נבטים - מה הופך אותם למזון על?

נבטים - מה הופך אותם למזון על?ישנם מוצרים רבים שבאמצעותם אנו יכולים להעמיס על גופנו אנרגיה, אך מבלי להרוויח קילוגרמים מיותרים. חלקם כל כך טובים ובריאים שהם נקראים אפילו מזונות על.

מזונות על

בדרך כלל, מוצרי מזון על נקראים כאלו המכילים חומרים מזינים רבים ויסודות קורט שימושיים ובעלי השפעה חיובית על הגוף, בגלל תכולתם היקרה. לא פעם, מזונות המזוהים כמזונות על דלים מאוד בקלוריות.


לנוח ב"אברמטסבו "

לנוח באברמצעבוכיום אחוזת אברמצבו היא אחד המקומות המפורסמים ביותר באזור מוסקבה, אשר קשורים אליו לא מעט דפים בהירים של התרבות וההיסטוריה של רוסיה. האחוזה ממוקמת בסמוך למנזר חוטקובו, כמו גם העיר המפורסמת סרגייב פוסאד עם טריניטי-סרג'יוס לברה. אחוזת אברמצבו היא כיום שמורת מוזיאון ספרותית, היסטורית ואמנות. בהתפעלות מהסביבה הכפרית, מיופייה של האדריכלות המקומית, תוכלו לחוש בנוסטלגיה ולהיכנס לאווירה רומנטית.


אנחנו קונים תרמיל לילדים

אנחנו קונים תרמיל לילדיםתרמיל הוא תכונה חיונית של כולם, שלא לדבר על ילד. אחרי הכל, זה נוחות, נוחות, אופנה, וזה חשוב מאוד, ידיים חופשיות לכל ילד. זה, כמובן, גורם להורים לבעיות רבות, אך עם זאת תרמיל הגב, למרות שהוא משחרר את ידיו של הילד, הוא "חבר" ו"עוזר "של כל הורה, כי תרמיל שנבחר נכון הוא בעיקר בריאותו של הילד. מכיוון שהתרמילים עוזרים לחיזוק שרירי הלורדוזה התחתונה ותורמים ליציבה הנכונה של הילד, מה שלא ניתן להשיג על ידי "נביחות" כמו ישיבה זקופה, לא גיבנה וכדומה.


מתכונים 19 - 25 באוגוסט 2013

לחם עם צרור אחיות סימילילחם עם צרור אחיות סימילי לחם קורונהלחם "כתר" תערובת כושר לחם חיטהלחם חיטה "כושר מיקס" לחם קמומיל על פי GOSTלחם קמומיל על פי GOST לחם רגיל בסיר לחץ מותג 6051לחם רגיל בסיר לחץ פודינג שקדים תפוחיםפודינג שקדים תפוחים מלפפונים עם גזר קוריאנימלפפונים עם גזר קוריאני פיתה קלאסית סרבית בסיר לחץ או רב בישולפיתה קלאסית סרבית בסיר לחץ צלעות טלה עם כוסברהצלעות טלה עם כוסברה וופלים מומלחים עם פלפלים ועשבי תיבולוופלים מומלחים עם פלפלים ועשבי תיבול שעועית עם בייקון, עגבניות ופפריקה (bob s shunka, domati and cherven piper) מותג 6060 סיר מעשניםשעועית עם בייקון, עגבניות ופפריקה עוף ברוטב זעפרןעוף ברוטב זעפרן קוב בשר ודגים בגריל מציגיםבשר ודגים בגריל שׁוּמָןשׁוּמָן עוגה נסיך שחור עם כורדי תותיםעוגה "נסיך שחור" עם כורדית פשטידת אגסים של אלכסנדר סלזנייבפאי אגסים לימונים ממסטיק (כיתת אמן)לימונים מסטיים דגים ממולאיםדגים ממולאים פשטידות רוסיות ישנותפשטידות "רוסית ישנה" פשטידת הרייןפשטידת הריין בשר יווני עם נענע ושזיפים מיובשיםבשר יווני עם נענע ושזיפים מיובשים עוגת חצי כדורעוגת "חצי הכדור" פאי עם עוף וגבינהפאי עם עוף וגבינה שיפודי כנפי עוף על גריל חשמלי Steba FG 95שיפודי כנפי עוף סלט עצי הסקה על הדשאסלט "עצי הסקה על הדשא" מרק עם קציצות וברוקולי למולטי-קוקר רדמונד RMC-01מרק עם קציצות וברוקולי מקרוני חתונה איטלקייםמקרוני חתונה איטלקיים כיכר לחתונהכיכר לחתונה טרין עוף עם שזיפים מיובשיםטרין עוף עם שזיפים מיובשים קדירת ירקות עם פילה עופות קצוץ (Panasonic 18)קדירת ירקות עם פילה עופות קצוץ

מתכונים 29 ביולי - 18 באוגוסט 2013

אקורדיון בירה משיפון חיטה עם גבינה וחרדלשיפון חיטה "אקורדיון" לחם עם קמח מלא, פשתן וזרעי קימללחם עם פשתן וזרעי קימל לחם שיפון על בסיס רוסילחם על בסיס "רוסי" לחם כההלחם כהה מתכון אוניברסלי ללחם המושלםמתכון לחם אוניברסלי בגטים עם שלושה סוגי קמחבגטים עם שלושה סוגי קמח עוגת כרמון עם דומדמניות שחורותעוגת כרמון עם דומדמניות שחורות עוגת פראג בסיר לחץ MP5005PSD של אורסוןעוגה "פראג" בסיר לחץ בשר לפי המתכון של תחילת המאה הקודמתבשר לפי המתכון של תחילת המאה הקודמת Azu בסגנון טטרי (תנור לחץ רב-בישול מותג 6051)אזו בסגנון טטרי בסיר איטי עוגת מקיאטועוגת מקיאטו מקלות סוכר אגוזיםמקלות סוכר אגוזים פשטידת שקדים משמשפשטידת שקדים משמש בראוני עם גבינת קוטג 'ודומדמניות אדומותבראוני עם גבינת קוטג 'ודומדמניות אדומות פיליפס מטגן אוויר דיאט סופגניותסופגניות חימר בטיגון אוויר שליו על הגריל החשמלי Steba FG 95שליו על הגריל החשמלי בוגלהבוגלה לשון חזיר מבושלת למותג רב-קוקי 6051לשון חזיר למולטי קוקר מרק עדשים (תנור לחץ רב לבישול מותג 6051)מרק עדשים בסיר איטי אוזן טלה בסיר לחץ של המותג 6051מרק אוזני טלה בסיר לחץ פיתה גוזווארה (מאכל סרבי לאומי)פיתה גוז'ווארה דג זהב (לחמניות)דג זהב (לחמניות) עוגת כרוב (כיתת אמן)עוגת כרוב חציל פיקנטי עם ג'ינג'רחציל פיקנטי עם ג'ינג'ר עוגות שמשעוגות שמש חביתה של ביסקוויט (גז גריל)חביתה של ביסקוויט שמנת חמוצה של פירות יערשמנת חמוצה של פירות יער פאי שוקולד ותפוחיםפאי שוקולד ותפוחים ביצת כריך על הגריל החשמלי Steba FG 95ביצת כריך על הגריל החשמלי צ'בורקס קריםצ'בורקס "קרים"

מיתוסים ואמיתות על מניקור

מיתוסים ואמיתות על מניקורגברים חושבים שידיים של אישה תמיד מסירות את גילה, אך נשים מודרניות הולכות תמיד באצבעות המושלמות של נערה בת 18. ללא מניקור מסודר ויפה, אי אפשר ליצור שום תמונה שלמה.רבים משתמשים בשירותי סלונים, אחרים עושים ציפורני חתול משלהם. ישנם מספר מיתוסים המונעים מרוב הנשים לבחור באפשרות המתאימה ביותר לקישוט ציפורניהן.


טיפים מועילים לבחירת DVR לרכב

טיפים מועילים לבחירת DVR לרכבDVR לרכב הוא עוזר חיוני לנהג במצבים מעוררי מחלוקת שונים על הכביש, בין אם מדובר בתאונה או בתקשורת עם מפקח משטרת התנועה, בשמירה על נתונים סטטיסטיים על הנסיעה שלכם וצפייה במסלול התנועה כולו בהמשך. זה יעזור להוכיח את נכונותו של חובב מכוניות בבית המשפט, להגן מפני ונדלים וקנסות, ואפילו את "התקיפות" הנפוצות ביותר של נהגי רכב בדרך. ידוע כי למראה BP המחוברת לשמשה הקדמית, משטרת התנועה וגם הנהגים עצמם מנסים לא להסתבך ב"דיונים "כאלה.


זיכרון. דרכים לשפר את זה

זיכרון. דרכים לשפר את זהזיכרון הוא פונקציה מסתורית של המוח האנושי המאפשר לאורגניזמים חיים להתקיים, לשרוד ולהתפתח בעולם יוצא דופן זה. כדי לחיות טוב בחברה הפוסט-תעשייתית והמידעית של המאה ה -21, חייבים לעלות נפשית על בני המינים האחרים. מסיבה זו, הזיכרון ממלא תפקיד מרכזי בחייהם של אנשים.

לפני שנדון בנושא שיפור יכולות הזיכרון האנושי, עליך לחשוב כיצד לא להפריע לתהליך זה, והכי חשוב - לעזור.


פרטים מעניינים: קצת על סלטים

פרטים מעניינים קצת על סלטיםסלטים מירקות הם מקור עיקרי לסיבים, ויטמינים ומינרלים. ככל שאנו אוכלים יותר מזון צמחי, הגוף בריא יותר. עבורנו, סלטים הם גם מתאבן וגם תוספת טעימה, כך שתוכלו להשתמש בהם בכמויות בלתי מוגבלות ומספר פעמים ביום. נדרש ידע מסוים על מנת לא לקלקל את טעם הירקות המשמשים ולהפחית את היתרונות שלהם בעת הכנת סלטים.

שטפו את הירקות ביסודיות רבה כך שלא ישאר אחריכם חול או לכלוך, מה שעלול לגרום לטעם לא נעים ולחריקות בשיניים.


להחזיק רכב זה הדרך להשמנה

להחזיק רכב זה הדרך להשמנהחוקרים מודרניים באוסטרליה מודאגים מאוד מההשפעה של מכונית על בעליה. זה לא סוד שאנשים שצריכים להגיע לעבודה בתחבורה ציבורית נמצאים בסיכון נמוך יותר להשגת קילו עודפים מאשר אלו שיש להם מכונית משלהם. מאמר זה עוסק כיצד להימנע מתוצאות מזיקות לבעלי מכוניות?

התחל בכושר.

אחד ממחברי המחקרים במכון במלבורן טקמי סוגיאמה ציין כי עם שימוש יומיומי במכונית ופעילות גופנית גבוהה בזמן פנוי, עלייה במשקל היא בלתי נמנעת.


סוד השיער המפואר הוא קפיר!

סוד השיער המפואר הוא קפיר!קפיר הוא אולי המוצר הזול ביותר לטיפול בשיערך בבית. קפיר מכיל חלבון, ויטמינים B ו- E, שמרים, סידן, מקלות חומצה לקטית; הם מתחדשים ומחזקים את השיער. לשיער יבש, קפיר הוא מתנה משמים! הוא מסלק שבריריות, מעניק לחות ומונע נשירת שיער, ועוטף כל שערה במעטה מגן (ניתן אפילו להחליף בו שמפו).

למרבה הצער, הליכי קפיר אינם מתאימים למי שאוהב לצבוע את שיערם: הוא שוטף את הפיגמנט הצבעוני. אבל תכונה זו יכולה לשמש את הנשים שרוצות להאיר. לא ניתן להשיג את ההשפעה של בלונדינית טהורה, אך בניגוד להשפעות של גורמים אגרסיביים אחרים, קפיר הוא הבטוח ביותר.


בחירת דוד כפול

בחירת דוד כפולבמיומנות הקולינרית של הכנת מאכלים בריאים וטעימים, ספינת קיטור ביתית תהפוך לעוזרת העיקרית - טכניקה נוחה זו תסייע בשימור ויטמינים וחומרים מזינים בכל מנה שהוכנה. הבחירה בדוד כפול מתחילה בקביעת כוחו, הקובע את מהירות הבישול ומספר המנות המותר.
כוחם האופייני של אידוי קומפקטי נע בין 600-2000 ואט - מספיק לבישול ארוחות למשפחה של עד ארבעה אנשים.בנוסף לאינדיקטורי כוח, מאפיינים אחרים משפיעים גם על מספר המנות ועל מהירות הבישול.


בחירת דוד מים

בחירת דוד מיםהדרך המהירה והקלה ביותר לספק בית פרטי היא להתקין בו דוד מים לאחסון חשמלי. לצורך התקנתו, אינך צריך להזמין רתכים או להזמין פרויקט יקר. אתה יכול אפילו להתקין באופן עצמאי לחלוטין סוג זה של יחידות עם ניסיון וידע מסוים. צריך רק לקחת בחשבון שדוד המים יצטרך קו חיווט נפרד מהמגן, מכיוון שמדובר במכשיר חזק למדי.


כיצד לבחור וליישם נכון את הבסיס

כיצד לבחור וליישם נכון את הבסיסהקרן משמשת כמצילה אמיתית עבור נשים רבות. אחרי הכל, כדאי למרוח אותו על העור, ונראה כי עיגולים מכוערים מתחת לעיניים יחד עם קמטים עדינים נעלמים כאילו על ידי קסם. ישנן כמה דקויות בנוגע לבחירת היסוד. יש לבחור בצורה כזו שלאחר היישום הפנים יכולים להראות צעירים אך יחד עם זאת טבעיים. ולא צריך להיות שום רמז להשפעה האופיינית של טיח. קרן תיחשב מתאימה לך אם היא תואמת לחלוטין את סוג העור שלך. לסוג יבש קרם מסוג זה מתאים יותר, בו ישנם רכיבים שונים המעניקים לחות לעור.


בחירת מנקה אוויר

בחירת מנקה אווירכאשר החום נכנס, ואחריו האוויר שמסביב מתחיל להידרדר בגלל שריפות או אבקה, אז קניית מטהר אוויר מיוחד תהיה בחירה הגיונית עבור כל אדם.

אם מוקדם יותר למטרות אלה, מזגנים שונים נקנו באופן נרחב, עם מסנני HEPA או פילטרים ביולוגיים בעיצובם, עכשיו מדוע לשלם כספים משמעותיים לרכישה ולהתקנה של מזגן כאשר תוכלו לבחור מנקה אוויר בתפקוד מלא.


בדרך ברכב

בדרך ברכבכמעט כל האנשים צריכים לנסוע לפחות פעם אחת בחייהם. רוב האנשים מעדיפים לנסוע ללא הרף או בזמן מסוים. נדבר על נסיעות ברכב. יהיו אלה טיולים רגילים או טיול מתוכנן חד פעמי. מישהו נוסע ברכבת, מישהו במטוס או אפילו במסוק, אבל הדרך הנוחה ביותר לנסוע היא ברכב שלך. אפשר להסביר את כל זה בקלות על ידי העובדה שהמכונית נבדלת על ידי יכולת השטח הגבוהה ביותר, ומבחינה כלכלית, הרווחית ביותר.


מתכוני ריבה ממוצרים יוצאי דופן

מתכוני ריבה ממוצרים יוצאי דופןניתן לבשל ריבה ממוצרים מסורתיים, כמו דובדבנים, תפוחים, שזיפים וכו '. עם זאת, תוכלו להתרחק מהמסורת על ידי הכנת ריבה טעימה או קונפיטורה מהמוצרים החריגים והבלתי רגילים ביותר.

מתכון ראשון - ריבת פטל

להכנת ריבת פטל תזדקקו למוצרים הבאים:


בית מושלם. כמה עצות מומחים

הבית המושלם. עצת מומחה• אילו סוגים של פיטולמפרים זמינים לתאורת צמחים נוספת?

אין כל כך הרבה מנורות להארת צמחים, או ליתר דיוק שני סוגים: כספית וזוהרת. הם נבדלים על פי עקרון הפעולה. פיטולמפ פריקת גז כספית מייצר שטף אור עם ממוצע של 3000 לומן, המאפשר להשתמש בו כמקור האור היחיד בדירה או במשרד עם הרבה צמחים. האור הבוקע ממנורה כזו (למרות העובדה שספקטרום כחול ואדום שורר בכל הפיטולמורות) הוא לבן, נוח לאנשים בחדר.


עקרונות ההורות הטובה

עקרונות ההורות הטובהאין ספק שהורים רבים נקלעו למצב בו ילד בציבור יכול לזרוק התקף זעם מסיבה זו או אחרת. לא ציות ולא הבנה, ולפעמים לצורך העקרון, לרוע ההורים, זה נמצא אצל רוב הילדים. זו לא אשמתם, אלא האחריות להתנהגות כזו מוטלת על ההורים, כלומר על אי יכולת ולא ידיעת העקרונות העיקריים לגידול נכון של ילד. 10 החשובים והשימושיים שבהם בולטים, עבור מיואשים או חסרי ניסיון בהורות


4 דרכים לחסוך את התקציב המשפחתי

4 דרכים לחסוך את התקציב המשפחתילעיתים קרובות קורה שאפילו שלשום החזקת בידך סכום כסף מסודר, אבל היום תראה - נותרו כמה אגורות מעוררות רחמים. אתה מנסה להיזכר איפה ועל מה הוצא הכסף, חוץ מזה אתה צריך ללכת לחנות, אבל אין כזה. בעיה זו רלוונטית עבור רבים שיש להם תקציב משפחתי מוגבל מאוד. אם אין מקור הכנסה נוסף, ואין ממי לצפות ממנו הרבה עזרה, יש רק דרך אחת החוצה - לחסוך כסף בכל דרך שהיא. ומשימתנו היא לשקול אילו הוצאות הן בעלות חשיבות ראשונה, ואילו ניתן לוותר עליהן עד לזמנים טובים יותר.


לבריאות - בפיאטיגורסק

לבריאות - בפיאטיגורסקנעליים מהודרות לא יסתירו רגליים נפוחות, גזרה מפוארת של חליפה תהרוס כתפיים כפופות, ואפרוריות העור הנמוג תופיע באמצעות מוצרי קוסמטיקה יקרים. רק ההרמוניה של הפיזי והרוחני מסוגלת לצבוע את העולם בצבעים.

במשך יותר מ -200 שנה קיים אחד מאתרי הנופש המפורסמים בעולם - פיאטיגורסק, שמימיו המרפאים משחררים את הסובלים ממחלותיהם.


אלרגיה לקוסמטיקה. איך אפשר לגרום לזה ואיך להתמודד עם זה?

אלרגיה לקוסמטיקה. איך זה יכול להיגרם ואיך להתמודד עם זה?היום יש הרבה קוסמטיקה. בכל יום מופיעים יותר ויותר חדשים, והם פועלים "מחדשים" יותר מאמצעי הדורות הקודמים. אבל, ממש כמו מוצרי קוסמטיקה חדשים, אלרגיות מופיעות.

תגובות עור, קריעת עיניים, אקנה בפנים, גירוד - כל אלה הם סימני אלרגיה למוצרי קוסמטיקה. והעובדה הכי לא נעימה היא שלעתים קרובות פשוט לא מציאותי למצוא את הרכיב שגרם לתגובה האלרגית. אי אפשר גם למצוא חומר בטיחותי לעור.


איך להיפטר מעש אוכל

עש הדגנים (זה גם מטבח, מכולת, דגנים, אוכל) גדול יותר מעש בגדים ושונה בצבע אחר - הוא חום אפור. אתה יכול להיפטר ממנו על ידי ריסוס חומרי אירוסול מיוחדים למאבק בחרקים מעופפים, אך לא כל עקרת בית מעזה להשתמש בכימיה במטבח, במיוחד כשילד קטן גר בבית. נותר לקוות לתרופות עממיות שנבדקו בזמן.


לרדת במשקל מבלי להתאמץ

לרדת במשקל מבלי להתאמץחופשות השנה החדשה היו רועשות. הזיכרונות של סלטים טעימים, עוגות שוקולד, ברווז פריך שנאפה בתפוחים עדיין טריים. השומן שנוצר, שהעלה את משקלנו בכמה קילוגרמים, מזכיר משתה חגיגי. איננו זקוקים לתזכורת כזו כלל. אנו מפתחים בדחיפות תוכנית להילחם בקילוגרמים שעלו. אבל הבעיה היא שזה פשוט לא מצליח לאכול פחות, היד מושיטה לעוד פשטידה, כריך, ממתק.


חינוך בגן ובבית: יתרונות וחסרונות

חינוך בגן ובבית בעד ונגדאמהות מודרניות לעיתים קרובות הולכות לעבודה כשהתינוק אפילו לא בן שנה. הם נדחקים לשלב כזה מהצורך לפרנס את עצמם ואת התינוק, הרצון למימוש עצמי, הפחד לאבד עבודה טובה ומסיבות רבות אחרות. די נדיר לפגוש אמהות שמסכימות מרצונן לגדל את התינוק שלהן עד לשלוח אותו לבית הספר. האם זה הדבר הנכון לעשות? בואו להבין את זה במאמר זה.


איך בוחרים מכונת קפה?

איך בוחרים מכונת קפה?אם בקשותיך קטנות ומספיק לך אספרסו או קפוצ'ינו ריחני, אל תהסס לבחור מכונת קפה. אם אתה גורמה אמיתי שאוהב להתמכר למגוון משקאות, אז אתה צריך מכונת קפה. רק המכונה הנפלאה הזו מסוגלת להבין את כל ה"דקויות "של הקצף העדין לאטה ומקיאטו! ההבדל העיקרי בין מכונות קפה למכונות קפה הוא שהם יכולים להכין משקה לא רק מקפה טחון, אלא גם מדגנים מלאים. והכל בזכות מטחנות הקפה המובנות, המסייעות גם לווסת את מידת הטחינה. בנוסף, מכונות הקפה אוטומטיות לחלוטין, מה שחוסך משמעותית זמן.


איזה סוג של דגים לצלות?

 איזה סוג של דגים לצלות?לנקניקיות, סטייקים ורגלי עוף יש מתחרה חזק: דגים ומעדני פירות ים אחרים צוברים פופולריות בקרב חובבי מנות הגריל. סרדינים עם פפריקה, פורל, דניס עם לימונים, בורי אדום בעלה ענבים, פילה סלמון כבוש, קנאפס שרימפס עם קישואים או סרטנים גדולים של נמר מבטיחים לנו שולחן מעולה, אך לא קשה להכנה.


בננה היא כוכב בין פירות טרופיים

בננה היא כוכב בין פירות טרופייםבמשך עשורים רבים, פרי מתוק בעור צהוב מקשט את שולחננו בכל ימות השנה, הוא ללא ספק בננה. מהעריסה ועד הזקנה, הוא מלווה אותנו בחיים. חולים וספורטאים מובילים כאחד, כולנו נהנים מפרי מאוד מזין ובריא זה. כולם אכלו בננה כחטיף מהיר, קטן וקל בין הארוחות לפחות פעם אחת. אבל מה עוד אנחנו יודעים על בננה? בינתיים, השאלה מדוע בננות עקומות היא אחת התעלומות הבלתי פתירות של כדור הארץ שלנו.


מתכונים 15 - 28 ביולי 2013

לחם תירס בצקלחם תירס בצק לחם חמאה באריזה לפי GOST - שיטה מואצת (בתנור)לחם חמאה בהתאם ל- GOST כיכר מחמצת בתנורכיכר מחמצת בתנור לחם טורדי דו גרלחם טורדי דו גר בצק עלים צרפתי של פייר הרמה (מתכון בסיסי)בצק עלים מאת פייר הרמה עוגה לאוהבי השחמטעוגה לאוהבי השחמט עוגיות "משולשים מלאים"עוגיות "משולשים מלאים" עוגה V8עוגה V8 סלי חול במייבש האווירסלי חול במייבש האוויר עוגיות קצרותעוגיות לחם קצר קציצות עוף עם גבינה מומסתקציצות עוף עם גבינה מומסת חזה עוף עם שזיפים מיובשים, מתחת לעלה כרוב, מאודהחזה עוף עם שזיפים מיובשים המבורגרים של ביצה וגבינה על לביבותהמבורגרים של ביצה וגבינה על פנקייק נארהאנג'י - תבשיל אוזבקי עם ירקות (בסיר לחץ לחם רב-קוקי 6051)נארהאנגי - תבשיל אוזבקי שרימפס ים תיכוני (מותג 6051 סיר לחץ מרובה בישולים)שרימפס ים תיכוני עוגת תפוזים למבדהעוגת תפוזים "למבאדה" מינסטרונהמינסטרונה טנדרונט עם משמשים (פרפצה מרובת בישולים)טנדרנט עם משמשים בסיר איטי עוגיות באנבריעוגיות באנברי בשר צרפתי (מותג מולטי-קוקר 37501)בשר בצרפתית קאפקייקס קישואים שוקולד מרתה סטיוארטקאפקייקס קישואים מקישואים מרתה סטיוארט קישואים ממולאים וחצילים על כרית ירקותקישואים ממולאים על כרית ירקות כנפי שום סריראצ'ה עם חציל סצ'ואןכנפי שום סריראצ'ה עם חצילים עוגיות פסיםעוגיות פסים עוגת גבינה מכותנה יפניתעוגת גבינה מכותנה יפנית בטן חזיר על הגריל החשמלי Steba FG 95בטן חזיר על הגריל החשמלי מרק סלמון בסיר לחץ מותג 6051מרק סלמון בסיר לחץ פאי שמן זיתפאי שמן זית לחמניות עם משמש ושמנת חמאהלחמניות עם משמש ושמנת חמאה בשר חזיר וצ'יפס (תנור לחץ רב-לחץ 6051)חזיר ותפוחי אדמה בסגנון צרפתי

מתכונים 8 - 14 ביולי 2013

לחם לבן עם עלי פטל בסיר לחץ מרובי קוק של המותג 6051לחם לבן עם עלי פטל בסיר איטי לחם חמאה מתוק עם צימוקים וקינמוןלחם חמאה מתוק עם צימוקים וקינמון לחם שחור בסיר איטילחם שחור בסיר איטי לחם כוסמת עם חלב חמוץלחם כוסמת חיטה עם חלב חמוץ קוויאר דלעת תוצרת ביתקוויאר דלעת תוצרת בית מאפינס קשת טעםמאפינס "קשת הטעם" חלזונות עם גבינת עזים"חלזונות" עם גבינת עזים ירכי עוף וירקות בגרילירכי עוף וירקות בגריל מאירופה לאסיה (עצרת עם רב-קוק רדמונד MRC -01)מאירופה לאסיה בשר חזיר טלה מבושל בירקותבשר חזיר טלה מבושל בירקות עוגת זכוכית או עוגת 100 אגוזיםעוגת זכוכית כופתאות צ'ו סיניותכופתאות צ'ו סיניות עגל בקלה מבושל בסיר לחץ רב-קוקי מותג 6051עגל בקלה מבושל בסיר איטי מרק עם קציצות כמו בסיר איטי (מצב ידני)מרק עם קציצות כמו בסיר איטי חלזונות ענבים אפוייםחלזונות ענבים אפויים בצק לכופתאות מאודות אוניברסליותבצק לכופתאות מאודות אוניברסליות מרק שמנת צמחית בסיר לחץ רב לבישול מותג 6051מרק שמנת צמחית בסיר איטי כדורי בשר עוף מנוגדים במולטי-קוקר המותגקציצות עוף בסיר איטי קדירת גבינת קוטג 'עם חלבונים (מותג 6051 סיר לחץ רב לבישול)תבשיל גבינת קוטג 'על בסיס חלבון מרק כרוב בתכנית PP בקוקיה 1051שצ'י בסיר בישול איטי סלט קיץ עם קישואים צעיריםסלט קיץ עם קישואים צעירים פיתולי גבינה ובייקון ונקניקיות עלים על ידי לורין פסקלטוויסט גבינה ובייקון "צוואר""צוואר" חטיף פלפל (כבד צ'ושקה) בטיגון האוויר של פיליפסצ'ושקי אפוי בטיגון אוויר פשטידת שוקולד עם דובדבנים (מותג 6051 סיר לחץ מרובה-בישול)פאי שוקולד עם דובדבנים חזיר ברוטב חריף (מותג 6051 סיר לחץ רב לבישול)חזיר ברוטב חריף פשטידת תותים (סיר לחץ מותג 6050)פאי תותים תפאורה שוקולד לבן: חרצית ועוגותתפאורה שוקולד לבן חמין דאצ'החמין דאצ'ה Sourdough Fugass מאת פרנסיסקו טאהרוSourdough Fugass מאת פרנסיסקו טאהרו


<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 1591 - 1620 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת האתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם