דרישות לסוג ואיכות הלחם ומוצרי הלחם

לחםלחם הוא אחד ממוצרי המזון החשובים ביותר. הערך התזונתי של הלחם תלוי בהרכב הכימי שלו ובעיכולו. הלחם מכיל פחמימות (42-50%, בעיקר עמילן), חלבונים (6-8%), כמות קטנה של שומן (בלחם מסוגים פשוטים), מינרלים, ויטמינים B ו- PP, סיבים ומים (40-48% ). תכולת הקלוריות הממוצעת ב 100 גרם לחם, תלוי בסוג וסוג הקמח, כמות התוספות ושיטת האפייה, היא 220-280 קק"ל.


פסטה: סוגים, דרישות איכות ואחסון

סוגי פסטות, דרישות איכות ואחסוןהיתרונות העיקריים של הפסטה הם ערכם התזונתי הגבוה וספיגתם בגוף. תכולת החלבונים בפסטה היא 9.3%, שומן - 0.8%, פחמימות - 70.9%.

פסטה טעימה וטורפת במהירות. בשל תכולת המים הנמוכה שלהם (13%), פסטה היא מוצר יציב מאוד במהלך אחסון לטווח ארוך.


דגנים שונים, זניהם ותכונותיהם

דגנים שונים, זניהם ותכונותיהםבדגנים הפחמימות שולטות מחומרי הזנה. התוכן שלהם מגיע ל -71%. תכולת החלבון בדגנים נעה בין 6.3 ל -10.8%. כל סוגי הדגנים מכילים ויטמינים B |, Bg, PP.

דוֹחַן... דוחן משמש לייצור דוחן מלוטש, שהוא גרעין דוחן המשוחרר מסרטי פרחים ובחלקו מפירות, קליפות פומה ועוברים. לפי איכות, הוא מחולק לשלוש כיתות: עליון, ראשון ושני. תכולת הלחות של כל זני הדוחן לא תעלה על 14%.


דגנים ומוצרי עיבודם, קמח

דגנים ומוצרים לעיבודםדגנים שייכים למשפחות בוטניות שונות. משפחת הדגנים כוללת: חיטה, שיבולת שועל, שיפון, שעורה, דוחן, תירס, דוּרָה ותאנה. כוסמת שייכת למשפחת הכוסמת. קטניות (אפונה, עדשים, שעועית, שעועית, ויק, פולי סויה) שייכות למשפחת העש. צמחים נושאי שמן נבדלים לקבוצה נפרדת.


שיטות הכנה לבית לחורף

שיטות הכנה לבית לחורףנוכחותם של ירקות ופירות בצורה יבשה, משומרת וטרייה היא בעלת חשיבות לא קטנה בעבודתו של טבח.

ירקות ופירות טריים נמצאים בשפע בקיץ ובסתיו, אך הצורך בהם זהה גם בקיץ וגם בחורף, מכיוון שירקות ופירות מכילים חומרים מזינים כמו פחמימות וחומצות, ניחוחות וטעמים המאפשרים את ספיגת המזון. נוכחות ויטמינים A, C ואחרים בהם מגנה על גוף האדם ממספר מחלות.


הקפאה מהירה של ירקות, פירות, פירות יער

הקפאה מהירהכל עקרת בית יודעת: אם תפוח אדמה קופא בטעות, אז לאחר ההפשרה הוא כבר לא מתאים למאכל. הפקעות נהיות מרושלות, מיץ זורם מהן, העיסה הופכת מלבן לכהה. אותן השלכות לא נעימות מתקבלות כאשר כרוב, בצל וסלק קופאים. תפוחים טריים, לאחר הקפאה והפשרה, הופכים במהירות לשחומים, רכים ואפילו בעזרת היד תוכלו לסחוט הרבה מיץ.
וחנויות מכולת מוכרות ערכות ירקות מוכנות קפואות למרקים ולבורשט, כל מיני פירות קפואים וגרגרים.


עזרה ראשונה לדימום

עזרה ראשונה לדימוםכל טראומה הפוגעת בכלי הדם גורמת לדימום. זה יכול להתרחש גם בגלל קרע של כלי שיננו בכאב, כמו גם כתוצאה מתהליכי כיב, מוגלתי וגידול.

אם ורידים ונימים ניזוקים, דימום הוא בדרך כלל מינורי. אם עורק נפצע הוא יכול להגיע לחוזק רב. לכן יש צורך להיות מסוגל לספק עזרה ראשונה בזמן ובצורה נכונה, שחייו של האדם תלויים בה לעתים קרובות.


פיתוח יכולות הילד

פיתוח יכולות הילדאתה יכול לחיות את חייך ללא מודעות ליכולות שיש לך.כיצד יכול אדם לדעת שיש לו יכולות נהדרות לשפות זרות, אם הוא כלל לא למד שפות זרות, או שיש לו יכולות יוצאות דופן לספורט אם מעולם לא עשה תרגילי בוקר?!

התפתחות היכולות אינה מתרחשת באופן ספונטני, על ידי כוח הכבידה, לא ניתן לצפות לטובות מהטבע כאן, יש צורך להתערב באופן עצמאי.


כְּבִיסָה

כְּבִיסָהראשית, יש למיין את הכביסה, ולהפריד בין המלוכלך מעט למלוכלך בכבדות. יש להשרות כביסה מלוכלכת בכבד במים, אליה מוסיפים כף סודה לשתייה לדלי מים. ראשית ממיסים את הסודה לשתייה במעט מים חמים ויוצקים אותה למים לנעילה. עדיף להשרות את המצעים פעמיים במשך 2-3 שעות. עם המנעול השני, קחו, בנוסף לסודה, גם סבון, כ -20 גרם לדלי מים. לאחר הנעילה יש לכרוך את הכביסה ולהבשל אותה באמבטיה. ראשית, מוזגים מים חמים למיכל עד מחצית, מוסיפים 2 כפות סודה, מערבבים, ואחרי 15-20 דקות מוסיפים תמיסת סבון (כ- 60-80 גרם לדלי).


חינוך רצון אצל ילדים

חינוך רצון אצל ילדיםבעבודתו של ניקולאי נוסוב "ויטיה מאליב בבית הספר ובבית", גיבור הסיפור - תלמיד כיתה ד '- הבטיח מדי יום שהוא ישחק מעט כדורגל עם הבנים, ואז ילמד את שיעוריו, ולמרות זאת. , בכל פעם שהוא חזר הביתה כשצריך היה ארוחת ערב והלך לישון. לא נותר זמן לשיעורים.

האם ניתן לכנות את ויטיה מרמה, שקרן? ברור שלא. ויטיה הבטיח בכוונה כנה למלא אותה, אך הוא פשוט לא יכול לעמוד במילה שלו מכיוון שהוא לא פיתח מספיק רצון. הוא, כמו ילדים וילדות רבים בגילו, לעתים קרובות עדיין לא יכול לקרוע את עצמו ממשחק מהנה, פעילות מעניינת.


מגן על עצמך מפני הצטננות ושפעת

מגן על עצמך מפני הצטננות ושפעתאם אתה שואל את השאלה: באיזו שעה בשנה מחלות "שפעת", "הצטננות" מתרחשות לרוב, הרוב יענו ללא היסוס: בחורף.

תשובה זו היא בעצם נכונה ודורשת הבהרה מסוימת.


כָּבֵד

כָּבֵד"המעבדה הכימית הראשית בגוף" - כך כינו מדענים את הכבד במאה האחרונה. האם אין שום הגזמה באפיון זה? לא. טרנספורמציות מופלאות באמת מתרחשות בכבד, וטרנספורמציות אלה ממלאות תפקיד כה חשוב בחיי האורגניזם עד שהוא אינו יכול להתקיים בלעדיהן.

מבנה הכבד

משקל הכבד האנושי קילוגרם וחצי עד שניים. זו הבלוטה הגדולה ביותר בגופנו. בחלל הבטן הוא תופס את ימין וחלק מההיפוכונדריום השמאלי. הכבד צפוף למגע, אך אלסטי מאוד: איברים שכנים משאירים עליו סימנים נראים לעין. אפילו גורמים חיצוניים, כמו לחץ מכני, יכולים לשנות את צורת הכבד.


שִׁגָדוֹן

שִׁגָדוֹןאנשים רבים שחווים כאבי מפרקים חושבים שיש להם צנית. עם זאת, התרגול מראה כי צנית היא נדירה ביותר בארצנו. ברוב המכריע של המקרים, כאבים כאלה נגרמים מסיבות אחרות: שיגרון, ברוזלוזיס, פגיעה במערכת העצבים ההיקפית וכמה מחלות אחרות.

צנית, שפירושה ביוונית "מחלה קשה ברגליים", הייתה ידועה כבר בימי קדם למצרים ולערבים, היא תוארה על ידי רופאי יוון העתיקה ורומא. הירושה המדעית של מחלה זו החלה לפני כמאתיים שנה, אך עד היום לא הכל הובהר לחלוטין.


בכיין

בכייןגחמות ועקשנות של ילדים מייצגות תגובה שגויה לגירויים חיצוניים או פנימיים. מה צריך להבין במונח הפיזיולוגי "גירוי"? זו כל השפעה על הגוף, בפרט על מערכת העצבים שלו. השפעות כאלה מגיעות לרוב מהסביבה החיצונית, אך יכולות להגיע גם מהאורגניזם עצמו, מאיברים פנימיים שונים שלו. לבסוף, חלקים במוח יכולים להיות מושפעים מחלקים אחרים. בתורו, מערכת העצבים המרכזית שולחת דחפים השולטים בכל התהליכים בגוף.


בגדי תלמידי בית ספר

בגדי תלמידי בית ספרלא כל ההורים יודעים להלביש נכון את ילדיהם.יש אנשים שאינם מודעים אפילו לחשיבות הבגדים לרווחת הילד.

המאפיין העיקרי המבדיל את גופו של הילד הוא התפתחות רציפה לכל אורכו. ילד אינו מבוגר במיניאטורה. תהליכים רבים בגופו מתבצעים בצורה שונה, הוא מגיב בצורה שונה להשפעות חיצוניות רבות.


סאונה רוסית

סאונה רוסיתמרחצאות קיימים עוד מימי קדם. עמי הודו, מצרים, יוון השתמשו במרחצאות לא רק להיגיינה, אלא גם למטרות רפואיות. "אבי הרפואה" היפוקרטס ורופאים בולטים אחרים ראו באמבטיה תרופה רבת עוצמה.

המרחצאות היו נפוצים עד המאה הרביעית, כאשר בתקופת שלטונו של הקיסר קונסטנטין אסרה הכנסייה הנוצרית על חבריה להשתמש במרחצאות. האיסור נבע מהעובדה שהליך האמבטיה הוא פולחן גוף חוטא, והאמבטיה היא מוסד הפוגע במוסר ...


טיפים לבריאות: פירות קפואים, פירות יער וירקות

טיפים בריאות ירקות קפואיםירקות ופירות מתדרדרים במהלך האחסון. סוכר נצרך בהם בהדרגה, תכולת הויטמינים פוחתת; בקשר לאידוי המים, הפירות נובלים ומצטמקים, העיסה גסה, קל יותר להירקב.

אחת השיטות המודרניות הטובות ביותר לשימור (שימורי) פירות וירקות טריים היא על ידי הקפאה. זה כמעט לחלוטין עוצר את תהליכי החיים בהם ובמקביל שומר במידה רבה על האיכויות התזונתיות הגבוהות שלהם, על הצבע הטבעי, על הטעם והארומה שלהם.


טיפים לבריאות: ויטמין D

טיפים לבריאות ויטמין Dבדרך כלל, אדם מקבל ויטמינים מהמזון. ויטמין D מייצג חריג לכלל זה. אדם לא יכול רק לקבל אותו מהמזון, אלא גם ליצור, לסנתז בגוף, זה דורש חשיפה לאור השמש, ליתר דיוק, לקרניים אולטרה סגולות, על העור.

אם לילד, הזקוק במיוחד לוויטמין D בתהליך הגדילה, אין הרבה באוויר הצח, התזונה הטובה ביותר לא תמנע רככת, המתרחשת בגלל מחסור בויטמין D.


טיפים לבריאות: חלב

טיפים לבריאות חלב"אוכל שהוכן על ידי הטבע עצמו" - כך כינה הפיזיולוג הגדול איי.פי פבלוב חלב. בחודשים הראשונים לחייו של הילד, החלב הוא המזון היחיד שלו, שאי אפשר להחליף אותו בשום דבר. כאשר ילד בן 5-6 חודשים, חלב לבדו אינו יכול לכסות עוד את כל צרכי הגוף הגדל, והילדים מקבלים אוכל משלים. אך חלב הוא עדיין המוצר העיקרי בתזונת הילד. ילדים שנמנעים מחלב או מקבלים חלב לא מספיק גדלים לאט יותר, מתפתחים גרוע יותר וחולים לעתים קרובות יותר.


באילו דרישות מדע היגייני צריך הבית לעמוד?

מהן הדרישות של מדע ההיגיינה אם הדירה צריכה לעמוד בה?חוברת מדע פופולרית מאת A.I Valov מוקדשת לסוגיה חשובה מאוד זו, בה המחבר נותן מספר עצות שימושיות ומה שחשוב במיוחד, קל לעקוב.

אדם מבלה את רוב חייו בבית. מטבע הדברים, בריאותו תלויה במידה רבה בתאימות לדרישות ההיגיינה בחדר. ביצועים מופחתים, כאבי ראש, שינה חסרת מנוחה הם לעיתים קרובות תוצאה ישירה של אוורור לקוי של החדר, תאורה לא מספקת.


שבוע מתכונים 16 (2015)

לחם סולנישקו (עם בצל, גזר, עגבנייה, גבינה)לחם "סולנישקו" סבארין הוא סוג של אבאסבארין - מעין "אשת רום" לחם מנוקדלחם מנוקד לחם דגנים עבים גרמני - נפט וולקורן עם שמרי בננה נוזליתלחם דגנים צפוף גרמני לחם שיפון עם נבט חיטהלחם שיפון עם נבט חיטה לחמנייה של וולגה עם ריבת משמשים ושקדיםלחמנייה של וולגה עם ריבת משמשים ושקדים טומלק שורבה (מרק קציצות)טומלק שורבה (מרק קציצות) לחם היידי הוא הלחם הכי לבןלחם היידי הוא הלחם הכי לבן בגט שחור על פוליש עם דיו דיונוניבגט שחור על פוליש עם דיו דיונוני עוגיות שוקולד צ'יפסעוגיות שוקולד "סדקים" לחם שומשוםלחם "שומשום" לחם את הרופא המכשפה עם מחטי אורן וחלב ארז על מחמצת עגבניותלחם "Witch Doctor" עם מחטי אורן וחלב ארז עוגת חג הפסחא עם שמרים ענבים נוזלייםעוגת חג הפסחא עם שמרים ענבים נוזליים עוגת שקדים על חלמוניםעוגת שקדים על חלמונים עוגת קצפת בתוצרת לחם (אפשרות 2)עוגת קצפת ביצרנית לחם לפת טריקה על מותקלפת "טריחה" על מותק עוגת הפתעה אוכמניות (מחמם מיידה)פאי הפתעה של אוכמניות (מיידה היטר) קראשנקיקראשנקי לחם חיטה עם קמח כוסמת ירוקהלחם חיטה עם קמח כוסמת ירוקה ביצים משובצות, צבעוניות בקליפות בצל (מוקדשות לרופא הראשי של הפורום שומשה)ביצים משובצות, צבעוניות בקליפות בצל לוביו שעועית אדומהלוביו שעועית אדומה לחם דבש ב- Oursson BM800Jלחם דבש חזיר חזיר חג הפסחאחזיר חזיר "חג הפסחא" עוגת יום הולדת שמח! במולטי קוקר MP5010PSD ובמכונת המטבח KM1010HSDעוגה "יום הולדת שמח!" נקניקיית עוף לוגנסקנקניקיית עוף "לוגנסק" לחם בצל פודינג עם קמח מלא עם שמרים צ'יפולינו נוזלייםלחם בצל פודינג עם שמרים נוזליים "Cipollino" לחם יחזקאל (עוגות מחמצות)לחם יחזקאל (עוגות מחמצות) תבשיל ירקות עם בשר (פיליפס HD3197 רב-קוק)תבשיל ירקות עם בשר מתכון לפונדנט סוכר של פוקלבקין (על סירופ הפוך לישה ידנית)מתכון לפונדנט סוכר לפוקלבקין תלתל טריקולור בריא שש חיים (פטרוזיליה, שמיר, תרד, עגבנייה, פפריקה, כורכום) ביצרן לחםתלתל שימושי "שש חיים" בשלושה צבעים לחם כפרי (מבושל)לחם כפרי (מבושל) לחם שבעה ימיםלחם "חמישה / שבעה ימים" ברים קוקוס תוצרת בית (Tupperware T-Bar)חטיפי קוקוס תוצרת בית לחם פודינג חיטה-שיפון עם שמרים נוזליים עם זרעיםלחם פודינג שיפון חיטה עם זרעים דיונוןדיונון לחם קלוי עם פתיתים, אגוזים וזרעים (5 אפשרויות)לחם "גריל" עם פתיתים, אגוזים וזרעים לחם ארומטי מבושל עם זכריה מקמח מלאלחם ארומטי מבושל "זכרי" שני סוגים של לחם חיטה וגזרשני סוגים של לחם חיטה וגזר חצוצרות מעורבות מלאכותיות על בצק שעועיתחצוצרות מעורבבות מלאכותיות על בצק שעועית מיני עוגות תפוחי אדמה ובשר אצל יצרנית עוגות הנסיכהמיניטורטיקי תפוחי אדמה ובשר עוגיות ערמונים סתיועוגיות "ערמונים סתיו" אוזן מהדג שלך ...כן עם סרטניםמרק דגים עם סרטנים

טיפול נגד טסיות

טיפול נגד טסיותחומרים נוגדי טסיות הם מרכיב חובה בטיפול בכל החולים במחלת לב איסכמית והרס כלי דם טרשתי של לוקליזציה אחרת, שאין להם התוויות נגד. בהתחשב בהכנסת עקרונות מודרניים, טיפול רציונלי נגד טסיות דם הוא גורם חשוב לשיפור מהלך המחלות הטרוטרומבוטיות, להפחתת הנכות והתמותה.


שבוע מתכונים 15 (2015)

חג הפסחא הדרים עם ריבה (גולמי)חג הפסחא הדרים עם ריבה (גולמי) בגט שמרים נוזליבגט שמרים נוזלי עוגת דובדבנים חורפיתעוגת דובדבנים חורפית לחם ענבים איטלקי (פוקצ'ה עם ענבים, שמן זית ופלפל)לחם ענבים איטלקי כמהין גבינת קוטג 'כמהין גבינת קוטג ' בייגל חיטה מלא עם שמרים נוזלייםבייגל חיטה מלא עם שמרים נוזליים נעלי ספורט מסטיק (כיתת אמן)נעלי ספורט מסטיות סלט עם סלק ואצותסלט עם סלק ואצות פולנטה עם עגבניה, סלרי וגבינהפולנטה עם עגבניה, סלרי וגבינה לחמניות מעיין ורודלחמניות "אביב ורוד" בולגור ופילאף עגל במולטי-קוקר סטבהבולגור ופילאף עגל בסיר איטי פאי אגס שיבולת שועל (רזה)פאי אגס שיבולת שועל (רזה) לחם שחמט עם חרוב, תמרים, חלב שקדיםלחם "לוח שחמט" עם חרוב, על חלב שקדים פאי קינמון תפוחים (Bolo de maca com canela)פאי קינמון תפוחים סלק אפוי עם גבינת פטה, שום וטימין (יצרנית פיצה נסיכה)סלק אפוי עם גבינת פטה וטימין לחם תפוחים וגזרלחם תפוחים וגזר נוכליםנוכלים לחמניות פנקייק עם חלב מקורזל, עם אפיית תפוחיםלחמניות פנקייק עם תפוח אפוי לחם צרפתי איטלקי (PANE francese או Pane di Como)לחם צרפתי איטלקי Belesh ketuche (פשטידת רועים)Belesh ketuche (פשטידת רועים) עוגת חרס במולטי קוקר שלנועוגת חרס בסיר איטי עוגת חלומות פינית (ללא קמח)עוגה פינית "חלום" (ללא קמח) ג'ינג'ר עם שיבולת שועל (פיליפס HD3197)ג'ינג'ר שיבולת שועל לחם מחמצת אניסלחם מחמצת אניס לחמניות תפוח אדמה מלאות ברוטב פטריותלחמניות תפוחי אדמה עם רוטב פטריות חרדל עם דגניםחרדל עם דגנים פשטידת סטרייסל וריבהפשטידת סטרייסל וריבה ענן קינוח-סופלהקינוח סופלה "ענן" פיצה בסיר לחץ של המותג 6051פיצה בסיר לחץ וופל בריסל בברזל וופל GFGRILL GF-020 WAFFLE PROוופל בבריסל במגהץ וופל לחם שיפון ליטאי עם בירהלחם שיפון ליטאי עם בירה לחם שיפון חיטה אוורירי בייצור לחםלחם שיפון חיטה "אוויר" דבורים ומסגרת עם חלות דבש עשויות מסטיק (כיתת אמן)מסגרת חלת דבש של דבורים ומסטיק לחם מחיטה מלאה עם קפיר בתוצרת לחם (Panasonic 2502)לחם חיטה עם קמח מלא עם קפיר אותו כרוב אדום מלריסה רובאלסקאיה"אותו כרוב אדום" מלריסה רובאלסקאיה חמאה עם עגבניות מיובשותחמאה עם עגבניות מיובשות עוגת חטיף מבצק עלים (בצורת Nordic Ware DeLis)חטיף בצק עלים סלט ירוק עם שום ברסלט ירוק עם שום בר מרק כרוב ... רזה עם כוסמתמרק כרוב רזה עם כוסמת חזיר עם בצל ירוק ועגבניות שריחזיר עם בצל ירוק ועגבניות שרי מאפין פטל של דובדבן ציפוריםמאפין פטל של דובדבן ציפורים מוהל ליבנה (מניעים בבלארוסית)מוהל ליבנה (מניעים בבלארוסית)

מתכונים לשבוע 14 (2015)

שמרים נוזליים על בסיס פירות, ירקות, עשבי תיבול, תה ...שמרים נוזליים על בסיס פירות, ירקות, עשבי תיבול, תה לחם תה איוואן עם קמח מלא על שמרי תה נוזלילחם "איוואן-תה" עם קמח מלא על שמרים נוזליים לחם חיטה מלא עם שמרי בננה נוזליתלחם חיטה מלא עם שמרי בננה נוזלית אש תנא איטנן (מרק חזה בקר עם כופתאות קמח אפונה)אש תנא איטנן מרק דגים צרפתימרק דגים "בצרפתית" לחם חלב עם תפוח עץלחם חלב עם תפוח עץ ברברי פריך של חיטה ושיפון (עם מחמצת שיפון)לחם פריך של שיפון חיטה "ברבריסקי" חמין סודאצ'י עם פטריות מיובשות (פיליפס HD3197 רב-קוק)מרק סודאך עם פטריות מיובשות פיצה שלוש פינותפיצה "בשלוש פינות" ג'ינג'ר לחםלחם "ג'ינג'ר" לחם בכיתה א '(יצרנית לחם HD 9020 של פיליפס, תנור פלא חשמלי Prumel PE1-500)לחם כיתה א ' סלט חם עם תפוחי אדמה ושעועיתסלט חם עם תפוחי אדמה ושעועית כוסמת עם עוף בסירכוסמת עם עוף בסיר סלי קישואים עם פירות יםסלי קישואים עם פירות ים צלי בקר תוך 3 דקות (גריל סטבה 4.4)צלי בקר תוך 3 דקות וופלים של גבינת קוטג 'בברזל וופל GF-020 Waffle Proוופלים מגורדים במגהץ וופל קאפקייקס לאוהבי הקפהקאפקייקס "אוהבי קפה" לחמניות מקסיקניות קונכיות (קליפות) בליווי מוזיקלילחמניות מקסיקניות "קונצ'ות" אֹזֶןאֹזֶן מתאבן בצל ירוק קוריאנימתאבן בצל ירוק קוריאני לחמניות כוסמתלחמניות כוסמת לחם מחמצת שיפון מחיטהלחם מחמצת שיפון מחיטה מרק עם גריסי תירס וקציצותמרק עם גריסי תירס וקציצות מיץ ליבנה (שתי אפשרויות)מיץ ליבנה תבשיל תפוחי אדמה מגורד עם גבינה ושוםתבשיל תפוחי אדמה מגורד עם גבינה ושום קציצות פולנטה במילוי חזיר וסולוגוניקציצות פולנטה עם חזיר וסולוגוני לחם בצק איטלקי עם בצל, עגבניות ופלפלים בתנורלחם בצק איטלקי עם בצל, עגבניות ופלפל גבינה רכה העשויה מחלב עזיםגבינה רכה מחלב עזים פולפט ברוטב עגבניות וירקות בסטבה DD1פולפט ברוטב עגבניות וירקות קדירה שרוטה בתחתיתקדירה "שרטה את תחתית הקנה ..." לחם צמפה טיבטילחם צמפה טיבטי לחם חיטה עם מחמצת שיפון פשתן, עם סובין וזרעי פשתןלחם עם מחמצת פשתן שיפון, עם סובין וזרעי פשתן לחם חיטה ללא בעיות עם פשתן ושומשוםלחם חיטה "ללא בעיות" עם פשתן ושומשום עוגיות קוקוסנקהעוגיות "קוקוסאנקה" קדירת גבינת קוטג 'לילי מבית Nordic Wareתבשיל גבינת קוטג 'בצורת שושן מוס שוקולד קלוימוס שוקולד קלוי אבטיח לחם תרד סלקלחם סלק-תרד "אבטיח" מקלות עוף (קנקן נקניק סמייל 3633)מקלות עוף כופתאות העשויות מתערובת של אורז וקמח חיטהכופתאות העשויות מתערובת של אורז וקמח חיטה קוטל ממולאקוטל ממולא מרק גבינה שמנת עם סלרימרק גבינה שמנת עם סלרי אטריות עוגיותעוגיות "אטריות"

מתכונים לשבוע 13 (2015)

עוגות שמרים מטוגנות מתוקות של אנה גריגורייבנה דישקאנטעוגות שמרים מטוגנות מתוקות לחם מחמצת בצל רב-דגני עם אצות יםלחם מחמצת רב-דגני עם אצות ים לחמניות מבצק שמרים בננהלחמניות מבצק שמרים בננה לחמנייה של דיונון דיונון להמבורגר שחורלחמנית דיו של דיונון להמבורגר שחור עוגת חלב מרוכז בתבניתעוגת חלב מרוכז בתבנית גרנולה תוצרת בית - ארוחת הבוקר המושלמת (פרינסס 115000 יצרני פיצה)גרנולה ביתית - ארוחת הבוקר המושלמת לחמניות כרוב (רזה)לחמניות כרוב (רזה) צ'ימצ'י קיץ (מכינים צמרות צנוניות טעימות)צ'ימצ'י קיץ (מכינים צמרות צנוניות טעימות) עוגת ג'ינג'רעוגת ג'ינג'ר פלפלים מתוקים בגריל, במרינדה (דרגה שנייה של צום)פלפלים מתוקים, צלויים במרינדה התגלגל עם סירופ טיליההתגלגל עם סירופ טיליה לחם מחמצת מחיטה מלאהלחם מחמצת מחיטה מלאה פנטזיה של דלעת לחםלחם "פנטזיה דלעת" סלט סרדינקה במעיל פרווהסלט "סרדינקה במעיל פרווה" עוגת קרקריםעוגת "קרקר" לחם לשמחה עם קמח שיבולת שועל, סובין ודבש ליים"לחם לשמחה" עם קמח שיבולת שועל ו"דבש ". כיף עוגהעוגה "כיף" רולדה גדולה עם מחמצת שיפוןרולדה גדולה עם מחמצת שיפון לחם זהובלחם "זהוב" קציצות מהירות לחם עוףקציצות מהירות "תבשיל עוף" עוגת תבלין משובשת (מיידה מחממת)עוגת שיש מתובלת (מיידה היטר) קוקטייל לא אלכוהולי של מוחיטו תפוחקוקטייל "מוחיטו" לא אלכוהולי לביבות שיבולת שועל ותפוחי אדמה בייצור פיצה טרווולהלביבות שיבולת שועל ותפוח אדמה ביצרנית פיצה דייסת אפונה עם משמשים מיובשיםדייסת אפונה עם משמשים מיובשים לחם שיפון חיטה גרגרי עדשיםלחם שיפון חיטה "דגני עדשים" סירופ תפוזים במקום דבשסירופ תפוזים "במקום דבש" עוגת חג הפסחא עם יצרנית הלחם מקסוולעוגת חג הפסחא עם יצרנית לחם ריזוטו בסגנון ביתיריזוטו בסגנון ביתי עוגיות מרגריטה תותיםעוגיות מרגריטה תותים שורבאסי של להאנה, שורבאסי של קפטיה, או בורשט בסגנון טטרי קריםשורבאסי של להאנה, שורבאסי של קפטיה פטריות דבש עם תפוחי אדמה מהתנור הרוסיפטריות דבש עם תפוחי אדמה מהתנור הרוסי בית פרוטו-נני (מחית פירות שמנת במערבל Steba MX2Plus)בית פרוטו מטפלת מרק קרם דלעת-גזר דואט שטוף שמשמרק שמנת דלעת וגזר "סאני דואט" פניני דל פורנאו. עוגות כיכר בייקרלחם מרובע "מהאופה" מעטפות וינהמעטפות וינה קאפקייק לימון סופרקאפקייק לימון סופר עוגת דבש קינוחעוגה "קינוח עוגת דבש" עוגת עוף מאת ג'יימי אוליברעוגת עוף מאת ג'יימי אוליבר מנדלה למרק עוףמנדלה למרק עוף מרק אפונה (Polaris 0305)מרק אפונה שמן ארומטי עם עשבי תיבול ושוםשמן "ריחני" עם עשבי תיבול ושום בצק רזה ביצרן לחם Panasinic (אוניברסלי)בצק רזה ביצור לחם (אוניברסלי)

שבוע מתכונים 12 (2015)

דג זהב פשטידת סלמוןפאי סלמון "דג זהב" חטיף ג'לי מפוספס (גריל Steba PG 4)חטיף ג'לי "פסים" בריסקנס (סלסול, potepuha), חטיף איכרים קל, בגרסה מודרניתלהתעודד (לפרוע, לחום) פוגאצ'הפוגאצ'ה מאפינס שמנת חמוצה עם דומדמניות שחורותמאפינס שמנת חמוצה עם דומדמניות שחורות לחם שיפון עם קמח זרעי פשתן מחמצת, עירוי פטריות תה ליצרן לחםלחם שיפון מחיטה מחמצת, עירוי של קומבוצ'ה טאטן טארט עגבניותטאטן טארט עגבניות עוגה מוזיקליתעוגה "מוזיקלית" זנבות תימניםזנבות תימנים גבינה חומה נורווגית Brunost (Brunust)גבינה חומה נורווגית "ברונוסט" מרק שמפיניון וקרם סלרי עם קרוטונים של שיפון ארומטימרק שמפניון וקרם סלרי עם קרוטונים סלט ירקות עם שום אפוי (4 אפשרויות)סלט ירקות עם שום אפוי רימון סושי זאקורו-זושירימון סושי "זאקורו-זושי" פרץ ... עישןפרץ ... עישן בניםבנים זיגוג אוניברסלי (זיגוג מראה צבעוני)זיגוג אוניברסלי מאפין שוקולד תוך 3 דקות במיקרוגלמאפין שוקולד תוך 3 דקות במיקרוגל מלח ביתי אחרי החגמלח ביתי "אחרי החג" ג'ינג'ר עם קקאו לציורג'ינג'ר עם קקאו לציור עוגות גבינה חטיפותעוגות גבינה חטיפות פרח יוצא דופן עשוי ממאסטר קלאספרח "יוצא דופן" משמנת עוגת נשיקה לאישה שחורהעוגה "נשיקה של אישה שחורה" הסוד להכנת פסטה טעימההסוד להכנת פסטה טעימה לחמניות שיבולת שועללחמניות שיבולת שועל עוגת שוקולד קצרה במילוי קורדעוגת שוקולד במילוי קורד לחם Altairלחם "Altair" שמן לימוןשמן לימון עוגות קורד אווריריותעוגות קורד אווריריות סירות פוסטר במילוי הרינג, מלפפון כבוש ותפוחי אדמה (יצרנית הנקניקיות סמייל 3633)סירות פוסטר במילוי הרינג ותפוחי אדמה בגט שיפון חיטה עם מחמצתבגט שיפון חיטה עם מחמצת מיונז רזה, פשוט ומהירמיונז רזה, פשוט ומהיר רפסודיה של תירס לחםלחם "רפסודיה תירס" ויטק VT-4209 BW. לחם לבן עשוי מקמח חיטה כיתה א 'לחם לבן עשוי מקמח חיטה כיתה א ' מבנה עץ קרמבנה עץ קר מחמצת אפונה של נוחט לחמים שטוחים אסייתייםמחמצת אפונה של נוחט לחמים שטוחים אסייתיים פיצה עם כבד עוף (פרינסס 115000 יצרנית פיצה)פיצה מכבד עוף יוגורט עם חלב תוצרת בית במותג רב-בישול 6051יוגורט עם חלב ביתי בסיר איטי פשטידת תפוחים ללא בצק (מותג מולטי-קוקר 701)פאי תפוחים ללא בצק מולינקס. לחם יום יוםלחם יום יום פורל מיובש במייבש האורסוןפורל מיובש במייבש עוגת קרמל (בברזל וופל)עוגת "קרמל" (בברזל וופל) לחם לבן רזה עם שיבולת שועל מגולגלת וקמח נבט חיטה, תפוח ושמן קוקוסלחם עם שיבולת שועל מגולגלת וארוחת נבט חיטה

שבוע 11 למתכונים (2015)

לחם שחור עם מחמצת שיפון ומלטלחם שחור עם מחמצת שיפון ומלט לחם דלעת בצורת דלעת עם קמח כוסמין, גרעיני דלעת, שמן דלעת וכורכוםלחם דלעת עם קמח כוסמין, שמן זרעי דלעת וכורכום מפלצות בגטיםבגטים "מפלצות" תוכי קאפקייקקאפקייק "תוכי" פניצילין יהודי, או מרק עוף כדי להילחם בהצטננות מתמשכתפניצילין יהודי תקציב עוףעוף "תקציב" לחם רב-דגני עם שאמבלה ביצרן הלחם לתכנות של המותג 3801לחם רב-דגני עם שמבלה ביצרן לחם שלישיית לחמיםלחם "טריו" פסטה נפוליטנית קלמארטהפסטה נפוליטנית "Calamarata" ג'ינג'ר רזה עם שזיף (גריל נס מחבת גז D-512)ג'ינג'ר רזה עם שזיף עוגת נכדהמאפה "נכדה" לחם מסולסללחם מסולסל פרוזן יוגורטיוגורט קפוא פוקצ'ות פודינג מרובי דגניםפוקצ'ות פודינג מרובי דגנים קלמארי בפירורי לחםקלמארי בפירורי לחם לב סלק לחםלחם "לב סלק" לחם שיפון מברית המועצות לקלף של שנות השלושיםלחם קלוף של שנות השלושים קסם וופלים פריכים של מחמצתוופלים פריכים עם "קסם" מחמצת עוגות שוקולד טקסס (מחמם מיידה)מאפינס שוקולד מטקסס עוגת בוטנים בננהעוגת בוטנים בננה עוגות עם קרם יוגורט שמנת ובננות מקורמלותעוגות מקורמלות עם שמנת ובננות לחם פולני עם צימוקים ואגוזיםלחם פולני עם צימוקים ואגוזים לחם שיפון אגוזלחם שיפון "אגוז" גבינת קוזאקגבינת קוזאק כמהין ממתקיםממתקים "טראפלס" מערבבים דייסה עם פסטה, חומוס מטוגן ותפוחי אדמה בסיר לחץ (דרגה 2 של צום)דייסה "לערבב" עם פסטה, חומוס ותפוחי אדמה מרק אורז עם עשבי תיבול (רזה)מרק אורז עם עשבי תיבול זנגוויל רך לציורזנגוויל רך לציור בשר קוריאני (מנעורים)בשר קוריאני ארנבת מזויפתארנבת מזויפת מרק עוף עם פסטטלי (יצרנית תפוחי אדמה טסקומה)מרק עוף עם פסטטלי עוגת שוקולד בחוזק 40 מעלותעוגת שוקולד בחוזק 40 מעלות פצצת פירות לחםלחם "פצצת פירות" פשטידה עם ריבה, אגוזים וסופלהפשטידה עם ריבה, אגוזים וסופלה קדירה עם דג אדום חריףקדירה עם דג אדום "פיקנטי" לחם קרליאני על פי GOSTלחם קרליאני על פי GOST לחם מחמצת ולחמים שטוחים עם חומוס, כוסמת וקמח מלאטורטיות עם חומוס, כוסמת וקמח מלא דייסת חלב דלעת (סיר לחץ מותג 6051)דייסת חלב דלעת בסיר לחץ שעועית וכרוב כרוב כבוש (או בשר טחון לקציצות) רזיםשעועית וכרוב כבוש שמנת חמוצה לבנה כשלגשלג לבן "סמטניק" לביבות גבינת קוטג 'מטוגנות במילוילביבות גבינת קוטג 'מטוגנות במילוי מקלות בשר במילוי אורז (יצרנית נקניקים סמייל 3633)מקלות בשר במילוי אורז

שמור על הגב שלך ישר

שמור על הגב שלך ישרלימודים, עבודה, פשוט ישיבה ליד המחשב והליכה בעקבים מביאים בהכרח את קימור עמוד השדרה וכאבי גב. מה נוכל לומר שעם הגיל, אפילו הקמט הקטן ביותר על המזרן גורם לגב שלנו להיקרע מכאב.

תרגילי בוקר יהיו שימושיים, אך לפעמים אין זמן לכך. אתה צריך לסבול. אך האם זה יכול להיות מספיק כדי לסבול את הייסורים הללו? ישנן מספר דרכים טובות להקל על הכאב.


שבוע 10 למתכונים (2015)

עוגת אגדות לפי GOSTעוגה "אגדה" על פי GOST ייבש תחתון מיובש במייבש חשמליייבש תחתון מיובש במייבש חשמלי מחית מרק גזר ואורז (רזה)מרק אורז גזר פיצה עם דגים ובצל אדום מקורמל, בנסיכה פיצה מייקרפיצה עם דגים ובצל אדום מקורמל נפוליאון החרבתיCurd "נפוליאון" לחם דגנים עם עדשיםלחם דגנים עם עדשים מלפפון חמוץ עם פטריות פורצ'יני, אורז חום, סלרי וצלפים (אפשרות רזה אפשרית)מלפפון חמוץ עם פטריות פורצ'יני, סלרי וצלפים טריטוריה עם סלמון ואבוקדוטריטוריה עם סלמון ואבוקדו אגריטוריזם לחמיםלחם "אגרוטוריזם" סלט פנטזיה סלק-תפוחסלט "פנטזיה סלק-תפוח" סהנה-שארלוט קרם שרלוטשארלוט שמנת "סאהנה-שארלוט" עוגת ילדת חלב עם רמז של זנגווילעוגת "מילק גירל" עם רמז של זנגוויל מאפינס דלעת על יוגורט פירות עם קומקוואט ואגוזיםמאפינס דלעת עם קומקט ואגוזים " צ'ורוס וופל תוצרת בית בנסיכה 132401 צ'ורוסמיירצ'ורוס וופל תוצרת בית עוגת כבול (מותג מולטי-קוקר 701)עוגת כבול ביסקוויט כתום שוקולדביסקוויט כתום שוקולד סלט סלק ופטריותסלט סלק ופטריות עוגת מלח עם ריבת פטל (רזה)עוגת מלח עם ריבת פטל עוגת Tres Leches (שלוש חלב)עוגת "Tres Leches" (שלוש חלב) עוגיות חסכוניותעוגיות חסכוניות עוגת שוקולד במילוי קורדעוגת שוקולד במילוי קורד פילה הודו מיובש במייבש של אורסוןפילה הודו מיובש במייבש מקלות-לביבות מתוקות מבצק קפיר עם ריבה (יצרנית נקניקיות סמייל 3633)מקלות-לביבות מתוקות מבצק קפיר עם ריבה בורש רוסיבורשט רוסי לחם עגבנייה חריפהלחם "עגבנייה חריפה" נולנול סלט קיפודסלט קיפוד פסטה עם אפונה ירוקה וחזה (Pasta piselli con pancetta e panna) במולטי קוקר סטבה DD2פסטה עם אפונה ירוקה וחזה עוגת גזר עם חמאת אגוזים וזרעיםעוגת גזר עם חמאת אגוזים וזרעים לחם מטאטת סובין שיבולת שועל מלאה מאת פיטר ריינהרטלחם סובין שיבולת שועל מלא חלב אפוי, חלב אפוי ותסיסה (Steba SV 2)חלב אפוי, חלב אפוי ותסיסה וזנים לחם תלתל עדשיםלחם "תלתל עדשים" מאפי ביסקוויט מומסים רגעים עם דומדמניות שחורותרגעי התכה עוגיה-עוגה לחם חיטה עם זרעים ועשבי תיבוללחם חיטה עם זרעים ועשבי תיבול קסיושסטיקיקסיושסטיקי לחם מחמצת בתנור איטי ותנורלחם מחמצת בתנור איטי ותנור יוגורט בתרמוסיוגורט בתרמוס לחם מחמצת חיטה (2 אפשרויות)לחם מחיטה מחמצת ויטק VT-4209 BW. לחם עם סובין וזרעי קימללחם עם סובין וזרעי קימל כרובית אפויהכרובית אפויה עוגת אגוזים בוקובינהעוגת אגוזים בוקובינה וופל-עוגיות שטוף שמש עם קינמוןוופל-עוגיות שטוף שמש עם קינמון

שבוע מתכונים 9 (2015)

פנקייק שוקולדניצה (כיתת אמן)לביבות "שוקולדניצה" פנקייק ערבי קטאף ברוסיתפנקייק ערבי קטאף ברוסית לביבות תפוחי אדמה גולמיותלביבות תפוחי אדמה גולמיות לביבות מלודהלביבות מלודה לביבות סובין שיבולת שועל (ללא קמח)לביבות סובין שיבולת שועל (ללא קמח) מחמצת במרק בשר לטורטיות אסיאתיות (כיתת אמן)מחמצת מרק לטורטיות אסיאתיות סלי חטיפים עם פסטת אבוקדו וגבינה רכהסלים עם פסטת אבוקדו וגבינה רכה עוגת שטרנטלר עם קרם שוקולד (סטרנטלר-קוכן עם שוקוסנה)עוגת שטרנטלר עם קרם שוקולד לביבות עתירות קלוריות (ללא שמרים)לביבות עתירות קלוריות (ללא שמרים) לחם שטוח עם תפוחים וגבינה (יצרנית פיצה פרינסס 115000)טורטיה עם תפוחים וגבינה תיקונים ממסטיק על המסגרתתיקונים ממסטיק על המסגרת מרק עם בייגלה (בייגלה) Laugenbrezelsuppeמרק עם בייגלה (בייגלה) גחמה של פאי גבירותיי עם ריבת משמש (Damenkaprizen)עוגה "גחמת גבירותיי" עם קונפיטור משמש " לחמניות דיאט עם מילוילחמניות דיאט עם מילוי מולים עם שטרזל ותרד אגוזיםמולים עם תרד ותרד אגוזים מרק גבינות תפוחיםמרק גבינות תפוחים לחם שיפון חיטה עם יוגורט ותסיסה של בייקון sekowaלחם שיפון עם תסיסה של יוגורט ובייקון מאניק עם סוכר חום (תנור פלא חשמלי Prumel PPG-92)מאניק עם סוכר חום עוגיות לילה של קרנבל בפאסנאצ'קלייןעוגיות לילה בקרנבל לביבות רוסיות עם בצק שמרים אפוילביבות רוסיות עם בצק שמרים אפוי שוקולד קקאו (שוקולדה)שוקולד 77% קקאו פשטידת בקלה ופומרניאןפשטידת בקלה ופומרניאן קוגל ירושלמי ברב-קוק סטבה DD2קוגל ירושלמי במולטי קוקר Telapia Terrine עם סלמון (בלנדר מרק נייח מולינקס)Telapia terrine עם סלמון סלים עם אפרסקיםסלים עם אפרסקים עוגת גלידת שוקולד שמנת עם דובדבניםעוגת גלידה, שוקולד שמנת עם דובדבנים לביבות מרוסינילביבות "Marusiny" עוגת קטיפה אדומהעוגת קטיפה אדומה צ'פצ'ה (פונצ'זה קוריאנית)צ'פצ'ה (פונצ'אזה קוריאנית) באנוש (דייסת תירס) עם גבינת פטה או פצפוצים במולש קוק בורקבנוש עם גבינת פטה או פצפוצים טבח עצלן פיצהפיצה "טבח עצלן" סלט ויטמין נגד משברים (ג'יגנט רב-חתוך)סלט ויטמין נגד משברים לביבות נסלחולביבות נסלחות לביבות על מאפה שוקו עם סולתלביבות על מאפה שוקו עם סולת פנקייק פוסטר עם מי גבינה (ללא ביצים)פנקייק פוסטר עם מי גבינה לחם שטוח בטיגון אווירלחם שטוח בטיגון אוויר שיפון לביבות שמריםשיפון לביבות שמרים לביבות פודינג עם קפירלביבות פודינג עם קפיר עוגה בתפזורת במטגן האוויר HD9235 של פיליפס (Airfryer)עוגה בתפזורת בטיגון אוויר סמל המשנה שמורריפכןצלעות ספריוולד Napkuchen - Napfkuchen Polaris Floris 0508D ומטבח 0507Dנאפקוצ'ן עוגת שיפון שוקולדעוגת שיפון שוקולד


<<  <לחדש 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 לישנים>  >>
תוצאות 1261 - 1290 מתוך 2483

כל המתכונים

© מקוקר: המתכונים הטובים ביותר.

מפת אתר

אנו ממליצים לך לקרוא:

בחירה ותפעול של יצרני לחם