח שאתה צריך, ולא כמו שלנו - עני.
הצורה הכפולה למעשה פחותה בנפח - כלומר 2 x 0.5 כיכרות. טופס גדול, בהתאמה, עד 1.4.

של; אני אופה רק בצורה יחידה, 1400, למשל, 2 כוסות מים מלאות, כלומר 500 גרם בהתאמה, ועוד כל השאר. הלחם מעולם לא הגיע לראש התבנית. גם כאשר, כרגיל, אני משתמש בתוכנית הלחם הצרפתי. בתכנית רגילה הלחם נמוך עוד יותר.
ראדה
ככל הנראה - אתה צודק, הדגם הוא אחד והתוצאה שונה. תודה רבה על הטיפ (אני מדבר על מתכונים במשקל 1400 גרם). מתברר שהכל פשוט. אני אנסה. ומצאתי גם מתכונים ליצרנית הלחם של דייוו DI-9154. זה האנלוגי המדויק של ה- Gorenje BM1400E. וההוראות עם מתכונים כתובות בצורה מספקת))))
ואניה 28
ציטוט: אנדר

אוי ואבוי. אז, בכל זאת, יצרני לחם מאותו דגם עשויים להיות שונים. לפי איכות
לשאלותיך לעיל מעולם לא מצאתי תשובה. זה מתקשה במהירות. ובכן, 1 ק"ג לעולם לא יעלה מתחת לכיסוי - קצת מעל מחצית הצורה ...

כל הרומן היה מקושקש.
שים מאפים ובדוק את הטמפרטורה בפנים, אתה יכול גם להכין לחם ריק.
אם הטמפרטורה היא 150-170C, אז לחדד את הידיים ולמד את התיאוריה כאן בסעיף - לחם למתחילים.
לחם - כל הראש
יסודות לישה ואפיית לחם
רמזים מועילים ועזרה באפיית לחם
לחם שמרים
הלחם הפשוט ביותר (על פי דגמי מכונות לחם)
אם הטמפרטורה נמוכה יותר, שלח אותה לתיקון.

יצרנית הלחמים Daewoo DI-9154 ו- Gorenje BM 1400 E.
תוכנית מספר 12 "המתכון שלך"
צעד פעולה ערכים אפשריים
1 לישה 1 14 6 - 14 דקות
2 הרם 1 20 20 - 60 דקות
3 לישה 2 5 5 - 20 דקות
4 הרם 2 50 5 - 120 דקות
5 עלייה 3 0 0 - 120 דקות.
6 אפייה 80 0 - 80 דקות
7 חימום 0 0 - 60 דקות
התוכנית עם לחם שיפון מוצגת באדום.
מכונת לחמים מתוכנתת זו - בעלת הספק גבוה של 815 וואט ואופה לחם במשקל של עד 1400 גרם.
Anna_SHVEC
ציטוט: ואניה 28

כל הרומן היה מקושקש.
שים מאפים ובדוק את הטמפרטורה בפנים, אתה יכול גם להכין לחם ריק.
אם הטמפרטורה היא 150-170C, אז לחדד את הידיים ולמד את התיאוריה כאן בסעיף - לחם למתחילים.

מכונת לחמים מתוכנתת זו - בעלת הספק גבוה של 815 וואט ואופה לחם במשקל של עד 1400 גרם.

יש לי 720 וואט על הצל. הנה הבעיה. תיארתי את זה גם לעיל, בתקופה מסוימת הפסקתי לקבל לחם, למרות שאני אופה כבר חצי שנה. הלחם הנכון עולה פחות והחלק העליון צהוב בהיר והשני רגיל. למרות שהמכסה מתאים היטב. ואז אני מוציא אחד, הופך את הטופס ואופה אותו למשך 15 דקות.
איך מודדים את הטמפרטורה בפנים?
ואניה 28
ציטוט: Anna_SHVEC

יש לי 720 וואט כתוב בצל. הנה הבעיה. תיארתי את זה גם לעיל, בתקופה מסוימת הפסקתי לקבל לחם, למרות שאני אופה כבר חצי שנה. הלחם הנכון עולה פחות והחלק העליון צהוב בהיר והשני רגיל. למרות שהמכסה מתאים היטב. ואז אני מוציא אחד, הופך את הטופס ואופה אותו למשך 15 דקות.
איך מודדים את הטמפרטורה בפנים?

מדחום קולינרי לתנור או בודק בעל מצב מדידת טמפרטורה, או מדחום אלקטרוני עם חללית ארוכה.
אם יש גוף חימום אחד בכיריים ויש בו רק גוף חימום אחד (לפעמים יש שניים או שלושה, כמו תנור חשמלי) וזה בסדר, אז יש צורך להתמודד עם חיישן הטמפרטורה, ב- LV זה עוזר להחליש את הלחץ של חיישן הטמפרטורה ב 1/2 סיבוב של הבורג.אל תשים את התנור בטיוטה, זו מחלה ברוב ה- CP.
יחד עם זאת, תוכלו לבדוק את הדליפה למארז בעזרת בודק, אם הוא מזעזע ומתקן אותו.
נלחץ במהלך הפעולה, ממסר זה מפעיל ומכבה את גוף החימום על ידי ויסות הטמפרטורה
ואניה 28
ציטוט: Anna_SHVEC

עוד דבר מצחיק - 720 כוח מוטבע על הצל ו 815 כתוב

720 וואט לגופי חימום + 100 וואט למנוע ואלקטרוניקה.
ואניה 28
ציטוט: נסר

...
וב- כובע שיפון נופל תמידאם זה עלה מספיק. לפי הבנתי, יש צורך לשים בתוכו תוסף מאפה (גלוטן), אך איננו מוכרים אותו. אם אני לא יודע בדיוק כמה שמרים שמתי (כשניסיתי את המתכונים), אז אני מסתכל על תפיחת הבצק ובמידת הצורך קוטע את התהליך ומניח אותו לאפייה.
ציטוט: ג.ק.

...
אבל אז עם הכנת הלחם בעיות הופיעו רק בשימוש בקמח שיפון: אני פשוט לא מצליח לתפוס יחס ברור בין כל המרכיבים וטמפרטורת המים. בגלל זה, הוא לא תמיד נאפה.
...

עם שיפון, הכל לא קשה וגם בתנור שלכם.
לך תקרא כאן והכל יסתדר.
לחם פודינג שיפון הוא אמיתי (כמעט נשכח). שיטות אפייה ותוספים.
veranikalenanika
יש לי דייהו 9154 אנלוגי מוחלט גורניה BM1400E, הכיריים נחקרו מעלה ומטה, מה יכולה להיות הבעיה בה?
הלחם הנכון עולה פחות והחלק העליון צהוב בהיר והשני רגיל. למרות שהמכסה מתאים היטב. ואז אני מוציא אחד, הופך את הטופס ואופה אותו למשך 15 דקות.
האם זה לא תלוי במתכון? מכינים לחם מאותו הרכב?

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם